English Premier League - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Titulu u sezoni 2018/19 osvaja:

Anketa je završila: 01 okt 2018, 17:48.

City
82
34%
United
21
9%
Liverpool
85
35%
Tottenham
4
2%
Arsenal
13
5%
Chelsea
31
13%
neko drugi
8
3%
 
Ukupno glasova: 244

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Artetitis » 04 jan 2018, 17:07

AzorAhai je napisao/la:Nije to zato sto su CF-ovi odavno nestali i istrebljeni nego zato sto se nogomet promijenio dosta u zadnjih nekoliko godina i sve oko njega. Inovacije u taktici, pozicije igraca i mnogo drukciji zahtjevi od pojedinaca na svakoj poziciji, moderni nogomet.
Da, u nekim drugim vremenima bi napadači tipa Bacca bili suho zlato, a danas ne mogu primirisati ni prvih 11 ovakvog Milana.

dark44
Postovi: 2122
Pridružen/a: 27 jun 2017, 13:35
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la dark44 » 04 jan 2018, 17:23

Suareza u zadnje dvije sezone smatrati nekom kremom je potpuno apsurdno..

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la invincible1921 » 04 jan 2018, 17:29

wadethegreat je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:Posto vidim neki dan da se pisalo o promsenim sansama, ima li neko podatak koliko je prilika promasio Watfordov, Richarlison...mozda i nije veliki broj, ali kad promasi onda je to za pamcenje. Ne mgou se sjetiti s kim su igrali na pocetku sezone, ali on je u jednoj tekmi promasio dvije sanse koje su konkurenciju promasaja sezone
Znam da je protiv celzija fulio 2 3 sanse par na prazan gol.
Da da to je ta tekma :D
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la japa » 04 jan 2018, 17:37

dark44 je napisao/la:Suareza u zadnje dvije sezone smatrati nekom kremom je potpuno apsurdno..
Sta, 37 golova prosle sezone je los ucinak?

Imao je malu krizu pocetkom ove sezone, inace kad je u formi je i dalje broj 1 napadac na svijetu...


Po meni su najbolji napadaci Suarez, Costa, Kane i Lewa...

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 04 jan 2018, 17:53

Kane i Cavani :salut:

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la invincible1921 » 04 jan 2018, 18:00

Icardi
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

dark44
Postovi: 2122
Pridružen/a: 27 jun 2017, 13:35
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la dark44 » 04 jan 2018, 18:00

japa je napisao/la:
dark44 je napisao/la:Suareza u zadnje dvije sezone smatrati nekom kremom je potpuno apsurdno..
Sta, 37 golova prosle sezone je los ucinak?

Imao je malu krizu pocetkom ove sezone, inace kad je u formi je i dalje broj 1 napadac na svijetu...


Po meni su najbolji napadaci Suarez, Costa, Kane i Lewa...


Ti si sam sebi kontradiktoran, sad kažeš statistika je bitna sad kažeš nije bitna, pogledaj samo broj zicera koje je fulio Suarez u zadnje dvije sezone još taj lik igra s najboljim svih vremena i do prošle sezone je igrao s još jednim vrhunskim, trenutno top 3 najboljim igračem, još o veznom redu iza sebe da ne pričam. Ako je za tebe top 1, a u jednoj utakmici od 7 kontakata na protivničkoj polovini je 6 puta bio u offsidu, onda ne znam kakvi su tvoji kriteriji, možda griješim, ja pričam na osnovu ovog što sam vidio u toku ove i prošle sezone. Trenutno nije ni sjenka onog igrača koji je nosio svoju ekipu. Pričaš o toj brojci golova, a prije par dana kažeš da je Pep ubleha jer je s Barcom trpao nejač po Španjolskoj, po toj priči je i Suarez ubleha jer te golove daje tim istim ekipama, a nešto se ne sjećam da daje po 2,3,4 gola jačim ekipama.
Za mene su trenutno Icardi, Jesus, Kane, Lewa bolji napadači od njega, on mi po trenutnoj formi ide s Lukakuom, Higuainom, Moratom, Aguerom.
U mnogo stvari se slažem s tobom i ovdje i na temi Arsenala ali ovo mi je baš trn u oku.

