FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 07 jan 2018, 12:33

Pazi Jozinih kmetova. Nit znaju trolati niti znaju ista o fudbalu :rol: kakvi levati ybt :urnebes:
Umjesto da se zahvalite jer smo vam oslabili konkurenta za ligu prvaka vi došli trolati.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rooney88 » 07 jan 2018, 12:38

leorey je napisao/la:
Naravno, kao i od Serija. Postojao je i dogovor s Pogbom nakon tripleta sezone, imas google pa provjeri. Svako ziv to zna.

Nama dvometras ne treba u vezi nije tip igraca kakvog treba Barcelonaa. Kupise Gomesa pa se dobro zayebase, nema nas profil.
Postojao kontakt, ponuda i zelja. Covjek na kraju izabrao United i kraj price.

Ovdje zavrsavamo raspravu, nema potrebe zatrpavati temu koja je rezervisana samo za navijace Barcelone. Ne citiraj daje molim lijepo. :D
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 07 jan 2018, 12:41

Vala se usrećio kad je odabrao United
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miki_92 » 07 jan 2018, 12:44

dobar kalendar :rol:

slika
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
LittleCule
Postovi: 848
Pridružen/a: 18 jan 2017, 17:58
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la LittleCule » 07 jan 2018, 12:46

miki_92 je napisao/la:dobar kalendar :rol:

slika
Ovo slikano pred paljenje xD
Mes Que Un Club ● Visça Barça ● Visça Catalunya

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: RE: Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 07 jan 2018, 12:46

miki_92 je napisao/la:dobar kalendar :rol:

slika
.slika

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 07 jan 2018, 12:51

Policeman je napisao/la:
Evander je napisao/la:Pogba je izabrao MU, tek kad je vidio da Real i Barca nisu pretjerano zaintresovani za njega i da ne misle platiti ono sto je Juve trazio.
Pogba revealed: ‘To be honest, Real Madrid came to me and I was thinking to go there, and I was thinking to go to Manchester United too.

‘But I always felt it in my heart. My heart told me to come back here.

:rol:
Ne znam zasto je ljudima ovo toliko tesko prihvatiti
Aha ko i Mbappeu u PSGu san bio igrati :tokralju:

Procitaj sta je Coutinho rekao 25 januara 2017 godine, mozda shvatis da ne treba vjerovati igracima.

Da ga je Rejal doveo isto bi to govorio.
27.10.2020

JoeBleck
Postovi: 5980
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 07 jan 2018, 13:05

Belmin6 je napisao/la:Kako ih onaj baci za Neymara. :lol: :lol:

Kaže onaj samo su nam Nejmara uzeli, pa koga je to RM uzeo od Uniteda osim Ronalda pa nas onaj prozva fijalom? :lol:

Kakve gluposti pišu mati draga, nisu htjeli platiti Pogbu oko 90 miliona, ali zato jesu Osmana 140. :tokralju: :tokralju:
Ruud,Becks?
Svaka top klasa koja je igrala u Unitedu zadnjih 15 godina a nije bila produkt skole ,zavrsila je u Realu.Aludiram na Gigsa i Scholesa,koji su mogli vjerujem birati klub ,mada su oboica jednostavno preruzni da bi igrali u Realu.

JoeBleck
Postovi: 5980
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 07 jan 2018, 13:14

A evo i Liverpool laganim koracima postaje filijala Barcelone.Jos koji transfer da se ostvari i moze im Barca igrace na posudbu i razvijanje slati.

Avatar
Rajaz
Postovi: 13370
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rajaz » 07 jan 2018, 13:32

Valjalo bi vidjeti nekad

slika

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Policeman » 07 jan 2018, 13:34

leorey je napisao/la:
Policeman je napisao/la:
Evander je napisao/la:Pogba je izabrao MU, tek kad je vidio da Real i Barca nisu pretjerano zaintresovani za njega i da ne misle platiti ono sto je Juve trazio.
Pogba revealed: ‘To be honest, Real Madrid came to me and I was thinking to go there, and I was thinking to go to Manchester United too.

