Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
LiverpoolREDS
Postovi: 1380
Pridružen/a: 30 okt 2013, 18:48
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la LiverpoolREDS » 07 jan 2018, 00:25

Pratil iko ista za Goretzku valjalo bi da i on dodje sad da se sto uigranije udje u sljedecu sezonu + ima pravo nastupa u LP,ponudite pare Salkeu nemoj te sad cigancit.
I onaj mali Brandt se presto spominjat a bio je glavna zamjena za coua,sto vise svaba u tim dovodi jurgene
“Ne možete sebe nazvati igračima Liverpula ako se predate. Mi smo Liverpul. Igrate za Liverpul. Mislite o navijačima. Morate da ovo uradite zbog njih.” – Benitez.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13366
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 07 jan 2018, 00:27

LiverpoolREDS je napisao/la:Pratil iko ista za Goretzku valjalo bi da i on dodje sad da se sto uigranije udje u sljedecu sezonu + ima pravo nastupa u LP,ponudite pare Salkeu nemoj te sad cigancit.
I onaj mali Brandt se presto spominjat a bio je glavna zamjena za coua,sto vise svaba u tim dovodi jurgene
Tacno iznenadjujuce mali broj Nijemaca je doveo do sad.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 07 jan 2018, 00:29

Navodno je Bayern malo ohladio, sad su se oni okrenuli Brandtu al sve je to rekla kazala. Za mene je on Bayernov.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
StevieG8
Postovi: 13366
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 07 jan 2018, 09:48

Sanjam sinoc da smo doveli Torresa na posudbu :rol: cak je dao par golova.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16512
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 07 jan 2018, 09:52

Understand #lfc NOT interested in signing #lcfc forward Riyad Mahrez. No contact between clubs, £50m fee suggested elsewhere is well below what Leic want, and Klopp has other targets. Mahrez and Coutinho both represented by Kia Joorabchien.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 07 jan 2018, 09:57

Moguće i da naši novinari tu priču plasiraju o Mahrezu da bi skrenuli novinare sa prave mete tj. Lemara.

Liverpul u 2017-2018 sezoni je igrao 18 utakmica, ima 8 pobjeda, 8 remija i 2 poraza sa Ciutinhom. 44% procenat pobjeda.
Liverpool bez Coutinha je igrao 14 utakmica i ima 10 pobjeda, 3 remija i 1 poraz. 71% procenat pobjeda. :rol:
Zadnja izmjena: Hendo, dana/u 07 jan 2018, 12:07, ukupno mijenjano 1 put.
Kocka je bačena

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 07 jan 2018, 10:28

Treba onog malog De Bruynea zaganjat :mrgreen:
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: RE: Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 07 jan 2018, 11:43

gaston je napisao/la:
Understand #lfc NOT interested in signing #lcfc forward Riyad Mahrez. No contact between clubs, £50m fee suggested elsewhere is well below what Leic want, and Klopp has other targets. Mahrez and Coutinho both represented by Kia Joorabchien.
Kakve veze ima ko mu je menadzer ?
Cini mi se da Ox i Sterling imaju istog menadzera. A i Mahrez je zatrazio transfer i igra sasvim normalno.

Znaci ocekuje nas jos nekoliko mjeseci cirkusa, na kraju kojeg ce Liverpool biti donji.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

JoeBleck
Postovi: 5973
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la JoeBleck » 07 jan 2018, 11:45

Hendo je napisao/la:Moguće i da naši novinari tu priču plasiraju o Mahrezu da bi skrenuli novinare sa prave mete tj. Lemara.

Liverpul u 2017-2018 sezoni je igrao 18 utakmica, ima 8 pobjeda, 8 remija i 2 poraza. 44% procenat pobjeda.
Liverpool bez Coutinha je igrao 14 utakmica i ima 10 pobjeda, 3 remija i 1 poraz. 71% procenat pobjeda. :rol:
Uvalili ga Barci :tokralju:

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 07 jan 2018, 12:06

Ogroman hendikep za Liverpool. Govorim to iz razloga jer Liverpool ima odlican napad i sada sasvim solidnu odbranu, te vezni red odnosno pokretace u vidu Lallane, Oxa, Wijnalduma, Cana, previse borbenih ali premalo kreativnih igraca. Ja sam siguran da Klopp ima nesto u rukavu i da nije toliko poludio da sada pusti Coutinha da ide, a citavo ljeto odoljevali Barsi.
Hajde Kloppo, zavrsi to pojacanje da se na vrijeme uigrava.

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 07 jan 2018, 12:19

Mene ne bi iznenadilo da se dovede samo golman il tako neka druga pozicija skroz, mislim da je ox bio zamjena za coutinha.
Kad se sjetim koliko nas je u pocetku nervirao coutinho Carlo i ja ga stalno kritikovali ne zna ošutati a kakav je igrac postao u ovih 4-5 godina, da se gerrard nije okliznuo pricali bi mozda o igracu koji je onim golom protiv citya donio liverpoolu titulu. Evo sad u barci ce odma uzeti titulu nakon oola sezone sto u liverpoolu ne bi uradio još za 5 godina.
Ne treba po svaku cijenu ni dovoditi zamjenu u januaru ako klopp misli da moze s ovim igracima izboriti top 4. Ako ce se dovoditi neko ekspresno pojačanje onda sam ipak za mahreza iako sinoc nisam tako mislio, on ne bi morao da se privikava na ligu vec je dokazan u engleskoj, i plus je kad dovodis ove od 26 godina to sto ce imati skoro 30 kad budu htjeli ici pa nece biti interesantni barceloni :D
You are someone else I am still right here

Avatar
Ferdo
Postovi: 1296
Pridružen/a: 01 sep 2017, 17:57
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ferdo » 07 jan 2018, 12:55

Jako glup potez u sred sezone, U SRED kada se boriš za dobru poziciju u ligi (top4) prodati svog najboljeg igrača koji je često znao biti prevaga. To isto ko da se u sred sezone Real kutariše Ronalda, Barca Messija, Chelsea Hazarda, Juventus Dyabale.

