NK Bosna Visoko

adn_sah
Postovi: 678
Pridružen/a: 19 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: NK Bosna

Post Postao/la adn_sah » 12 jan 2010, 02:13

Interfan88 je napisao/la:Bosna izgleda ozbiljno se bori da dodje do elitnog ranga!
ma kakvi, nema se para. al kako sam cuo za sljedecu se godinu spremaju promjene koje bi mogle bosnu vratit u PL

adn_sah
Postovi: 678
Pridružen/a: 19 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: NK Bosna

Post Postao/la adn_sah » 12 jan 2010, 02:15

Nogometaš visočke Bosne Adnan Džafić koji će karijeru nastaviti u drugoj Češkoj ligi pridružio se pripremama Zenita iz Časlava. Nakon mini priprema koje je imao u Mostaru uz nadzor svog menađera Gorana Gakovića, Džafić je počeo trenirati sa igračima Zenita, već je odigrao i dvije pripremne utakmice u kojima je postigao čak šest golova.

-„ Moram priznati da sam jako zadovoljan onim što sam do sada doživio u Časlavu. Svidio mi se klub, teren, način rada, grad koji podsjeća na Visoko. Istina mali problem mi je sporazumjevanje jer u klubu nema igrača sa naših prostora pa se nekako snalazim, sreća je što je Češki dosta sličan našem jeziku. Časlav je mali gradić udaljen šezdeset kilometara od Praga, Zenit je izuteno organizovan klub, osnovan 1902 godine. Prošle sezone su bili prvoplasirani, ali su ulazak u prvu ligu prodali drugoj ekipi iz finansijskih razloga. Trenutno ima nekoliko igrača koji su na probi, odigrali smo dvije prijateljeske utakmice u kojima sam postigao šest golova i asistirao kod dva, trebali smo odigrati još dvije utakmice, ali ovdje je pao veliki snijeg tako da su te utakmice odgođene. Što se tiće mog statusa tu je stvar gotova, čeka se samo dolazak mog menađera Gorana Gakovića i ja ću staviti potpis na osamnaest mjeseci. Mislim da u ovoj sredini mogu veoma brzo napredovati i nadam se da ću iskoristiti svoju šansu – rekao nam je Adnan Džafić povremeni reprezentativac BiH i najbolji sada već bivši igrač i strijelac Bosne.[youtube][/youtube]

Avatar
FK Sarajevo
Postovi: 2283
Pridružen/a: 21 jan 2009, 19:14
Lokacija: Bosanska Krajina
Kontakt:

Re: NK Bosna

Post Postao/la FK Sarajevo » 12 jan 2010, 13:10

Hoce li biti kod vas pojacanja
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!

adn_sah
Postovi: 678
Pridružen/a: 19 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: NK Bosna

Post Postao/la adn_sah » 12 jan 2010, 13:54

Danas u 12 je bila prozivka, al tesko da ce bit kakvih pojacanja

adn_sah
Postovi: 678
Pridružen/a: 19 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: NK Bosna

Post Postao/la adn_sah » 13 jan 2010, 00:04

Kako je i najavljeno danas su počele pripreme nogometaša Bosne za proljetni dio sezone. Prvo okupljanje nogometaša se iščekivalo sa dosta bojazni i nepoznanica jer je nakon jesenjeg dijela sezone Bosna ostala bez UO, pa je kompletna atmosfera bila dosta nepovoljna. Međutim, na prvom okupljanju su se pojavili skoro svi nogometaši, neki su bili opravdano odsutni, a A.Džafić i Bukvić su napustili klub, s tim da i Čakić još uvijek ima želju da napusti Bosnu. Sastanku sa igračima su prisustvovali šef stručnog štaba Avdo Kurdija, pomoćni treneri, kao i Zijo Husić koji nam je rekao da je tu volonterski i da će pokušati pomoći u ovom prijelaznom periodu. Nakon sastanka koji je bio zatvoren za novinare, saznali smo da nema obustave i da od sutra Bosna počinje sa radom. Trener Kurdija nam je rekao da je razgovor bio konstruktivan i da su igrači pristali da treniraju uz neka obećanja da će uskoro biti isplaćen jedan dio dugovanja prema njima, što je potvrdio ispred igrača i Denis Cana. To znači da Bosna sasvim normalno počinje sa radom i maksimalnom pripremom za proljetni dio sezone koji nudi dosta težak raspored i puno izazova. Na kraju je ostao i najzanimljiviji dio, a to je da od gospodina Husića saznamo šta je to rekao igračima u svlačionici, pa su pomalo i neočekivano bili prilično zadovoljni:

