Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Da li ste zadovoljni izborom Ivice Obrvana za novog selektora?

Super zadovoljan
45
24%
Zadovoljan
75
39%
Nemam stav
31
16%
Nezadovoljan
13
7%
Katastrofa
26
14%
 
Ukupno glasova: 190

Hantraga
Postovi: 1316
Pridružen/a: 05 jul 2017, 21:49
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Hantraga » 11 jan 2018, 12:18

Znam da prvo trebamo završiti Švicarsku u Mejedanu, ali nakon toga, ovo bi mogao biti baraž gdje u osnovi imamo najveće šanse od svih baraža do sada. Praktično, najboljih 6 ekipa u Evropi ga ne igra. Ne možemo dobiti ni Poljsku ili Rusiju koje igraju kvalifikacije kao i mi, a koje smo inače vazda uzimali ko teške protivnike. Eh sad, dvije najlošije ekipe s Eura također nećemo moći dobiti, jer će biti nenosioci, baš kao i mi.

U tom smislu, bilo bi vjerovatno super da recimo Srbija ne osvoji ni bod na EP i bude nenosilac. Nama bi bili težak protivnik pa ih je bolje tako izbjeći. Mada, sumnjam da Česi mogu otkinuti bod ikome na EP, a vjerovatno će i poraženi iz tekme Austrija/Bjelorusija isto biti na 0. Također, vjerovatno Makedonija/Crna Gora, jedna otpada.

Helem, u baražu ćemo moći dobiti 8 selekcija, gdje će biti neke dosta teške: Slovenija, Norveška, Mađarska, Island, neke srednje teške poput Austrije, Bjelorusije, Srbije, te vjerovatno najljepše opcije poput Crne Gore, Makedonije, Češke.

Avatar
harry_90
Postovi: 19801
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la harry_90 » 11 jan 2018, 12:24

Izgleda da su sve karte rasprodane za ovaj mec..
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
asr_pd
Postovi: 278
Pridružen/a: 11 maj 2011, 16:46
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la asr_pd » 11 jan 2018, 14:31

Mandić prekucao u odbrani :tokralju:

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54255
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la MortemHz » 11 jan 2018, 15:50

Hantraga je napisao/la:Znam da prvo trebamo završiti Švicarsku u Mejedanu, ali nakon toga, ovo bi mogao biti baraž gdje u osnovi imamo najveće šanse od svih baraža do sada. Praktično, najboljih 6 ekipa u Evropi ga ne igra. Ne možemo dobiti ni Poljsku ili Rusiju koje igraju kvalifikacije kao i mi, a koje smo inače vazda uzimali ko teške protivnike. Eh sad, dvije najlošije ekipe s Eura također nećemo moći dobiti, jer će biti nenosioci, baš kao i mi.

U tom smislu, bilo bi vjerovatno super da recimo Srbija ne osvoji ni bod na EP i bude nenosilac. Nama bi bili težak protivnik pa ih je bolje tako izbjeći. Mada, sumnjam da Česi mogu otkinuti bod ikome na EP, a vjerovatno će i poraženi iz tekme Austrija/Bjelorusija isto biti na 0. Također, vjerovatno Makedonija/Crna Gora, jedna otpada.

Helem, u baražu ćemo moći dobiti 8 selekcija, gdje će biti neke dosta teške: Slovenija, Norveška, Mađarska, Island, neke srednje teške poput Austrije, Bjelorusije, Srbije, te vjerovatno najljepše opcije poput Crne Gore, Makedonije, Češke.
Vrh bi bilo da dobijemo Srbiju ili Crnu Goru, mozda i Češku.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

samoposmatram
Postovi: 5343
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la samoposmatram » 11 jan 2018, 16:11

asr_pd je napisao/la:Mandić prekucao u odbrani :tokralju:
Momak ko beton.

Avatar
haris004
Postovi: 1696
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la haris004 » 11 jan 2018, 16:34

1,75 kvota na nas u uzvratu :kafa:

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54255
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la MortemHz » 11 jan 2018, 17:07

haris004 je napisao/la:1,75 kvota na nas u uzvratu :kafa:
Kečina :kafa:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 11998
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la BoixosNois1899 » 11 jan 2018, 17:54

Samo da ne bude klasična naša priča, nabrijemo se, euforija, već kalkulacije za baraž, a na kraju hladan tuš u subotu.
Hladne glave ući u utakmicu.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

samoposmatram
Postovi: 5343
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la samoposmatram » 11 jan 2018, 18:50

