FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 03 jan 2018, 15:57

TV3 javlja da je dogovor za Coutinha vrlo blizu. Barca ponudila 120M fiksno +40 kroz varijable i da ce Liverpool vrlo vjerovatno pristati na to.

Takodjer, u Engleskoj kvote pale na 1.3 za prelazak u Barcu.

Sto se mene tice, cijena i nije nesto velika, kad je jedan anonimac placen 85M eura. Na ljeto bi kostao 200M, pogotovo nakon SP ako bi ga kupovali, tako da je bolje sada.

Griezmann dolazi na ljeto, platit ce se klauzula od 100M eura. :thumbup:
27.10.2020

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 03 jan 2018, 15:59

AlfredNobel je napisao/la:Ma kakav Alcantara, za njega ne bi bio ni da ga besplatno daju. Ne odvaja se od bolničkog kreveta, non stop povrijeđen, a i ispao je glup što je otišao. Da se strpio kao Roberto da Xavi odradi svoje, mogao je biti njegov nasljednik i zakucati sebe u prvoj postavi. Ali, jok on poletio i to mu je to..

I apsurd je porediti njega i Coutinha, a još veći apsurd govoriti da Coutinho nije klasa igrač. Čovjek jede malu djecu, paklen igrač koji bi nam toliko značio i donio raznovrsnost. Najbolji igrač Liverpoola već par sezona, još igra s onim balvanima, zamislite da pored sebe ima Messija, Suareza, Iniestu, Dembelea, Busquetsa i ostale.. Pa to bi bila čista perverzija. Bolje dovesti klasu od 150 milki, nego redati uhljebe poput Gomesa, Arde, Rafinhe i takvih.
Pa gle ovo, Coutinho je isto imao jako puno ozljeda, jako puno, ali reci da Coutinho nije klasa je smijesno, frajer je top 10-15 igrac svijeta, isto vazi i za Thiaga, zdrav Thiago je top 3 centralni vezni igrac svijeta zadnje 2 sezone, problem su ozljede, ali evo, ako ne bi puno kostao i ne bi imao previsoku platu, uzeo bi ga iste sekunde, relativno mlad, top igrac, kad se mogao Vermaelen cekati il Gomes evo ( koji je ozlijedjen isto non stop, a gori je 50x), zasto ne i Thiago?

Samo je suludo misliti da bi ga Bayern pustio, i ako bi ga pustili, nece trazit ispod 80mil za njega iako je jako cesto u bolnici.




Ja sam poprilicno siguran da Coutinho dolazi, a jos sam sigurniji kad vidim da brat Hendo ne nudi oklade da nece :rol:

Sad se treba prodati pola ekipe, Rafinha, Gomes, Arda, Deulofeu, Vidal, Masche, svi su spremni da idu, dovesti Coutinha, Minu/De Vrija, Arthura/Goretzku i forsirati Denisa, Alenu, O.Busquetsa i Arnaiza.

Griezmann na ljeto :kralj:

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 03 jan 2018, 16:00

Eto nam luzera :kafa:

Za utjehu, valjda se rješe Suareza.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 03 jan 2018, 16:05

The administration of Barça have given orders to start printing shirts with Coutinho's name on it to be stored in the official club stores. [la sexta]

Avatar
messilla
Postovi: 31106
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 03 jan 2018, 16:05

To za Griezmanna nije prenio ni rac1 ni tv3, nego Quique Guasch (ne baš tako pouzdan lik) u emisiji catradija. I to je rekao više u fazonu opklade, ako ne dođe, on više neće dolaziti u emisiju. :mrgreen:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 03 jan 2018, 16:12

messilla je napisao/la:To za Griezmanna nije prenio ni rac1 ni tv3, nego Quique Guasch (ne baš tako pouzdan lik) u emisiji catradija. I to je rekao više u fazonu opklade, ako ne dođe, on više neće dolaziti u emisiju. :mrgreen:
Pa realno treba ga dovesti, bit ce jos bolji sa boljim igracima to je neminovno. 100M eura klauzula je sitnica na ovom ludom trzistu.