- Poslije sastanka sa sekretarom za sport u Općini Visoko sam prilično ohrabren došao na ovo okupljanje nogometaša Bosne, jer je Općina preuzela obavezu da finansira pripreme Bosne u naredna dva mjeseca, tačnije do početka prvenstva početkom marta, odnosno da pokrije troškove i da izmiri zaostale plate iz prošle godine. Za to vrijeme, dakle u toku januara i februara, treba napraviti formalne stvari, a to je sazivanje Skupštine kluba, odabir novog predsjednika Skupštine i odabir novog Upravnog odbora, naravno sa novim predsjednikom. Moram naglasiti da sam u razgovoru sa ljudima iz Općine Visoko, nakon dugo vremena osjetio jedan snažan interes da se pomogne i da Bosna opstane i to je veoma ohrabrujuće, a moram dodati i da smo na dobrom putu da Bosna uskoro dobije jedan novi vid upravljanja klubom, ali o tome više kada dođe pravo vrijeme, zaključio je Zijo Husić, dugogodišnji član UO Bosne, a sada "volonter u misiji spasa kluba".

Naš zaključak iz svega ovoga je da na stadionu Luke počinju puhati neki novi vjetrovi i da Bosna nije ostavljena i zaboravljena kao što je to izgledalo, osim ako sve ove najave i obećanja nisu već više puta ispričana "šuplja priča". Ako jesu, onda barem nećemo morati dugo čekati da to saznamo!

Avatar
Hellas
Postovi: 581
Pridružen/a: 22 avg 2009, 17:29
Kontakt:

Re: NK Bosna

Post Postao/la Hellas » 13 jan 2010, 11:16

Phill Jackson je napisao/la:NIje provokacije al prvo na sta me asocira Bosna je onaj poraz u prvom kolu od Leotara kuci 9-0 il 9-1 :roll: :roll: :roll:

Jest da ste tad slabi bili al opet 9 golova primit :?

Meni isto. Mislim da je bilo 9:0. Kakav je to sok bio. Mislim da niko nije ocekivao ni blizu tako nesto.

Da li je ovo najveci rezultat u zajednickoj istoriji premijer lige?


p.s.
Ne znam jesul te godine uspjeli navuci 4 pobjede. Jedna je bila protiv Celika cini mi se 3:2.

adn_sah
Postovi: 678
Pridružen/a: 19 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: NK Bosna

Post Postao/la adn_sah » 13 jan 2010, 23:49

Ja ako se dobro sjecam bilo je 2:0, i ja mislim da su i velez pobjedili kod kuce te godine

Avatar
Hellas
Postovi: 581
Pridružen/a: 22 avg 2009, 17:29
Kontakt:

Re: NK Bosna

Post Postao/la Hellas » 14 jan 2010, 01:44

adn_sah je napisao/la:Ja ako se dobro sjecam bilo je 2:0, i ja mislim da su i velez pobjedili kod kuce te godine
Davno je to bilo. Moguce je da sam pobrkao. Mada znam da je Celik od nekog izgubio 3:2. E sad dal kuci il u gostima. Sjecam se samo da je bila neka sugava ekipa te godine. Al dobila je Bosna jos par utakmica uglavnom max 4-5 pobjeda je Bosna imala.

adn_sah
Postovi: 678
Pridružen/a: 19 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: NK Bosna

Post Postao/la adn_sah » 14 jan 2010, 12:04

4 pobjede imala bas evo maloprije sam naso tabelu i rezultate od te sezone

pcb
Postovi: 19
Pridružen/a: 05 apr 2010, 22:48
Kontakt:

Re: NK Bosna

Post Postao/la pcb » 08 maj 2010, 23:09

Utakmica Bosna-Jedinstvo 1-1 dogovorena,jadan nam fudbal ili nogomet

Avatar
Johnyx95
Postovi: 2844
Pridružen/a: 21 jul 2009, 13:02
Lokacija: Bihac
Kontakt:

Re: NK Bosna

Post Postao/la Johnyx95 » 04 sep 2010, 19:10

Ima li ko iz VIsokog da je bio danas na utakmici Bosna-Jedinstvo da malo prokomentarise ? :D
Zola in, Zola passes, Zola scores !

