Novi selektor reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

DeeWa
Postovi: 2001
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la DeeWa » 08 dec 2017, 11:38

Necemo mi narednih deset godina sigurno imati selektora stranca. Zamisli da vam dodje stranac i da oni njemu objasnjavaju kako u sastavu mora imati odredjen broj svih naroda. Kako bi lik to uspio sve pohvatati? Morao bi unajmit jednog lika samo da mu razvrstava igrace :lol:
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la DenchiNL » 08 dec 2017, 18:34

evu Čulića s novim tekstom o nepotizmu :D :urnebes: :rol: :rol: :rol:

Kliknite ovdje da saznate koga nije spomenuo
the Osim femily
:?
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Esport » 08 dec 2017, 19:04

sekretar je napisao/la:Ovi iz komisije samo bezveze trose pare .
Nije taćno, šoping tura u Tursku na račun saveza, nije bezveze.
Dobiješ dnevnice, sve plačeno, potrošiš dnevnice na poklone, familija sretna.
Slično kao što će biti januarska turneja po Americi.
:mrgreen:

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24513
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Goalgetter » 08 dec 2017, 20:26

Ne znam cemu ovolike kritike za pregovore sa Terimom, prvo se kritikovalo da komisija ne radi nista, zatim ne pregovaraju sa pravim kandidatima i onda kad se obave pregovori sa Seedorfom, Terimom i Robijem, opet ne valja.

Znam i ja da je komisija tu nista ne odlucuje, ali kad vec tu glavnu rijec vodi Miske koji je godinama igrao repci i tacno zna sta repci treba, ja vjerujem njegovom izboru, ukoliko se usvoji prijedlog komisije.

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12029
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la BoixosNois1899 » 08 dec 2017, 21:46

"Nisam na sastanku bio u ulozi prevodioca, tako da ne znam sve detalje. Bio sam samo čovjek koji će ih spojiti, jer se ja s Terimom poznajem 35 godina te smo i danas veliki prijatelji. Misimović i Kajtaz su razgovarali s njim. Odmah moram reći da su me pogodile neke lažne informacije koje su bile plasirane u pojedinim bh. medijima oko naših troškova. Terim je velika ličnosti i mi smo bili njegovi gosti. Apsolutno sve troškove on je snosio. Od šofera do ugostiteljskih usluga. Moram istaći da me iznenadio na sastanku jer nevjerovatno je koliko dobro poznaje bh. nogomet. Čak zna igrače poput Gojaka, Menala, Demirovića... Strašno je upućen u sva dešavanja u bh. nogometu", rekao nam je Hodžić.

Iako su mnogi mišljenja da takav stručnjak iziskuje i velika novčana izdvajanja, Hodžić je razuvjerio sve analitičare.

"Uopšte nismo pričali o novcu, niti je on pitao. Nismo progovorili o finansijama. Fatih je veliki trener i on bi sam sebi mogao naći sponzora da reguliše svoja primanja. Učinio sam ovo sve jer bi volio da takav stručnjak dođe da vodi našu reprezentaciju. Ostale je na tom da on, a i mi razmislimo o svemu. Uglavnom, novac nismo spomenuli. Tri i po sata smo razgovarali o nogometu. Interesovao se o našim kampovima, mlađim kategorijama, o svemu. Njegovi ljudi su sve zapisivali", rekao je Hodžić te dodao:

"Ostao je dogovor da se čujemo iza nedjelje. Inače, mi se uobičajeno čujemo dva puta mjesečno ponedjeljkom, a tako će biti i ovaj put".
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

al...
Postovi: 3915
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la al... » 09 dec 2017, 00:39

