FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 19 jan 2018, 15:12

fks74 je napisao/la:Igrao je i Duljevic redovno, pa nije otisao u bundes ligu. Tako da to nije garant, da ce se neko prodati u jaku ekipu. :hmmmmm:
kako nije? 2. bundesliga. :mrgreen:
salim se, ali i duljevic se dobro prodao - na radaru je svih bundesligasa...
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Locust
Postovi: 1190
Pridružen/a: 04 avg 2015, 11:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Locust » 19 jan 2018, 15:14

Ćavar je dobio priliku u prvom timu, naši momci nisu. To je jedina razlika između Bundeslige i druge portugalske.

Sa iznimkom ovih svjetskih talenata što sa 19 mogu igrati u Barci i Realu, kupovina ovako mladih igrača je mačak u vreći.

Čisto sumnjam da će Ćavar vidjeti i minute ove sezone (a stvarno mu želim da uspije radi čitave naše lige), a naši bi trebali igrati u tom jadu portugalskom.

Avatar
sarajlija
Postovi: 3224
Pridružen/a: 17 jul 2013, 12:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajlija » 19 jan 2018, 15:39

Locust je napisao/la:Ćavar je dobio priliku u prvom timu, naši momci nisu. To je jedina razlika između Bundeslige i druge portugalske.

Sa iznimkom ovih svjetskih talenata što sa 19 mogu igrati u Barci i Realu, kupovina ovako mladih igrača je mačak u vreći.

Čisto sumnjam da će Ćavar vidjeti i minute ove sezone (a stvarno mu želim da uspije radi čitave naše lige), a naši bi trebali igrati u tom jadu portugalskom.
A kako ce igrati kada nisu jos potpisali?
Cavar je igrac Eintartchta.
Dobio ne dobio priliku on je njihov igrac dok ova dvojica nasih nisu makli iz Sarajeva.
04.10.2009 !!

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown2 » 19 jan 2018, 15:41

Cavar otisao u Frankfurt sto mu agent zna Kovaca dobro i to je to. nasa dva imaju neku bez veze agenciju iz Hamburga.

Avatar
sarajlija
Postovi: 3224
Pridružen/a: 17 jul 2013, 12:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajlija » 19 jan 2018, 15:50

Zukanovic je napisao/la:Cavar otisao u Frankfurt sto mu agent zna Kovaca dobro i to je to. nasa dva imaju neku bez veze agenciju iz Hamburga.
E cuj neka bez veze agencija iz Hamburga.
Istu agenciju koja je htjela Sabanhadzovucevog malog otkupiti od gurbeta a ovi ih hladno odbili.
04.10.2009 !!

Avatar
sarajlija
Postovi: 3224
Pridružen/a: 17 jul 2013, 12:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajlija » 19 jan 2018, 15:53

muhamedhulk je napisao/la:Ovih 200k stavio zuka :D Valjda su iz Frankfurta rekli da su ga platili 100k eura sto i ne vjerujem bas...

Hocel' se Hadzija i Vela preseliti u Portugal ili ce transfer izvisiti? Znal' neko vise info?
Sve što se tiće portugalske lige i proba, meni je jasno. Znam za privatne veze naše direktorice tamo, pa malo dizanje cijena isto kao što ovaj potrčko radi. Ne očekujem transfer tamo, iz meni poznatih razloga. Sve su ovo paravani za javnost. Čekao sam i mislio da ide pravim putem međutim ovdje su samo ublehe u upravi i oko nje. Čast Husrefu i SS, ostalo je sve qurac.
04.10.2009 !!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54373
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 19 jan 2018, 16:12

Esport je napisao/la:
sarajlija je napisao/la:Cavar iz Zinjskog u Franfurt.....
A mi cemo se zadovoljavati sa portugalskom 2. Ligom.
Transfer 400.000 isto kao za Hadžića.
Sta bi bilo kad bi bilo, nije uopste Hadzic potpisao ni za jedan klub, jos.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown2 » 19 jan 2018, 16:15

sarajlija je napisao/la:
Zukanovic je napisao/la:Cavar otisao u Frankfurt sto mu agent zna Kovaca dobro i to je to. nasa dva imaju neku bez veze agenciju iz Hamburga.
E cuj neka bez veze agencija iz Hamburga.
Istu agenciju koja je htjela Sabanhadzovucevog malog otkupiti od gurbeta a ovi ih hladno odbili.
Prvo nije to ista agencija. nikad nije bilo ponuda od 700.000 to agencija prica i istina? isto ko Husaric kaze 2,0 Mio za Mesanovica. ;)

ovo je agencija nasi igraca : https://www.transfermarkt.com/ftc-footb ... rater/3846 i ova jest bez veze.

