FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8064
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 12 jan 2018, 19:46

joker90 je napisao/la:I Said ima takvu platu, sta gledamo od njega? :rol: Ko uopste garantuje da Stojcev trazi takve cifre?
Sta sad kad moze Said moraju svi imati? Za Saida se zna i upravo zato treba biti oprezan sa Milosem. Kako je Krste pristao na platu kakvu su mu ponudili a produktivniji od Milosa duplo...
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 12 jan 2018, 19:50

muhamedhulk je napisao/la:
joker90 je napisao/la:I Said ima takvu platu, sta gledamo od njega? :rol: Ko uopste garantuje da Stojcev trazi takve cifre?
Sta sad kad moze Said moraju svi imati? Za Saida se zna i upravo zato treba biti oprezan sa Milosem. Kako je Krste pristao na platu kakvu su mu ponudili a produktivniji od Milosa duplo...
Evo, Muhamede, da ti brat boldira i poveća..
Bahati, bahati Željkan!
1946

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 12 jan 2018, 19:51

Stojcev je dosao na pregovore u jednu lokalnu kafanu, ali je Lazni Pape zakasnio jer je morao isporuciti 4 kg Semic cevapa u svoju cevaparu. Kad se Pape (Lazni op.a) vratio, Stojcev je vec sjedio za stolom sa dva navijaca (citaj menadzera u pokusaju, ili pravi Hordashi kako ti volja), tukli su bijelo vino i mezili girice, te su ga ova dva nagovarala da ne prelazi u klub (ustvari da predje a da oni budu dobri, ili ne moraju, ma ustvari ne mora ni preci samo da bude po njihovom) jer smo u qrcu. Sve to je za susjednim stolom cuo Obradovic, koji je isto cekao Laznog Papeta, te je krenuo glavom bez obzira. Na ulazu (ili izlazu) srece Redzu iz Istre, koji je dos'o na pregovore. Rece mu Obradovic kakva je situacija, Redzo ode u Hajduk, a Stojcev polupijan prozbori ''Igrat cu za sesne's milja eura'' ko vas yebe...
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8176
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 12 jan 2018, 19:54

Nema vece gluposti nego vracati bivse igrace sa 30 i preko godina, haj ono da je ponikao u klubu odigrao 5, 6 sezona vani i kao hoce tu da zavrsi karijeru zaduzio klub bla bla, ali sve klosari se vracaju :zzz:

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 12 jan 2018, 19:56

muhamedhulk je napisao/la:
joker90 je napisao/la:I Said ima takvu platu, sta gledamo od njega? :rol: Ko uopste garantuje da Stojcev trazi takve cifre?
Sta sad kad moze Said moraju svi imati? Za Saida se zna i upravo zato treba biti oprezan sa Milosem. Kako je Krste pristao na platu kakvu su mu ponudili a produktivniji od Milosa duplo...
"Stručnjaci" koji su napravili ugovor sa Saidom, su najvjerovatnije "prešli u Slobodu" jer samo tamo se prave tako loši ugovori(na štetu kluba).
Novi koncept ugovora, koji štiti klub, ima smisla. Zašto da neko ima maksimalna primanja sa minimalnim ili nikakvim učinkom??
Onaj ko nije spreman da zaradi platu, nam ne treba.
Ako igraš, plaćen si, ako dobro igraš još si bolje plaćen... ali u protivnom ode plata dole
:hmmmmm:

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6230
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moj uzor-S.G » 12 jan 2018, 20:04

Sarajlijica1946 je napisao/la:Nema vece gluposti nego vracati bivse igrace sa 30 i preko godina, haj ono da je ponikao u klubu odigrao 5, 6 sezona vani i kao hoce tu da zavrsi karijeru zaduzio klub bla bla, ali sve klosari se vracaju :zzz:
Istog sam misljenja. Iskreno, nije mi bilo drago ni kad smo Krleta vratili jer gadi mi se ta politika, ali eto on je opet pokazao dobru igru i volju iako je i on imao velikih promašaja..
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 12 jan 2018, 21:36

sarajlija je napisao/la:
crnehorde je napisao/la:Stojcev trazi puno para na ruke,i rekao klubu da nece pristat na fening manje,koliko smo mu mi valjali dobro bezobrazno od njega a sam se nudio,nije nesto pretjerano da je Husref bio zainteresovan
Skupa je zajebancija Stojcev.
Kostat ce nas oko 12 milja na mjesecnom nivou.
Pisaj sirotinju.
Ma brate hiljadu teorija za Stojceva a u sustini jos uvijek mu nisu nasi ni dali zvanicnu ponudu, evo npr ja sam cuo da trazi 8 milja platu ijos 2 milja max za premije tako da to todje oko 10
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

badboy
Postovi: 792
Pridružen/a: 03 apr 2009, 15:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la badboy » 12 jan 2018, 22:13

I nadam se da nikakve zvanicne ponude nece ni biti niti da ce dolaziti. Nema nikakve potrebe da ga se dovodi, em nije potreban igrac na njegovoj poziciji, em nije toliko bolji od igraca koje imamo da napravi razliku.

