FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la staragarda » 21 dec 2017, 21:15

Nije ovo lose.... samo po jedna utakmica kazne...s obzirom koliko su omiljeni ocekivao sam maksimalne ....a i ovaj momak iz tekstilca mi izgleda kao fino pojacanje.... imao je odlicnu statistiku....sad,tamo je igrao bez pritiska pa ćemo vidjeti kako ce se ovdje snaci
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la sloboda72 » 21 dec 2017, 23:07

staragarda je napisao/la:Nije ovo lose.... samo po jedna utakmica kazne...s obzirom koliko su omiljeni ocekivao sam maksimalne ....a i ovaj momak iz tekstilca mi izgleda kao fino pojacanje.... imao je odlicnu statistiku....sad,tamo je igrao bez pritiska pa ćemo vidjeti kako ce se ovdje snaci
Ja sam mislio da će Efeta kaznit 3 utamice, ali njega je Ćulum grubo faulirao..Pa je to uzeto ka olakotna okolnost.Stjepanović i Kostić standardno,2 žuta -1 crveni ------1 utakmica kazne.
Ovo su meni najdraži igraći ,vezni a najbolji strelac i asistent lige.Eh sada, Kolumbijac Panesso,Ivetić,Poturalić.Đelmić.
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 22 dec 2017, 16:27, ukupno mijenjano 2 puta.
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
Jaozinho22
Postovi: 1594
Pridružen/a: 15 jun 2015, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Jaozinho22 » 22 dec 2017, 15:41

Bulić vam dovede dosad i Hrelju,Milakovića,Jazvina i ovog golmana Abdihodžića.
Više titula nego pojedini klubovi lopti ! FKŽ !
Budite navijači FK Željezničara a ne navijači Misimović Senada !

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la sloboda72 » 22 dec 2017, 16:10

Jaozinho22 je napisao/la:Bulić vam dovede dosad i Hrelju,Milakovića,Jazvina i ovog golmana Abdihodžića.
Jeste,ista agencija ih zastupa.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Službeno: Sloga predstavila dvojicu novih igrača

Cilj je plasman u Premijer ligu BiH
Salko Jazvin i Aleksandar Milaković i zvanično su postali novi fudbaleri Sloge iz Simin Hana.

A. Pašić
22.12.17. 17:14


slika

Službeno: Sloga predstavila dvojicu novih igrača
Ambicije Sloge u ovoj sezoni svode se isključivo na plasman u BHT Premijer ligu BiH, a u prilog tome ide i činjenica da je u Simin Han ove zime stiglo nekoliko kvalitetnih igrača. Nakon Almina Abdihodžića i Almedina Ziljkića, plavi dres su zadužili i Salko Jazvin i Aleksandar Milaković.

Jazvin je dobro poznato ime na prvoligaškim terenima. Prije nego što je ljetos prešao u Zrinjski igrao je s velikim uspjehom za Čapljinu, dok Milaković u Simin Han dolazi iz Tekstilca. U ovom klubu je bio jedan od najboljih igrača, što svjedoči i statistika da je u protekloj polusezoni u Prvoj ligi Republike Srpske postigao 10 pogodaka i upisao sedam asistencija.

"Došao sam u Slogu i mogu reći da sam zadovoljan sa projektom koji mi je prezentiran. Klub je uređen, na klupi sjedi provjereno trenerske ime Darko Vojvodić i biće mi zadovoljstvo sarađivati s njim. Mislim da ćemo se na kraju sezone svi zajedno radovati i da ću opravdati povjerenje ljudi iz kluba", kazao nam je Jazvin nakon potpisa.

Lista pojačanja, prema riječima sportskog direktora Almira Husića, nije zaključena.

"Privodimo prijelazni rok kraju. Dovodimo ciljana pojačanja koja će nam pomoći da ostvarimo ono što smo zacrtali uoči sezone", riječi su Husića.

Nakon prvog dijela sezone u Prvoj ligi Federacije BiH Sloga zauzima drugo mjesto sa 32 boda, jednim manje od Zvijezde iz Gradačca.

slika

Portal SportSport.ba pratite putem Facebooka ili Instagrama.



https://sportsport.ba/fudbal/sluzbeno-s ... aca/262604
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 22 dec 2017, 19:00, ukupno mijenjano 8 puta.
Ja volim FK Tuzla City

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la staragarda » 22 dec 2017, 17:21

Ja,i sta sa tim
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la spiska » 22 dec 2017, 17:30

Jazvin i Milakovic odlicni igraci, bit ce vam pojačanja prava.

