EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Avatar
legenda reala
Postovi: 33807
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la legenda reala » 13 jan 2018, 23:33

Vijadukt je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:Previse plaču Hrvati za Duvnjakom, nije to onaj stari Dule
Cindric je trenutno nivo iznad. Al nesto ga ne mirisu.
Slažem se, valjda su kontali Duleta kotistiti na LB pa im to kvari koncepciju, gdje je onaj Slišković što ga nema
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la Lillard » 13 jan 2018, 23:36

Zbog dugog oporavka, normalno da je Cindrić u boljoj formi, al Duvnjak je i dalje najbolji igrač u ekipi. Uvijek ovisili o njemu, možda konačno nađu muda i odigraju ko ekipa. Barem se nadam.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la Raonffa » 13 jan 2018, 23:36

Imaju Mamića i Mandalinića na lijevom beku.

Slišković je mislim propustio čitavu prošlu sezonu zbog mononukleoze, ne znam šta je sa njim ove sezone, nisam ga nigdje upratio da igra.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la Vijadukt » 13 jan 2018, 23:40

legenda reala je napisao/la:
Vijadukt je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:Previse plaču Hrvati za Duvnjakom, nije to onaj stari Dule
Cindric je trenutno nivo iznad. Al nesto ga ne mirisu.
Slažem se, valjda su kontali Duleta kotistiti na LB pa im to kvari koncepciju, gdje je onaj Slišković što ga nema
nije igrao brat bratu 2 godine. mislim da je u Celju.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
legenda reala
Postovi: 33807
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la legenda reala » 13 jan 2018, 23:45

Vijadukt je napisao/la: nije igrao brat bratu 2 godine. mislim da je u Celju.
Steta odličan igrač
Bio je prije i onaj Bičanić


Dule jes najveće ime kod Hrvata, al nije trenutno najbolji igrač to je pokazo i protiv Srba, ustvari nije ništa pokazao
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la Vijadukt » 13 jan 2018, 23:47

Lillard je napisao/la:Zbog dugog oporavka, normalno da je Cindrić u boljoj formi, al Duvnjak je i dalje najbolji igrač u ekipi. Uvijek ovisili o njemu, možda konačno nađu muda i odigraju ko ekipa. Barem se nadam.
e **** ti to ako su se uzdali u povrijedjenog igraca. Al dobro kad igra dedo Vori, trazi zraka u 15. minuti, onda i ne cudi sto se ovoliko place za Duletom.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la Raonffa » 13 jan 2018, 23:50

Nije mi jasno zašto Vori, pa gdje je Marić, gdje su Brozović i Kozina?
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la Lillard » 13 jan 2018, 23:51

Vijadukt je napisao/la:
Lillard je napisao/la:Zbog dugog oporavka, normalno da je Cindrić u boljoj formi, al Duvnjak je i dalje najbolji igrač u ekipi. Uvijek ovisili o njemu, možda konačno nađu muda i odigraju ko ekipa. Barem se nadam.
e **** ti to ako su se uzdali u povrijedjenog igraca. Al dobro kad igra dedo Vori, trazi zraka u 15. minuti, onda i ne cudi sto se ovoliko place za Duletom.
Marić isto vuče povredu, a Vori kao dobar za 5-1 obranu. Musa je naš najbolji pivot u oba smjera, to je pokazao i protiv Srbije.

Kopljar isto bio povrijeđen, Stepančić ne igra dovoljno u klubu, Mamić igra samo obranu, Mandalinić je "divljak".. Jbga, normalno da se plače za igračem kakav je Dule, makar i nakon duge povrede.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la Vijadukt » 14 jan 2018, 00:02

legenda reala je napisao/la:
Vijadukt je napisao/la: nije igrao brat bratu 2 godine. mislim da je u Celju.
Steta odličan igrač
Bio je prije i onaj Bičanić


Dule jes najveće ime kod Hrvata, al nije trenutno najbolji igrač to je pokazo i protiv Srba, ustvari nije ništa pokazao
Nema legendo presusilo i kod Hrvata. Sad se mogu vrtit po prvenstvima, ali za nesto ozbiljnije treba izbaciti nove igracine. Trenutno toga nema.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la Raonffa » 14 jan 2018, 00:04

Lillard je napisao/la:
Marić isto vuče povredu, a Vori kao dobar za 5-1 obranu. Musa je naš najbolji pivot u oba smjera, to je pokazao i protiv Srbije.