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 12 jan 2018, 22:20

:thumbup: :kafa:

Kada je bio na pripremama sa belgijskim klubom u Španiji došao je poziv Sarajeva kojeg je on objeručke prihvatio.
- Zvali su me iz Sarajeva kada sam bio na pripremama u Španiji sa Cercle Bruggeom i čim sam vidio da postoji ta ideja i dobio informaciju da postoji šansa da dođem, rekao sam da želim doći kako bih oživio karijeru i da damo maksimum kako bi došli do prvog mjesta, rekao je Šofranac u uvodnom dijelu razgovora i potom prokomentarisao kakvi su utisci nakon prvog treninga sa saigračima:
- Utisci su pozitivni, igrači su me prihvatili odlično, ekipa je kvalitetna i smatram da ćemo u drugom dijelu sezone biti još bolji nego u prvom. Pozitivne su impresije oko Husrefa Musemića.
Čovjek je u jednu ruku opušten, razgovara sa igračima, zna da se našali, a s druge strane, disciplina je bitna tako da je to veoma dobar način da se bude uspješan. Jedan od glavnih razloga što je Šofranac došao u redove Sarajeva jeste želja da se vrati u reprezentaciju Crne Gore i nada se da će u tome i uspjeti.
- Prvi cilj mi je da se vratim u reprezentaciju ponovo i nadam se da ću to, uz pomoć nastupa u dresu FK Sarajevo i ove ekipe, uspjeti da ostvarim. Želimo ostvariti i ciljeve za ovu sezonu, tako da ćemo imati neku uzajamnu korist od svega ovoga i možda ćemo na ljeto opet razgovarati o novom ugovoru. Šofranac je ranije pratio Premijer ligu BiH, kao i reprezentaciju Bosne i Hercegovine kojoj je zaželio mnogo sreće u nastavku.
- Pratio sam Premijer ligu BiH, s obzirom na to da su neki crnogorski igrači igrali ovdje. Znam da tu postoje neki derbiji koji privlače veliki broj navijača na tim utakmicama, gdje je atmosfera odlična. Reprezentaciju sam pratio pomalo, znam da su nekada dobri rezultati, BiH ima dobru reprezentaciju, pojedince i mislim da je u duelu protiv Kipra propuštena velika šansa. Ipak, BiH ima kvalitetu da ide na velika takmičenja, želim im svu sreću, a i mi u Crnoj Gori također imamo isti cilj, dodao je novi defanzivac Bordo sastava. Kada je govorio o ciljevima Sarajeva za nastavak sezone, Šofranac je upoznat sa navijačima Bordo kluba, koji traže pobjedu kada god igra koševski premijerligaš.
- Znam da navijači traže pobjede i ekipa uvijek ide na pobjedu, bilo kući ili u gostima. Šest bodova za Željezničarom nije puno, najbitniji je početak, tako da na kraju kada se bude podijelila tabela, svako malo je derbi, sve je moguće i vidjet ćemo. Ja mislim da imamo kvalitete da prođemo prvi kroz cilj, završio je novi defanzivac kluba sa Koševa.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 12 jan 2018, 22:22

badboy je napisao/la:I nadam se da nikakve zvanicne ponude nece ni biti niti da ce dolaziti. Nema nikakve potrebe da ga se dovodi, em nije potreban igrac na njegovoj poziciji, em nije toliko bolji od igraca koje imamo da napravi razliku.
Možda je bolje uložiti u bekovske pozicije, imamo trenutno samo dva beka sa minutažom u seniorskom fudbalu.