Rukometna reprezentacija Bosne i Hercegovine ostvarila je veliku pobjedu u Švicarskoj protiv domaće selekcije rezultatom 24:21 i tako došla na korak od plasmana u baraž za Svjetsko prvenstvo. Naš tim je dominirao u odbrani, a upravo zbog jake odbrane stigli smo do dva boda, koja su nas dovela na vrata baraža. Odličan meč odigrao je Marko Panić, a za Oslobođenje kaže da je pobjeda velika, ali da je tek prvo poluvrijeme završeno. - Pokazali smo šta možemo i koliko možemo. Pored strašnog hendikepa i nedostatka tri vrlo značajna igrača, tu je bila masa komentara od javnosti, kojekakvih portala, ne znam kako da opišem to gađenje prema reprezentaciji, ali mi smo večeras pokazali kakav karakter imamo. Bili smo svi kao jedan i doslovno smo na terenu ginuli jedan za drugog. Utakmica je bila takva da je svako od nas dao 150 posto od sebe, bez obzira na to koliko je bio na terenu. Želim da ovako nastavimo, kaže nam Panić i nastavlja: - Bila je ovo veoma borbena utakmica i presudila je naša želja za pobjedom. Imali smo abnormalnu koncentraciju u odbrani, a s ovakvom igrom rezultat ne može izostati. Moramo zadržati ovo razmišljanje. Ovaj meč je bio pod moranje. Osjetili smo Švicarce, oni su nas potcijenili, a dobili su "batine" od nas. To je jedna veoma kvalitetna ekipa i Tuzli nas čeka pravi rat, naravno tu mislim na teren 20 puta 40. Vjerujem da će dvorana biti puna i da ćemo ostvariti i drugu pobjedu i onda čekati baraž, istakao je Panić, koji je večeras bio pod posebnim nadzorom u napadu, jer su Švicarci igrali duboku odbranu na njemu. - Oni igraju specifičnu odbranu prema desnom beku, a to je dalo prednost ostalim momcima. Što se mene tiče nema problema, svako radi svoj posao, danas je iskočio jedan, sutra će neko drugi. Najbitnija je pobjeda, meni nije važno koliko ću golova dati, već je važno da pobijedi reprezentacija Bosne i Hercegovine, poručio je za kraj Panić.

Avatar
KEC
Postovi: 1458
Pridružen/a: 28 okt 2012, 11:24
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la KEC » 11 jan 2018, 19:12

Koja je cijena karti bila
Bolje imat jedan nov BMW nego dva polovna Golfa 2

ovisnik
Postovi: 1109
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ovisnik » 11 jan 2018, 20:00

10 i 15 KM

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la no rules » 12 jan 2018, 09:48

Malo atmosfere iz Mejdana


Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Chinaglia » 12 jan 2018, 12:52

no rules je napisao/la:Malo atmosfere iz Mejdana
trebao si postavit s rukometa


Avatar
miky_hz
Postovi: 23102
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la miky_hz » 12 jan 2018, 16:14

2020 prvenstvo se igra sa 24 reprezentacije.Tako da eto napokon i za nas sansa da odemo (lakse)jel se otvara tih dodatnih 8 mjesta
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
coelho41
Postovi: 12636
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la coelho41 » 12 jan 2018, 16:36

Glupi BH Fanatikosi planiraju da zapale baklje neke u Mejdanu, sad sam vidio na Instagramu kod ovog jednog što se diči time, jao kakvi kreteni.

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la no rules » 12 jan 2018, 17:14

Chinaglia je napisao/la: trebao si postavit s rukometa
svejedno bio sam na obje utakmice , a ne gotivim nikako ovo pjevanje himne jer se ne poklapa sa muzikom , čini mi se da se samo jednom uklopilo kako treba i to na rukometu protiv Mađarske , a i većina naših Reprezentativaca bi vjerovatno volila da se ne pjeva stara himna ...

costacurta08
Postovi: 510
Pridružen/a: 12 sep 2016, 17:12
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la costacurta08 » 12 jan 2018, 18:02

Mene kao tuzlaka ova utakmica uopšte ne interesuje niti bih išao ni da mi džaba kartu daju. Nakon uzimanja domaćinstva tj. prebacivanja u Sarajevo onog baraža sa Švedima od prije dvije godine rukomet i ja smo završili. Nije mi jasno kako sad Mejdan ispunjava uslove a prije godinu i po nije moglo?

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Esport » 12 jan 2018, 18:22

coelho41 je napisao/la:Glupi BH Fanatikosi planiraju da zapale baklje neke u Mejdanu, sad sam vidio na Instagramu kod ovog jednog što se diči time, jao kakvi kreteni.
Idioti pokušavaju da nam obezbijede baraž bez publike.
Organizator treba da odbrani Bosnu i sve nas od takvih imbecila.
20 Km baklja i sr.nje za sve nas, svaka ćast idioti.
Nisam čovijek koji koristi negativnu konifikaciju apropo ostalih, ali u ovom slučaju sam prisiljen
:kafa: :bih:

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Esport » 12 jan 2018, 18:25

costacurta08 je napisao/la:Mene kao tuzlaka ova utakmica uopšte ne interesuje niti bih išao ni da mi džaba kartu daju. Nakon uzimanja domaćinstva tj. prebacivanja u Sarajevo onog baraža sa Švedima od prije dvije godine rukomet i ja smo završili. Nije mi jasno kako sad Mejdan ispunjava uslove a prije godinu i po nije moglo?
Gospodine, poštujem Vaše mišljenje, ali nemojte miješati sujetu i patriotizam
:shh:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 12 jan 2018, 19:03

costacurta08 je napisao/la:Mene kao tuzlaka ova utakmica uopšte ne interesuje niti bih išao ni da mi džaba kartu daju. Nakon uzimanja domaćinstva tj. prebacivanja u Sarajevo onog baraža sa Švedima od prije dvije godine rukomet i ja smo završili. Nije mi jasno kako sad Mejdan ispunjava uslove a prije godinu i po nije moglo?
Mislim da Mejdan ne ispunjava uslove za odigravanje baraža, nažalost.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.