Kopljar isto bio povrijeđen, Stepančić ne igra dovoljno u klubu, Mamić igra samo obranu, Mandalinić je "divljak".. Jbga, normalno da se plače za igračem kakav je Dule, makar i nakon duge povrede.
Kozina i Brozović ništa?
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la Lillard » 14 jan 2018, 00:05

Raonffa je napisao/la:
Lillard je napisao/la:
Marić isto vuče povredu, a Vori kao dobar za 5-1 obranu. Musa je naš najbolji pivot u oba smjera, to je pokazao i protiv Srbije.

Kopljar isto bio povrijeđen, Stepančić ne igra dovoljno u klubu, Mamić igra samo obranu, Mandalinić je "divljak".. Jbga, normalno da se plače za igračem kakav je Dule, makar i nakon duge povrede.
Kozina i Brozović ništa?
Nema mjesta :mrgreen:

btw Marić će vjerojatno bit pozvan za drugi krug, barem se nadam.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la Raonffa » 14 jan 2018, 00:08

Lillard je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
Lillard je napisao/la:
Marić isto vuče povredu, a Vori kao dobar za 5-1 obranu. Musa je naš najbolji pivot u oba smjera, to je pokazao i protiv Srbije.

Kopljar isto bio povrijeđen, Stepančić ne igra dovoljno u klubu, Mamić igra samo obranu, Mandalinić je "divljak".. Jbga, normalno da se plače za igračem kakav je Dule, makar i nakon duge povrede.
Kozina i Brozović ništa?
Nema mjesta :mrgreen:

btw Marić će vjerojatno bit pozvan za drugi krug, barem se nadam.
Kvalitetniji su vala od ovakvog Vorija da ga yebeš.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"


Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la alan_kardec » 14 jan 2018, 12:20

Vujović nije rekao ništa novo i nije prvi koji je napao sudije. Na žalost, džaba tupi zube.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

zigzag
Postovi: 98
Pridružen/a: 10 jan 2015, 13:42
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la zigzag » 14 jan 2018, 12:22

Vijadukt je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:
Vijadukt je napisao/la: nije igrao brat bratu 2 godine. mislim da je u Celju.
Steta odličan igrač
Bio je prije i onaj Bičanić


Dule jes najveće ime kod Hrvata, al nije trenutno najbolji igrač to je pokazo i protiv Srba, ustvari nije ništa pokazao
Nema legendo presusilo i kod Hrvata. Sad se mogu vrtit po prvenstvima, ali za nesto ozbiljnije treba izbaciti nove igracine. Trenutno toga nema.
Kako nema, sta Cindric nije igracina? ;)

Prvo sto se Duleta tice. Nitko nije ni racunao na provrijedjenog igraca. Dule je cijelu proslu godinu podredio ovom prvenstvu i zato je na vrijeme otisao na operaciju, vratio se relativno na vrijeme cak odigrao i solidno mjesec dana Bundesa. Prosao pripreme kompletno bez problema i njega je bio plan dizat kroz pvenstvo. On je vodja ove ekipe i klucna karika pogotovo u obrambenoj zoni. Od njega krecu poslje toga i kontre, polukontre, zna kad treba povuc rucnu, a kad ubrzati... itd. Cindric je trenutno ofenzivno jaci ali kao sto rekoh Dule daje dimenziju vise trenutno. I to je problem.

