Mlade selekcije BiH - Kosarka

Moderatori/ce: CashMan,nerminh74,KK_Bosna

edinjo-bih
Kontakt:

PostPostao/la edinjo-bih » 13 jan 2018, 19:44

biberovic dvocifren u pobjedi sparsa, bravo malac!

http://kkspars.com/new/index.php/novost ... enstva-bih

Lotus
Kontakt:

PostPostao/la Lotus » 15 jan 2018, 19:36

ponedjeljak
15. januar 2018.
Bh. kadeti dobili novog selektora
Admir Prašović, koji je na klupi kadeta BiH naslijedio Dejana Bodirogu, govorio je za Oslobođenje
KADETI ĆE SE USKORO PONOVO OKUPITI
A | A
Podijeli

Novi selektor kadetske reprezentacije Admir Prašović, koji je naslijedio Dejana Bodirogu, govorio je za Oslobođenje o novoj ulozi.

- Ja sam pristao i to je završena stvar, ostalo je da se to potvrdi. Nema protivkandidata, 9:0 je glasao stručni savjet, svih devet članova je glasalo za mene, što znači da je to iz cijele BiH vrlo usaglašeno, rekao je Prašović.

- Moramo shvatiti da smo mi 12. ekipa B divizije, to je ono što je realno, ali domaćini smo, pa imamo obavezu da budemo favoriti. Pokušaćemo se spremiti što bolje kroz neke kontrolne utakmice i pripreme. Prva akcija je sada vezana za Tursku, jedan jak turnir gdje ćemo imati prvo kontrolno testiranje igrača, mali ciklus okupljanja, da vidimo čime raspolažemo. Nadam se kroz Ligu mladih da ću imati bolji uvid, da ćemo imati još kontrolnih okupljanja, možda i učešće na Šestoaprilskom turniru, da se što bolje pripremimo. Obaveza je jasna, čim si domaćin, odmah se zna koji su ti ciljevi.

Prašović je također rekao da se trenutno radi na pozivima za prvo okupljanje, gdje nećemo imati najjači sastav.

- Trenutno se radi na pozivima za prvo kontrolno okupljanje 20. januara, mislim da nećemo imati najjači sastav, ali probaćemo uključiti što veći broj godišta, jer su to interesantna godišta, 2001, 2002. i 2003. Moramo dati šansu i 2003. godištima jer ako se uradi posao, onda moraš imati i 2003. da bi opstao u A diviziji, zaključio je novi selektor kadeta.

EMIR KATANA

CashMan
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la CashMan » 16 jan 2018, 22:21

Maybe I look like I don't care but deep down inside of me I don't give a single fuck!

Wandelanoite
Kontakt:

PostPostao/la Wandelanoite » 16 jan 2018, 22:47

U18 ako izbori opstanak to ce biti rezultat u domenu naucne fantastike.
MES QUE UN CLUB!
Samuel Eto'o : "Madridski gadovi, pozdravite prvake!"

DaVinci
Kontakt:

PostPostao/la DaVinci » 17 jan 2018, 01:43

Lotus WroteColonAdmir Prašović, koji je na klupi kadeta BiH naslijedio Dejana Bodirogu, govorio je za Oslobođenje

Jesmol' ovo ispucali sve trenere pa sad dos'o red da pomocnici budu selektori ... :kafa:

hrn
Kontakt:

PostPostao/la hrn » 18 jan 2018, 11:22

Na spisku su sljedeći igrači:
Matija Janjić (AS - Herceg Novi), Denis Halilčević (ABC Basket), Emin Branković (Bosna Royal),
Darko Bošnjak (Crvena Zvezda), Milutin Ostojić (Crvena Zvezda), Vuk Kusmuk (Gen), Anes Begić (Kakanj),
Valentin Vidović (Kengur), Pavle Tupanjanin (OKK Leotar), Milan Crnogorac (Mogren), Nikola Lebo (Posušje),
Alem Alić (Sloboda), Evel Hadžiselimović (Sloboda), Nikola Mičić (Spars), Matej Panić (Spars),
Armano Gačić (Sport Talent), Orhan Špago (Burch), Filip Đurašević (Zrinjski), Zerim Malešević (Koš),
Dino Dedić (Gradina), Srđan Tešić (Vlasenica), Omar Pilav (Spars).