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 12 jan 2018, 22:30

DenchiNL je napisao/la::thumbup: :kafa:

Kada je bio na pripremama sa belgijskim klubom u Španiji došao je poziv Sarajeva kojeg je on objeručke prihvatio.
- Zvali su me iz Sarajeva kada sam bio na pripremama u Španiji sa Cercle Bruggeom i čim sam vidio da postoji ta ideja i dobio informaciju da postoji šansa da dođem, rekao sam da želim doći kako bih oživio karijeru i da damo maksimum kako bi došli do prvog mjesta, rekao je Šofranac u uvodnom dijelu razgovora i potom prokomentarisao kakvi su utisci nakon prvog treninga sa saigračima:
- Utisci su pozitivni, igrači su me prihvatili odlično, ekipa je kvalitetna i smatram da ćemo u drugom dijelu sezone biti još bolji nego u prvom. Pozitivne su impresije oko Husrefa Musemića.
Čovjek je u jednu ruku opušten, razgovara sa igračima, zna da se našali, a s druge strane, disciplina je bitna tako da je to veoma dobar način da se bude uspješan. Jedan od glavnih razloga što je Šofranac došao u redove Sarajeva jeste želja da se vrati u reprezentaciju Crne Gore i nada se da će u tome i uspjeti.
- Prvi cilj mi je da se vratim u reprezentaciju ponovo i nadam se da ću to, uz pomoć nastupa u dresu FK Sarajevo i ove ekipe, uspjeti da ostvarim. Želimo ostvariti i ciljeve za ovu sezonu, tako da ćemo imati neku uzajamnu korist od svega ovoga i možda ćemo na ljeto opet razgovarati o novom ugovoru. Šofranac je ranije pratio Premijer ligu BiH, kao i reprezentaciju Bosne i Hercegovine kojoj je zaželio mnogo sreće u nastavku.
- Pratio sam Premijer ligu BiH, s obzirom na to da su neki crnogorski igrači igrali ovdje. Znam da tu postoje neki derbiji koji privlače veliki broj navijača na tim utakmicama, gdje je atmosfera odlična. Reprezentaciju sam pratio pomalo, znam da su nekada dobri rezultati, BiH ima dobru reprezentaciju, pojedince i mislim da je u duelu protiv Kipra propuštena velika šansa. Ipak, BiH ima kvalitetu da ide na velika takmičenja, želim im svu sreću, a i mi u Crnoj Gori također imamo isti cilj, dodao je novi defanzivac Bordo sastava. Kada je govorio o ciljevima Sarajeva za nastavak sezone, Šofranac je upoznat sa navijačima Bordo kluba, koji traže pobjedu kada god igra koševski premijerligaš.
- Znam da navijači traže pobjede i ekipa uvijek ide na pobjedu, bilo kući ili u gostima. Šest bodova za Željezničarom nije puno, najbitniji je početak, tako da na kraju kada se bude podijelila tabela, svako malo je derbi, sve je moguće i vidjet ćemo. Ja mislim da imamo kvalitete da prođemo prvi kroz cilj, završio je novi defanzivac kluba sa Koševa.
Izbori li on poziv u reprezentaciju ništa od produženja ugovora sa Sarajevom biti neće. :D
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
Orangina85
Postovi: 821
Pridružen/a: 27 dec 2016, 15:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Orangina85 » 12 jan 2018, 22:32

Historicar je napisao/la:
badboy je napisao/la:I nadam se da nikakve zvanicne ponude nece ni biti niti da ce dolaziti. Nema nikakve potrebe da ga se dovodi, em nije potreban igrac na njegovoj poziciji, em nije toliko bolji od igraca koje imamo da napravi razliku.
Možda je bolje uložiti u bekovske pozicije, imamo trenutno samo dva beka sa minutažom u seniorskom fudbalu.
Pa drug koji ti je ovo post istog sadrzaja. Koliko kukas isto kao da nemamo nikako bekova. Meni je odlicna stvar sto su nam rezervni bekovi akademci pa il' bos il' hadzija.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8064
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 12 jan 2018, 22:34

Opra brat sa bekovima :lol:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evolution87 » 12 jan 2018, 22:36

Pa kad je mrtvi novakovic imao 12 milja, tacnije ima jos uvijek, po toj logici stojcev treba da ima bar 20. Druga je samo stvar sto ni prvi ni drugi ne vrijede te pare.
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 12 jan 2018, 22:42

muhamedhulk je napisao/la:Opra brat sa bekovima :lol:
apsolutno bespotrebno se sekira, Bekić je stvarno nepoderiv , nije uvijek u formi al da je fulio tekmu zbog kartona ili povrede se nešto i ne sjećam...
Duletu je konkurencija bio Kadušić, koji je izašao iz akademije i koji je stvarno imao smješnih izdanja ali i dobrih, sada će i Duletu i Almiru zamjena biti Šabanović koji je isto akademac, dakle ne gubimo nešto pretjerano, niti je Ivetić igrao beka izuzev par(loših) prilika, mislim da je Dule igrao lijevog koliko i Perica ako brojimo i pripreme...tu je i Pidro, za kojeg baš i nisam...ali eto zlu ne trebalo...

