EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la SiamoNoi » 09 jan 2018, 16:56

DANTES je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la:
alan_kardec je napisao/la:Hrvati su prvi favoriti, ovo im je zicer da uzmu jedino zlato koje im fali.
Po kojoj to računici?
Domaći teren
Pitam razloge zašto su prvi favoriti,a ne zašto neće do zlata :mrgreen:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la Raonffa » 09 jan 2018, 18:10

Zamolio bih moderatore da nam postave anketu "Ko će osvojiti EP?", da vidimo prognoze forumaša.

PS: Kakav je ovo problem sa zagrebačkom Arenom?
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la SiamoNoi » 09 jan 2018, 18:15

Raonffa je napisao/la:PS: Kakav je ovo problem sa zagrebačkom Arenom?
http://sportnet.rtl.hr/vijesti/508686/r ... ni-zagreb/

Joj da se neće održat :rol:

Karte ko da placas ne znam ni ja šta.Ne znam samo kako je ovo sve navodno rasprodano.Vjerojatno podijeljeno hrpa.Sumnjam da ce bit i blizu navijanja kao 2009.Tj.ne sumnjam nego sam 100 posto siguran da neće.Sponzići rules.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la DANTES » 09 jan 2018, 18:36

SiamoNoi je napisao/la: Pitam razloge zašto su prvi favoriti,a ne zašto neće do zlata :mrgreen:
Imate kvalitet, onako sasvim solidan, novi selektor pravi taktiku na osnovu rivala, sastava, ne kao prošli kojem se taktika zasnivala na tome je li Gospa raspoložena za rukomet taj dan..
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la alan_kardec » 09 jan 2018, 18:54

SiamoNoi je napisao/la:
alan_kardec je napisao/la:Hrvati su prvi favoriti, ovo im je zicer da uzmu jedino zlato koje im fali.
Po kojoj to računici?

Imam osjećaj za feeling, ako se to računa :mrgreen:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la Raonffa » 09 jan 2018, 18:56

SiamoNoi je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:PS: Kakav je ovo problem sa zagrebačkom Arenom?
http://sportnet.rtl.hr/vijesti/508686/r ... ni-zagreb/

Joj da se neće održat :rol:

Karte ko da placas ne znam ni ja šta.Ne znam samo kako je ovo sve navodno rasprodano.Vjerojatno podijeljeno hrpa.Sumnjam da ce bit i blizu navijanja kao 2009.Tj.ne sumnjam nego sam 100 posto siguran da neće.Sponzići rules.
Mislio sam da je ovo 'državna' Arena, mada će se ovo riješiti vjerovatno, preveliki bi to skandal bio da se zatvori Arena.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la Raonffa » 09 jan 2018, 18:58

alan_kardec je napisao/la:Momir Ilić ne, a Vujin igra
Vidiš Vujin je opet i mlađi od Ilića tri godine, mislio sam da su obojica već veterani.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la alan_kardec » 09 jan 2018, 19:34

Raonffa je napisao/la:
alan_kardec je napisao/la:Momir Ilić ne, a Vujin igra
Vidiš Vujin je opet i mlađi od Ilića tri godine, mislio sam da su obojica već veterani.

Vujin je u repki vazda veteran bio :rol:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la Raonffa » 09 jan 2018, 19:38

alan_kardec je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
alan_kardec je napisao/la:Momir Ilić ne, a Vujin igra
Vidiš Vujin je opet i mlađi od Ilića tri godine, mislio sam da su obojica već veterani.

Vujin je u repki vazda veteran bio :rol:
Treba vam neko iskustvo ipak, kako sam skontao dosta ste promijenili i podmladili ekipu :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la filip13 » 09 jan 2018, 21:35

RTRS prenosi prvenstvo

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la legenda reala » 09 jan 2018, 22:26

filip13 je napisao/la:RTRS prenosi prvenstvo
Valjda budu prenosili i ostale utakmice ne samo Srbiju
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la Raonffa » 09 jan 2018, 22:29

Ma biće prenosi svih tekmi na EHF-ovoj stranici, mada je neki merak gledati to sve na TV-u. Doduše vala, ako su komentatori neki amateri, onda je bolje gledati preko ovog kanala EHF-a.