Covjek je po citavom terenu kad igra i za Francusku a i za Atletico, ima pluca bas, iako je napadac :mrgreen:

Messi,Dembele,Coutinho,Suarez,Griezmann :crazy: :crazy:
27.10.2020

Avatar
messilla
Postovi: 31106
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 03 jan 2018, 16:19

Samo što ćeš prvo morati nabiti nogom Suareza. :mrgreen:

Inače, nema potrebe za gomilanjem ovoliko ofanzivaca. Bolje uložiti u pristojnog stopera ili veznjaka tipa Rakitića.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Lord44
Postovi: 258
Pridružen/a: 14 sep 2017, 13:04
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lord44 » 03 jan 2018, 16:23

Sad kad Suarez podje zabijati ko lud ! Valverde na slatkim mukama :D
Eno, pred vratima tvojim
ispljuvaše pet sitnih bisera, olovku i pivo.
Potrči, Dario! Olovku i pivo u sobu ponesi,
Ostalo su bajke za drugačiju djecu.

Avatar
messilla
Postovi: 31106
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 03 jan 2018, 16:55

(@marcelobechler):
» Coutinho hopes there will be "big news" tomorrow
» Coutinho's agent consider it a done deal
» Barça's management very optimistic
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
FCBlaugrana
Postovi: 547
Pridružen/a: 21 mar 2011, 18:33
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la FCBlaugrana » 03 jan 2018, 16:59

coutinho ne dolazi u ovom transfer roku 1000%,

Pa nisu ga pustili na ljeto i zasto bi ga pustili sada kad nema bas potrebe ni za njih ni za nas zbog:

1. Kod nas noze samo igrati u spanskoj ligi
2. Sam igrac ce gledati lp na tv-u
3. Da on postavlja ultimatum liverpoolu ne bi u zadnjih 10 utakmica bio najbolji igrac liverpoola i trpao protivnike.

Da dodje iduce ljeto najbolje bi bilo za barcelonu i liverpool, imamo dobru atmosferu u ekipi i dobro se rotira ekipa. Jos jedan igrac bez cistke postojecih igraca u ekipi bi bilo pretrpavanje i mislim da bi se malo poremetio timski odnos...bolje je sa njim praviti ekipu za iducu sezonu nakon ljetnog transfer roka


Sent from my iPhone using Tapatalk

JoeBleck
Postovi: 5973
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 03 jan 2018, 17:07

Takav igrac se ne propusta.Cijena je nevazna jer su cijene i onako bolesne tako da on na ljeto ocito moze biti samo skuplji.
Idealan partner Messiju i Iniesti da prave visak na terenu.
Ne postoji bolji igrac za Barcu od Brazilca koji savrseno razumije Barcin fudbal i fundamentalne vaznosti poput presinga i kretnje bez lopte

Poremetiti se ne moze nista ,samo dobijas na vremenu gdje Ce on naredne godine vec biti savrsen u mehanizmu.

Avatar
Evander
Postovi: 14424
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 03 jan 2018, 17:08

Mislim da je ok za sve strane da objave da su postigli dogovor, ali da ce se transfer realizovati na ljeto.
Posteno i prema Liverpoolu, a zadovoljit ce i fanove Barecelone koji zele veliko ime.

Avatar
messilla
Postovi: 31106
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 03 jan 2018, 17:14

Valverde: "Messi and Suárez could start on the bench tomorrow, they only came back from their trip yesterday and we have to evaluate things. I don't want to take any risks."

"Recovering a player like Dembélé is very positive for us. He got injured when he was adapting to the team. We have to be calm and take it step by step. He has to earn his minutes."

"The ideal thing would be for Dembélé to be able to have a sort of preseason, but the schedule is what it is. We'll give him minutes bit by bit."
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16508
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la gaston » 03 jan 2018, 17:50

Coutinho izabrao 7cu, iako je Arda i dalje tu.

Ekskluziva sa SS.ba. :salut:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
DesimaL
Postovi: 4419
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:48
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la DesimaL » 03 jan 2018, 17:51

gaston je napisao/la:Coutinho izabrao 7cu, iako je Arda i dalje tu.

Ekskluziva sa SS.ba. :salut:
U petak poslije dzume ce biti zvanicno :kafa:
Visca el Barça ! Mes que un club !

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 03 jan 2018, 17:53

DesimaL je napisao/la:
gaston je napisao/la:Coutinho izabrao 7cu, iako je Arda i dalje tu.