Bassha
Kontakt:

PostPostao/la Bassha » 18 jan 2018, 14:14

Tko bi trebao biti predvodnik ove generacije ?
Loading--Bosnianbeast

http://prntscr.com/ivfezx

https://i.imgur.com/VqyJY0j.png

Dloading

mahalac
Kontakt:

PostPostao/la mahalac » 18 jan 2018, 15:00

Sve ce vrijeme neumitno pokazati, neupucenima izgleda fino nacionalno promjesano I to je jedino sto "valja" :kafa:

Da ne ulazimo u detalje I okolnosti, ne zbog roditelja nego zbog malodobne djece. :salut:

ovo je :bih:
It's not about the shoes, it's about what you do in them!

hrn
Kontakt:

PostPostao/la hrn » 18 jan 2018, 15:52

Bassha WroteColonTko bi trebao biti predvodnik ove generacije ?

Nikola Micic

malitraktor
Kontakt:

PostPostao/la malitraktor » 18 jan 2018, 16:29

hrn WroteColonNa spisku su sljedeći igrači:
Matija Janjić (AS - Herceg Novi), Denis Halilčević (ABC Basket), Emin Branković (Bosna Royal),
Darko Bošnjak (Crvena Zvezda), Milutin Ostojić (Crvena Zvezda), Vuk Kusmuk (Gen), Anes Begić (Kakanj),
Valentin Vidović (Kengur), Pavle Tupanjanin (OKK Leotar), Milan Crnogorac (Mogren), Nikola Lebo (Posušje),
Alem Alić (Sloboda), Evel Hadžiselimović (Sloboda), Nikola Mičić (Spars), Matej Panić (Spars),
Armano Gačić (Sport Talent), Orhan Špago (Burch), Filip Đurašević (Zrinjski), Zerim Malešević (Koš),
Dino Dedić (Gradina), Srđan Tešić (Vlasenica), Omar Pilav (Spars).

Da Bogda ova djeca nesto da naprave u "B"diviziji, selektor imenovan prije 5 dana, skole kosarke salju svoje kandidate i onda on kao bira 12 najboljih. Jedna opsta smijurija, Malesevic na spisku zbog roditelja, Pilav ima svega par minuta u Sparsima, ne znam odakle uopste u reprezentaciji, ovaj mali Gacic isto diskutabilan kvalitet, sto ja znam, ali ima guranje dobro. Micic i Kusmuk zasluzuju poziv, ostalu djecu ne poznajem.
Skole kosarke unistavaju kosarku u BiH, na kraju krajeva vode i KS BiH..

Wandelanoite
Kontakt:

PostPostao/la Wandelanoite » 18 jan 2018, 19:44

Smijesan spisak
MES QUE UN CLUB!

Lotus
Kontakt:

PostPostao/la Lotus » 18 jan 2018, 20:01

Pa dobro bez ovih iz rs-a sto igraju preko vikenda polufinale prvenstva to je to..Ranije smo se i slozili da je generacija 2002 slaba skroz,a da su glavni igraci 2003 godista Pavlovic,Radovanovic.Aleksic..vidjecemo sta ce biti ..ne treba ni napadati odmah jer covjek je ubacen navrat na nos i sam je rekao da ce kroz ligu mladih vidjeti ko,gdje,sta i to je mislim i najbolje.Tako da ako Bog da na sestoaprilskom turniru trebao bi biti pravi spisak igraca..

mahalac
Kontakt:

PostPostao/la mahalac » 19 jan 2018, 00:53

Ne unistavaju skole kosarke BH kosarku to je posao kao i svaki drugi unistavaju je Seyo Bukva i ini Bukvici koji igraju svoje jadne igre. Sram da ih bude zbog sve ove djece koja se trude casno treniraju i igraju kantonalne lige i ligu mladih. Jadovi prodati skupa sa vasim kondicionim taldzijama.
Pa pogledajte statistike pojedinaca, jedva da cijelu polusezonu imaju 20 minuta igre i jos manje poena.

Cast dvojici izuzetaka Micic i Kusmuk.
It's not about the shoes, it's about what you do in them!

malitraktor
Kontakt:

PostPostao/la malitraktor » 19 jan 2018, 13:03

Lotus WroteColonPa dobro bez ovih iz rs-a sto igraju preko vikenda polufinale prvenstva to je to..Ranije smo se i slozili da je generacija 2002 slaba skroz,a da su glavni igraci 2003 godista Pavlovic,Radovanovic.Aleksic..vidjecemo sta ce biti ..ne treba ni napadati odmah jer covjek je ubacen navrat na nos i sam je rekao da ce kroz ligu mladih vidjeti ko,gdje,sta i to je mislim i najbolje.Tako da ako Bog da na sestoaprilskom turniru trebao bi biti pravi spisak igraca..

Pavlović i Aleksić su već pozvani u reprezentaciju Srbije, za Radovanovića ne znam, ali mislim da će i on tamo, Rakočević je to iskautirao na vakat....