Drugo, pivoti..ja takodjer preferiram Marica kao naseg najboljeg ofenzivnog pivota, ali naglasak je trenutno na sto je jacem mogucem obrambenom bloku i tu Vori trenutno moze dati malo vise jer cesto igra (sto on moze) i prednjeg u zoni (isto sto je trebao i Domagoj). Mislim da obrambeno imamo tj imali smo najvece mogucnosti prije Duvnjakove ozljede. Ali i to se timski da skrpati nekako - nece djelovati kao s njim ali jos uvijek moze biti mocno (u ovom kontekstu ni domaci teren ne treba zanemariti)

Trece, LV...Sliskovic je bio sjajan ali covjeka ima problem s mononukleozom. Medjutim, mi imamo ofenzivno barem i bolja rjesenja na LV (Mandalinic je u stanju bilo kome natrpat 10 komada, covjek ima haubicu u ruci a ima i suigrace sada koji mu mogu otvarati prostor. Mamic je npr takodjer bio fantastican proslo svjetsko, pa sam je pobjedio spanjolce iako sad ne igra puno u napadu u klubu. Prema tome rjesenja postoje i za LV. Medjutim u Lininoj koncepciji Dule je bio taj koji je trebao donjeti kvalitetu vise zbog ne toliko suta koliko zbog pregleda igre, proigravanja ali i obrane (Mandalinic ne igra toliko obranu (zato mi je drago da ide u Bundes gdje ce morati dodati jos dimenziju vise svojoj igri).

Nema mjesta cmizdrenju, Dule se mozda i vrati do kraja, ali imamo mi nasih aduta. Ne vidim niti jedan razlog zasto bi se trebali bojati bilo koga, pobijedjivali smo ih sve i u tezim situacijama i s klaunima na klupi. Ova ekipa moze vise nego sto neki vjeruju, igramo pred svojim navijacima zna Lino sta radi. Jedina zamjerka zasad je golman. Stivi mora biti jedinica!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la Raonffa » 14 jan 2018, 14:26

Povreda Duvnjaka ne mora nužno biti katastrofa za Hrvatsku, Dule jeste vjerovatno najkvalitetniji igrač Hrvatske al' kao što @zigzag kaže ima Hrvatska odlične igrače, pogotovo u ofanzivi (odbrana će se već skrpiti nekako), a možda i ova povreda probudi inat kod ostalih igrača i odigraju maksimalno do kraja takmičenja, jer obično kad se prođe ova prva grupna faza u igri Hrvatske postoji samo Duvnjak i ako nema Duvnjaka, onda nema ni Hrvatske.

A Dule, yebiga, nije robot i dečku ponestane gasa u samoj završnici i tu je otprilike kraj za Hrvate, a ovako svi će posebno dati neki svoj doprinos i može iz ovoga isplivati i nešto dobro.

Mada, već sam rekao, sa ili bez Duvnjaka, ja Hrvatsku ne vidim na tronu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

terra
Postovi: 572
Pridružen/a: 19 jan 2015, 19:22
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la terra » 14 jan 2018, 16:31

Vijadukt je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:
Vijadukt je napisao/la: nije igrao brat bratu 2 godine. mislim da je u Celju.
Steta odličan igrač
Bio je prije i onaj Bičanić


Dule jes najveće ime kod Hrvata, al nije trenutno najbolji igrač to je pokazo i protiv Srba, ustvari nije ništa pokazao
Nema legendo presusilo i kod Hrvata. Sad se mogu vrtit po prvenstvima, ali za nesto ozbiljnije treba izbaciti nove igracine. Trenutno toga nema.
Strašna generacija dolazi, Jaganjac je već tu,da nije bolestan bio bi i Šarac,pa Lučin,Mandić...nema zime

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la Raonffa » 14 jan 2018, 16:40

Je l' i ovaj Mandić iz Izviđača?
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la MElloo » 14 jan 2018, 16:41

Raonffa je napisao/la:Je l' i ovaj Mandić iz Izviđača?
Jeb.iga vidis da im mi opskrbljujemo repnrezetaciju :D

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la Lillard » 14 jan 2018, 16:41

Raonffa je napisao/la:Je l' i ovaj Mandić iz Izviđača?
Jest.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Odgovori

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.