Ekskluziva sa SS.ba. :salut:
U petak poslije dzume ce biti zvanicno :kafa:
Ja vjerujem samo E.Č.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16508
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la gaston » 03 jan 2018, 17:57

Na Hutbi će se već dres podić.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 03 jan 2018, 18:06

Philippe Bilal Coutinho.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 03 jan 2018, 18:19

Furymaker je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:Ma kakav Alcantara, za njega ne bi bio ni da ga besplatno daju. Ne odvaja se od bolničkog kreveta, non stop povrijeđen, a i ispao je glup što je otišao. Da se strpio kao Roberto da Xavi odradi svoje, mogao je biti njegov nasljednik i zakucati sebe u prvoj postavi. Ali, jok on poletio i to mu je to..

I apsurd je porediti njega i Coutinha, a još veći apsurd govoriti da Coutinho nije klasa igrač. Čovjek jede malu djecu, paklen igrač koji bi nam toliko značio i donio raznovrsnost. Najbolji igrač Liverpoola već par sezona, još igra s onim balvanima, zamislite da pored sebe ima Messija, Suareza, Iniestu, Dembelea, Busquetsa i ostale.. Pa to bi bila čista perverzija. Bolje dovesti klasu od 150 milki, nego redati uhljebe poput Gomesa, Arde, Rafinhe i takvih.
Pa gle ovo, Coutinho je isto imao jako puno ozljeda, jako puno, ali reci da Coutinho nije klasa je smijesno, frajer je top 10-15 igrac svijeta, isto vazi i za Thiaga, zdrav Thiago je top 3 centralni vezni igrac svijeta zadnje 2 sezone, problem su ozljede, ali evo, ako ne bi puno kostao i ne bi imao previsoku platu, uzeo bi ga iste sekunde, relativno mlad, top igrac, kad se mogao Vermaelen cekati il Gomes evo ( koji je ozlijedjen isto non stop, a gori je 50x), zasto ne i Thiago?

Samo je suludo misliti da bi ga Bayern pustio, i ako bi ga pustili, nece trazit ispod 80mil za njega iako je jako cesto u bolnici.




Ja sam poprilicno siguran da Coutinho dolazi, a jos sam sigurniji kad vidim da brat Hendo ne nudi oklade da nece :rol:

Sad se treba prodati pola ekipe, Rafinha, Gomes, Arda, Deulofeu, Vidal, Masche, svi su spremni da idu, dovesti Coutinha, Minu/De Vrija, Arthura/Goretzku i forsirati Denisa, Alenu, O.Busquetsa i Arnaiza.

Griezmann na ljeto :kralj:
Upravu si. Samo postoji problem, koji si i ti naveo. Bayern ga ne bi pustio bez neke velike cifre, a ja za njega ne bi dao puno. Još ako dođe Coutinho, a hoće, onda već sredina dobija novu dimenziju. Imaš Busquetsa, Iniestu, Rakitića, Paulinha, Rafinhu, Gomesa, pa Coutinha, a tu je i Alena, kojem bi ja davao sve više šanse, jer je sjajan potencijal.

Slažem se i oko prodaje. Šutnuti Gomesa, Rafinhu, Ardu, Deulofeua, svakako odlazi Mascherano. Što se tiče Vidala, on mi vala niti smrdi niti miriše. Zna odigrati fino, a zna biti i na nivou Kokota, ali bi ga prodao vjerovatno.

U odbranu bih doveo recimo De Vrija, dobar igrač za rotacije i defanziva bi bila beton. Pique, Umtiti, Vermaelen, De Vrij, ali tu je i Marlon koji se može vratiti. Goretzka ne bi bio loš za sredinu, ali ja već nekoliko sezona navijam za malog Tielemansa. Strašan igrač, samo ne znam kakav je sad u Monacu, slabije ga pratim. To se sve može fino odraditi na ljeto.

Dobar dio uloženih sredstava za Coutinha će se vratiti kroz prodaju dresova, tako da, don't worry be happy.

Evo kažu da Barca traži 20 milki za Turana, Everton se spominje.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 03 jan 2018, 19:33

Joj ljudi samo da Cou dodje, Dembele se vraca, kakva perverzija ce biti kad ih uigras s Messijem uf :opaopa:
27.10.2020

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.