Forum

Kako koristiti portal SportSport.ba i sve njegove dijelove?
admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum - pristup mobitelom

Post Postao/la admin » 10 jan 2018, 16:50

spamere nismo mogli nikako kontrolisati kad se registruju preko preko tapatalka.

što se tiče zabrane pristupa sa ad blockerima, nije ni to isključeno. Bild i svi mediji u Njemačkoj su to uradili, pa se vukli po sudovima i pobijedili. Pa eto, sugerišeš da slijedimo zapadne trendove...

Vi željovci bi sve gledali ko firmu, sve znate o svakom poslu, šta se isplati, šta se ne isplati, šta donosi dobit, šta reklamu...

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Derdiyok » 10 jan 2018, 23:00

Ovo je fakat iritantno. Doslovno ograničavanje. Hajde, okej kad si za računarom ali preko drugih uređaja ( pretpostavljam da je više korisnika preko mobitela ) je :crazy:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 11 jan 2018, 09:02

preko mobitela je potpuno jednako kao preko desktopa. responsive sajt, sve sto ima na jednom, ima i na drugom.

Dajte nam priliku i preci ce u naviku.

Avatar
Maksuz
Postovi: 165
Pridružen/a: 14 feb 2015, 22:00
Lokacija: Osijek
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Maksuz » 11 jan 2018, 16:49

Poruke koje šaljem ostaju u (ODLAZNO) i uopšte ne idu u poslano.
razlog?

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Schlager » 11 jan 2018, 16:50

kad ti poruku pročita taj kome si poslao,tad će biti u "poslano"

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Kawhi » 11 jan 2018, 16:53

Derdiyok je napisao/la:Ovo je fakat iritantno. Doslovno ograničavanje. Hajde, okej kad si za računarom ali preko drugih uređaja ( pretpostavljam da je više korisnika preko mobitela ) je :crazy:
MElloo je napisao/la:Onda bar uvedite neku opciju da viidmo zadnjih 15 20 napisanih postova a ne da sa mob moram ic od teme do teme da vidim imal sta novo.
Ne pamtim kad sam preko kompa usao.

Imas sve sto i na kompu. Aktivne teme, novi postovi, tvoji postovi, obavijesti, otvaranje od prvog neprocitanog posta, smajlije, postove je lako pisati...
slika
Sve isto ko i na kompu samo meni draze preko telefona. :mrgreen:

Btw da malo pohvalim administraciju. Uozbiljili su se u zadnje vrijeme. Lakse je diskutovati nego prije.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 11979
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la BoixosNois1899 » 11 jan 2018, 20:16

Ne znam je li bilo prije ovo pitanje, ali u čemu je kvaka sa nickovima kada se koristi forum preko browsera?

slika

Ovo sam primijetio davno još ali budući da sam prešao na Tapatalk nisam se nešto obazirao. Je li ovo samo kod mene ovako? Da li je moguće popraviti?
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 11 jan 2018, 21:13

Za sad samo ako neko zeli sebi postaviti da se vidi i ko je na forumu. U buducnosti cemo mozda dodatno raditi na povezivanju, dok vidimo kuda ce sve ici sa registrovanim korisnicima. Taj dio je u razvoju.

Ovaj screenshot, prvi put vidim. Postavi kompletan ekran, ovako ne vidim dovoljno da bih mogao nesto skontati.

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 11979
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la BoixosNois1899 » 11 jan 2018, 21:30

Nickovi svih korisnika koji imaju avatare su ovakvi. Evo:
slika

slika

slika
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Torres_9
Postovi: 13452
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Forum - pristup mobitelom

Post Postao/la Torres_9 » 12 jan 2018, 17:13

admin je napisao/la:spamere nismo mogli nikako kontrolisati kad se registruju preko preko tapatalka.

što se tiče zabrane pristupa sa ad blockerima, nije ni to isključeno. Bild i svi mediji u Njemačkoj su to uradili, pa se vukli po sudovima i pobijedili. Pa eto, sugerišeš da slijedimo zapadne trendove...

Vi željovci bi sve gledali ko firmu, sve znate o svakom poslu, šta se isplati, šta se ne isplati, šta donosi dobit, šta reklamu...
sta bi za nas na Iosu ? Zadnji put app je toliko kresovala a sad je uopste nemg naci na storu tako sam koristio taptalk

edit sad vidim da trebate uraditi update za Ios 11, pa jel to u planu u skorijoj buducnosti

Avatar
jose
Postovi: 8546
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la jose » 12 jan 2018, 18:20

Radi li vama forum preko tapatalka?
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Derdiyok » 12 jan 2018, 19:16

jose je napisao/la:Radi li vama forum preko tapatalka?
Ukinut forum na tapatalku. :thumbdown:
Vidi zadnje dvije stranice.

@Kawhi nije isto. Preko tapatalka si mogao direktno da uploadujes slike npr., ovako preko mobitela moras postaviti na neki sajt za upload pa onda kopirati link u kod i postavljati ( da ne nabrajam milion ostalih prednosti ), na kompu je sve to jednostavnije i lakše, međutim svi smo postali "zavisno" sa mobilnim pristupom internetu. Meni lično je nenormalno lakše bilo pristupiti forumu, znao sam dnevno po 40tak postova napisati ( što trolanja, što normalnog , zavisno od teme do teme :D ), a sad kako je ukinut nemam živaca pet postova dnevno napisati ( a koliko sam upratio nisam jedini ) ni kad želim nešta da prokomentarišem.

