RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 07 dec 2017, 14:42

Rahimic je privatizovao klub trazio je od momka da potpise sa agencijom ZELENI CENTAR SPORT ugovor jer je sa njima u TALU momak odbio i to je problem . Pisete laži i gluposti na momka koji vas je spašavao do juce . Kad je u Konjicu penal odbranis heroj vam je bio

Avatar
Napadac69ToSre
Postovi: 12
Pridružen/a: 10 sep 2017, 18:35
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Napadac69ToSre » 07 dec 2017, 17:58

Pozdravlja vas Pastrmka sve. Evo nas u Vitezu sada.

Avatar
Asimetric
Postovi: 414
Pridružen/a: 07 nov 2017, 16:46
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Asimetric » 07 dec 2017, 17:59

Šta se čeka više sa tim krovom, sad dok je jos lijepo vrijeme, kad misle, mozda u martu tek ?

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drakensang » 07 dec 2017, 18:17

Nacrt gotov, jos misljenje staticara zbog.vjetra i pocinje se radit.

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drakensang » 07 dec 2017, 18:19

josipmusa je napisao/la:
Rahimic je privatizovao klub trazio je od momka da potpise sa agencijom ZELENI CENTAR SPORT ugovor jer je sa njima u TALU momak odbio i to je problem . Pisete laži i gluposti na momka koji vas je spašavao do juce . Kad je u Konjicu penal odbranis heroj vam je bio
Je li stvarno vjerujes u ovo? Hocemo li to predstavit covjeka kao Ibro poput nekog kome je licni interes na prvom mjestu? Moj druze .. Predstavlja se kao zrtva kockarcina raspala koja je bojkotovala pola treninga, trazila i prizivala povredu kad su bili teski treninzi, prvi u svakoj pobuni protiv Hasica i Ibre, i neko ko je, kad se pojavila vijest o prelasku u Slogu, zovnuo Hasica i rekao "lazu sefe"???? Je li to zrtva? Ljudski sljam, a i Boba je doveden prije tako da je ocito da, koliko god Abdihodzic da je dobro branio, upropastio je to drugim stvarima. Golmanske kvalitete mu niko nije osporio, mada je imao kikseva i nije Buffon, ali upravo jer je kockarcina, neradnik i ljudski sljam, nije napredovao do nivoa gdje je mogao.

Ibro nas nije slagao nikad, ovaj jest, i ti druze njemu vjerujes?
Zadnja izmjena: drakensang, dana/u 07 dec 2017, 18:24, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 07 dec 2017, 18:21

drakensang je napisao/la:
josipmusa je napisao/la:
Rahimic je privatizovao klub trazio je od momka da potpise sa agencijom ZELENI CENTAR SPORT ugovor jer je sa njima u TALU momak odbio i to je problem . Pisete laži i gluposti na momka koji vas je spašavao do juce . Kad je u Konjicu penal odbranis heroj vam je bio
Je li stvarno vjerujes u ovo? Hocemo li to predstavit covjeka kao Ibro poput nekog kome je licni interes na prvom mjestu? Moj druze ..
Ja ne znam koji mozak ovo može da izmisli, zato je i pod citatom.

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drakensang » 07 dec 2017, 18:25

A moj druze, gori su ovi sto su to lajkali

Avatar
emil02in
Postovi: 3635
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 07 dec 2017, 18:30

josipmusa je napisao/la:
Rahimic je privatizovao klub trazio je od momka da potpise sa agencijom ZELENI CENTAR SPORT ugovor jer je sa njima u TALU momak odbio i to je problem . Pisete laži i gluposti na momka koji vas je spašavao do juce . Kad je u Konjicu penal odbranis heroj vam je bio
Hahahahaha,majko mila kakvih budala sve ima.Lik je molio Ibru za ispisnicu jer je po njegovom da ide kod djevojke u Njemačku,plus dosao je Bobic i nije htio konkurenciju jer mu je uvijek mrsko trenirati.Ujutro prije potpisa za SH rekao je momku sa kojim se druzio lažu za Slogu idem u NjemackuTo sto je on lažov nema veze sa Ibrom niti sa Veležom.
A i ovaj što si ha citirao je isti LAŽOV kao i Abdihodžić.
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 07 dec 2017, 18:41

Što manje u klubu ovakvih povodljivih ,manje će ovi drugi imat osnova za lajanje.

