NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 15 jan 2018, 22:09

Stativa88 je napisao/la:
Bronson je napisao/la:
Stativa88 je napisao/la:Iduca sedmica ce biti jako uzbudljiva na Bilinom polju zanimljivi decki dolaze i odlaze msm nakon iduce sedmice da ce te svi biti u turskom bataljonu
Gdje ima uniformi Turskog bataljona, ja bih prvi da je zbavim dok nije nestalo brojeva?
Cekaj malo makar do vikenda nacicemo broj
Ja sam se prvi javio, nemoj da bude nestalo :)
Citam i Babala ode?
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Avatar
Nah1d
Postovi: 506
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Nah1d » 15 jan 2018, 22:09

Pratim ovaj dio foruma i veoma je turbolenteno u Zenici ove zime. Jedino sto vam mogu reći je to da će Zenica za koju godinu imati stručnjaka koji će glat voditi neke evropske klubove. Ono sto je Sabic napravio sa NKZ ove polusezone tesko da je poslo za rukom nekome. Bukvalno sa ekipom kojoj je bio cilj opstanak u 1. federalnoj je došao do titule. Svaku utalmicu je takticki ponizio suparničkog trenera. Zelim Vam reci da svakako u buducnosti ce i Celik imati izvrsnog strucnjaka kojem treba dati priliku. Pozdr. iz Gr i sretno u nastavku. Gori Celik od ovoga bio nije , moze biti samo bolje , svakako. Samo da ne ispadnete , od ove lige gore nema. Ali opet bilo bi fino bacit kakva druzenja , nadam se iduce godine skupa u PL.
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

aeroms33
Postovi: 685
Pridružen/a: 10 dec 2017, 05:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la aeroms33 » 15 jan 2018, 22:11

Realno, svi smo cekali sudstvo, poreznu, bilo koga u ovoj drzavi, kantonu ili gradu da poduzme nesto u vezi Celika, ali posto smo banana drzava i ovdje samo talovi vaze dok sudstvo samo radi po principu ne talasaj vodu, tako da Amarildo legendo nacekat cemo se mi pravne drzave mada tekst se pored uvodnog djela SDA odgovornosti dosta i odnosi na famozni ugovor koji nema zakonskog pokrica te teze da nije ok sto grad placa u dugove i nakon ulaska investitora sto je u neku ruku i bezveze ali za nas jedino sigurno rjesenje

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 15 jan 2018, 22:20

Nah1d je napisao/la:Pratim ovaj dio foruma i veoma je turbolenteno u Zenici ove zime. Jedino sto vam mogu reći je to da će Zenica za koju godinu imati stručnjaka koji će glat voditi neke evropske klubove. Ono sto je Sabic napravio sa NKZ ove polusezone tesko da je poslo za rukom nekome. Bukvalno sa ekipom kojoj je bio cilj opstanak u 1. federalnoj je došao do titule. Svaku utalmicu je takticki ponizio suparničkog trenera. Zelim Vam reci da svakako u buducnosti ce i Celik imati izvrsnog strucnjaka kojem treba dati priliku. Pozdr. iz Gr i sretno u nastavku. Gori Celik od ovoga bio nije , moze biti samo bolje , svakako. Samo da ne ispadnete , od ove lige gore nema. Ali opet bilo bi fino bacit kakva druzenja , nadam se iduce godine skupa u PL.
Svaka tebi čast i nek si ti živ i zdrav, al to govedo od čovjeka nam ne treba . I on je imao prste u svom ovom kriminalu koji se dešavao u Čeliku godinama. I on je pljačkao klub kao i ostali grobari Čelika, tako da, što dalje od nas volio bih .. Vjerovatno nisi upoznat s tim pa eto neka znaš .
Veliki pozdrav za lijepi Gradačac i nadam se da ćete i na kraju proći prvi kroz cilj : )
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
Stativa88
Postovi: 401
Pridružen/a: 21 nov 2017, 17:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stativa88 » 15 jan 2018, 23:09

Bronson nece babala nigdje ne moze on bez nase rakije hahaha valjda nece zajebat ovo sto govore i obecavaju ja nikom ne vjerujem dok ne vidim al eto vidjecemo ove sedmice stanje

macak_
Postovi: 918
Pridružen/a: 16 sep 2008, 19:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la macak_ » 15 jan 2018, 23:28

KocevskiGaleb je napisao/la:Kada je u pitanju zenicki Celik,nasi napaceni novinari imaju posebnu selekciju rijeci.Cinizam,zajedljivost,mrznja,podjcenjivacki ton osjetni su u svakom tekstu.Naravno cast izuzecima,ali su nam novinari odron."Robijaši su nakon utakmice urlali prema fudbalerima Željezničara...".Sta smo mi to,orangutani jbt?Koliko znam,robijasi nisu bili ukljuceni u incident na zapadnoj tribini.Mrznja sarajevkse lige naspram zenicana nije prestala,cak i kad smo u jadnom stanju,sto im je bila zelja.UG bi trebao poslati protestno pismo na svaku ovakvu slicnu uvredu na racun naseg grada,kluba i navijaca.Sramota.
Taj tekst ti je pisao onaj Culic, mrtvi manijak. Vjerovatno mu je ovaj debil jaran. Inace, on je pisao vecinu onih tekstova o osimovim uspjesima i pravio intervjue s njim dok se birao selektor.
Inace su na ss.ba svi takvi.. Imas ih par dopisnika iz drugih gradova, al slabo tu profesionalizma ima.
Pravda za flash-a!!!