FoSte95
Postovi: 12621
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la FoSte95 » 24 dec 2017, 12:41

kakvim se pokazao onaj iz Malezije što je došao?
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la tuzlak1987 » 24 dec 2017, 12:47

Ma krs je ovo sve, doveli su igrace sve koji nece praviti prevagu na terenu vec zbog menadzera. Poigravaju se dobro sa tim ulaskom u PL i mogli bi vrlo lako na kraju da ispuse za ulazak. Trebao im je dobar napadac i krilo, a doveli su golmana, beka i napadace koji nisu bolji od onog sto imaju ili su imali.
Znaci u gostima ce opet biti gubitka bodova.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Wandelanoite » 24 dec 2017, 12:57

Nestručan rad, dovodi se bezveze bez ikakvog plana, igrački se nista nisu pojačali samo bezveze prenapuhali igrački kadar. Desit ce im se nesto slično sto se desilo Sarajevu 30 igraca, a kvalitet 0 bodova.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la ASD » 24 dec 2017, 13:40

Bolje da su doveli nekog bijesnog u21 igraca pa mu dali i dvije plate nego ovako.
Ili da su doveli makar solidnog u21 igraca ali lijevog beka.
Ovako imaju 3 igraca gore.
Nagomilali su igracki kadar bezveze, a rijesili su se najboljeg igraca.

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Iraola » 24 dec 2017, 15:23

Lažni napadači džaba zauzimaju mjesto i samo unazađuju Slogu u bitci za PL..Mora se dovesti Mirnes Salihović iz Slavena jer takvog napadača na daleko nema. Nije mi jasno kako to iz Sloge niko do sad nije vidio..
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la ASD » 24 dec 2017, 20:12

Iraola je napisao/la:Lažni napadači džaba zauzimaju mjesto i samo unazađuju Slogu u bitci za PL..Mora se dovesti Mirnes Salihović iz Slavena jer takvog napadača na daleko nema. Nije mi jasno kako to iz Sloge niko do sad nije vidio..
Ne slazem se, dobar je Mirnes strijelac, ali najbolje sezone u karijeri su mu u ekipama koje se se grcevito bore za opstanak u federalki, a ima vec 32.godine.
Ibrahimovic je ok napadac, zabio je 9 golova, a ono sto je najbitnije on je u21 igrad.
Stokic nije klasican napadac, ali radi se o renomiranom igracu koji ima odlicne sezlne u Borcu, bio sigurno jedan od boljih igraca PL prije nekoliko godina.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Wandelanoite » 24 dec 2017, 21:26

Azmir bi trebao zaposliti 2,3 skauta, al ne 2,3 oyebine i menadžerčića da mu skautiraju igrače do 23 godine, uz njegove financije jedna jaka mlada ekipa uz 2 iskusna internacionalca bi razvalila i Premijer ligu i napravila dobar rezultat u Evropi.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Iraola » 24 dec 2017, 22:47

ASD je napisao/la:
Iraola je napisao/la:Lažni napadači džaba zauzimaju mjesto i samo unazađuju Slogu u bitci za PL..Mora se dovesti Mirnes Salihović iz Slavena jer takvog napadača na daleko nema. Nije mi jasno kako to iz Sloge niko do sad nije vidio..
Ne slazem se, dobar je Mirnes strijelac, ali najbolje sezone u karijeri su mu u ekipama koje se se grcevito bore za opstanak u federalki, a ima vec 32.godine.
Ibrahimovic je ok napadac, zabio je 9 golova, a ono sto je najbitnije on je u21 igrad.
Stokic nije klasican napadac, ali radi se o renomiranom igracu koji ima odlicne sezlne u Borcu, bio sigurno jedan od boljih igraca PL prije nekoliko godina.
Ne slažem se, ako je najbolji strijelac lige u ekipama koje se bore sa opstanak i sa takvim bogaljima od saigrača, možeš mislit kakav bi bio u ekipi čiji saigrači bi ga hranili loptama, uz Ibrahimovića u vrhu. Ne gleda se šta si bio nego je u fudbalu bitno trenutno stanje, a to je da otprilike da se porede Salihović i Stokić aka Kane i Torres.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la ASD » 24 dec 2017, 23:35

