FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la IlCapitano » 16 jan 2018, 22:42

[youtube][/youtube]

Magija :ljepota:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Romariooo
Postovi: 6919
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 16 jan 2018, 22:46

Ne bi bilo lose da valverde da priliku aleni, ali ne treba potcjenjivati ni espanjol, izvesti neki skoro najjaci sastav s alenom umjesto inieste i gomom umjesto rakete, mozda i albu odmoriti, bitno je ne izgubiti a prolaz se moze rjesavati i u revansu, ne izgubiti je bitno da se nastavi brutalan niz bez poraza

Ili mozda probati vezni red sa denisom,buskecom,gomesom i alenom, ispred mesi i suarez, pa sta bog da, treba malo forsirati denisa i gomesa da se do kraja sezone i oni istesu u dobre igrace
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 16 jan 2018, 22:58

Nema od Gomesa nikad igraca nazalost. A sansi je imao i previse.
27.10.2020

Avatar
Romariooo
Postovi: 6919
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 16 jan 2018, 23:18

leorey je napisao/la:Nema od Gomesa nikad igraca nazalost. A sansi je imao i previse.
Ne bi ga ja otpisivao, popravlja se on kako vrijeme prolazi i do kraja sezone bi mogao izgledati cak i odlicno, moze mu se nabiti dobra cijena, a mozda i ostane, vidjecemo

Sjetimo se samo vermalena, kako je on bio otpisan pa napravi valverde od njeg odlicnog stopera, bila prica da ga se rijesiti, a ko bi ga se sad rjesavao, frajer kako igra ne bi mogli sad boljeg naci 50 miliona da izvale

A gomes je jos mlad i malo ako se pokaze nabit ce sebi cijenu, a mozda cak pokazati i da ga treba ostaviti, valverde moze sigurno nesto napraviti i od njega i denisa, pa i alene i arnaiza, samo sabura
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Riziko
Postovi: 5818
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Riziko » 16 jan 2018, 23:44

Pa ništa Gomes nije slabiji od Rakitića.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 17 jan 2018, 00:08

Riziko je napisao/la:Pa ništa Gomes nije slabiji od Rakitića.
Da je za njih dvojicu na ljeto uzeti nekih 80 miliona :ljepota: :opaopa:

Avatar
miki_92
Postovi: 21597
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miki_92 » 17 jan 2018, 09:32

Di Marzio: Inter set to loan Barca's Rafinha with £26.7m obligation to buy at the end of the season
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 17 jan 2018, 09:58

Vraca se on u Barcu vec u junu nazalost.
27.10.2020

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Tesnjak1991 » 17 jan 2018, 10:18

leorey je napisao/la:Vraca se on u Barcu vec u junu nazalost.

Ako za Rafinhu govoriš, navedeno je "posudba sa obaveznim otkupom na kraju sezone".
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Avatar
Romariooo
Postovi: 6919
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 17 jan 2018, 10:19

odlican izlazni transfer napokon s rafinjom, 26 miliona je sjajna cifra za njega i nema mu povratka, jer posudba je samo zbog toga sto inter sad ne smije placati igrace, al imaju obavezu isplate na ljeto i taman je to

rafinja nikad nije los bio, al nije bio ni dovoljno dobar za nas, zelim mu srecu, mislim da ce u interu biti dobar i dobar je to posao i za njih

nesto se usutilo za delufeua, ako i njega tušnu za 20 miliona bice sjajno, plus maskerano 10, to je vec preko 50 miliona za njih trojicu, znaci pola grizmana heh
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 17 jan 2018, 12:36

Tesnjak1991 je napisao/la:
leorey je napisao/la:Vraca se on u Barcu vec u junu nazalost.

Ako za Rafinhu govoriš, navedeno je "posudba sa obaveznim otkupom na kraju sezone".
O nisam vidio dobro, ako je tako onda mustuluk :ljepota:
27.10.2020

let3
Postovi: 28991
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 17 jan 2018, 13:43

Tesnjak1991 je napisao/la:
leorey je napisao/la:Vraca se on u Barcu vec u junu nazalost.

Ako za Rafinhu govoriš, navedeno je "posudba sa obaveznim otkupom na kraju sezone".
Kakva je to posudba :crazy: to ne postoji.
U svijetu fudbala imaju dvije opcije - ili je transfer ili posudba. Vrlo jednostavno. Nema između.
Ja mislim da je to teški šupljak namazanih talijana, eto Rafinhe nazad u Barcu na ljeto.

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jopaa7 » 17 jan 2018, 13:47

let3 je napisao/la:
Tesnjak1991 je napisao/la:
leorey je napisao/la:Vraca se on u Barcu vec u junu nazalost.

Ako za Rafinhu govoriš, navedeno je "posudba sa obaveznim otkupom na kraju sezone".
Kakva je to posudba :crazy: to ne postoji.
U svijetu fudbala imaju dvije opcije - ili je transfer ili posudba. Vrlo jednostavno. Nema između.
Ja mislim da je to teški šupljak namazanih talijana, eto Rafinhe nazad u Barcu na ljeto.
Kako ne postoji? :eh:

let3
Postovi: 28991
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 17 jan 2018, 13:50

jopaa7 je napisao/la: Kako ne postoji? :eh:
Pa kakva je to prica?

