FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

let3
Postovi: 28969
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: RE: Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 18 dec 2017, 20:41

BoixosNois1899 je napisao/la:Toliko oyebina ima u ekipi da više ne znaš na koga se misli. :rol:
:lol: :lol:

let3
Postovi: 28969
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 18 dec 2017, 20:57

Mascherano je veliki igrac, možemo komotno reci i neka polu-legenda Barce, mnogo toga je dao klubu :tokralju: Zaslužio je neki bolji oproštaj (ne mora ko Xaviju, al bar nešto :mrgreen: ), a ne da ode u januaru onako bez pozdrava, u tišni.
Razumijem zašto ide, hoce da igra, da se što bolje spremi za Mundijal u Rusiji koje ce mu biti i zadnji u karijeri, a i kinezi dobro placaju sigurno... u Barci je trenutno pao u neki treci plan, jbg godine cine svoje....ali volio bi da mu se oda neka počast ili neko mjesto u klubu kad se "penzioniše" igracki.

Avatar
Romariooo
Postovi: 6919
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 18 dec 2017, 22:41

Napravit ce se maskeranu sigurno prigodan kulturno-umjetnicki program ako ode i u januaru

Sinoc lijepa igra, moze se to kad se hoce i mislim da cemo reala isto dobiti u clasicu i zakljuciti prvenstvo

Ova sezona mi je nekako najdraza od mnogih prethodnih, kad se sjetim samo dreke i cike ovdje ba forumu kako ce nam real bjezati 15 bodova, te ce nas pojesti veznim redom, te inaju talente

Onda mi je narocito drago radi nasih forumusa koji su se ismijavali mojim analazima, ismijavano sto vjerujem u iniestu da moze izvuci jos jednu sezonu, ismijavano kad sam govorio da nas odlazak neymara nece ugroziti, da mozemo s ovim igracima napraviti rezultat i tacno tako i ispade, pa moje kritike mesiju ismijavane a evo sad svaki drugi forumas normalno pise da mesi igra ispod svog nivoa vrlo cesto, a to he bilo bogohuljenje reci prije par mjeseci

No nebitno sve, sve ide lijepo svojim tokom, suarez se konacno uozbiljio, vezni red nam je dobar, mnogo pomaze odbrani a i kreiraju se prilike, ono sto sam prizivao i sto je valverde napravio, taj zgusnutiji vezni red daje odlicne rezultate, dobijamo znaci i kad mesi ne vuce, sta ce tek biti kad on zapne momacki, paulinjo odlicno pojacanje narocito protiv slabijih ekipa jer nije veznjak koji ceka sa drugi daju gol, nego sw odlicno ubacuje naprijed i sjajno cita igru i odlican je iz drugog plaba, mislim da bi trebo biti starter u clasicu definitivno

Sve ide odlicno, samo da se i zimski prelazni rok odradi kako treba, da se dovede rezervni stoper dobar i da se rijesimo arde i barem jos jednog viska igraca, verminator za sad mora ostati jer ozbiljna je rezerva i hebes ga valjda je odradio svoje s povredana, samo par utakmica mu treba da pokaze da je ozbiljan igrac, a kako bi izgkledo da igra u kontinuitetu par mjeseci mozemo samo misliti
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 18 dec 2017, 23:58



Jbt kad sad pogledam ovo, ne znam jel veći Xavi ili Iniesta.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 19 dec 2017, 08:48

Giuliano Bertolucci, agent Coutinha, trenutno boravi u Barceloni gdje će održati ključni sastanak s čelnicima Barcelone. Navodno, Blaugrana je za usluge ovog Brazilca spremna izdvojiti do 150 milijuna €. Vijest donosi "Goal".

Sent from my LG-P880 using Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 19 dec 2017, 15:11

Atletico nas tuzi FIFI zbog Griezmanna izgleda :roll:
27.10.2020

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: RE: Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 19 dec 2017, 15:13

Lillard je napisao/la:


Jbt kad sad pogledam ovo, ne znam jel veći Xavi ili Iniesta.
andres, mladji je poceo dominirati, a dugo dominira, samo igraca poput Dona smo vec gledali i opet cemo, al je on po njihovoj logici onda bolji covjek 500x

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 19 dec 2017, 16:45

Atletico Madrid je uputio žalbu FIFA-i zbog "Slučaja Griezmann". Madridski klub tvrdi da je Barca bez njihovog znanja pregovarala sa francuzom, a ako se ove tvrdnje pokažu kao istinite, Blaugrani prijeti zabrana dovođenja igrača u dva prijelazna roka!

Nakon narušenih odnosa sa Nicom, Borussijom i Liverpoolom, rukovodstvu Barcelone pošlo je za rukom da naruši odnose i s Atleticom.
Nevjerovatno , dva prijelazna roka :tokralju: :rol:

Bio to finalni i konačni udarac ove uprave samoj Barceloni s obzirom da bi ostali isti igrači koji su sve stariji a niko ne bi bio doveden.

Drugim riječima, sahranili bi nas :salut:
27.10.2020

Avatar
messilla
Postovi: 31106
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 19 dec 2017, 17:56

TV3 piše da nisu tražili nikakve sankcije. Prijavili su čisto radi navijača, da ono sad ne ispadne da ništa nisu pokušali.

