NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 13 jan 2018, 13:34

zmajevac je napisao/la:
SMR187 je napisao/la:Sta, ja tebi sad trebam objasnjavat sta je pranje para ili? :D Ako znas sta je pranje para onda ti je pitanje bezveze jer ti je sve pred ocima.
Besmisleno gomilanje igraca sa astronomskim platama. Njima jedan Stokic ulazi sa klupe. JEDAN STOKIC koji nikad ne bi prihvatio da igra za klub kao sto je Sloga, osim u slucaju da dobije 3,4 hiljade platu. Drzi trenera koji bi za ovakve rezultate, sa ovakvim timom, u ekipi sa ovim ambicijama trebao dobiti otkaz jos nakon 10. kola. Jos prima bog te pita koliku platu. Sto? Zato sto svako zna da je Vojvodic jedan od najvecih kriminalaca u ligi, da sve malverizacije i mutne radnje ima u malom prstu.
Ne mogu stvarno o tome, neke su stvari jednostavno ocite. Azmir voli Slobodu i svako ko misli da je on u Slogi iz nekih sportskih razloga grdno se vara.
Za Nurdu mi i ne bi bilo cudno, stari je to svercer ;) . Za Fadila prvi put cujem tako nesto
Mislim da ce vecina ovde pricat isto i za Sabica ako krene po zlu,pred nama je drugi dio sezone pa cemo vidit na cemu smo,ja bi bio presretan da mi imamo sad nekog poput Azmira ne mi svaki klub u Bosni bi to pozelio.Jedan vlasnik uvijek bolje neko 100 sitnih sponzora,medju ti 100 sponzora ce se uvijek naci neki koji hoce svoj interes da sprovede na bilo koji nacin,pa kad stavis na vagu vise stete nego koristi od njega,malo prokontaj o ovom jarane.
Znaci ti bi volio da bljesnes na dvije sezone i da onda opet imas klub na granici bankrota. To je u fazonu "daj sad, sutra sta bude".
Meni je naprimjer draze ovo sad sto imamo, osvojenu titulu jesenjeg prvaka bez ikakvih umisljenih zvjezdica sto se setkaju po terenu, nastimanih utakmica i protivnika kako se zale da smo ih povaljali. Dodjem na stadion, gledam lijep fudbal i meni dosta pa taman nikad iz ove lige ne izasli

A to sto ce meni neko kupit titulu pa me onda sutnut da trunem u dugovima.. Neka hvala. Ako vi to zelite za nas klub, ja ne zelim.
Jedino bi volio nekog investitora à la Azmir da nam zavrsi komplet stadion. I to je manje vise to
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
Tkanton
Postovi: 1887
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Tkanton » 13 jan 2018, 17:34

SMR187 je napisao/la:Sta, ja tebi sad trebam objasnjavat sta je pranje para ili? :D Ako znas sta je pranje para onda ti je pitanje bezveze jer ti je sve pred ocima.
Besmisleno gomilanje igraca sa astronomskim platama. Njima jedan Stokic ulazi sa klupe. JEDAN STOKIC koji nikad ne bi prihvatio da igra za klub kao sto je Sloga, osim u slucaju da dobije 3,4 hiljade platu. Drzi trenera koji bi za ovakve rezultate, sa ovakvim timom, u ekipi sa ovim ambicijama trebao dobiti otkaz jos nakon 10. kola. Jos prima bog te pita koliku platu. Sto? Zato sto svako zna da je Vojvodic jedan od najvecih kriminalaca u ligi, da sve malverizacije i mutne radnje ima u malom prstu.
Ne mogu stvarno o tome, neke su stvari jednostavno ocite. Azmir voli Slobodu i svako ko misli da je on u Slogi iz nekih sportskih razloga grdno se vara.
Za Nurdu mi i ne bi bilo cudno, stari je to svercer ;) . Za Fadila prvi put cujem tako nesto
Pa kako je to onda pranje para ako dadne igracu astronomsku platu za nasu ligu, zar to nije trosenje para. Ja kako znam pranje para je pokusaj nelegalno stecenog novca ubacit u legalan sistem i stvarno me zanima kako bi to moglo funkcionisat ovdje, jedino da ti igraci vracaju dio novca azmiru ili da neko u klubu ima vauu platu od nekoliko stotina hiljada.... a opet bas me zanima kako iz amerike donese tolike prljave pare...