Ako su ga prodali za ove lude novce onda vjerojatno imaju rezervni plan da dovedu dva WC igrača da zamjenu Coutinha i to sad odmah u ovom trenutku. A ako nemaju rezervni plan i ne dovedu nikog Liverpoolu su krivi isključivo stručni stožer i uprava i politika kluba što se ne napravi taj iskorak u europski vrh i što se ovako rješavaš Coutinha, Suareza itd i nikad te nitko ne shvati kao top-top klub, već si bivši velikan.

Avatar
Reds1234
Postovi: 1336
Pridružen/a: 04 nov 2015, 18:49
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Reds1234 » 07 jan 2018, 13:19

sve5 je napisao/la:A kad je vama kod Kloppa Coutinho bio vezni igrač? Možda na 10% utakmica, pa čak i kad su sve 4 na terenu bili on je više bio lijevo a Mane malo iza. I u Barci je doveden da ide na mjesto Neymara, lijevo i ulazi u sredinu kao i kod nas - gdje i jest najopasniji.

Mahrez ide desno, Salah na Coutinhovo mjesto i to je jedina promjena. Mada se iskreno nadam da imaju u planu još nekog da dovedu..
Nop u Barcu ide na prednjeg veznjaka ispred Buskeca i Rakete.

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 07 jan 2018, 13:41

Liverpool will not make January move for Thomas Lemar

http://www.skysports.com/football/news/ ... omas-lemar
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 07 jan 2018, 13:53

fera je napisao/la:Mene ne bi iznenadilo da se dovede samo golman il tako neka druga pozicija skroz, mislim da je ox bio zamjena za coutinha.
Kad se sjetim koliko nas je u pocetku nervirao coutinho Carlo i ja ga stalno kritikovali ne zna ošutati a kakav je igrac postao u ovih 4-5 godina, da se gerrard nije okliznuo pricali bi mozda o igracu koji je onim golom protiv citya donio liverpoolu titulu. Evo sad u barci ce odma uzeti titulu nakon oola sezone sto u liverpoolu ne bi uradio još za 5 godina.
Ne treba po svaku cijenu ni dovoditi zamjenu u januaru ako klopp misli da moze s ovim igracima izboriti top 4. Ako ce se dovoditi neko ekspresno pojačanje onda sam ipak za mahreza iako sinoc nisam tako mislio, on ne bi morao da se privikava na ligu vec je dokazan u engleskoj, i plus je kad dovodis ove od 26 godina to sto ce imati skoro 30 kad budu htjeli ici pa nece biti interesantni barceloni :D
Ovo je nazalost istina, ja se sve nadao da ce on zamjena za onog egleskog iniestu, a na kraju ce ispasti da je zamjena za mađionicara.

Meni je sad Mahrez najveca zelja, samo da debili ne krenu po Lemara.

FSG kupio Liverpool u oktobru 2010, vise od 8 godina su u Liverpoolu, a za to vrijeme Liverpool je osvojio jedan trofej i to onaj najmanje bitan, i igrali 2x LP, jednom ispali u grupi, sad cekamo da vidimo kako cemo zavrsiti, i imamo jedno finale EL, i jedno finale liga kupa, ili kako se vec zove.
A bilo bi zanimljivo vidjeti koliko je Liverpool izdvojio love na transfere u tih 8 godina, pa sigurno je city vise potrosio proslo ljeto, nego Liverpool za 8 godina, jos smo redovno ostajali bez najboljih igraca, i onda neko pise da treba biti pozitivan, na osnovu cega?
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 07 jan 2018, 14:20

Al skontao sam savršenu taktiku za liverpool samo dovoditi ove s 26 i vise godina, ne treba graditi igrace kad ce svaki otici.
@ynwa kad pogledas koliko se za vrijeme fsga igraca prodalo za velike pare zapitas se koliko su uopste ulozili u transfere
You are someone else I am still right here

Avatar
Fudo
Postovi: 4276
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Fudo » 07 jan 2018, 14:34

Daj boze da to bude i Mahrez ali ko sto gledam to ce biti Lanzini iz West Hama
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Avatar
Sage
Postovi: 5330
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Sage » 07 jan 2018, 14:43

Nase zelje ce tesko biti ispunjene..nadam se samo da nece ostat na VVD ov9g Januara. U svakom slucaju, radilo se o bilo kojem igracu koji se spominje u vezi nas, ce bar unijet svjezine ako ne i vise kvalitete od nasih veznjaka. Mene je samo strah da se ne ostane na ovome. Jedna-dvije povrede i adios top4, ola 10 mjesto.
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 07 jan 2018, 14:59

- Echo demantovao Mahreza
- Sky demantovao Lemara

Pomirite se sa činjenicom, doci niko nece.


Jel istina da su Klajnu nasli kokain na drug testu??
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 07 jan 2018, 15:19

Ima i dobrih vijesti, ode emre u juventus :mrgreen:
You are someone else I am still right here

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.