FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54230
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 12 jan 2018, 16:47

alenpitar je napisao/la:
Kadetski nogometni reprezentativci Bosne i Hercegovine će se okupiti u ponedjeljak, 15. januara, u Trening centru NSBiH u Zenici gdje će u četiri dana obaviti šest treninga.

Selektor Sakib Malkočević je na okupljanje pozvao 32 igrača, najviše iz FK Sarajevo (sedam)
:tokralju:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Osttribine
Postovi: 2765
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 12 jan 2018, 16:48

Ma nema potrebe kukati za Andjusicem, kod nas u dva navrata nije nista specijalno pokazao dok je recimo u Olimpiku bio solidan, on je ipak za manjih klubova. Da ce valjati Celiku hoce sigurno obzirom na njihov trenutni igracki kadar.

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 12 jan 2018, 16:51

haris004 je napisao/la:Mislim da ni naši nisu ludi da puste Anđušića tako lako, pogotovo ako se pokaže u dobrom svjetlu u Zenici.
Meni je on uvijek bio dobar igrač, možda trenutno nije za Sarajeva zbog nedostatka utakmica i iskustva, ali u budućnosti bi mogao biti itekako koristan igrač za nas.
Također u ovoj objavi na službenoj nije navedeno da ide uz mogućnost otkupa od strane zeničana, jedino da ga mi pustimo za dž što sumnjam da će se desiti.
on nema prostora kod nas jbg, čak i da bude odličan u Čeliku, ako ne prodamo Hebiba njemu je klupa, jedino da se dogovorimo sa Čelikom ili da ga neko vidi i kupi...u šta sumnjam...ide nova generacija Akademaca...šteta jer je uzor profi igrača i primjer ovim Akademcima što dolaze...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Burberry46
Postovi: 4655
Pridružen/a: 20 okt 2011, 18:39
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Burberry46 » 12 jan 2018, 16:53

jagamu je napisao/la:Pozz pitari valjal ovaj Andjusic sta??
Nije igrac za Sarajevo, ali moze vam pomoci i on je pojacanje za vas igracki kadar sigurno.
1946

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 12 jan 2018, 17:08

Pa gle i Hebibovic je bio u situaciji kao Andjusic sad. Ja vjerujem da mu se da prilika i konstantnost da nista gori od Hebiba ne bi bio, ako cak ne bi i bolji bio... Nadam se da ce mu ova posudba dobro doci i da ce naredne sezone dobit i kod nas priliku.
1946~

Avatar
BosnianKingdom
Postovi: 2877
Pridružen/a: 13 jun 2015, 10:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BosnianKingdom » 12 jan 2018, 18:12

DenchiNL je napisao/la:
BosnianKingdom je napisao/la:
crnehorde je napisao/la:
jeste drug ali sta da se ne pise nista,bilo bi joj niko nista ne zna,pa jel forum ili nije svako nesto sto sazna kaze medju rajom ovdje,sad sta bude bude
Pa upravo je problem sto se zna.
Ko si ti pa imas te informacije, eto ko si?
samo obični navijač provokativnih oblina jel :D :urnebes: :rol:


evo izgleda samo Lija ode u Zenicu...
Pa brate dodje na forum i nakon 15 dana imaju ljudi sve informacije o klubu, ne samo ova ubleha nego ima nekoliko njih primjetio sam u zadnje vrijeme.
Opet poceli kao onaj KenChoo, sto smo ga na forumu sahranili, da izmisljaju nekakve plate igracima, nekakve zastupnike lupetaju, u kafanama pregovori i sl. Koliko im je mal mozak pa moze reci onu izmisljotinu juce za Stojceva.
Pa idi na pijacu, pitaj trgovca koliko dnevno zaradi, 10h ces provesti peglajuci se, on nece da ti kaze, iako kaze lupi najmanje moguce, a je Stojcev da dodje u kafanu i ti se zadesio u kafani i znas ko koliko nudi i da nasi ne mogu ni blizu. Ma bjezi ba. Poceo se praviti cirkus od teme.
Sabrine mi moje!

Avatar
sarajlija
Postovi: 3224
Pridružen/a: 17 jul 2013, 12:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajlija » 12 jan 2018, 19:08

crnehorde je napisao/la:Stojcev trazi puno para na ruke,i rekao klubu da nece pristat na fening manje,koliko smo mu mi valjali dobro bezobrazno od njega a sam se nudio,nije nesto pretjerano da je Husref bio zainteresovan
Skupa je zajebancija Stojcev.
Kostat ce nas oko 12 milja na mjesecnom nivou.
Pisaj sirotinju.
04.10.2009 !!

