NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
GhostRecon
Postovi: 313
Pridružen/a: 26 maj 2017, 12:31

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la GhostRecon » 12 jan 2018, 16:24

Memara je napisao/la:Dobili ste odličnog igrača koji vam sigurno može pomoći. Sretno..
Sad ce krenuti negativni komentari, vako nako los ovo ono. Nasi su zadovoljni Adilovicima i Duvnjacima pa ce blatiti ovog momka :roll:

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 12 jan 2018, 16:29

Bronson je napisao/la:
Batistuta ko laze?
jbga ti reko stigli u Zenicu jucer ,a jutros pise portal neki msilim zenicki od njih nista nema i cak da jedan ide u St Galen..Doduse portali nisu mjerilo dok zvanicno ne potpise .Mada vecinom ima istine sve sto pisu.Eto sad opet pise da ce doc u Celik i kome vjerovat sam vise ne znam il raji il portalima il svojim ocima kad potpise ..Ljudi su znali dogovore sve sa Slobodom i ovi ga cekaju on potpise za Simin Han npr Kojic..Svi koji ce nam pommoc Bujrum ,ovako nam je I Duljevic doso pa et proglasise covjeka nasi strucnjaci da nema pojma nije za Celika al et uskoro ce bit za HSV a pravi strucnjak otkrije igraca sa 15 god a nasi nmgu ni sa 2o godina kad je maaltene gotov igrac

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 12 jan 2018, 16:34

BatistutA19 je napisao/la:
Bronson je napisao/la:
Batistuta ko laze?
jbga ti reko stigli u Zenicu jucer ,a jutros pise portal neki msilim zenicki od njih nista nema i cak da jedan ide u St Galen..Doduse portali nisu mjerilo dok zvanicno ne potpise .Mada vecinom ima istine sve sto pisu.Eto sad opet pise da ce doc u Celik i kome vjerovat sam vise ne znam il raji il portalima il svojim ocima kad potpise ..Ljudi su znali dogovore sve sa Slobodom i ovi ga cekaju on potpise za Simin Han npr Kojic..Svi koji ce nam pommoc Bujrum ,ovako nam je I Duljevic doso pa et proglasise covjeka nasi strucnjaci da nema pojma nije za Celika al et uskoro ce bit za HSV a pravi strucnjak otkrije igraca sa 15 god a nasi nmgu ni sa 2o godina kad je maaltene gotov igrac
Bitno je da ja lazem.
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 12 jan 2018, 16:37

Čisto ponižavanje kluba, ja to tako vidim. Ako već uzimaš igrača iz ljutog rivala Sarajeva koji jeste i bit će uvijek rival, ako misliš da je dobar igrač koji će pomoći, kupi ga i daj mu ugovor, a ne posudba par mjeseci razigraj ga, uvedi u formu, i hajde takav nazad da te tvoji prodaju il da ih pojačaš . E moj brezidente .To je taj kmetovski stav i mentalitet .
Bez obzira na ove gluposti preCjednika, sretno Nemanji, što više golova .

Vidjet ćemo šta će biti s Duvnjacima, Adilovićima i ostalim balvanima u klubu, to me baš interesira . Neko kaže imaju ugovore, pa šta ? Pa ti ugovori mogu da se raskidaju, ili ak već ne žele da raskinu ugovor pošalji ih na posudbu u drugu ligu centar recimo, pa nek se tamo "igraju lopte", ili ih daj neka treniraju s djecom u klubu, možda nauče nešto .
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 12 jan 2018, 16:38

zenickicelik je napisao/la:jest frajer i dosadan majko mila i uporan ne odustaje iako niko ni ne čita ove njegove malo je reći gluposti...

ja imam informaciju da se radnicima polako počinju uplačivati doprinosi, upravni odbor će se formirati sljedeće sedmice i još jednom naglašavam da se memiš ne pita nizašta, on je tu samo fiktivno dok ne dođu neki drugi ljudi
Nesto tako, nije se jos pocelo uplacivati, a Memis je tu jer zna najbolje stvarnu situaciju.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
avenija
Postovi: 13592
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 12 jan 2018, 16:45

Convicts1988 je napisao/la: Vidjet ćemo šta će biti s Duvnjacima, Adilovićima i ostalim balvanima u klubu, to me baš interesira . Neko kaže imaju ugovore, pa šta ? Pa ti ugovori mogu da se raskidaju, ili ak već ne žele da raskinu ugovor pošalji ih na posudbu u drugu ligu centar recimo, pa nek se tamo "igraju lopte", ili ih daj neka treniraju s djecom u klubu, možda nauče nešto .
:clap: :clap:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ASD » 12 jan 2018, 16:49

Zoran Blagojevic (treci igrac iz Sarajeva koji je trebao doci u Celik) je produzio posudbu u Igmanu, prvoj ligi federacije.

