AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 15 jan 2018, 15:01

Valjalo bi da se vrati što prije, mislim da bi ekipa sa njim izgledala puno bolje bez obzira na trenerske nekvalitete.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Zenga
Postovi: 1691
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 15 jan 2018, 18:01

Conti je zadnju utakmicu odigrao 27.avg, i to baš protiv narednog protivnika, Cagliaria. Tako da taj forumski mit kako je sve krenulo niz brdo od njegove povrede, mozemo odmah sahraniti.

Ona pretkola su svima zamazala oči gdje smo po 3-5 razlike nekakve žnj ekipe dobili, te Crotonea 3 razlike u prvom kolu Serie A.

Avatar
meecko
Postovi: 1500
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 15 jan 2018, 22:45

LegendKiller je napisao/la:
meecko je napisao/la:Treba samo trenera dovesti,nisu izgubili tehničke sposobnosti,nego glavu u Milanu. Treba nam novi Capello da lupi rukom o sto i da vrati vjeru igračima u njihove sposobnosti,da ih natjera da se bore .Treba ovo samo posložiti i dati A.Silvi i Cutroneu šansu da budu dvojac u napadu narednih 10-tak godina
Upravo ovo je najveća greška. Nama treba trener sa znanjem i vizijom, a ne neko ko će lupati šakama. Pa evo imaš Gatusa ako iko lupa, on lupa. Đaba lupanje šakom kada ti na terenu nedostaje taktičkih zamisli i nekog koncepta igre.

Pisalo se da će se Conti vratiti početkom februara. Nadajmo se da će tako biti. Nekako je sve po zlu krenulo kako se on povrijedio.

Gatuso je bio mi drag kao igrač,ali kao trener je klaun, rekao sam neko kao Capello,to je trener sa čvrstom rukom i odličan taktičar i motivator. Ma da dodje Ronaldhino iz najboljih dana nama neće pomoći. Ili da Gatuso nadje čarobni štapić
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 15 jan 2018, 22:46

Zenga je napisao/la:Conti je zadnju utakmicu odigrao 27.avg, i to baš protiv narednog protivnika, Cagliaria. Tako da taj forumski mit kako je sve krenulo niz brdo od njegove povrede, mozemo odmah sahraniti.

Ona pretkola su svima zamazala oči gdje smo po 3-5 razlike nekakve žnj ekipe dobili, te Crotonea 3 razlike u prvom kolu Serie A.
Pa dobro, mit je da je zbog njega sezona krenula nizbrdo, al' je sigurno tačno da je poremetila jednu koncepciju u igri jer je bilo zamišljeno da Conti sam drži desnu stranu kao neki bočni igrač, kasnije je to sve palo u vodu sa njegovom povredom i mi smo ostali na prosječnom Abateu i uvijek povrijeđenom Calabriji.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
muxa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 16 jan 2018, 09:51

Jedina prava istina je da je greška bila ostaviti Montelu na klupi. Većina nas je ovdje bila skeptična po tom pitanju i prije nego je sezona počela. Ako ovo uzmemo u obzir ne znam ima li smisla pisati kako su neki igrači promašaj, da nisu opravdali očekivanja. Mene lično je jedino Biglia razočarao. Kalinić nije, jer od njega nisam ništa ni očekivao i njegovo dovođenje je posljedica te greške sa Montelom, jer je on bio njegova želja.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16502
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 16 jan 2018, 12:34

Da je Montella bio kancer ove ekipe dokazuje i sad u Sevilli

Treba sad nasim igracima vremena da se vrate iz dubioze, mozda ova pauza bude dobra za nas,nadati se :)

Nego sto se Dzeke tice ako ima ikakve sanse nek ga odmah dovedu,to nam je do kraja sezone zagarantovanih 10 golova minimum

Avatar
koraj
Postovi: 1328
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 16 jan 2018, 17:07

Navodno nas Mire caprka po Njemackoj, mogli bi dobiti Brandta iz Leverkuzena. Al na ljeto...
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
Zenga
Postovi: 1691
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 17 jan 2018, 01:41

muxa je napisao/la:Jedina prava istina je da je greška bila ostaviti Montelu na klupi. Većina nas je ovdje bila skeptična po tom pitanju i prije nego je sezona počela. Ako ovo uzmemo u obzir ne znam ima li smisla pisati kako su neki igrači promašaj, da nisu opravdali očekivanja. Mene lično je jedino Biglia razočarao. Kalinić nije, jer od njega nisam ništa ni očekivao i njegovo dovođenje je posljedica te greške sa Montelom, jer je on bio njegova želja.
Slažem se, pisao sam u avgustu da Montella leti nakon 18.nov i utakmice protiv Napolija, odletio je kolo nakon toga koliko pamtim.