I pastrmka priznaj fino da ti je pao sistem i da si izgubio šifre, ne priliči čovjeku tvojih godina da ima napade šizofrenije i ponaša se kao klinjo od 7 godina ;)

Avatar
Babatunde
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 maj 2016, 20:11
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Babatunde » 07 dec 2017, 19:55

Jedina istina je da je htio raskid da ide u Njemačku jer je gore trebao radit. I jučer je zvao ljude u klubu i rekao da je laž za Slogu i dva sata poslije potpisa. Eto kakav je karakter, dovoljno govori o njemu. Jesmo li ga trebali zadržat da remeti atmosferu opet, da se svađa sa igračima na treningu, da nateže da slomje nogu da ne brani ovdj više??? Ne prosipajte se boga vam, ovo isto bht bebe kakve nebuloze ljudi pišu... Znači ne smiješ raskinut ugovor sa igračem da ne bi potpisao za drugi :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Ne dajte papire Handžiću, Avdiću mogu otići u Slogu ili Olimpik, iako ne igraju ovdje neka ih samo da ne idu negdje drugo :lol: Malo lakše ljudi sa drogama, iskreni savjet.
Bobić bolji golman od Abdih, iskusan, ima PL iskustvo, ne plaća mu se stanarina ovdje, naš igrač, spašavao nas dok smo bili u PL. Ovome drugom mi vrh karijere.
Behram igračina, šta mali radi i šta je radio u omladincima to su priče. Najveći talenat. Otiđite do stadiona na trening pa ga vidite sada, ne ujeda tamo niko.
Ovaj iz Mladosti ne znam kakav je, sigurno ima nešto u njemu čim ga Ibro vodi sa sobom. Panesso jedini hendikep, ali jbg, morao je ići. Tatar igrao samo što je u21, alkos neviđeni, hvala bogu što je otišao.
Ine znam što ovo pišem, ko je pametan podržaće ovo i reći da nismo ništa slabiji, ali ima debila pa im je posao negativa i hrakanje. Do jednom.
Samo igraj ti i ne predaj se, pjesmom cu te bodriti...
FORZA VELEŽ!

DieRoten
Postovi: 125
Pridružen/a: 18 dec 2012, 16:44
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la DieRoten » 08 dec 2017, 02:09

Tatar se davno trebao pustiti da ide. Pa svi znaju kakav je. 3-4 kvalitetna igrača do marta i sve će biti lakše. Imamo velike šanse iako je Zvijezda po meni najveći favorit ove godine, jer ljudi, kao i mi, rade planski, a pritom su možda u boljoj situaciji, pa im ide na ruku to. Zna li neko ko je došao na poziciju direktora umjesto Đonke? :D

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12645
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mig_Mig » 08 dec 2017, 07:15

DieRoten je napisao/la:Slažem se. Jako amaterski mi se čini ovo da nam igrači pojačavaju izravne konkurente. :facepalm: :facepalm:

Tako lako se rješavati igrača, nećemo imati nikakav kostur ekipe koji će biti uigran. Iskreno se nadam 4-5 većih pojačanja. Jedini super kvalitetan da nas je napustio je Panesso.

Abdihodzic tu i tamo, realno on je solidan golman, ali olako smo ga pustili.
Tatar se nikad i nije dokazao kao igrač, tako da, nek nastavi piti i izlaziti u Sarajevu, još mu bolje gore, ima i nargilu :urnebes: :urnebes:

Po meni imamo jednu dobru odbrambenu liniju uz Kuduza na čelu kao igrača s najvećim iskustvom, a što se tiče veznog reda, volio bih više gledati Zvonića i Ćosića zajedno. U napadu osim Brandao-a, nemamo nikakvo rješenje.

Nemamo nijedno dobro krilo. Ovčina može i nešto, a onaj Mujezinović slabo ikako. :?

-----------------------BOBIĆ-------------------------

ALIKADIĆ---KUDUZ--IMAMOVIĆ----MEŠANOVIĆ

------------ZVONIĆ---------ĆOSIĆ----------------

OVČINA----------RODRIGO-------------- ????????

-------------------BRANDAO------------------------

Ovo je najbolje što sad imamo. :?



I ne mogu da vjerujem da Ibro javno na TV-u govori da su do Panessove žene dolazile svakakve informacije iz Mostara, te da su se posvađali. Koji k..?
Trener tima o tome da priča, nevjerovatno. :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Valjda Ibro hoce javno da kaze mostarcinama kakvi su ljudi, i da trac mostarcine lahko dodje do Columbije.Boze sacuvaj.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
emil02in
Postovi: 3635
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 09 dec 2017, 10:48

O kakvom je čovjeku riječ govori činjenica da je uzeo 6 plata unaprijed,i da je trebao vratiti 3000 maraka kad je trazio ispisnicu,ali nije imao.Posto je tvrdio fa ide u Njemačku Hasic mu ih nije traži nazad,a sad nece da se javi na telefon.Znači klasično **** od čovjeka,a kao golman je solidan.
Eto nas na proljece u Han Almine pa se onda mozda javis **** jedno.
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ASD » 09 dec 2017, 12:10

DieRoten je napisao/la:Slažem se. Jako amaterski mi se čini ovo da nam igrači pojačavaju izravne konkurente. :facepalm: :facepalm:

Tako lako se rješavati igrača, nećemo imati nikakav kostur ekipe koji će biti uigran. Iskreno se nadam 4-5 većih pojačanja. Jedini super kvalitetan da nas je napustio je Panesso.