MD piše da je pao dogovor sa Kinezima. Masche ide kod Pellegrinija i Lavezzija za desetak miliona tamo nekad krajem januara.

Evo i reakcije na prijavu: Nismo pregovarali sa Griezmannom, nema nikakvih nepravilnosti. Očekivano, ono, šta će drugo reći. :mrgreen:

Ma ne mogu ba kurca dokazati, ali kao što rekoh morala je biti nekakva vrsta reakcije.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
MisterGuardiola
Postovi: 898
Pridružen/a: 14 jan 2015, 23:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la MisterGuardiola » 19 dec 2017, 18:49

Ako bi dobili ban, da li bi mogli dovoditi igrace u ovom zimskom prelaznom roku?

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 19 dec 2017, 19:03

MisterGuardiola je napisao/la:Ako bi dobili ban, da li bi mogli dovoditi igrace u ovom zimskom prelaznom roku?
Bi, jer nema šanse da donesu odluku o transfer banu tako brzo. To je procedura. No gadno bi bilo ako bude ban na ljeto.

kakve mi idiote imamo u upravi to nisu istine

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rooney88 » 19 dec 2017, 19:11

Blejzer10 je napisao/la:
MisterGuardiola je napisao/la:Ako bi dobili ban, da li bi mogli dovoditi igrace u ovom zimskom prelaznom roku?
Bi, jer nema šanse da donesu odluku o transfer banu tako brzo. To je procedura. No gadno bi bilo ako bude ban na ljeto.

kakve mi idiote imamo u upravi to nisu istine
Ja sam citao da tu nema neke strasne procedure. Ako imas snimke razgovora, izjave I jasne dokaze da si zaobisao klub ide kazna. Doduse prebrzo bi bilo za zimski ali ako je ovo tacno onda dovodite na zimu, na ljeto nece biti moguce.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 19 dec 2017, 20:04

messilla je napisao/la:TV3 piše da nisu tražili nikakve sankcije. Prijavili su čisto radi navijača, da ono sad ne ispadne da ništa nisu pokušali.

MD piše da je pao dogovor sa Kinezima. Masche ide kod Pellegrinija i Lavezzija za desetak miliona tamo nekad krajem januara.

Evo i reakcije na prijavu: Nismo pregovarali sa Griezmannom, nema nikakvih nepravilnosti. Očekivano, ono, šta će drugo reći. :mrgreen:

Ma ne mogu ba kurca dokazati, ali kao što rekoh morala je biti nekakva vrsta reakcije.
Pa kako ne mogu, imas video gdje Amor prica o Griezmannu:
Amor sobre negociación por Griezmann: "Puede ser que haya pasado algo"
Zbog ovakvog smijesnog javnog istupa smo i prijavljeni.

Slicna stvar kad smo objavili javno da je Couthino skoro zavrsen, pa nas demantovali. Slicno je napravljeno par puta i sa Dembeleom proslo ljeto.

Ma debili nesposobni koji ne znaju raditi svoj posao i to je to, nista novo. Sekunde me ne bi iznenadilo kada bi nam syebali i sljedece ljeto. Al' sekunde.
27.10.2020

Avatar
messilla
Postovi: 31106
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 19 dec 2017, 20:12

Velika razlika između "moglo bi biti" i "bilo je".
Guillermo Amor (director) "It could be that Bartomeu had a meeting with Griezmann's family. If that's what the newspaper (Mundo Deportivo) says, it may be that way, although I don't know." [movistar]
Ono, rek'o sam ništa, osim ako ne čitate između **** redova.

Uostalom, svi klubovi prvo kontaktiraju igrača. No big fucking deal.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 19 dec 2017, 20:34

Stani, jesmo l' to zaboravili da smo bili 'prijavljivani' FIFI i za Paulinha, Verattija, Dembelea i koga sve ne? Kakav ban kakve pm, ko to prvo kontaktira klub pa igrača.
Atletico će nam prodati Greizmana za 100 miliona bez plaćanja klauzule isto kao što smo mi prodali Neymara, toliko o tužbi i pokvarenim odnosima.
Don't hate what you don't understand.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 19 dec 2017, 20:47

Nije valjda da neko stvarno vjeruje da ćemo dobiti ban ?

Avatar
miki_92
Postovi: 21597
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miki_92 » 19 dec 2017, 20:55

messilla je napisao/la:Velika razlika između "moglo bi biti" i "bilo je".
Guillermo Amor (director) "It could be that Bartomeu had a meeting with Griezmann's family. If that's what the newspaper (Mundo Deportivo) says, it may be that way, although I don't know." [movistar]
Ono, rek'o sam ništa, osim ako ne čitate između **** redova.

Uostalom, svi klubovi prvo kontaktiraju igrača. No big fucking deal.
bitno je da Grizi dolazi :kafa:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
messilla
Postovi: 31106
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 19 dec 2017, 22:24

Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la HankMoody » 19 dec 2017, 22:31

U moru tekstova o tome ko šta vozi i čije su sise ispale ovog kvaziportala, Skoya ubija svojim kolumnama.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 19 dec 2017, 22:51

Inspirisala ga kita Vieire XD

Sent from my LG-P880 using Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.