@salinas
... smanji doživljaj... jedno je neslagati se s nečijim mišljenjem, a drugo proglašavati tuđe mišljenje nebulozama. Ljubazno te molim da tu vrstu komunikacije i smajliće sačuvaš za nekog drugog, je li OK? Forum je razmjena mišljenja i prihvati da postoje ljudi koji se ne slažu s tobom.
Ako nisi shvatio moju poentu, daj da probam opet. Da ne bude pogrešno shvaćeno, nemam ništa protiv Terima. Ime, brend, životopis, sve je tu. Ali to ne umanjuje činjenicu da govorimo o 64-godišnjaku, koji zadnjih 10 godina ima osrednje rezultate – kažem osrednje u smislu da je sa ekipama sa kojima je radio postizao otprilike očekivano, nekad i manje od toga. Nema tu nekog rezultata da kažeš da je nekoga preporodio, da je s njim pao neki veliki iskorak, da je nešto značajno unaprijedio, inovirao, da kažeš „ova ekipa je napravila iskorak zbog njega“. Tu je on, ali ni u šta posebno prst ne možeš uprijeti. Pazi, ne govorim o nekom bezveznjakoviću, nego o čovjeku čija je u Turskoj prva i zadnja, kako u savezu tako i među igračima, koji tamo ima svu logistiku ovog svijeta na raspolaganju. U principu, za trenere kao i igrače važi isto pravilo: postoji doba kada si mlad i napreduješ, doba kada si na vrhuncu i doba kada te vrijeme počne gaziti i u konačnici pregazi. Za mene je Fatih u kategoriji tri.
E sad probaj njega takvog kakav je aplicirati u BiH reprezentaciju – gdje bi se, pored već spominjane jezičke barijere, morao tući da dobije djelić stvari koje je do sada u Turskoj dobijao na tacni, gdje se u savezu ne zna ni ko pije ni ko plaća, gdje se od sastava gdje imaš dva svjetska i možda 5-6 igrača nivoa lige pet regularno očekuje da „klepi“ Belgiju u sred Brisela i da kao prvoplasirana ekipa ide na prvenstva, pogotovo sa takvim imenom na klupi. I kad se to ne bi desilo, a velike su šanse s obzirom na okolnosti, onda bi išlo psovanje svega od-do, rezanje vena, prozivanje svega i svakoga. Dakle, zijan u najavi, i to skup. Jednostavno, previše je stvari koje se ne uklapaju.
Ako žele da rade pametno, tu je opcija – Robert – kojeg bi ja zgrabio objeručke. U vrlo kratkom vremenu pokazao da umije sa malo, dostupan je za normalne novce, zna kako funkcionišu balkanski mozgovi, sigurno bi probao i neke druge mlađe igrače koji bi bili zalog za budućnost. Sjesti sa njim, i ne napuštati prostoriju dok ne udari potpis.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la DaVinci » 09 dec 2017, 00:52

al... je napisao/la:@salinas
... smanji doživljaj... jedno je neslagati se s nečijim mišljenjem, a drugo proglašavati tuđe mišljenje nebulozama. Ljubazno te molim da tu vrstu komunikacije i smajliće sačuvaš za nekog drugog, je li OK? Forum je razmjena mišljenja i prihvati da postoje ljudi koji se ne slažu s tobom.
Ako nisi shvatio moju poentu, daj da probam opet. Da ne bude pogrešno shvaćeno, nemam ništa protiv Terima. Ime, brend, životopis, sve je tu. Ali to ne umanjuje činjenicu da govorimo o 64-godišnjaku, koji zadnjih 10 godina ima osrednje rezultate – kažem osrednje u smislu da je sa ekipama sa kojima je radio postizao otprilike očekivano, nekad i manje od toga. Nema tu nekog rezultata da kažeš da je nekoga preporodio, da je s njim pao neki veliki iskorak, da je nešto značajno unaprijedio, inovirao, da kažeš „ova ekipa je napravila iskorak zbog njega“. Tu je on, ali ni u šta posebno prst ne možeš uprijeti. Pazi, ne govorim o nekom bezveznjakoviću, nego o čovjeku čija je u Turskoj prva i zadnja, kako u savezu tako i među igračima, koji tamo ima svu logistiku ovog svijeta na raspolaganju. U principu, za trenere kao i igrače važi isto pravilo: postoji doba kada si mlad i napreduješ, doba kada si na vrhuncu i doba kada te vrijeme počne gaziti i u konačnici pregazi. Za mene je Fatih u kategoriji tri.
E sad probaj njega takvog kakav je aplicirati u BiH reprezentaciju – gdje bi se, pored već spominjane jezičke barijere, morao tući da dobije djelić stvari koje je do sada u Turskoj dobijao na tacni, gdje se u savezu ne zna ni ko pije ni ko plaća, gdje se od sastava gdje imaš dva svjetska i možda 5-6 igrača nivoa lige pet regularno očekuje da „klepi“ Belgiju u sred Brisela i da kao prvoplasirana ekipa ide na prvenstva, pogotovo sa takvim imenom na klupi. I kad se to ne bi desilo, a velike su šanse s obzirom na okolnosti, onda bi išlo psovanje svega od-do, rezanje vena, prozivanje svega i svakoga. Dakle, zijan u najavi, i to skup. Jednostavno, previše je stvari koje se ne uklapaju.
Ako žele da rade pametno, tu je opcija – Robert – kojeg bi ja zgrabio objeručke. U vrlo kratkom vremenu pokazao da umije sa malo, dostupan je za normalne novce, zna kako funkcionišu balkanski mozgovi, sigurno bi probao i neke druge mlađe igrače koji bi bili zalog za budućnost. Sjesti sa njim, i ne napuštati prostoriju dok ne udari potpis.
Ti ga drug sve objasni ... udarat' se nogama u guzicu od srece ako nas preuzme Robert Prosinecki .... :pray:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
FliX
Postovi: 4707
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la FliX » 09 dec 2017, 01:41