Avatar
MrHc
Postovi: 1783
Pridružen/a: 28 jan 2012, 23:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la MrHc » 16 jan 2018, 00:27

Klub bez reprograma me ne zanima. Zbog neuplavenih obaveza i jesmo gdje jesmo i sve dok je tako bicemo gdje jesmo. Kako ste glupi ? Kako ? Bez reprograma nema Evrope !!! Opstanak pa sta ? Pa opet na godinu opstanak i opet opstanak ? I onda jedna sezona 5to mjesto i tako prodje jos 5 godina svi se oparise a Çelik u grobu.

Molim vas ne budite ovce !!! Da je investitor ozbiljan prvi bi mu korak bio angazovanje osobe samo za reprogram a ne povratak Brezidentea !!! Covjek sve pokro iz Celika i sad nazad po bonus.

Fuj !!!
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2486
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HPCompaq » 16 jan 2018, 00:33

Ako je sudeći po pisanju zurnala, ni tursko (investitorsko) maslo nije za ramazana.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 16 jan 2018, 01:33

Niko ovdje ne pise da ne treba reprogram ,normalno reprogram je kljuc svega prvo opstanka kluba .ima vremena za reprogram ako bude iskrene namjere ak nema ugasit ce mo se i to je to ko sto bi se ugasili i da nije turaka.Al i mi sve hocemo za 5 dana treba malo dat vremena Jbes ti ove vise portale ima ih milion i samo nesto lupetaju da sebi dizu rejtin i portali i novinari neki .ovdje kad bi Abramovic doso napravili bi neki text protiv ..Niko nama ne valja samo mi valjamo .A sto se tice kriminala za ovih 20 godina za ovo treba cia da sve rasvjetli a posto nam je Kadija te tuzi Kadija te sudi nikad se ovo nece rspetljat nit ce iko odgovarat .Grad je naravio dug i grad nek vraca,samo o to kad krene bice politickih poena protiv sto se daju pare,.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 16 jan 2018, 10:41

Gdje su ta silna pokacanja koja su najavljivana...
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
samocelik
Postovi: 6022
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samocelik » 16 jan 2018, 10:59

Kad je onaj "sutradan" za onih 400.000 maraka?
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
MrHc
Postovi: 1783
Pridružen/a: 28 jan 2012, 23:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la MrHc » 16 jan 2018, 11:11

Nema vremena za reprogram !!!
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 16 jan 2018, 11:43

Kako nema? Kad @Bati kaze, ima da ga ima...

Ko smo mi da sumnjamo u ispravnost njegovog razmisljanja?
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
firefirefirely
Postovi: 3156
Pridružen/a: 22 dec 2013, 00:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la firefirefirely » 16 jan 2018, 12:01

NE CE CELIK ISPAST NE CE SEUGASIT
:urnebes: :urnebes: :urnebes:

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 16 jan 2018, 12:59

Ima qrac vremena. Zato mi i jesmo u qrcu kao društvo, zat što se sve živo odgađa i ostavlja za sutra, počev od samog života pa svega ostalog.
Kako asfaltira ulice po selima, tako mora da ispuni obećani reprogram . Da mi zapnemo i odemo svaki dan nas 300 pred opštinu, qrac bi on odgađao. Garantujem da bi krenulo isti dan, i da bi već sutradan bila uplaćena prva rata. Shvatite, sve je do nas !!
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
pomocniDJUBRE
Postovi: 215
Pridružen/a: 31 jan 2009, 17:28
Lokacija: & '
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la pomocniDJUBRE » 16 jan 2018, 13:02

Je li Memiš sredio papire za reprogram!?

Avatar
jagamu
Postovi: 1263
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jagamu » 16 jan 2018, 13:12

Yebes dugove i licencu igrajte za Celik i Zenicu
moSa likCe

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 16 jan 2018, 13:17

Al vi izvlacite iz mojih recenica bukvalno i samo obrnete ono sto ne mislim ..Ako sam reko ima vremena ne mislim da se ceka godina dana jbte ...Naravno cim odu u Tursku treba .reprogram na to sam mislio ..I to gasenje sto sam govorio ,to sam objasnio .mislio sam nema gasenja onako onom stanju..Ja samo ne znam zasto niste predvidili bas ovu situaciju u kojem smo bili.blokirani,bez novca,bez podrske obicnih ljudi i bez podrska grada Kako tada djelovat konkretno na terenu ,osim pametovanjem. .Vi trazite krivce na forumu koji npisu kako jest ..Hocel iko og na to pitanje? I nema vise povratka bice kako bude .mi bi se ugasili i bez turaka onako blokirani da si odbio ,isti khurac
Zadnja izmjena: BatistutA19, dana/u 16 jan 2018, 13:28, ukupno mijenjano 1 put.

convict35
Postovi: 357
Pridružen/a: 25 dec 2017, 19:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la convict35 » 16 jan 2018, 13:22

sta ste se ljudi okomili na reprogram ako im to odradimo odma sad sve su dobili a nista jos nisu ispostovali treba sacekat da dovedu igrace plate 400 hilja i da vidimo da cemo opstati pa tek onda dat im cist klub malo razmislite

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 16 jan 2018, 13:23

pomocniDJUBRE je napisao/la:Je li Memiš sredio papire za reprogram!?
Jest samo ceka da ti platis dugove iz 2017 god da bi mogli pocet otplacivat reprogram........dojadili ste brate i bogu i narodu i vi i vasa politika godinu dana se prepucavate sa fudom boli vas kurcina za celikom isto ko injega

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.