FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 16 jan 2018, 00:26

Evander je napisao/la:O Paulinhu su najbolje rekli iz Brazilskog saveza. "Ako cete ga koristiti za posjed lopte, onda nije za vas". To je apsulutno tacno i Valverde takvo sto i ne ocekuje od njega niti ga je radi toga doveo. A pojedini ovdje vjerovatno takvo sto ocekuju od njega.
On nije neki stozerni i kljicni igrac, ali jako korisno ga je imati u ekipi. Do sad je vise nego opravdao svoje dovodje nje. Zaista ne kontam kritike na spram njega. Igra bolje i vise doprinosi, nego se iko nadao. Igrac na kojeg apsulutno mozes racunati. Naravno, kao i svi drugi i on ce imati po neku losiju partiju.
Upravo to. I nije mi jasno evo kazu ljudi Paulinho ne zna sta igra. Pa sta igra Rakitic zadnje 2 i p'o godine ? :lol:

Moze li to neko objasniti ? Iniestina pozicija nije. Jel sestica ? Koliko znam sestica treba da smiri igru, diktira tempo, iznosi loptu a ne da konstantno pronalazi ona da kazem pic.kasta rjesenja i vraca loptu unazad.

Nemam nista protiv Rakitica, ali vjerujte mi da bi npr sa Robertom izgledali 5 puta bolje na sredini uz Coutinha, Busquetsa i Iniestu. Jednostavno je covjek brzi, pametniji i prodorniji igrac.

Steta je u Messijevoj eri ne koristiti pametniju sesticu u igri. Kada starta Roberto u sredini ( a nadam se da ce to biti brzo) ocekujte duplo brzu igru nego inace.
27.10.2020

Avatar
Evander
Postovi: 14425
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 16 jan 2018, 00:29

Ja Veratia ne mogu prezaliti. Sutra bih se sa PSG-om mijenjao, dao Coutnha za njega.

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 16 jan 2018, 00:30

leorey je napisao/la: Nemam nista protiv Rakitica, ali vjerujte mi da bi npr sa Robertom izgledali 5 puta bolje na sredini
Znači da vjerujemo tebi a ne ljudima koji su plaćeni milione da to uvide sami. OK, može!
Don't hate what you don't understand.

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 16 jan 2018, 00:35

xaviesta je napisao/la:
leorey je napisao/la: Nemam nista protiv Rakitica, ali vjerujte mi da bi npr sa Robertom izgledali 5 puta bolje na sredini
Znači da vjerujemo tebi a ne ljudima koji su plaćeni milione da to uvide sami. OK, može!
Ono što je kontradiktorno kod Paulinha je taj argument "Valverde ga htio i postoji razlog zašto igra bla bla". Ali u Rakitićevom slučaju je to neka misterija, frajer kod 2 trenera najstandarniji igrač maltene, ali je je zadnju dobru utakmicu odigrao 2015te.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 16 jan 2018, 00:37

xaviesta je napisao/la:
leorey je napisao/la: Nemam nista protiv Rakitica, ali vjerujte mi da bi npr sa Robertom izgledali 5 puta bolje na sredini
Znači da vjerujemo tebi a ne ljudima koji su plaćeni milione da to uvide sami. OK, može!
Hoces li ti ikad normalan post napisat i vodit nekakvu diskusiju zasnovanu argumentacijom ? Ili ces samo koristit djecje fazone, a znam da nisi dijete ? Dva puta mjesecno komentiras na ovom pdf-u i otprilike ti ovako i postovi izgledaju. To je steta.

Svi smo mi ljudi, pa tako i oni i logicno je da i oni grijese. Npr Zidane je itekako pogrijesio kad je prodao par igraca a nikoga nije doveo i u jos mnogo cemu, a osvojio je sve skoro zadnje 3 godine. Pep isto grijesi.

Ja sam samo iznio misljenje na osnovu gledanog, a to je da je Roberto bar dva puta brzi, pametniji i prodorniji igrac od Ivana, plus je odgajan u nasoj skoli.