Vlatko Glavas !

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Derdiyok » 09 dec 2017, 01:52

Daj Limenog da sve postroji.

® GONGASHI POWERHOUSE ®

Kurzawa9
Postovi: 21
Pridružen/a: 07 dec 2017, 10:37
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Kurzawa9 » 09 dec 2017, 08:10

FATIH TERIM ako on ne onda SLAVEN BILIC :tokralju: :pray:

Profesor
Postovi: 4252
Pridružen/a: 01 avg 2011, 19:11
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Profesor » 09 dec 2017, 16:38

...a ako ne on, Ancelotti

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12029
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: RE: Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la BoixosNois1899 » 09 dec 2017, 16:43

Profesor je napisao/la:...a ako ne on, Ancelotti
:rol:
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Kurzawa9
Postovi: 21
Pridružen/a: 07 dec 2017, 10:37
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Kurzawa9 » 09 dec 2017, 17:00

Andželoti je napuhan i propo je...ne bi hvala

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Zenzo » 09 dec 2017, 17:02

Tulic treba da bude selektor.
- Zeljeznicar -

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la irfo » 09 dec 2017, 17:06

Najbolje bi bilo Guardiolu, iskusan je, voli dati priliku mladima i voli pas igru
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Rokoko87 » 09 dec 2017, 17:12

irfo je napisao/la:Najbolje bi bilo Guardiolu, iskusan je, voli dati priliku mladima i voli pas igru
Ma kakav on, ne bi mogao biti autoritet Džeki, Pjaniću i drugima
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
hurem
Postovi: 8623
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la hurem » 09 dec 2017, 17:14

FliX je napisao/la:Vlatko Glavas !
Nemojte spominjati ovog lika, Mesa nije znao pricati, ali ovaj pogotovo ne zna. Kako ce on igracima prenijeti svoje zamisli?
Svaka cast na patriotizmu, ali on nije maltene ni za Celika, a kamoli za klupu reprezentacije.
Sad ce 22., vidjet cemo sta ce biti..sreca pa igramo prijateljske u januaru...da ne igramo ne bi oni izabrali kormilara do ramazana i pripremnih prijateljskih za SP gdje cemo mi biti marionete nekim repkama.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la irfo » 09 dec 2017, 17:18

Rokoko87 je napisao/la:
irfo je napisao/la:Najbolje bi bilo Guardiolu, iskusan je, voli dati priliku mladima i voli pas igru
Ma kakav on, ne bi mogao biti autoritet Džeki, Pjaniću i drugima
Upravu si doduse, ako nam treba cvrsta ruka onda definitivno Miodrag Jesic
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Rokoko87 » 09 dec 2017, 17:24

irfo je napisao/la:
Rokoko87 je napisao/la:
irfo je napisao/la:Najbolje bi bilo Guardiolu, iskusan je, voli dati priliku mladima i voli pas igru
Ma kakav on, ne bi mogao biti autoritet Džeki, Pjaniću i drugima
Upravu si doduse, ako nam treba cvrsta ruka onda definitivno Miodrag Jesic
A ovaj gospon??

slika
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la irfo » 09 dec 2017, 17:30

Rokoko87 je napisao/la: A ovaj gospon??

slika
pa sigurno bi donio pozitivan sok u pocetku kvalifikacija :hmmmmm: :hmmmmm:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.