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8079
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 12 jan 2018, 19:12

Znaci opet ona dvojica u Konjic. Neka nastave igrati i napredovati.
Nemanja u Zenicu, nadam se da ce ili proigrati for real ili ce na kraju sezone dobiti free papire pa neka ide za kakvom boljom nafakom.
Super stvar ako je Said spreman da bude starter! Samo previse puta je najavljen kao boom tako da cemo sacekati :D Al' da se jes' utegao, jeste :mrgreen:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 12 jan 2018, 19:14

sarajlija je napisao/la:
crnehorde je napisao/la:Stojcev trazi puno para na ruke,i rekao klubu da nece pristat na fening manje,koliko smo mu mi valjali dobro bezobrazno od njega a sam se nudio,nije nesto pretjerano da je Husref bio zainteresovan
Skupa je zajebancija Stojcev.
Kostat ce nas oko 12 milja na mjesecnom nivou.
Pisaj sirotinju.
Neće nas koštati
:crazy:
Plata 12000, bez premija
:urnebes:

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 12 jan 2018, 19:15

BosnianKingdom je napisao/la:
Pa brate dodje na forum i nakon 15 dana imaju ljudi sve informacije o klubu, ne samo ova ubleha nego ima nekoliko njih primjetio sam u zadnje vrijeme.
Opet poceli kao onaj KenChoo, sto smo ga na forumu sahranili, da izmisljaju nekakve plate igracima, nekakve zastupnike lupetaju, u kafanama pregovori i sl. Koliko im je mal mozak pa moze reci onu izmisljotinu juce za Stojceva.
Pa idi na pijacu, pitaj trgovca koliko dnevno zaradi, 10h ces provesti peglajuci se, on nece da ti kaze, iako kaze lupi najmanje moguce, a je Stojcev da dodje u kafanu i ti se zadesio u kafani i znas ko koliko nudi i da nasi ne mogu ni blizu. Ma bjezi ba. Poceo se praviti cirkus od teme.
E to je to, potpisujem sve od do :thumbup: :thumbup: :thumbup: :clap: :clap: :clap:
1946~

Avatar
sarajlija
Postovi: 3224
Pridružen/a: 17 jul 2013, 12:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajlija » 12 jan 2018, 19:15

Trazio 15 nasi ponudili 12.
04.10.2009 !!

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 12 jan 2018, 19:19

sarajlija je napisao/la:Trazio 15 nasi ponudili 12.
RSD :urnebes:

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54230
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 12 jan 2018, 19:21

Jes' al' da na mjesecnom nivou ima 1 gol i 5 asistencija.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
emir79
Postovi: 8759
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 12 jan 2018, 19:21

Evo mu qurac. Ko ga yebe.
Sta on misli da vrijedi vise nego 3-4 igraca u Sarajevu.
Radije cu gledati Husejinovica nego njeg, koji igra jednu dobru 5 se ne vidi.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 12 jan 2018, 19:26

sarajlija je napisao/la:
crnehorde je napisao/la:Stojcev trazi puno para na ruke,i rekao klubu da nece pristat na fening manje,koliko smo mu mi valjali dobro bezobrazno od njega a sam se nudio,nije nesto pretjerano da je Husref bio zainteresovan
Skupa je zajebancija Stojcev.
Kostat ce nas oko 12 milja na mjesecnom nivou.
Pisaj sirotinju.
Zrinjski skuplje plaća lošije igrače.... dobro možda ne plaća doprinose na to jbg :D :rol:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 12 jan 2018, 19:30

emir79 je napisao/la:Evo mu qurac. Ko ga yebe.
Sta on misli da vrijedi vise nego 3-4 igraca u Sarajevu.
Radije cu gledati Husejinovica nego njeg, koji igra jednu dobru 5 se ne vidi.
Igrač koji je relativno otpisan u slaboj Grčkoj ekipi traži da mu debelo platimo da mu oživimo karijeru.(ako je istina što pišete)
Realno nije bolji od Saida, tu smo naučili školu.
Dobar si svaka ćast, ali gdje je tu ekonomska računica.
Sem ako dobiješ platu kao i ostali a ako napraviš ćudo budeš pošteno i dobro nagrađen, sve se da ugraditi u ugovor, a ako levatiš minimalac :hmmmmm:

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8079
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 12 jan 2018, 19:31

12k za 30ogodisnjeg setaca na terenu - neka hvala.
Moze dobiti osnovnu platu od max 4k eura i zivio.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6238
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moj uzor-S.G » 12 jan 2018, 19:33

Dajte ba kakav Stojcev. Svi se sjecamo njegovih igara i po meni, max plata je 6 7 milja kaemova.
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 12 jan 2018, 19:38

I Said ima takvu platu, sta gledamo od njega? :rol: Ko uopste garantuje da Stojcev trazi takve cifre?
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 12 jan 2018, 19:44

joker90 je napisao/la:I Said ima takvu platu, sta gledamo od njega? :rol: Ko uopste garantuje da Stojcev trazi takve cifre?
Griješiti je normalno,
ponavljati greške je glupo,
a svjesno ponavljati greške je ravno idiotizmu
:crazy:

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Lewy21, Lobudaraczapamcenje, napoleon72, Nula80, zagorski i 40 gostiju.