Stvar je u tome sto dosta trenera na siguricu ne zeli mijenjati nista radikalno, pogotovo u veznoj liniji sto se tice samih imena. Zbog toga je Pep sigurno najveci i proci ce jos mnogo vremena dok se uspjeh njegov ne ponovi.
27.10.2020

Avatar
Evander
Postovi: 14425
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 16 jan 2018, 00:45

http://www.marca.com/en/football/barcel ... b45a1.html

Niti malo ohrabrujuce. Da je ovakve povrede imao u Dortumndu, ne bi niko ni 50 miliona platio za njega. Bojim se da je Barcelona kupila macka u vreci i da ce dobro iskihati pare date za Dembela.

Avatar
Romariooo
Postovi: 6919
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 16 jan 2018, 01:18

Dobro su ovi rekli da paulinjo nije za posjeda, on donosi drugu dimenziju i da smo imali paulinja u onoj pepovoj eri i da je pep ko trener bio visedimenzionalan ko valverde uzeli bi i vise titula, jer takvi ko paulinjo donose prevagu u mecevima kao onda protiv intera i celzija kad smo ispadali, dobar je posjed al nekad se mofa imati i direktnost i improvizacija da se pobijedi neko ko se dobro brani, znaci izvedes xavija uvedes paulinja iako je triput slabiji igrac, al ovaj se ubaci pred gol u guzvu i zakuca glavom gol sto xavi nije mogo, kad se sjetim tih utakmica imas buskeca,xavija i iniestu i igraca vise, posjed 90 posto, i vidi se ono da tiovi igraci dzaba stoje jer ionako bi imo posjed, koliko bi ti znacilo vise da imas kakvog hrmpaliju snalazljivog da se u guzvi snadje i uvali kakav otpadak

Talo i sad, paulinjo i kad ne bude imo mjesta u prvih 11 bice koristan, kad zapne odlicno dodju takvi igraci, a dobro dodju i u rotacijama kad greba buranije pobjedjivati i mesiju i suarezu se ne igra

A isto i raketa, on kad je u formi a sad jeste i bice vjerovatno do kraja sezone, on nijebdutalan, al je vrlo dobar igrac u kljev se mozes pouzdati u najjacim tekmama, i kad bude igro coutinjo,pa kad bi doveli i veratija, imo bi i raketa svoje mjesto, izmjena dobra kakvu ne bi mogli naci, pa nekad mjesto buskeca, nekad umjesto veratija ilicoutinja, opet bi se naigrao, vrlo vjerovatno bi cesto bio i starter u najjacim utakmicama jer cesto jeneko povrijedjen il kartoniran

Zato mante pricu da treba nabit spicom raketu, i veratija il koketa ako dovedu imat ce svoju ulogu raketa, a ako bude odlazio mora se bas klasa neka dovesti, i opet ostaviti gomesa za rezervu, ili dovesti nekog desnog beka a roberta prelomandovati definitivno u sredinu

Ima tu dosta opcija, zavisi i sta ce biti na trzistu, i nema puno boljih za nas od rakitica, koke,verati,pjanic mozda al upitno koluko je on bolji od rakete, vidal i naingolan ostarili i problematicni box to box veznjacu, nema tu puno igraca top klase a da bi mogli igrati raketinu poziciju, tog nekog playmakera koji ce da dosta trci, da je jak na lopti i pasu, a da bude dobar defanzivno i ofanzivno, sta ja znam, moguce po meni dovesti i nekako koketa ili pjanica i to je to, alcantara,ericsen,saul... opet vise igraci tipa coutinjo, potanki da budu defanzivni vezni i playmakeri u isto vrijeme

Ako ne mozes dovesti koketa,veratija pa had i pjanica s kojim bi mozda vrijedilo probati, onda ne vidim s kim zamijeniti raketu, jedino mozda ako na trzistu bude dobar desni bek, a jos se i semedo pokaze kao odlican, onda dovesti tog nekog beka a roberta gurnuti u sredinu pa se uzdati da ce biti bolji od rakete, nema tu jednostavno puno igraca i opcija da kazes treba naspiciti raketu
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Evander
Postovi: 14425
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 16 jan 2018, 10:31

Dr.Andévol (Dembéléov glavni doktor): "Trebali bi se malo zabrinuti oko nove ozljede Dembéléa jer bi mogla imati emocionalnih posljedica. Igrači koji nisu nikad bili ozljeđeni, kao što je Dembélé, trebaju razumjeti i poznavati svoje tijelo."