Avatar
harden
Postovi: 23600
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la harden » 04 jan 2018, 18:10

dark44 je napisao/la: Za mene su trenutno Icardi, Jesus
Jesi ti ozbiljan? :rol:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Besic » 04 jan 2018, 18:13

Jesus je trenutno najbolji napadač svijeta, niko osim njega ne stvara toliko prilika svojim jednostavnim kretanjem i snalaženjem unutar 16. Dokaz tome je i to da je počinjao sve jače utakmice kod Pepa, jer zna i on ko mu pravi više koristi.
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Kawhi » 04 jan 2018, 18:14

Besic je napisao/la:Jesus je trenutno najbolji napadač svijeta, niko osim njega ne stvara toliko prilika svojim jednostavnim kretanjem i snalaženjem unutar 16. Dokaz tome je i to da je počinjao sve jače utakmice kod Pepa, jer zna i on ko mu pravi više koristi.
Bolji je Lewa od njega jedino.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

dark44
Postovi: 2122
Pridružen/a: 27 jun 2017, 13:35
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la dark44 » 04 jan 2018, 18:16

harden je napisao/la:
dark44 je napisao/la: Za mene su trenutno Icardi, Jesus
Jesi ti ozbiljan? :rol:
Dobro zvuci neozbiljno ovo za Jesusa, ali po meni je trenutno bolji od Suareza, ali Icardi je igrač koji donosi bodove, rjesava utakmice tipa Rome ove godine, odlican finiser iako i on zna kiksati. Ove godine je odlicno odigrao svaku derbi utakmicu koju sam ja pogledao i zadnjih par sezona nosi Inter iako igra sa svakakvim žoharima.
Jesus ce biti dobar napadac ako ne bude imao problema sa povredama i u ovom Pepovom sistemu mi izgleda super, ima odlicno kretanje a i Pep mu vjeruje i mislim da je vise utakmica startao od Aguera.

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Besic » 04 jan 2018, 18:21

Kawhi je napisao/la:
Besic je napisao/la:Jesus je trenutno najbolji napadač svijeta, niko osim njega ne stvara toliko prilika svojim jednostavnim kretanjem i snalaženjem unutar 16. Dokaz tome je i to da je počinjao sve jače utakmice kod Pepa, jer zna i on ko mu pravi više koristi.
Bolji je Lewa od njega jedino.
Nije ni Lewa toliko dobar.Mogu ti postati video koji pokazuje vrijednost golova koji napadači zabijaju, od Lewe samo Aubameyang gori, tj zabija golove (većinom) za 2+ razlike , u žargonu rijetko daju važnu i prve golove bilo kime, 1:0 ili za +1. Showmeni oba.
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
Rajaz
Postovi: 13370
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Rajaz » 04 jan 2018, 18:24

Najbolji napadač svijeta je čovjek koji sa 10-ke zabija više od svih devetki.

Hint: ujedno je najbolji playmaker i dribler svijeta, onako ubjedljivo.

:zzz:

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Besic » 04 jan 2018, 18:27

De Bruyne nije desetka više od godinu. Igra povučenije pod Pepom
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
harden
Postovi: 23600
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la harden » 04 jan 2018, 18:30

Besic je napisao/la:
Nadam se da se tvoje mišljenje ne zasniva na onoj slici sa tribina.hr, tamo je Ivković promašio sve i plus ono je samo za ligu bilo.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Poligon10
Postovi: 5672
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Poligon10 » 04 jan 2018, 18:34

Rajaz je napisao/la:Najbolji napadač svijeta je čovjek koji sa 10-ke zabija više od svih devetki.

Hint: ujedno je najbolji playmaker i dribler svijeta, onako ubjedljivo.

:zzz:
Zašto njega porediti sa običnim smrtnicima koji se trude da budu najbolji u ovom sportu?

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la japa » 04 jan 2018, 18:59

dark44 je napisao/la:
japa je napisao/la:
dark44 je napisao/la:Suareza u zadnje dvije sezone smatrati nekom kremom je potpuno apsurdno..
Sta, 37 golova prosle sezone je los ucinak?

Imao je malu krizu pocetkom ove sezone, inace kad je u formi je i dalje broj 1 napadac na svijetu...


Po meni su najbolji napadaci Suarez, Costa, Kane i Lewa...