Mimo Biglie je Bonucci totalno zakazao, jer nije ni 50% svoga znanja/kvaliteta pokazao. Ovi ostali su svi potencijalno dobri fudbaleri, ali ova dvojica su u najboljim godinama i bitne karike bivsih klubova.
Sama cinjenica da nam je Borini najbolje pojacanje govori sve.....

O Kalinicu i njegovoj mazlumskoj faci sve znamo, lik je losija verzija Ibisevica, zalutao u veliki klub zahvaljujuci Montelli. Da ovaj i dan danas igra pored spremnog A.Silve nikome nije jasno, dajte portugalcu 5-6 startova pa nek pokaze sta zna. Kalinic je vec dokazao da ne zna, lik je smotan, prosli su mu najbolji dani (tj. bio manje los), i treba ga sutnut u Kinu, Rusiju ili sl. dok se moze uzet neki novac.

Avatar
koraj
Postovi: 1328
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 17 jan 2018, 06:10

On je jos jedan uhljeb kojega se necemo lahko rijesiti. Kinezi ga hoce, Milan ga daje al nece hajvan da ide
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4879
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 17 jan 2018, 11:24

Oprosti se babuka. Po meni najbolji ikada.
Hvala ti za caroliju majstore :salut:

slika

Avatar
muha milanez
Postovi: 5772
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 17 jan 2018, 18:57

Rino uigravao Silvu danas u napadu, po bokovima Hakan i Suso. Napokon Silva od prve minute na neugodnom gostovanju kod Cagliaria.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
muxa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 18 jan 2018, 09:34

Ne raduj se unaprijed :)
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 18 jan 2018, 10:04

bravo, i gatusu i monteli skupa je trebalo pola godine da konačno stave silvu od prve minute, iako se doduše još ima vremena za promjeniti odluku :zzz:


i sad momku treba dati bar 5-6 startova i istrpiti moguće lošije igre da uhvati ritam i uđe u formu, a ne da ga zakuca na klupu narednu utakmicu.
curton jest generalno pokazao više od njega, al' čini mi se da je on bolji kad uđe sa klupe nego kad počne od prve minute.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 18 jan 2018, 23:09

Braco ne pišem zadnjih dana skoro nikako, jer sam imao saobraćajnu nesreću prije dvije noći. Ja sam hvala Bogu dobro. Fraktura stopala desne noge, naapuknuce potkoljenice lijeve noge, i ne toliki strašna fraktura lijeve ruke. Od auta skoro da ništa nema. Ali bit će sve okej za koju sedmicu inšallah. Selam i pozdrav za sve
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

celikmilan
Postovi: 2942
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 18 jan 2018, 23:21

Pa šta bi čovječe? Dobro si ti tu i prošao ako od auta nema ništa. Želim ti brz oporavak. Nadam se da više neće biti loših vijesti za nas sa ovog podforuma ove godine.

Avatar
muxa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 18 jan 2018, 23:52

Brz oporavak Romagnoli13!
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4879
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 18 jan 2018, 23:59

Fala Bogu pa je ziva glava. Brz oporavak.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16502
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 19 jan 2018, 01:01

Uhh brate dobro je na kraju, brz oporavak hebes auto nek je ziva glava

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 19 jan 2018, 12:39

dobar je baresi, samo se čitav polomio :rol:


lomio sam i ja metatarzalnu kost u stopalu kad sam se ko vreća krompira složio po stepeništu ali yebiga pregrmiš nekako 2-3 mjeseca i staviš to poglavlje iza sebe, bitno da je glava živa izašla iz svega toga.




evo ga kale ipak :tokralju: :tokralju: :urnebes:
slika
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muha milanez
Postovi: 5772
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 19 jan 2018, 12:41

roma brz i uspješan oporavak zelim, ne daj se!! :thumbup:

aaa ipak Kalinic najavljen od prve, znaci uzalud radovanje, muxa ipak si upravu bio :D
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.