Abdihodzic tu i tamo, realno on je solidan golman, ali olako smo ga pustili.
Tatar se nikad i nije dokazao kao igrač, tako da, nek nastavi piti i izlaziti u Sarajevu, još mu bolje gore, ima i nargilu :urnebes: :urnebes:

Po meni imamo jednu dobru odbrambenu liniju uz Kuduza na čelu kao igrača s najvećim iskustvom, a što se tiče veznog reda, volio bih više gledati Zvonića i Ćosića zajedno. U napadu osim Brandao-a, nemamo nikakvo rješenje.

Nemamo nijedno dobro krilo. Ovčina može i nešto, a onaj Mujezinović slabo ikako. :?

-----------------------BOBIĆ-------------------------

ALIKADIĆ---KUDUZ--IMAMOVIĆ----MEŠANOVIĆ

------------ZVONIĆ---------ĆOSIĆ----------------

OVČINA----------RODRIGO-------------- ????????

-------------------BRANDAO------------------------

Ovo je najbolje što sad imamo. :?



I ne mogu da vjerujem da Ibro javno na TV-u govori da su do Panessove žene dolazile svakakve informacije iz Mostara, te da su se posvađali. Koji k..?
Trener tima o tome da priča, nevjerovatno. :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Doljancic.

Zavisi sta u klubu zele, ako zele odmah napasti ulazak treba par kratkorocnih igraca dovesti, ako se zeli dugorocno raditi treba lijevog beka i jednog krilnog ili veznjaka, uzeo se Bobic, ne treba pola tima mijenjati na polusezoni ako je dugorocni rad u pitanju.

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drakensang » 09 dec 2017, 18:06

ASD je napisao/la:
DieRoten je napisao/la:Slažem se. Jako amaterski mi se čini ovo da nam igrači pojačavaju izravne konkurente. :facepalm: :facepalm:

Tako lako se rješavati igrača, nećemo imati nikakav kostur ekipe koji će biti uigran. Iskreno se nadam 4-5 većih pojačanja. Jedini super kvalitetan da nas je napustio je Panesso.

Abdihodzic tu i tamo, realno on je solidan golman, ali olako smo ga pustili.
Tatar se nikad i nije dokazao kao igrač, tako da, nek nastavi piti i izlaziti u Sarajevu, još mu bolje gore, ima i nargilu :urnebes: :urnebes:

Po meni imamo jednu dobru odbrambenu liniju uz Kuduza na čelu kao igrača s najvećim iskustvom, a što se tiče veznog reda, volio bih više gledati Zvonića i Ćosića zajedno. U napadu osim Brandao-a, nemamo nikakvo rješenje.

Nemamo nijedno dobro krilo. Ovčina može i nešto, a onaj Mujezinović slabo ikako. :?

-----------------------BOBIĆ-------------------------

ALIKADIĆ---KUDUZ--IMAMOVIĆ----MEŠANOVIĆ

------------ZVONIĆ---------ĆOSIĆ----------------

OVČINA----------RODRIGO-------------- ????????

-------------------BRANDAO------------------------

Ovo je najbolje što sad imamo. :?



I ne mogu da vjerujem da Ibro javno na TV-u govori da su do Panessove žene dolazile svakakve informacije iz Mostara, te da su se posvađali. Koji k..?
Trener tima o tome da priča, nevjerovatno. :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Doljancic.

Zavisi sta u klubu zele, ako zele odmah napasti ulazak treba par kratkorocnih igraca dovesti, ako se zeli dugorocno raditi treba lijevog beka i jednog krilnog ili veznjaka, uzeo se Bobic, ne treba pola tima mijenjati na polusezoni ako je dugorocni rad u pitanju.

Dolju ne znam sto je izostavio, pa trenutno je bolje rjesenje od Mesanovica iako nije ljevak, a i od Alikadica iako je nase dijete. Ima tu pravo zanimljivih igraca, moje misljenje je da ako sve islo po planu, mozemo ocekivsti dva puta jacu ekipu nego zadnju polusezonu. Planski se dovode pojacanja gdje skripi, i to je nesto s cine sam pravo zadovoljan. Ali, kad bude sve na zvanicnoj str, komentarisacemo

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ASD » 09 dec 2017, 18:33

Dobar je Doljancic bek, dodatni plus mu je sto je u21 igrac.

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la belosevic28 » 09 dec 2017, 19:55

https://www.dodaj.rs/image/4iT6M

Halalite na upadu, @High vas sve selami i zamolio me da psot ovu sliku.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Kurzawa9
Postovi: 21
Pridružen/a: 07 dec 2017, 10:37
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Kurzawa9 » 09 dec 2017, 20:24

Veliki sam navijać veleza jos iz vremena yuge :bih:

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4643
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Bazinga12345 » 09 dec 2017, 20:33

Trollu odleprsaj.
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 10 dec 2017, 10:59

Sretan rođendan Prinče s Neretve !

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: ElimGarak i 13 gostiju.