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 13 jan 2018, 18:06

Moze klubom (kompanijom) prikrivati stvarne poslove gdje uzima pare, a moze i razbijati jednu veliku transakciju na male od kojih neke idu na npr.plate igraca.
To su neki primjeri, licno ne vjerujem da neko pere novac kod nas, mozda neko na rukovodecoj poziciji u klubovima preko klubova uzima pare od javnih firmi ili sponzora.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 13 jan 2018, 18:57

Ima firmu u americi.a slogin je vlasnik.prikazuje velike troskove sloge.ide u minus.paposudjuje novac od firme iz amerike.ujedno neplaca porez jer je posudio pare slogi tj.sam sebi
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 13 jan 2018, 19:10

Pa dobro, to nije pranje novca, nego poreska evazija.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 13 jan 2018, 19:26

Tkanton je napisao/la:Pa kako je to onda pranje para ako dadne igracu astronomsku platu za nasu ligu, zar to nije trosenje para. Ja kako znam pranje para je pokusaj nelegalno stecenog novca ubacit u legalan sistem i stvarno me zanima kako bi to moglo funkcionisat ovdje, jedino da ti igraci vracaju dio novca azmiru ili da neko u klubu ima vauu platu od nekoliko stotina hiljada.... a opet bas me zanima kako iz amerike donese tolike prljave pare...
Ma ne mogu ti isto ko dijetu objasnjavat takve stvari. Jednostavno je ocito.
Nije fazon u pranju para ili izbjegavanju poreza, fazon je da u Slogi nije iz sportskih razloga i ende.
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 13 jan 2018, 19:43

Sto se tice Prsesa, gledao sam sve klubove ove sezone, ove vodece 10 i vise puta, igrom slucaja Olimpik najvise.
Smatram da je Prses bio najbolji vezni igrac lige u prvoj polusezoni.
Sa njim u timu i sa Civicem i Kapetanom Zvijezda ima najbolji vezni red lige.

Prosle sezone u PL je bio pravo los, jedan od najgorih igraca lige, mislio sam da je to njegov kraj ali je prekucao ove sezone, bgm me fino iznenadio.

Avatar
Tkanton
Postovi: 1887
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Tkanton » 13 jan 2018, 21:58

SMR187 je napisao/la:
Tkanton je napisao/la:Pa kako je to onda pranje para ako dadne igracu astronomsku platu za nasu ligu, zar to nije trosenje para. Ja kako znam pranje para je pokusaj nelegalno stecenog novca ubacit u legalan sistem i stvarno me zanima kako bi to moglo funkcionisat ovdje, jedino da ti igraci vracaju dio novca azmiru ili da neko u klubu ima vauu platu od nekoliko stotina hiljada.... a opet bas me zanima kako iz amerike donese tolike prljave pare...
Ma ne mogu ti isto ko dijetu objasnjavat takve stvari. Jednostavno je ocito.
Nije fazon u pranju para ili izbjegavanju poreza, fazon je da u Slogi nije iz sportskih razloga i ende.
Nije bio vlasnik slobode pa je to radio, a uostalom ima Zemalja gdje moze drzat svoje pare bez da ista kome placa, a ovdje trosi pare na igrace i ostale glyposti tako da dodje na istom ili platio tamo ili ovdje, znaci da mu je ipak stalo do neceg drugog... al da neskrecemo sa teme kad niko nezna konkretno vec pricamo ono klasicno balkansko kad neko ima pare ili je droga,kurvaluk a sad modernij izraz pranje para...