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 19 jan 2018, 16:20

Mnogo onanisanja na stvari koje veze nemaju s nasim klubom. OK, usporediti transfer dva mlada igraca, koji klub je bolje poslovao itd itd...ali bezze se prica o transferu Dzeke (wtf), to da je neki klinjo iz tabora kona odbio neku agencijuitd itd. Recimo, mene vise zanima ko je taj napadac koji ce navodno doci, sta je Saricevim novim ugovorom...
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54373
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 19 jan 2018, 16:26

Dobro bi bilo da se nasi dogovore sa Obradovićem.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 19 jan 2018, 16:32

Bez zezancije, najkriticnija pozicija trenutno nam je bek i tu bi trebali nekog dovest pod hitno. Dule je prelos bio ovu polusezonu :thumbdown:
1946~

fks74
Postovi: 9259
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 19 jan 2018, 16:41

ThrillerHz je napisao/la:Bez zezancije, najkriticnija pozicija trenutno nam je bek i tu bi trebali nekog dovest pod hitno. Dule je prelos bio ovu polusezonu :thumbdown:
Pa ima ovaj malac, dva dana se pise na forumu da nam ne igraju juniori. :salut:

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 19 jan 2018, 17:09

fks74 je napisao/la:
ThrillerHz je napisao/la:Bez zezancije, najkriticnija pozicija trenutno nam je bek i tu bi trebali nekog dovest pod hitno. Dule je prelos bio ovu polusezonu :thumbdown:
Pa ima ovaj malac, dva dana se pise na forumu da nam ne igraju juniori. :salut:
Ma nije se rodio, ko je narodu ugodio. U isto vrijeme bi da se jurisa na trofej i da juniori igraju. Sto se mene tice nek stave 11 juniora sad da igra ligu za prvaka jer svakako ne mogu ispast iz lige. Vec sljedece sezone bi ta djeca mogla jurisat na titulu, ali mi navijaci smo najgori, jer imamo nerealna ocekivanja iako titulu osvajamo svakih 7 godina :thumbdown:
1946~

Avatar
haris004
Postovi: 1697
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la haris004 » 19 jan 2018, 17:19

Niko nije rekao 11 juniora, niko nije toliko lud.
Po jedan u svakoj liniji bi bio dovoljan. Mihojević, Herić (Radovac), Kuzmanović, Hadžić uz par dobrih domaćih igrača i stranaca koji donose prevagu bi bilo dovoljno pa možda čak i za titulu, za europu 100%. Pa kad se jedan omladinac ne dokaže drugi ga zamjeni. Ljepota.
Barem sad imamo širok izbor omladinaca, Veladžić, Sadiku, pa onaj napadač Smajlagić ako se ne varam.
Redovnije bi prodavali mlade igrače, boljim klubovima, ali ne. Navijači su krivi i nerealni :damn:

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 19 jan 2018, 17:25

Jedini je problem što Herića nemaš đe gurnut pored Adukora i Stanojevića, te Hadžića pored najboljeg strijelca lige. Al da bi oni trebali bit druge opcije, čim neko od navedenih zezne, to da.
Ja bih recimo radije gurnuo ovog Šabanovića na beka, neka Marka i Šofranca na štoperima al Mujakića ubacivat čim jedan od navedene dvojice zayebe stvar, kao što je Novaković znao zayebat ove sezone, a Boga mi i Marko.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 19 jan 2018, 17:43

haris004 je napisao/la:Niko nije rekao 11 juniora, niko nije toliko lud.
Po jedan u svakoj liniji bi bio dovoljan. Mihojević, Herić (Radovac), Kuzmanović, Hadžić uz par dobrih domaćih igrača i stranaca koji donose prevagu bi bilo dovoljno pa možda čak i za titulu, za europu 100%. Pa kad se jedan omladinac ne dokaže drugi ga zamjeni. Ljepota.
Barem sad imamo širok izbor omladinaca, Veladžić, Sadiku, pa onaj napadač Smajlagić ako se ne varam.
Redovnije bi prodavali mlade igrače, boljim klubovima, ali ne. Navijači su krivi i nerealni :damn:
Ja rekoh sto se mene tice nek stave 11. Pa makar 3 godine ne igrali ni evropu, ja ne bi A rekao. Problem je sto sam u manjini :thumbup:
1946~

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54373
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 19 jan 2018, 17:43

ThrillerHz je napisao/la:
haris004 je napisao/la:Niko nije rekao 11 juniora, niko nije toliko lud.
Po jedan u svakoj liniji bi bio dovoljan. Mihojević, Herić (Radovac), Kuzmanović, Hadžić uz par dobrih domaćih igrača i stranaca koji donose prevagu bi bilo dovoljno pa možda čak i za titulu, za europu 100%. Pa kad se jedan omladinac ne dokaže drugi ga zamjeni. Ljepota.
Barem sad imamo širok izbor omladinaca, Veladžić, Sadiku, pa onaj napadač Smajlagić ako se ne varam.
Redovnije bi prodavali mlade igrače, boljim klubovima, ali ne. Navijači su krivi i nerealni :damn:
Ja rekoh sto se mene tice nek stave 11. Pa makar 3 godine ne igrali ni evropu, ja ne bi A rekao. Problem je sto sam u manjini :thumbup:
Sva sreca pa si u manjini jbt..
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 19 jan 2018, 17:44

Kaze jedni hoce vise nase djece, drugi hoce trofeje, pa nikako narodu ugodit! A sto je najcrnje, mi nit osvajamo sta, nit tu djecu afirmisemo. :tokralju: Da bar jedno pocnemo raditi, pa i nekako...
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 19 jan 2018, 17:47

MortemHz je napisao/la: Sva sreca pa si u manjini jbt..
:urnebes: :urnebes: :urnebes:
1946~

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 19 jan 2018, 17:50

ja sam za Trofeje, tj. jak prvi tim sa stranim igračima...
mislim da ne možeš ništa specijalno fudbalera razvit u trenutnim uslovima lige(tereni,suđenje,osoblje itd.), treba uzet lovu koja se nudi i samo tušit i dalje investirat u klub, akademiju , kamp, uslove...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.