Ovo je jedini forum koji koristim, ima dosta dobrih rasprava i onda čovjeku pređe u naviku nešta "raditi". Isto tako navika se može i iskorijeniti. Sreća pa nije "monarhija" u pitanju.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 12 jan 2018, 21:12

BoixosNois1899 je napisao/la:Nickovi svih korisnika koji imaju avatare su ovakvi. Evo:
slika

slika

slika
Kakav je ekran u tog telefona koji koristis? to je nesto poveliko? Da probam skontati u cemu je problem... jel se jos ikom ovo desava?

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Kawhi » 12 jan 2018, 21:16

admin je napisao/la:
BoixosNois1899 je napisao/la:Nickovi svih korisnika koji imaju avatare su ovakvi. Evo:
slika

slika

slika
Kakav je ekran u tog telefona koji koristis? to je nesto poveliko? Da probam skontati u cemu je problem... jel se jos ikom ovo desava?
I meni je ovako.

Ne smeta mi nesto pretjerano, al bi bilo lijepo da se popravi.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 12 jan 2018, 21:23

kao sto si sam napisao, preko tapatalka smo imali korisnike koji su pocesto trolali, stavljali gluposti, registrovali po 50 nickova, isl... cast izuzecima, ali mnogo trolova i ljudi koji ne doprinose kvalitetu foruma. Vjerovatno i zato sto je koristenje prelako, pa se ljudi malo i izivljavaju.

uz sve to, od tih ljudi nismo imali nikakav zabiljezen promet, pa da bi se eto reklo "jesu troleri, al hajd, bar se neki klikovi pišu"... Nije u pitanju neki značajan broj korisnika, kad se sve to skupi, svakako se ne radi o velikom broju korisnika pa da se taj promet sad kad se upiše primjeti u statistikama, kao što se neće primjetiti u statistikama ni ako neko odustane od foruma jer ne moze pristupiti tapatalkom.

Prvenstveno, korist je u većoj sigurnosti foruma, boljoj administraciji, jednostavnijem održavanju i to je osnovni razlog sto smo obustavili podršku. žao mi je zbog nekolicine koji se zbog toga osjecaju zakinuto, nadam se da nas neće zbog toga napustiti, ali mislim da će većina osjetiti prednosti.

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 11979
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la BoixosNois1899 » 12 jan 2018, 21:53

admin je napisao/la:
BoixosNois1899 je napisao/la:Nickovi svih korisnika koji imaju avatare su ovakvi. Evo:
slika

slika

slika
Kakav je ekran u tog telefona koji koristis? to je nesto poveliko? Da probam skontati u cemu je problem... jel se jos ikom ovo desava?
Rezolucija displeja 1080x1920
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: Forum - pristup mobitelom

Post Postao/la Quinlan » 12 jan 2018, 23:01

admin je napisao/la:spamere nismo mogli nikako kontrolisati kad se registruju preko preko tapatalka.

što se tiče zabrane pristupa sa ad blockerima, nije ni to isključeno. Bild i svi mediji u Njemačkoj su to uradili, pa se vukli po sudovima i pobijedili. Pa eto, sugerišeš da slijedimo zapadne trendove...

Vi željovci bi sve gledali ko firmu, sve znate o svakom poslu, šta se isplati, šta se ne isplati, šta donosi dobit, šta reklamu...
ja ne mogu da vjerujem, sta ja zeljovac pa odma ne valjam, toliko vam tesko pao prekid saradnje :tokralju: :tokralju: orginalno prozivanje :tokralju:
nevjerovatno, pa eto ima momaka koji navijaju za druge timove pa im je glupost ukidanje tapatalka, cak i za sarajevo, znaci suprotnost meni zeljovcu, ali eto nek si ti meni "sukno" ono momacki :rol: :rol:

spameri se lahko banuju, a eto nadam se da ces prihvatiti moj savjet kad je vec zarada u pitanju jer evo usao sam preko pc-a sa adblockerom i nikakve ti razlike nema u odnosu na tapatalk, a i sam znas da vecina raje koristi adblock, pa to realno bi vam i moglo donijeti neki skok zarade, a ne ukidanje tapatalka :thumbup:

ali u konacnici to je vasa odluka, korak unazad u odnosu na cijeli svijet ali imate pravo na to

Avatar
keno94
Postovi: 2300
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:04
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la keno94 » 13 jan 2018, 00:05

admin je napisao/la: Kakav je ekran u tog telefona koji koristis? to je nesto poveliko? Da probam skontati u cemu je problem... jel se jos ikom ovo desava?
Meni je ovako odavno, s tim da ne smeta pretjerano pa se nisam ni žalio.
Inače ekran je 5 inča, rezolucija 720 x 1280 pixela
“Ostrvski stadioni nemaju atletsku stazu jer su, kako Bog zapoveda, predviđeni za fudbal, a ne za nekakvo besmisleno trčanje u krug. Ovde igrači osećaju dah publike na sopstvenom potiljku, za opomenu. Valjda su zato i najbolji, ko zna.”

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la MElloo » 13 jan 2018, 00:14

1080 x 1920 je kod mene

Avatar
harden
Postovi: 23492
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la harden » 13 jan 2018, 00:15

I meni je ovako, s tim da nekad pokaze samo zadnje slovo nicka. LG G3, probao vise browsera, nista.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Odgovori

Natrag na “Help”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.