SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha,BernardBarnjak

Avatar
arelinho
Postovi: 16415
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la arelinho » 15 jan 2018, 14:46

Tako ne možeš gledati koliko ko donosi. Jednostavno nije realan trade i to je to. Pitao sam za tvoju informaciju još neke ljude sa drugog fantasya i nikome ovaj trade nije realan.

Avatar
Vainglorious
Postovi: 436
Pridružen/a: 23 jun 2017, 03:25
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Vainglorious » 15 jan 2018, 14:51

arelinho je napisao/la:Tako ne možeš gledati koliko ko donosi. Jednostavno nije realan trade i to je to. Pitao sam za tvoju informaciju još neke ljude sa drugog fantasya i nikome ovaj trade nije realan.
Nema potrebe da se razglaba dalje. Ako su statsi nebitni, onda ne gledami stvari na isti nacin i je mozemo na zelenu granu. Gledaju se imena jel?

Pitaj te svoje usput jel ovo realnije od kcp i brogdon?

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Sarmelino » 15 jan 2018, 14:53

Pa šta, paše ovom drugom i to je to. Ako se on ne osjeca prevareno onda mema veze sta Tmac misli. Stvarno su vam glupa pravila.
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
arelinho
Postovi: 16415
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la arelinho » 15 jan 2018, 15:00

Sarmelino je napisao/la:Pa šta, paše ovom drugom i to je to. Ako se on ne osjeca prevareno onda mema veze sta Tmac misli. Stvarno su vam glupa pravila.
Jednostavno ne želim da odobrim trade jer ovdje jedna ekipa dobija prednost u odnosu na ostale ekipe. Mogu i ja dati nekog svog "levata" pa da dobijem nekog boljeg igrača.

Edit: Sada ću ja dati Batuma i Fourniera za Porzingisa pa ćemo vidjeti ko će se buniti.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Sarmelino » 15 jan 2018, 15:05

Ko je kriv drugim ekipama sto ne posluju tako dobro?
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
arelinho
Postovi: 16415
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la arelinho » 15 jan 2018, 15:08

Sarmelino je napisao/la:Ko je kriv drugim ekipama sto ne posluju tako dobro?
To nije dobro poslovanje ekipa već namjerno pojačavanje drugih ekipa. Pogledaj onaj trade gdje je uključen Harden pa ćeš vidjeti da li je to dobro poslovanje.

Što se mene tiče završena je diskusija vezana za ovaj trade s moje strane. Ja nisam odobrio ovakav trade, a neću odobriti ni kasnije.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Sarmelino » 15 jan 2018, 15:11

Zato je najbolje igrati ligu sa anonimcima, komesari vecinom stavljaju veto kad su oni ugrozeni jer se konkurent pojacava. Ali eto slusajte Tmaca i vodite ligu kako on kaze. :rol: Jos nema 2 za 1 trejdova :rol:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
arelinho
Postovi: 16415
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la arelinho » 15 jan 2018, 15:12

Sarmelino je napisao/la:Zato je najbolje igrati ligu sa anonimcima, komesari vecinom stavljaju veto kad su oni ugrozeni jer se konkurent pojacava. Ali eto slusajte Tmaca i vodite ligu kako on kaze. :rol: Jos nema 2 za 1 trejdova :rol:
Kod nas u ligi ima ovo.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Sarmelino » 15 jan 2018, 15:14

arelinho je napisao/la:
Sarmelino je napisao/la:Zato je najbolje igrati ligu sa anonimcima, komesari vecinom stavljaju veto kad su oni ugrozeni jer se konkurent pojacava. Ali eto slusajte Tmaca i vodite ligu kako on kaze. :rol: Jos nema 2 za 1 trejdova :rol:
Kod nas u ligi ima ovo.
Nije u ostale 2 bilo do skora, sad i u nas moze jer je jose odustao od komesara. Za prvu ne znam.
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Vainglorious
Postovi: 436
Pridružen/a: 23 jun 2017, 03:25
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Vainglorious » 15 jan 2018, 15:33

arelinho je napisao/la:
Sarmelino je napisao/la:Pa šta, paše ovom drugom i to je to. Ako se on ne osjeca prevareno onda mema veze sta Tmac misli. Stvarno su vam glupa pravila.
Jednostavno ne želim da odobrim trade jer ovdje jedna ekipa dobija prednost u odnosu na ostale ekipe. Mogu i ja dati nekog svog "levata" pa da dobijem nekog boljeg igrača.