Šta je ovo što se piše za Rafinju? neki polu- transfer, neka polu-posudba, to ne postoji.
Što ga ne kupe odmah? fol nemaju sad u Interu para, pa ce platiti na ljeto, jelde :crazy: al u qrcu
Drugo je da je klasicna posudba, to je OK. Al ovdje se pominje neka cifra od 30 miliona, a nece da se kupi, fol neke obaveze :crazy:

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Feldmarschall » 17 jan 2018, 13:54

Inter ovakvim potezom izbjegava FFP. PSG je sa Mbappeom isto uradio.

Avatar
Evander
Postovi: 14427
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 17 jan 2018, 13:55

Neymar may have to pay Barcelona a whopping €100m after the Paris Saint-Germain star allegedly broke an agreement over his earnings while playing in Catalonia.

Now a stipulation in his Barca contract has come to light that suggests Neymar will have to pay back that €100m to the Catalan giants after he broke the terms of his agreement by moving to France's capital six months earlier than the deal's expiration date.

Neymar would have been home and dry if he had stayed until January 2018 but, thanks to his eye watering switch to Parc de Princes, will need to pay the monstrous fee back as compensation to his former side.


Moglo bi biti nenadano dosta para :kafa:
Mislim, vjerovatno glupost i vjervatno nista od toga, ali haj rekoh da prenesem :D

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Tesnjak1991 » 17 jan 2018, 13:59

let3 je napisao/la:
jopaa7 je napisao/la: Kako ne postoji? :eh:
Pa kakva je to prica?

Šta je ovo što se piše za Rafinju? neki polu- transfer, neka polu-posudba, to ne postoji.
Što ga ne kupe odmah? fol nemaju sad u Interu para, pa ce platiti na ljeto, jelde :crazy: al u qrcu
Drugo je da je klasicna posudba, to je OK. Al ovdje se pominje neka cifra od 30 miliona, a nece da se kupi, fol neke obaveze :crazy:
Čudim se da dosada nisi vidio ovakve posudbe. Prvenstveno je stvar kako se to provodi kroz knjige, odnosno na ovaj način će Rafinha biti kupljen budžetom za sljedeću godinu, i izbjegavaju probleme sa fair playom. Suština je, ide na posudbu a ba kraju sezone ga kupuju 100%.
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jopaa7 » 17 jan 2018, 14:02

let3 je napisao/la:Pa kakva je to prica?

Šta je ovo što se piše za Rafinju? neki polu- transfer, neka polu-posudba, to ne postoji.
Što ga ne kupe odmah? fol nemaju sad u Interu para, pa ce platiti na ljeto, jelde :crazy: al u qrcu
Drugo je da je klasicna posudba, to je OK. Al ovdje se pominje neka cifra od 30 miliona, a nece da se kupi, fol neke obaveze :crazy:
Eno @Feld ti je odgovorio kao i @Tesnjak. Ja koliko se razumijem postoje posudbe sa opcijom kupovine kao i ove uz obaveznu kupovinu na kraju sezone + naravno ove obicne posudbe.

let3
Postovi: 28991
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 17 jan 2018, 14:03

Tesnjak1991 je napisao/la: Čudim se da dosada nisi vidio ovakve posudbe. Prvenstveno je stvar kako se to provodi kroz knjige, odnosno na ovaj način će Rafinha biti kupljen budžetom za sljedeću godinu, i izbjegavaju probleme sa fair playom. Suština je, ide na posudbu a ba kraju sezone ga kupuju 100%.
Sad ces mi reci da i İstanbul Başakşehir ima ogromnih problema sa FFP, pa su morali dovesti Ardu na dvogodišnju posudbu, inace bi ga platili :mrgreen: Garant i oni potrošili 500 miliona ljetos :mrgreen:
Ljudi, uozbiljimo se, red je i priznajmo ono što je ocigledno - debili koji vode Barcu ne znaju prodati igraca kako Bog zapovjeda....zato gledamo ove komedijaške posudbe.

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Tesnjak1991 » 17 jan 2018, 14:14

let3 je napisao/la:
Tesnjak1991 je napisao/la: Čudim se da dosada nisi vidio ovakve posudbe. Prvenstveno je stvar kako se to provodi kroz knjige, odnosno na ovaj način će Rafinha biti kupljen budžetom za sljedeću godinu, i izbjegavaju probleme sa fair playom. Suština je, ide na posudbu a ba kraju sezone ga kupuju 100%.
Sad ces mi reci da i İstanbul Başakşehir ima ogromnih problema sa FFP, pa su morali dovesti Ardu na dvogodišnju posudbu, inace bi ga platili :mrgreen: Garant i oni potrošili 500 miliona ljetos :mrgreen:
Ljudi, uozbiljimo se, red je i priznajmo ono što je ocigledno - debili koji vode Barcu ne znaju prodati igraca kako Bog zapovjeda....zato gledamo ove komedijaške posudbe.
To da ne znaju prodati je istina, i tu ništa ne možemo mi. Al' jel ti tako teško razumiti ovo sa obaveznim otkupom? Nema para odmah, već na kraju sezone i to je to. Prodan čovjek i to je to. Da ga prodaje neki engleski klub bio bi minimalno 40-50* deulofeu bi bio 30 minimalno, al' eto. Kako nam je tako nam je, bar zasad.
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.