"Ova ozljeda bi mogla nekako biti povezana s prijašnjom iako ne znači da je nužno obnovljena."

Fudbal
Postovi: 864
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:15
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Fudbal » 16 jan 2018, 16:19

Cou 7, Mina 24
Šampioni 2011, 2021
Osvajači kupa 2010

Avatar
FCBlaugrana
Postovi: 547
Pridružen/a: 21 mar 2011, 18:33
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la FCBlaugrana » 16 jan 2018, 16:50

Evo citam nesto da je moguce da sve ovo oko Dembelove ozljede bi moglo biti gluma da se ne isplate veliki bonusi Dortmundu...
ne znam sad detalje ugovora

Fudbal
Postovi: 864
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:15
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Fudbal » 16 jan 2018, 17:04

FCBlaugrana je napisao/la:Evo citam nesto da je moguce da sve ovo oko Dembelove ozljede bi moglo biti gluma da se ne isplate veliki bonusi Dortmundu...
ne znam sad detalje ugovora
Na svakih 25 nastupa po 5 miliona svejedno ce se isplatiti kad tad..
Neki prenose da ce Rafinha za 28 miliona preci u Inter bez ikakvih pozajmica.
Šampioni 2011, 2021
Osvajači kupa 2010

Avatar
LEO10
Postovi: 1290
Pridružen/a: 03 dec 2013, 19:13
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la LEO10 » 16 jan 2018, 17:52

Kao prvo da navedem da nije ni meni Raketa neki idealan veznjak za Barce, ali ljudi da covijek ne ispunjava zelje trenera i zadatke zar mislite da bi bio standardan 3 sezone? Pa nije ti ovo kantonalna liga BiH pa igra zato sto pozna nekog u klubu.
☆Leo Messi☆
☆Roger Federer☆

Avatar
Evander
Postovi: 14425
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 16 jan 2018, 18:17

Valverde "Iniesta neće moći igrati nekoliko utakmica. Jednostavno iz opreza, preopterećen je."
Pametno. Iniestu odmarati do Chelsia i za LP i tempirati mu po malo formu. Apsulutno je nepotrebno da ga se trosi u prvenstvu i kupu.
Odmoran Iniesta je kljuc uspjeha u LP.

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 16 jan 2018, 18:38

Al' izgleda da će Messi i Suarez igrati, jer su Paco i Dembele povrijeđeni. Šteta. volio bih da su odmorni za Betisa.

Avatar
miki_92
Postovi: 21597
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miki_92 » 16 jan 2018, 18:45

kad se uopste vraca Paco :crazy:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
messilla
Postovi: 31106
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 16 jan 2018, 19:22

miki_92 je napisao/la:kad se uopste vraca Paco :crazy:
Trenira Paco već sedam dana sa timom, i danas je trenirao. Ne znam samo kojim intenzitetom, ali bi se trebao naći na spisku za sutrašnji meč.

I Semedo se vratio treninzima.

Plan je da Coutinho debituje protiv Alavesa 28. januara.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Rajaz
Postovi: 13350
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rajaz » 16 jan 2018, 20:14

Cheat code

slika

Avatar
messilla
Postovi: 31106
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 16 jan 2018, 20:55

Opet nema Paca. Ne kontam. :hmmmmm:

Rafinha, Vidal i Alena su noviteti na listi.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 16 jan 2018, 21:07

Nadam se da ce Alena igrati, fakat mu treba dati priliku, rekao bi isto i za Rafinhu, al sad kad je pred odlaskom, ne treba riksirati, treba mu zabraniti i da trenira jer bi se mogao ozljediti dok se dogovore nasi s Interom, fkt steta, pravo mi drag igrac i mislim da je idealan tip veznjaka za Valverdea, al eto, ozljede ga sjebase.

Steta za Dembu, al eto, mislim da ce jaci doci, nadam se da ce mu nacin prehrane prilagoditi kao i Neymaru, jos pure treba jesti

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 16 jan 2018, 21:23

Jel se meni cini ili Arnaiz nije pozvan?

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.