na ljeto treba naći/rješiti obje pozicije kvalitetnije,što ne bi trebalo biti problem jer će biti izbora,a i neće li neko ponuditi nešto za Almira :D
Evolution87 je napisao/la:Pa kad je mrtvi novakovic imao 12 milja, tacnije ima jos uvijek, po toj logici stojcev treba da ima bar 20. Druga je samo stvar sto ni prvi ni drugi ne vrijede te pare.
ma treba platiti kvalitet, uvijek sam za to, nek se iskehaju sad i već imaju ekipu za evropu a imamo ozbiljnu šansu napasti titulu pa ako se oboje ostvari kupili su puno vrijedniju rijetkost MIR :D
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8071
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 12 jan 2018, 22:53

Ako je imalo tačno to za Stojčeva 12 milja da mu nude, nek se bace sa zgrade jer ne vrijedi toliko nema teorije. Bolje dovest dva beka za te pare.
Ova Rifet Kapić prešo u Grasshoppers za 500 milja eur, bio je u našem pogonu, jer imamo pravo išta dobiti za njega procentualno?

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 12 jan 2018, 22:57

Historicar je napisao/la:
badboy je napisao/la:I nadam se da nikakve zvanicne ponude nece ni biti niti da ce dolaziti. Nema nikakve potrebe da ga se dovodi, em nije potreban igrac na njegovoj poziciji, em nije toliko bolji od igraca koje imamo da napravi razliku.
Možda je bolje uložiti u bekovske pozicije, imamo trenutno samo dva beka sa minutažom u seniorskom fudbalu.
A brate historicare dnevno 6 puta napises istu recenicu, tacno ne znam jel se zezas ili ti to toliku glavobolju daje da nocima ne spavas, ako se zezas prestani, ako te to ipak toliko tisti onda se javi u klupske prostorije, nemoj nas ubijat bgt :pray:
1946~

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 12 jan 2018, 22:58

50 milja za Kapića, neko je maloprije napisao.
Ne vidim ni ja toliki problem u bekovima, ja se jasno sjećam dvije tekme gdje je Pero igrao beka, protiv Slobode lani kad je asistirao Mersi za 1:0 na Koševu, i u derbiju kad je dobio crveni u 4. minuti (a i tu nisam siguran da li je bio bek). Tad je Kuzmanović pokrivao cijelu stranu i gubio se. Desno bio Kadušić, neko reče već, s njim je bilo toplo - hladno. Nešto mislim da onaj Šabanović ne može bit puno gori od njega. Stoji to da nama bekovi trebaju al' ako će doći neki Kramar, bolje daj ovu djecu nek se ganjaju. Sa Herićem i Mujakićem smo svi bili skeptični pa momci još nemaju lošeg poteza na utakmicama (nisu se ni naigrali nešto al za isto vrijeme su nam recimo Hrustem i Novaković znali višestruko živce povadit). Ja vjerujem Musemiću, ako on procijeni da su ti akademci dovoljno dobri da budu zamjenska rješenja, ko sam ja da se protivim.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 12 jan 2018, 22:59

ThrillerHz je napisao/la:
Historicar je napisao/la:
badboy je napisao/la:I nadam se da nikakve zvanicne ponude nece ni biti niti da ce dolaziti. Nema nikakve potrebe da ga se dovodi, em nije potreban igrac na njegovoj poziciji, em nije toliko bolji od igraca koje imamo da napravi razliku.
Možda je bolje uložiti u bekovske pozicije, imamo trenutno samo dva beka sa minutažom u seniorskom fudbalu.
A brate historicare dnevno 6 puta napises istu recenicu, tacno ne znam jel se zezas ili ti to toliku glavobolju daje da nocima ne spavas, ako se zezas prestani, ako te to ipak toliko tisti onda se javi u klupske prostorije, nemoj nas ubijat bgt :pray:
Ja ipak mislim da je bolje uložiti u bekovske pozicije. :urnebes: :urnebes: :urnebes: :wave:
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 12 jan 2018, 23:04

KrajisnikBosnjak je napisao/la:
Ja ipak mislim da je bolje uložiti u bekovske pozicije. :urnebes: :urnebes: :urnebes: :wave:
Ipak ova dvojica nemaju ni minute u seniorskom fudbalu :urnebes: :urnebes: :urnebes:
1946~

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.