‘But I always felt it in my heart. My heart told me to come back here.

:rol:
Ne znam zasto je ljudima ovo toliko tesko prihvatiti
Aha ko i Mbappeu u PSGu san bio igrati :tokralju:

Procitaj sta je Coutinho rekao 25 januara 2017 godine, mozda shvatis da ne treba vjerovati igracima.

Da ga je Rejal doveo isto bi to govorio.
OK za United, Bayern, Juve, Liverpool itd igraci igraju samo zbog para a za Real i Barcu iz ljubavi sto se i vidi po platama :lol:

Vrlo dobro ja znam kakve su izjave igraca cista klasika kao sto cemo cuti sutra od Coutinha "hvala Liverpoolu bla bla...Barca je moj san bla bla itd

Ja sam tebi ponudio kakav takav dokaz o tome da je PP izabrao United a ti nisi nikakav da su ga odbili i Real i Barca
JoeBleck je napisao/la:
Belmin6 je napisao/la:Kako ih onaj baci za Neymara. :lol: :lol:

Kaže onaj samo su nam Nejmara uzeli, pa koga je to RM uzeo od Uniteda osim Ronalda pa nas onaj prozva fijalom? :lol:

Kakve gluposti pišu mati draga, nisu htjeli platiti Pogbu oko 90 miliona, ali zato jesu Osmana 140. :tokralju: :tokralju:
Ruud,Becks?
Svaka top klasa koja je igrala u Unitedu zadnjih 15 godina a nije bila produkt skole ,zavrsila je u Realu.Aludiram na Gigsa i Scholesa,koji su mogli vjerujem birati klub ,mada su oboica jednostavno preruzni da bi igrali u Realu.
Jao kad ova djecurlija zivi vjerujuci u yebeni mit o tome da u Realu ne igraju preruzni igraci
Sta su Di Maria, Bale, Modric ljepotani :rol:

@leorey @Evander @JoeBleck @jasmin10 @BoixosNois
Pisete gluposti i sramotite ove starije forumase s vase teme o uzimanju igraca iz jednog velikog kluba u drugi bar to vi navijaci Barce ne bi trebali jer vam se desilo ono sto Unitedu nije i nece nikad
slika
ali cisto sumnjam da ova nabrojana petorka i zna za ovo inace zasto bi ulazili u slicne rasprave :think:

I ne zelim nastavljati s ovim glupostima ipak ima s ove teme dobrih forumasa
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
mandraX
Postovi: 17689
Pridružen/a: 04 dec 2009, 21:52
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la mandraX » 07 jan 2018, 13:58

Šta je na ljeto, Suarez out, Griezmann in? :zviz:

Jbo to, ima li išta za poboljsanje ugovora Robertu i Umtitiju?

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: RE: Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 07 jan 2018, 13:58

JoeBleck je napisao/la:A evo i Liverpool laganim koracima postaje filijala Barcelone.Jos koji transfer da se ostvari i moze im Barca igrace na posudbu i razvijanje slati.
Sad igraci Liverpoola imaju motiv vise da napreduju i da se trude. Koji bude bio najbolji, bit ce nagradjen i preci ce u Barcelonu za par godina :)

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

Avatar
Jaozinho22
Postovi: 1594
Pridružen/a: 15 jun 2015, 22:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Jaozinho22 » 07 jan 2018, 14:11

Joe Gomez ili Muhamed Salah, ko je slijedeći :kafa:
Više titula nego pojedini klubovi lopti ! FKŽ !
Budite navijači FK Željezničara a ne navijači Misimović Senada !

Avatar
FCBlaugrana
Postovi: 547
Pridružen/a: 21 mar 2011, 18:33
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la FCBlaugrana » 07 jan 2018, 14:20

Ne znam zasto sada Bartomeua dizete u nebesa, covjek uopste nije odigrao nista posebno jer govorimo o transferu placenom 160mil!