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2276
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 12 jan 2018, 16:50

1. Zenica je uvijek bila najgluplja moguca sredina za prepoznavanje kvaliteta igraca, npr. Safet Susic koji je najbolji fudbaler B i H svih vremena, svojevremeno ovdje ocjenjen kao neperspektivan. A nije jedini, nabrojacu jos neke igrace Haris Duljevic, koji je dosao iz Olimpika u Celik, pa Damir Hadzic iz Vratnika u Celik, pa Sulejman Smajic iz Iskre se nudio Celiku, nije nam valjao ali bio je mladi reprezentativac i itekako valjao Zrinjskom itd.. itd.. mali milon primjera
2. A sta ako je iz Sarajeva, nije jedini , bilo je u Celiku odlicnih igraca koji su dosli iz Zelje ili Sarajeva, stariji se sigurno sjecaju Murata Sarana. I Jasmin Memisevic je bio junior Sarajeva a sa Celikom osvojio 3 titule
3. Nemanja Andjusic je Trebinjac, nije Sarajlija
4. Postoji mogucnost njegovog dootkipljivanja ugovora nakon zavrsetka ove sezone
4. Dobro dosao Nemanja Andjusic lave, sto vise golova da das, nemoj se osvrcati na mnoge komentare, mnogi od ovih koji komentarisu dali bi primjedbe i da je Mesi dosao :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nego jeli ovo konacna lista, ili ce Musa sutra igrati na male golove :D (kazu 13.1. prozivka) :roll:
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
avenija
Postovi: 13592
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 12 jan 2018, 16:55

Ma sastavljat ce ekipu do kraja januara..ono nase standardno, valjalo bi kada bi u Antaliju otisla vec formirana ekipa da prodju svi pripreme..

Dajte jos Crnkica i Rustemovica i dosta vise igraca Sarajeva :mrgreen:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Marsal
Postovi: 22695
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Marsal » 12 jan 2018, 17:01

Jbg, izgleda takva vremena došla da trebamo biti sretani što uigravamo igrače za Sarajevo, još Memiš garant pokupio pinku od menadžera. I vuk sit i ovce na broju.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2276
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 12 jan 2018, 17:02

Dok se bude trebalo krenut za Antaliju pocece prvenstvo :D

A tim ce se znati 7 dana prije utakmice sa Vitezom, haman ko i ljetos :roll:
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

UltrasZenica
Postovi: 479
Pridružen/a: 26 sep 2013, 22:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la UltrasZenica » 12 jan 2018, 17:04

Dobro bati nisi ti bas glup,ali valjas ponekad gluposti,tipa 400 podgrupa i sl. Po tebi svaki lik na forumu je podgrupa. :D
Svako na na forumu ima pravo pisati sta mu je volja i svako na forumu zastupa svoj stav.

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 12 jan 2018, 17:06

slika

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 12 jan 2018, 17:06

Mali andjusic je odlican, ko i malo pratio Sarajeva mali se snalazi.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Marsal
Postovi: 22695
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Marsal » 12 jan 2018, 17:09

prisonbreak je napisao/la:Mali andjusic je odlican, ko i malo pratio Sarajeva mali se snalazi.
Pa ni ne igra im. Da im treba ne bi ga sigurno nama slali.
Gledao sam ga u Crkvicama kad je mlada igrala, znam da me je tad oduševio i da je fantastično odigrao.
Ali ipak u Sarajevu je klupiran.
Da smo ga trajno doveli ne bi ništa rekao
Ovo o mogućnosti otkupa ugovora neću ni komentarisat :lol:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 12 jan 2018, 17:16

Marsal je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Mali andjusic je odlican, ko i malo pratio Sarajeva mali se snalazi.
Pa ni ne igra im. Da im treba ne bi ga sigurno nama slali.
Gledao sam ga u Crkvicama kad je mlada igrala, znam da me je tad oduševio i da je fantastično odigrao.
Ali ipak u Sarajevu je klupiran.
Da smo ga trajno doveli ne bi ništa rekao
Ovo o mogućnosti otkupa ugovora neću ni komentarisat :lol:
Mali je dobar to sve stoji, i meni je nidje veze ovo oko ugovora, katastrofa.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 12 jan 2018, 17:23

Ja koliko vidim ovdje pola njih navija da sto gore bude Celiku samo da bi mogli poslije da pisu da su bili u pravu ......pustite sad ljude neka rade jer i njima je sve pozatvarano isto sto je bilo i nama dok oni nisu preuzeli nemogu strance dovodit a ovo sto se vrti po nadoj ligi je sve skoro u pet deka....mi nismo mogli dresove kupit nabili smo u ovoj godini duga koji opet treba neko da vrati nije nam islo i nisu nam dali Fudo i ostali sad pustimo ove jer ja samo zelim dobro Celiku boli me klinac ko ga vodi i koliko para ima

amarc
SS.ba Sys Admin
Postovi: 98
Pridružen/a: 28 apr 2015, 17:26
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la amarc » 12 jan 2018, 17:25

E cuj Antalija.. :lol:

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 12 jan 2018, 17:41

Nada je jedan od onih lijekova koji uopste ne lijece nego samo produzavaju patnju!
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Avatar
romeo
Postovi: 1092
Pridružen/a: 05 avg 2008, 13:31
Lokacija: Republika Crkvice
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la romeo » 12 jan 2018, 17:43

Pa rade sujete, zato su i govorili da bi vise voljeli da se Celik ugasi nego da ga uzme ovaj ili onaj. Nema tu neke ljubavi, sujetna malogradjavstina i to ti je to :D
Volimo Čelik i oči nam se cakle !

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Viper i 10 gostiju.