Edit: Sada ću ja dati Batuma i Fourniera za Porzingisa pa ćemo vidjeti ko će se buniti.
Ne, nego cu ja dati russela i kenta za KCPa i Brogdona i njih dvojicu za Jokica. ;) S obzirom da je jednom proslo, mora proci jos jednom. :kafa:

A skontao sam ja vec da je u tome problem. To sto ti nisi poslao i dobio nesto sto smatras dobrim tradeom. Ne bih se zacudio i da posaljes. :)

Avatar
arelinho
Postovi: 16415
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la arelinho » 15 jan 2018, 16:01

Ja sam završio sa trejdovima. Dobio sam Davisa kojeg sam tražio i za mene je to dosta.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 15 jan 2018, 17:58

Sarmelino je napisao/la:Opet veta na trejd, komesari u sve tri lige su komedija
Čim prvi veto dobijem prestajem igrat.Fact.

I jel ovo stvarno prošlo **** KCP i Brogdon za Jokića,a nije Bazemore i Russel za Jokića? :rol: :rol: :tokralju: Ovaj drugi je realniji,ono,samo duplo :rol:

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Sarmelino » 15 jan 2018, 18:06

SiamoNoi je napisao/la:
Sarmelino je napisao/la:Opet veta na trejd, komesari u sve tri lige su komedija
Čim prvi veto dobijem prestajem igrat.Fact.

I jel ovo stvarno prošlo **** KCP i Brogdon za Jokića,a nije Bazemore i Russel za Jokića? :rol: :rol: :tokralju: Ovaj drugi je realniji,ono,samo duplo :rol:
Poenta cijele igre je da nalevatis nekog u trejdu, ali eto
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 15 jan 2018, 18:12

Vec rekoh...veća krađa i rađenje nesrazmjera u ligi je kad netko drafta tipa je*enog Gortata među prvih 50 ili otpusti npr. Batuma nego što su bilo kakvi trejdovi.Jedino što treba zaustavaljat je onaj sa prosle stranice Harden i Jokic za ne znam koga...tu očito nisu čista posla.Na sve ostalo lupat veto je nebuloza svjetskih razmjera.

I eto do čega dovede lupanje veta...prošao je trejd koji je duplo manje realan od ovog koji je blokiran.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5272
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Rule_hz » 15 jan 2018, 18:20

Ja sam dobio ponudu od momka kojem sam dao jokica... trazio je grifina i barnesa za bradu. i opet bi bio nerealan zato i odustah od istog mada nema potrebe vise diskutovat o trejdovima nek se javi bilo ko od igraca jesam li ikome nudio nesto losije nasprem njegovog...a citav sam tim zamijenio....
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5272
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Rule_hz » 15 jan 2018, 18:52

Sarmelino je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la:
Sarmelino je napisao/la:Opet veta na trejd, komesari u sve tri lige su komedija
Čim prvi veto dobijem prestajem igrat.Fact.

I jel ovo stvarno prošlo **** KCP i Brogdon za Jokića,a nije Bazemore i Russel za Jokića? :rol: :rol: :tokralju: Ovaj drugi je realniji,ono,samo duplo :rol:
Poenta cijele igre je da nalevatis nekog u trejdu, ali eto


jeste prosao je ja sam jokica pustio za kcpa brogdona, i onda sam sam skontao ko je kakav ovdje realno i kako idu trejdovi, zamijenio sam citav tim niko nije ostao od nikog, ko god je nesto trazio ovu igru igram evo 8 9 sezona znaju me svi ovdje na podforumu od maca deme josea i ove starije raje koja igraju i ustupio sam svoje mjesto nekom iz druge lige jer sam imao problema, i predomisli se i prijavih se ovdje u trecu ligu gdje smo haman svi aktivni, jericu sam rekao halalosum ti jokic ali nikad nisam pomislio nekog izradit jer sam posten covjek i tako odgojen... zao mi je sto se ovo sad razduzilo oko **** trejda sto svi drugacije na stvari gledamo, volio bih da mogu postaviti ekipu koju sam imao sa jokicem i ovu sad koju imam bez jokica... opet sam 3ci za pobjedu mi bjeze prva 2...i opet evo momak isti mi posla hardena za grifina i barnesa i opet sam prihvatio.... jer ja ne gledam ovo da nekog izradim i zajebem...
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Vainglorious
Postovi: 436
Pridružen/a: 23 jun 2017, 03:25
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Vainglorious » 15 jan 2018, 21:35

SiamoNoi je napisao/la:Vec rekoh...veća krađa i rađenje nesrazmjera u ligi je kad netko drafta tipa je*enog Gortata među prvih 50 ili otpusti npr. Batuma nego što su bilo kakvi trejdovi.Jedino što treba zaustavaljat je onaj sa prosle stranice Harden i Jokic za ne znam koga...tu očito nisu čista posla.Na sve ostalo lupat veto je nebuloza svjetskih razmjera.