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 14 jan 2018, 08:53

Evo serba ide u belgiju.valjda se dobije sta para od njega...dobro bi nam doslo ;)
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

batigol777
Postovi: 689
Pridružen/a: 01 jul 2013, 15:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la batigol777 » 14 jan 2018, 19:17

crvenobijeli je napisao/la:Evo serba ide u belgiju.valjda se dobije sta para od njega...dobro bi nam doslo ;)
Novinarski trac.
Sutra je prozivka, sretno momcima u nastavku.
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

Avatar
Nah1d
Postovi: 506
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Nah1d » 14 jan 2018, 20:33

Sta je ovo krsic potpisao za nas a ima ugovor s TOSKom? Ima li neko upuceniji? Sta se desava?
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la MVN1994 » 14 jan 2018, 21:02

Nah1d je napisao/la:Sta je ovo krsic potpisao za nas a ima ugovor s TOSKom? Ima li neko upuceniji? Sta se desava?
Dzaba se nadate u vezi Kršića, neće on dobiti slobodne papire. Čak je i sam savez potvrdio da je naš ugovor sa Kršićem validan i dalje važeći. :wave:
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 14 jan 2018, 21:10

MVN1994 je napisao/la:
Nah1d je napisao/la:Sta je ovo krsic potpisao za nas a ima ugovor s TOSKom? Ima li neko upuceniji? Sta se desava?
Dzaba se nadate u vezi Kršića, neće on dobiti slobodne papire. Čak je i sam savez potvrdio da je naš ugovor sa Kršićem validan i dalje važeći. :wave:
Pravite probleme momku.nece ni kod vas igrat...
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la MVN1994 » 14 jan 2018, 21:18

crvenobijeli je napisao/la:Pravite probleme momku.nece ni kod vas igrat...
Svakako će biti suspendovan, a on je tu najveći gubitnik!
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 15 jan 2018, 09:15

Nećete vi ni ostati u ovoj ligi jer očigledno ne znate kako funkcionira to upamti ovaj post druze bolje los igrač zadovoljan nego top igrač ne zadovoljan... nama je huseinbasic isti oh fintu prodao

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la atomac123 » 15 jan 2018, 09:55

spiska je napisao/la:Nećete vi ni ostati u ovoj ligi jer očigledno ne znate kako funkcionira to upamti ovaj post druze bolje los igrač zadovoljan nego top igrač ne zadovoljan... nama je huseinbasic isti oh fintu prodao
Zato nam i jest liga tu gdje jest.
Ne moramo ostat, ali ce i Krsic i Benjo i Bijedic dobro zapamtit ovu glupost sto su napravili.
TŽV!

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 15 jan 2018, 10:35

atomac123 je napisao/la:
spiska je napisao/la:Nećete vi ni ostati u ovoj ligi jer očigledno ne znate kako funkcionira to upamti ovaj post druze bolje los igrač zadovoljan nego top igrač ne zadovoljan... nama je huseinbasic isti oh fintu prodao
Zato nam i jest liga tu gdje jest.
Ne moramo ostat, ali ce i Krsic i Benjo i Bijedic dobro zapamtit ovu glupost sto su napravili.
Trenirat ce pola sezone i opet promijenit klub pa po starom :rol:
Znaci potez nidje veze
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la atomac123 » 15 jan 2018, 10:41

SMR187 je napisao/la:
atomac123 je napisao/la:
spiska je napisao/la:Nećete vi ni ostati u ovoj ligi jer očigledno ne znate kako funkcionira to upamti ovaj post druze bolje los igrač zadovoljan nego top igrač ne zadovoljan... nama je huseinbasic isti oh fintu prodao
Zato nam i jest liga tu gdje jest.
Ne moramo ostat, ali ce i Krsic i Benjo i Bijedic dobro zapamtit ovu glupost sto su napravili.
Trenirat ce pola sezone i opet promijenit klub pa po starom :rol:
Znaci potez nidje veze
Nema veze. U ovoj ligi se ne zna ko pije ko placa upravo zbog toga sto klubove svi levate kako stignu.
TŽV!

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 15 jan 2018, 19:49

Jel ko.bio na prozivci kakva je situacija imal novih igraca...
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 15 jan 2018, 20:03

Ko je onaj sto je dosao na probu iz Mladosti. Pazarac neki, zasticeno godiste nema ga na transfermarktu
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.