Lotus
Kontakt:

PostPostao/la Lotus » 19 jan 2018, 14:42

malitraktor WroteColon
Lotus WroteColonPa dobro bez ovih iz rs-a sto igraju preko vikenda polufinale prvenstva to je to..Ranije smo se i slozili da je generacija 2002 slaba skroz,a da su glavni igraci 2003 godista Pavlovic,Radovanovic.Aleksic..vidjecemo sta ce biti ..ne treba ni napadati odmah jer covjek je ubacen navrat na nos i sam je rekao da ce kroz ligu mladih vidjeti ko,gdje,sta i to je mislim i najbolje.Tako da ako Bog da na sestoaprilskom turniru trebao bi biti pravi spisak igraca..

Pavlović i Aleksić su već pozvani u reprezentaciju Srbije, za Radovanovića ne znam, ali mislim da će i on tamo, Rakočević je to iskautirao na vakat....

Znam da su pozivani to je bilo okupljanje 2003 godiste i nista ne mora znaciti osim ako ne zaigraju zvanicne utakmice za U-16..A sto se tice Radovanovica,prije ce Pavlovic i Aleksic zaigrati za nas nego on..jednostavno vrijeme se promijenilo i sad pojedini treneri nemaju koristi kao sto su to imali za vrijeme prosle garniture saveza :kafa:

malitraktor
Kontakt:

PostPostao/la malitraktor » 19 jan 2018, 15:19

Lotus WroteColon
malitraktor WroteColon

Znam da su pozivani to je bilo okupljanje 2003 godiste i nista ne mora znaciti osim ako ne zaigraju zvanicne utakmice za U-16..A sto se tice Radovanovica,prije ce Pavlovic i Aleksic zaigrati za nas nego on..jednostavno vrijeme se promijenilo i sad pojedini treneri nemaju koristi kao sto su to imali za vrijeme prosle garniture saveza :kafa:

Nikad ti ga oni nece zaigrati za BiH, zapamti dobro...a Uros je već odavno na meti Mege, kaparisao je to Misko....

Bassha
Kontakt:

PostPostao/la Bassha » 19 jan 2018, 15:24

Ako ne pokazu svoj potencijal eto njih kod nas da igraju za u18/20, trampa za nekog novog klinca koji pokazuju potencijal i tako u krug...
Loading--Bosnianbeast

http://prntscr.com/ivfezx

https://i.imgur.com/VqyJY0j.png

Dloading

Lotus
Kontakt:

PostPostao/la Lotus » 19 jan 2018, 18:24

[qne treba ni napadati odmah jer covjek je ubacen navrat na nos i sam je rekao da ce kroz ligu mladih vidjeti ko,gdje,sta i to je mislim i najbolje.Tako da ako Bog da na sestoaprilskom turniru trebao bi biti pravi spisak igraca..[/quote]
Pavlović i Aleksić su već pozvani u reprezentaciju Srbije, za Radovanovića ne znam, ali mislim da će i on tamo, Rakočević je to iskautirao na vakat....[/quote]

Znam da su pozivani to je bilo okupljanje 2003 godiste i nista ne mora znaciti osim ako ne zaigraju zvanicne utakmice za U-16..A sto se tice Radovanovica,prije ce Pavlovic i Aleksic zaigrati za nas nego on..jednostavno vrijeme se promijenilo i sad pojedini treneri nemaju koristi kao sto su to imali za vrijeme prosle garniture saveza :kafa:[/quote]

Nikad ti ga oni nece zaigrati za BiH, zapamti dobro...a Uros je već odavno na meti Mege, kaparisao je to Misko....[/quote]

Ja sam samo napisao da sve dok ne zaigraju za u16 Srbije ne treba nikog otpisivati bez obzira jesu li bili vec na nekim okupljanjima njihovim ili ne..a hoce li zaigrati za njih ili za nas to nek oni odluce..nase je zovemo,pa sta bude..a to se odavnina zna da je Misko njega kaparisao i ne znam kakve veze to ima sa nama tj igranjem za nas?

BIHpatriota
Kontakt:

PostPostao/la BIHpatriota » 19 jan 2018, 19:15

Previse ste tu nabrojali igrača koji su potancijalni kandidati za komsije. Imaju oni svoje talente i na kraju mozda ode 1 ili 2 da igraju za njih .
Moja prcjena je da najvece sanse da igraju za njih imaju Pavlovic, Koprenovic i Radovanovic, a za nas Aleksic , Bojanic...

Wandelanoite
Kontakt:

PostPostao/la Wandelanoite » 19 jan 2018, 19:23

Radovanović ce igrati za BiH
MES QUE UN CLUB!

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.