I eto do čega dovede lupanje veta...prošao je trejd koji je duplo manje realan od ovog koji je blokiran.
Ma imas objasnjenje tog "trejda". Ni sam ga ne bih prihvatio, vise zajebancija ponuda. I on je prohvatio valjda zato sto je znao da nece biti approvana.

A ja ni protiv tog tradea KCP Brogdon za Jokica nemam nista. Rule je pokazao da je znao sta radi, i da iza toga stoji njegova taktika. Lik ima jedan od najjacih rostera sad. I ja sam svjesno dao Convigtona za Kenta da bi mi posluzio kao asset za ciljani trade. Ja samo imam problem sa nekonzistentnom ocjrnjivanju trejdova. Taj trade je prosao jer je komesaru pasalo da se oslabi ruletova ekipa, kao sto ovaj nije prosao da se moja ne ojaca. A za sam trade, kazem opet, nije o glavu. Zadovoljan sam i postojecim rosterom.

Poslao sam novu trade ponudu. Zivo me interesuje kako ce proci ako bude prihvacen.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5272
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Rule_hz » 15 jan 2018, 23:00

Pozdravljam komesara lava starog da odobri trejd mene i paskala
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5272
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Rule_hz » 16 jan 2018, 02:48

Ja i jerico smo odradili jedan trejd 2 za 1 dao sam mu hsrisa i jr smita denisa za kawhija koji je jos uvijek povrijedjen statsi su neumoljivo na strani ove dvojice.. posto je htio da dropa najblize dostupnog igraca zamolio sam ga da meni dostavi to da nebi u limit otisao jer sam vec dvojicu dodao iz fa... i imam jos 1... jerico je tu i bit ce aktivan tim, stim hocu reci nije nikakva malverzacija nit nikakva mutnja nit popomaganje meni nit odmaganje njemu.... toliko...
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Tracy3McGrady » 16 jan 2018, 09:07

Sarmelino je napisao/la:Zato je najbolje igrati ligu sa anonimcima, komesari vecinom stavljaju veto kad su oni ugrozeni jer se konkurent pojacava. Ali eto slusajte Tmaca i vodite ligu kako on kaze. :rol: Jos nema 2 za 1 trejdova :rol:
To tebi pase da dodas novog clana u ligu, ponudis mu trejd IT4 za Porzingisa, potvrdis taj trejd i covjek nakon toga napusti ligu, i to tebi pase? Naravno da ti paše kad si ti u pitanju. A kad ima neko kao Jose ili ja koji se drže pravila, e onda vam ne paše. Jose se nije htjeo da smara sa vama i covjek je ustupio mjesto tebi da budes komesar. J anecu nikom ustupiti mjesto jer smatram da sam vrlo realan što se trejdova tiče a vi svi koji niste zadovoljni možete slobodno otresati ušima koliko god hoćete. Napadate čovjeka bez veze, postavljati mu statse Russela koji je invalid ove sezone i Bazemore koji je limit FA igrač i predlaže sa top20 igračem, ma hajte molim vas. Naravno poredite 2 za 1, a šta će biti kad taj doda sebi drugog igrača iz FA, kakav će onda odnos biti u konacnici? Zato smo se i dogovorili da ne idu 2 za 1 trejdovi, jer pojedini sabiraju statse od 2 igrača za jednog što se ni u ludilu ne treba raditi.

Arelinho nije bio ni za prvi trejd kad je Jokic bio kod Ruleta, ali masa postova ga je ubijedila da treba prihvatiti i on je popustio. Ali i Ruke sam je shvatio grešku, ali ako jednom napraviš grešku kao komesar to ne znači da je moraš praviti cijelu sezonu. I arelinho je ovdje 100% u pravu, i ko nije zadovoljan može slobodno ne igrati ali pravila su za sve ista. Uostalom ako postoji sumnja u trejd onda to treba ovdje staviti pa neka većina odluči kao kod nas u prvoj, ali kad je očigledna krađa onda komesar ima pravo da poništi samovoljno trejd, što je u oba slučaja sa jokicem bio slučaj.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Odgovori

Natrag na “SS.BA Fantasy Basketball liga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.