"Najzanimljivije utakmice sa ovog šampionata možete pratiti na kanalima RTRS i RTRS plus.". Znači biće više tekmi :thumbup:

http://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=284961
Zadnja izmjena: Raonffa, dana/u 09 jan 2018, 22:31, ukupno mijenjano 2 puta.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
L-Train
Postovi: 18148
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la L-Train » 09 jan 2018, 22:31

Sad sam isao na njihovu stranicu nema u pregledu programa nikakvih utakmica sa EPa,gdje si to procitao/cuo @Filipe?
Zadnja izmjena: L-Train, dana/u 09 jan 2018, 22:32, ukupno mijenjano 1 put.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
MElloo
Postovi: 13017
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la MElloo » 09 jan 2018, 22:31

Ja na kablovskoj imam 2 hrta 2 i dva rtla
I kad god na obicnom zamrace sport na drugom se moze gledat
Sad otkud to ne znam :mrgreen:

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la filip13 » 09 jan 2018, 22:34

L-Train je napisao/la:Sad sam isao na njihovu stranicu nema u pregledu programa nikakvih utakmica sa EPa,gdje si to procitao/cuo @Filipe?
http://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=284961

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la BelminM23 » 09 jan 2018, 22:52

Znači sada je definitivno da će mi kodirati RTL, onako sam se barem nadao da će nam pustiti iz m:tel-a da tamo gledamo.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la legenda reala » 09 jan 2018, 22:57

Raonffa je napisao/la:Ma biće prenosi svih tekmi na EHF-ovoj stranici, mada je neki merak gledati to sve na TV-u. Doduše vala, ako su komentatori neki amateri, onda je bolje gledati preko ovog kanala EHF-a
Ma RTL ce imati najbolji program uzivo iz dvorana ce raditi Mirza i Šprem ko strucni saradnici al ce ga kljucati jbg

Al dobro je da RTRS prenosi, steta sto Arena vise ne kupuje ova EP oni imaju najbolje komentatore za rukomet i nadam se sto manje utakmica na ovo RTRS Plus jer nemam taj kanal
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la Raonffa » 09 jan 2018, 23:02

legenda reala je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Ma biće prenosi svih tekmi na EHF-ovoj stranici, mada je neki merak gledati to sve na TV-u. Doduše vala, ako su komentatori neki amateri, onda je bolje gledati preko ovog kanala EHF-a
Ma RTL ce imati najbolji program uzivo iz dvorana ce raditi Mirza i Šprem ko strucni saradnici al ce ga kljucati jbg

Al dobro je da RTRS prenosi, steta sto Arena vise ne kupuje ova EP oni imaju najbolje komentatore za rukomet i nadam se sto manje utakmica na ovo RTRS Plus jer nemam taj kanal
RTL i ne računam vjeruj mi, znam da će ga zatamniti.

Zar je Arena radila EP prije?

Ma ne znam vala ko će kod njih komentarisati al' sumnjam da može biti gori od Bahe... Nemam ni ja RTRS Plus, to možda samo imaju u RS-u i nigdje van nje.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la legenda reala » 09 jan 2018, 23:09

Raonffa je napisao/la: RTL i ne računam vjeruj mi, znam da će ga zatamniti.

Zar je Arena radila EP prije?

Ma ne znam vala ko će kod njih komentarisati al' sumnjam da može biti gori od Bahe... Nemam ni ja RTRS Plus, to možda samo imaju u RS-u i nigdje van nje.
Ja sam na RTL-u gledo SP kad je bilo u Hrvatskoj i tad je bilo vrhunski odrađeno

Radila je EP u Srbiji kad je bilo i zenska prvenstva su redovno prenosili cudi me zasto ne rade vise ova prvenstva

Ima onaj lik sto prenosi Igokeu i SeriuA nije los valjda nece Corsovic prenositi :P
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la Raonffa » 09 jan 2018, 23:13

legenda reala je napisao/la:
Raonffa je napisao/la: RTL i ne računam vjeruj mi, znam da će ga zatamniti.

Zar je Arena radila EP prije?

Ma ne znam vala ko će kod njih komentarisati al' sumnjam da može biti gori od Bahe... Nemam ni ja RTRS Plus, to možda samo imaju u RS-u i nigdje van nje.
Ja sam na RTL-u gledo SP kad je bilo u Hrvatskoj i tad je bilo vrhunski odrađeno

Radila je EP u Srbiji kad je bilo i zenska prvenstva su redovno prenosili cudi me zasto ne rade vise ova prvenstva

Ima onaj lik sto prenosi Igokeu i SeriuA nije los valjda nece Corsovic prenositi :P
Ne sjećam se vala, mislim da je tada prvenstva još uvijek radio BHT pa sam tu i gledao. Znam da se zadnjih par prvenstava yebem sa streamovima. Zadnje koje sam normalno gledao bilo je SP u Kataru kad smo mi igrali, tad je BHT zadnji put prenosio neko veliko rukometno takmičenje (doduše radili su rukometni turnir u sklopu Olimpijade pretprošlo ljeto).

Mada prije, dok ovog lokalnog operatera nije poklopio Telemach, sve je bilo otključano mogao si gledati gdje si htio.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Odgovori

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.