Avatar
Brnjoo
Postovi: 1515
Pridružen/a: 08 jun 2010, 16:19
Kontakt:

Re: NK Bosna

Post Postao/la Brnjoo » 04 sep 2010, 19:21

Kako zavrsi? Imali ste 20 minuta prije kraja 1:0

Avatar
Johnyx95
Postovi: 2844
Pridružen/a: 21 jul 2009, 13:02
Lokacija: Bihac
Kontakt:

Re: NK Bosna

Post Postao/la Johnyx95 » 04 sep 2010, 19:23

Ostalo 1:0.
Zola in, Zola passes, Zola scores !

Avatar
F.G.R. HARMANI
Postovi: 558
Pridružen/a: 12 jan 2009, 21:43
Kontakt:

Re: NK Bosna

Post Postao/la F.G.R. HARMANI » 04 sep 2010, 19:28

pcb je napisao/la:Utakmica Bosna-Jedinstvo 1-1 dogovorena,jadan nam fudbal ili nogomet
Jadan je onaj ko ti je omogućio javnu riječ.
MENI MOJE, A VAMA VASE

adn_sah
Postovi: 678
Pridružen/a: 19 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: NK Bosna

Post Postao/la adn_sah » 09 sep 2010, 01:59

F.G.R. HARMANI je napisao/la:
pcb je napisao/la:Utakmica Bosna-Jedinstvo 1-1 dogovorena,jadan nam fudbal ili nogomet
Jadan je onaj ko ti je omogućio javnu riječ.
pa jest namjestena utakmica. Bosna je ostavila jedinstvo u ligi

Avatar
F.G.R. HARMANI
Postovi: 558
Pridružen/a: 12 jan 2009, 21:43
Kontakt:

Re: NK Bosna

Post Postao/la F.G.R. HARMANI » 14 sep 2010, 18:14

adn_sah je napisao/la:
F.G.R. HARMANI je napisao/la:
pcb je napisao/la:Utakmica Bosna-Jedinstvo 1-1 dogovorena,jadan nam fudbal ili nogomet
Jadan je onaj ko ti je omogućio javnu riječ.
pa jest namjestena utakmica. Bosna je ostavila jedinstvo u ligi
To ona proslosezonska.
MENI MOJE, A VAMA VASE

adn_sah
Postovi: 678
Pridružen/a: 19 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: NK Bosna

Post Postao/la adn_sah » 14 sep 2010, 23:49

pa ja proslosezonska. a sad smo vas glarko dobili

Avatar
F.G.R. HARMANI
Postovi: 558
Pridružen/a: 12 jan 2009, 21:43
Kontakt:

Re: NK Bosna

Post Postao/la F.G.R. HARMANI » 15 sep 2010, 00:02

adn_sah je napisao/la:pa ja proslosezonska. a sad smo vas glarko dobili
"Glarko" Zar ima takva rijec, nije mi poznato njeno znacenje?? Zanimljivo! 1:0 bas i nije "glarko" :lol: :lol:

slovograd u ruke i vjezbati pisanje :lol: :lol:
MENI MOJE, A VAMA VASE

adn_sah
Postovi: 678
Pridružen/a: 19 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: NK Bosna

Post Postao/la adn_sah » 15 sep 2010, 12:16

pa da si gledo utakmicu znao bi o cemu pricam

jaro
Postovi: 77
Pridružen/a: 29 jun 2010, 08:48
Kontakt:

Re: NK Bosna

Post Postao/la jaro » 28 jan 2011, 08:47

Najava Premijer lige BiH za sezonu 2002-2003:

slika

slika

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.