Ok, super sto je dosao Coutinho i ne patim sto smo platili 160, jer boli me briga nije moj novac ali 160mil za igraca koji je jedva cekao da dodje u barcelonu i koji je zaplakao sto nije dosao proslo ljeto je vise nego previse i nije resultat nekog dobrog pregovaranja uprave naseg kluba....

Vise bih nahvalio upravu Liverpoola jer su imali igraca kojeg nisu uspjeli nagovoriti da ostane i koji je samo vidio barcelonu kao buducnost pa cak da predje u zimskom roku, i u takvoj situaciji subuspjeli od barce uzeti vise od maksimuma 160 ebenih miliona...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: RE: Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 07 jan 2018, 14:34

FCBlaugrana je napisao/la:Ne znam zasto sada Bartomeua dizete u nebesa, covjek uopste nije odigrao nista posebno jer govorimo o transferu placenom 160mil!

Ok, super sto je dosao Coutinho i ne patim sto smo platili 160, jer boli me briga nije moj novac ali 160mil za igraca koji je jedva cekao da dodje u barcelonu i koji je zaplakao sto nije dosao proslo ljeto je vise nego previse i nije resultat nekog dobrog pregovaranja uprave naseg kluba....

Vise bih nahvalio upravu Liverpoola jer su imali igraca kojeg nisu uspjeli nagovoriti da ostane i koji je samo vidio barcelonu kao buducnost pa cak da predje u zimskom roku, i u takvoj situaciji subuspjeli od barce uzeti vise od maksimuma 160 ebenih miliona...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ne. Treba ga pohvaliti jer je doveo pravog trenera, jer je uprkos nevidjenom hejtanju imao hrabrosti da dovede Paulinja. Jer Barcelona stvarno dobro izgleda i na terenu i poslovno, jer potpisuje odlicne ugovore sa sponzorima i za tv prava...

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 07 jan 2018, 14:38

@Policeman kakav bolan dokaz, pa nece covjek javno rec htio sam u Madrid , ali eto kad nisam moze i United :urnebes:

Nema smisla dalje o ovome, cut cemo se na ljeto kad Griz predje u Barcu i to je to.

Btw duze sam od tebe na ovom forumu a takodjer vjerujem i da sam stariji tako da nema smisla pricati ni o tome.
27.10.2020

Avatar
FCBlaugrana
Postovi: 547
Pridružen/a: 21 mar 2011, 18:33
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la FCBlaugrana » 07 jan 2018, 14:41

Evander je napisao/la:
FCBlaugrana je napisao/la:Ne znam zasto sada Bartomeua dizete u nebesa, covjek uopste nije odigrao nista posebno jer govorimo o transferu placenom 160mil!

Ok, super sto je dosao Coutinho i ne patim sto smo platili 160, jer boli me briga nije moj novac ali 160mil za igraca koji je jedva cekao da dodje u barcelonu i koji je zaplakao sto nije dosao proslo ljeto je vise nego previse i nije resultat nekog dobrog pregovaranja uprave naseg kluba....

Vise bih nahvalio upravu Liverpoola jer su imali igraca kojeg nisu uspjeli nagovoriti da ostane i koji je samo vidio barcelonu kao buducnost pa cak da predje u zimskom roku, i u takvoj situaciji subuspjeli od barce uzeti vise od maksimuma 160 ebenih miliona...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ne. Treba ga pohvaliti jer je doveo pravog trenera, jer je uprkos nevidjenom hejtanju imao hrabrosti da dovede Paulinja. Jer Barcelona stvarno dobro izgleda i na terenu i poslovno, jer potpisuje odlicne ugovore sa sponzorima i za tv prava...

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk
To da, ali za ovaj transfer ne bas...ovakav transfer bi i mi napravili sa ovoliko novca u igri


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 07 jan 2018, 14:43

Liverpool trazi Couthina na posudbu do kraja godine. Ja bi im ga dao za 30 miliona € :kafa:

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 07 jan 2018, 14:45

slika

:lol:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: cabron i 16 gostiju.