Iraola je napisao/la:
ASD je napisao/la:
Iraola je napisao/la:Lažni napadači džaba zauzimaju mjesto i samo unazađuju Slogu u bitci za PL..Mora se dovesti Mirnes Salihović iz Slavena jer takvog napadača na daleko nema. Nije mi jasno kako to iz Sloge niko do sad nije vidio..
Ne slazem se, dobar je Mirnes strijelac, ali najbolje sezone u karijeri su mu u ekipama koje se se grcevito bore za opstanak u federalki, a ima vec 32.godine.
Ibrahimovic je ok napadac, zabio je 9 golova, a ono sto je najbitnije on je u21 igrad.
Stokic nije klasican napadac, ali radi se o renomiranom igracu koji ima odlicne sezlne u Borcu, bio sigurno jedan od boljih igraca PL prije nekoliko godina.
Ne slažem se, ako je najbolji strijelac lige u ekipama koje se bore sa opstanak i sa takvim bogaljima od saigrača, možeš mislit kakav bi bio u ekipi čiji saigrači bi ga hranili loptama, uz Ibrahimovića u vrhu. Ne gleda se šta si bio nego je u fudbalu bitno trenutno stanje, a to je da otprilike da se porede Salihović i Stokić aka Kane i Torres.
Igrao je i u Buducnosti prije Radnickog, proveo 2 i po sezone.
Evo sad cu ti reci njegovu statistiku, sezona 12/13 10 tekmi, 3 gola (golove dao Rudaru, Vitezu i Radnickom)
13/14 6 golova u 25 utakmica (od tih 6 golova su 3 nebitna Podgrmecu i Orasju gdje je bilo 5:0 i 7:0, bitne golove dao Mladosti, Igmanu i Orasju)
Sezona 14/15 dao 4 gola u 18 utakmica (2 Podgrmecu, 1 Turbini i 1 Mladosti)
Sveukupno 53 tekme, 13 golova, od toga vecina malim ekipama.
Ono sto posebno bode oci je da je samo 2 gola zabio u gostima, a Slogi bas trebaju igraci koji ce zabijati u gostima.

Licni dojam da je bio solidan igrac, smatram da je paklen igrac za ekipa koje su u krizi tipa Slaven ili tipa Radnicki prosle sezone (nesto kao Gekas ili Mintal koji su trpali u Bundesligi u manjim ekipama), za neke jace ekipe realno nije.

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Unknown2 » 28 dec 2017, 09:50

Mahmutovic ( Celik) trebao danas da bude zvanicno.

:thumbup:
Zadnja izmjena: Unknown2, dana/u 28 dec 2017, 16:04, ukupno mijenjano 1 put.

BitangaSaMejtasha
Postovi: 117
Pridružen/a: 13 dec 2017, 22:43
Lokacija: Mejtaš
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la BitangaSaMejtasha » 28 dec 2017, 14:31

650.000 za Ćavara? :lol:
Stara jesi debil, evo ti himna

https://www.youtube.com/watch?v=IXxlqXlurLY

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la solinas » 28 dec 2017, 14:38

Azmire dabogda nikada ni ti ni Jasmin srece imali. ..dabogda ti sve propalo zbog ove izdaje.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Sariel1987 » 28 dec 2017, 14:48

neka ba solinas :lol:
znate da je dobar u dusi,al nekad ga prenesu emocije... :lol: :thumbup:

AlemC85
Postovi: 7470
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la AlemC85 » 28 dec 2017, 14:51

solinas je napisao/la:Azmire dabogda nikada ni ti ni Jasmin srece imali. ..dabogda ti sve propalo zbog ove izdaje.
Tako ti je kad se Bosnjo docepa love. :oops:

Evo ode im i Ibrahimovic. Lik puko skroz.

Sloga polako puca po savovima. Misli ima pare pa moze kako hoce. Ovo je Bosna Azmire. Brzo ces ti podvijenog repa u Ameriku.

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.