Ti si sam sebi kontradiktoran, sad kažeš statistika je bitna sad kažeš nije bitna, pogledaj samo broj zicera koje je fulio Suarez u zadnje dvije sezone još taj lik igra s najboljim svih vremena i do prošle sezone je igrao s još jednim vrhunskim, trenutno top 3 najboljim igračem, još o veznom redu iza sebe da ne pričam. Ako je za tebe top 1, a u jednoj utakmici od 7 kontakata na protivničkoj polovini je 6 puta bio u offsidu, onda ne znam kakvi su tvoji kriteriji, možda griješim, ja pričam na osnovu ovog što sam vidio u toku ove i prošle sezone. Trenutno nije ni sjenka onog igrača koji je nosio svoju ekipu. Pričaš o toj brojci golova, a prije par dana kažeš da je Pep ubleha jer je s Barcom trpao nejač po Španjolskoj, po toj priči je i Suarez ubleha jer te golove daje tim istim ekipama, a nešto se ne sjećam da daje po 2,3,4 gola jačim ekipama.
Za mene su trenutno Icardi, Jesus, Kane, Lewa bolji napadači od njega, on mi po trenutnoj formi ide s Lukakuom, Higuainom, Moratom, Aguerom.
U mnogo stvari se slažem s tobom i ovdje i na temi Arsenala ali ovo mi je baš trn u oku.
Dje sam ja to rekao da je Guardiola ubleha jer je trpao nejac po Spaniji? Nije meni on ubleha zbog toga sigurno...Pa Suarez je upravo i poznat po tmoe sto ej zabio jacim ekipama eto nekidan je zabio Realu iako igra sezonu ispod svog uobicajenog nivou. Statistika je nekad bitna nekada ne, kako god uzmes bitna ti bila ili ne 37 golova u 51 utakmici ne mozes smatrati apsurdnim ucinkom. Drago mi je da se slazemo oko Arsenala ali Suareza ne mozes i kad je u losoj formi trpati sa panjevima ala Lukaku ili Higuain jednostavno Suarez samo da hoda po terenu korisniji je i opasniji od ovih. On igra sa Messijem ali dok njega nisu doveli nisu mogli prismrditi tituli prvaka evrope sa Neymarom i Messijem u timu sve dok Suljo nije dosao.

Avatar
Rajaz
Postovi: 13370
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Rajaz » 04 jan 2018, 19:02

Poligon10 je napisao/la:
Rajaz je napisao/la:Najbolji napadač svijeta je čovjek koji sa 10-ke zabija više od svih devetki.

Hint: ujedno je najbolji playmaker i dribler svijeta, onako ubjedljivo.

:zzz:
Zašto njega porediti sa običnim smrtnicima koji se trude da budu najbolji u ovom sportu?
Ah uvijek me prenese :zzz: ,

u pravu si.

Ako isključimo njega koji je ''God Amongst Men'', dvoumio bih se između Kejna i Lewandowskog ove sezone i rekao bi Harry Kane. Više golova u neuporedivo jačoj ligi sa osjetno slabijom ekipom.

dark44
Postovi: 2122
Pridružen/a: 27 jun 2017, 13:35
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la dark44 » 04 jan 2018, 19:10

Dje sam ja to rekao da je Guardiola ubleha jer je trpao nejac po Spaniji? Nije meni on ubleha zbog toga sigurno...Pa Suarez je upravo i poznat po tmoe sto ej zabio jacim ekipama eto nekidan je zabio Realu iako igra sezonu ispod svog uobicajenog nivou. Statistika je nekad bitna nekada ne, kako god uzmes bitna ti bila ili ne 37 golova u 51 utakmici ne mozes smatrati apsurdnim ucinkom. Drago mi je da se slazemo oko Arsenala ali Suareza ne mozes i kad je u losoj formi trpati sa panjevima ala Lukaku ili Higuain jednostavno Suarez samo da hoda po terenu korisniji je i opasniji od ovih. On igra sa Messijem ali dok njega nisu doveli nisu mogli prismrditi tituli prvaka evrope sa Neymarom i Messijem u timu sve dok Suljo nije dosao.
Sve to stoji, ali zadnje dvije sezone igra ispod tvog nivoa i u nekim utakmicama igra kao amater a nekad zabije realu, mozda je konstantnost problem u zadnje dvije sezone i zbog toga se ne slazem s tobom da je no1 na svijetu, da je WC je pokazao u liverpoolu i prve dvije sezone sa barsom

Avatar
AA23
Postovi: 16088
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la AA23 » 04 jan 2018, 20:20

Jesus nije bolji ni od Aguera a da bude među top napadačima, smiješno fakat

Precijenjen dečko zasada mnogo, kao i ostali brazilci poput Neymara i Coutinha, dobri jesu, ali ne onoliko koliko se spominju i koliko se kenja oko njih

Zaključano

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.