FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 19 jan 2018, 19:40

Sve to stoji, ali to ti eventualno samo naredne sezone može biti problem, gdje će opet Suarezu morati biti smanjena minutaža (imat će skoro 32 pune godine). A za Griezmanna imaš priliku samo ovo ljeto.

MD piše da ukoliko Inter izbori LP, kupovina postaje obavezujuća. Odličan deal, ako je tačno. Nisu valjda toliko nesposobni da ne mogu završiti među prva četiri. :mrgreen:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Biscione
Postovi: 4570
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Biscione » 19 jan 2018, 19:47

Raja možete li nas Interiste malo upoznati sa ovim Thiagovim bratom, vidim drago vam što ga se rješavate jel to što je neperspektivan igrač ili su problem staklene noge?
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Lillard
Postovi: 26267
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 19 jan 2018, 19:49

Biscione je napisao/la:Raja možete li nas Interiste malo upoznati sa ovim Thiagovim bratom, vidim drago vam što ga se rješavate jel to što je neperspektivan igrač ili su problem staklene noge?
Daleko ispod nivoa Thiaga, uz to staklen. Može poslužit u rotaciji ukoliko ostane zdrav, ali za više od toga teško. Valjda me razuvjeri.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 19 jan 2018, 19:55

Šta se ovo dešava..

Valverde ljetos zamalo da se objesi - prodali Neymara, jedva mu doveli Dembelea i Paulinha, vratili debilnog Deulofeua, pa još i povreda Dembelea.

Sada - došao Coutinho, Mina, produžili se ugovori s skoro svima, jedva šutnuli Ardu, još ako se ubrzo riješe ovih šarletana poput Deulofeua, Vidala, evo i Rafinhe, mora se čovjek pošteno napiti. Također, ako mu obezbjede i Griezmanna, pa biće lom sedam dana i noći.

Kako se stvari mijenjaju, to je čudo. Ljetos smo se ovdje kidali od muke i dobro nam je trpao Bartomeu i co. Otišao Neymar iznenada, jedva došao Dembele, pa većina osula paljbu na dolazak Paulinha, pa safunjara oko Coutinha. Pa onda loše i blijede partije, posrnuli Suarez, Pique, Rakitić i drugi. Mislili smo ako budemo treći u ligi, biće elhamdullilah.
A gledaj danas.. Prvi na tabeli, bježiš Realu skoro 20 razlike, 29 utakmica bez poraza (od početka sezone), oplodili Real na Bernabeu, Paulinho više zabio od najboljeg igrača svijeta (komedija), Suarez ponovo trese, Messi opet šiba kako stigne, odbrana armirani beton, Ter Stegen jede malu djecu, Alba preporođen, Roberto na drogama, Iniesta uz pravo doziranje ponovo vrhunski itd. Stigao Coutinho, Mina, sve izvjesnije i Griezmann. Odoše ovi antitalenti i uhljebi.

Nikada ne treba glumiti baba Vangu, sve dođe na svoje. Čak ni Romario nije mislio da ćemo biti u ovakvoj situaciji već u januaru. Ali, dobro, sreća u nesreći ljetos je bila da nismo mogli biti ni optimistični, a kamoli preoptimistični, jer bi nam to onda došlo glave. Uživajmo.. :D
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 19 jan 2018, 19:56

Biscione je napisao/la:Raja možete li nas Interiste malo upoznati sa ovim Thiagovim bratom, vidim drago vam što ga se rješavate jel to što je neperspektivan igrač ili su problem staklene noge?
Ma staklene noge. Imao dobrih perioda u Barceloni, ali svaki put kad je trebao napraviti neki iskorak zadesi ga neka povreda. Nainggolan ga je najviše zajebo, jer se te sezone baš dosta očekivalo od njega. Treba isto uzeti u obzir i da je Enriqueov sistem bio najgori po veznjake.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
miki_92
Postovi: 21591
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miki_92 » 19 jan 2018, 20:02

kad se sjetim da su ga oslovljavali sa "talentovaniji od brace Alcantara"

slika
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 19 jan 2018, 20:06

Biscione je napisao/la:Raja možete li nas Interiste malo upoznati sa ovim Thiagovim bratom, vidim drago vam što ga se rješavate jel to što je neperspektivan igrač ili su problem staklene noge?
Nije on loš igrač, naprotiv, možda ga baš zagotivite. Ali, stvar je u tome što on nije kalibar za Barcu, niti će to ikada biti. Rafinha je za neki osrednji klub, recimo u Celti je bio veoma dobar. Također, problem je to što ima staklene noge, baš kao i burazer, pa je to onda uvijek rizik kad ga ubaciš da igra. Radujemo se što ide, jer je Barca napokon počela polako da se riješava takvih prosječnih igrača, koji im ništa ne donese, već su samo igrači za Kup i da ulete kako bi se neki malo odmarali. Uglavnom, nije loš igrač, a nije ni blizu klase. Možda vam baš bude od koristi i možda mu legne dobro vaša sredina, jer Inter već odavno nije "veliki" i respektabilan klub, bez podcjenjivanja, da me pogrešno ne shvatiš. Ako ga zdravlje posluži i ako se adaptira, može vam biti od koristi.

Aleix Vidal se dogovorio s upravom Seville oko 4-godišnjeg ugovora, piše Mundo Deportivo. Još je samo preostalo da se klubovi dogovore oko iznosa transfera.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 19 jan 2018, 20:38

messilla je napisao/la:MD piše da ukoliko Inter izbori LP, kupovina postaje obavezujuća. Odličan deal, ako je tačno. Nisu valjda toliko nesposobni da ne mogu završiti među prva četiri. :mrgreen:
Ništa od ovog piše Di Marzio. Eto ga nazad u junu kako god da odigra. :lol:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
miki_92
Postovi: 21591
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miki_92 » 19 jan 2018, 20:42

messilla je napisao/la:
messilla je napisao/la:MD piše da ukoliko Inter izbori LP, kupovina postaje obavezujuća. Odličan deal, ako je tačno. Nisu valjda toliko nesposobni da ne mogu završiti među prva četiri. :mrgreen:
Ništa od ovog piše Di Marzio. Eto ga nazad u junu kako god da odigra. :lol:
mozda prodaju onog J. Marija pa od tih para ga otkupe :pray:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 19 jan 2018, 20:51

Definitivno. Samo što prije toga mora ostati zdrav, igrati redovno, biti jedan od najboljih igrača Intera, koji mora izboriti LP i još vjerovatno prodati J. Maria da namakne pare. **** mater ako su šanse veće od 5% da se sve ovo desi. :lol: :mrgreen:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

let3
Postovi: 28616
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 19 jan 2018, 21:04

Američki magazin Forbes navodi kako je u karijeri Lea Messija Barcelona kroz prodaju njegovih dresova, reklame i druge prihode zaradila 521 milijun eura.
Pored golova, asistencija, trofeja i tome slicno, covjek donio klubu preko pola milijarde :kafa:

Avatar
xaviesta
Postovi: 5928
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 19 jan 2018, 21:45

Čuj 520 i još onaj jedan milion, eto toliko oni precizni. Na stranu to, dugoročno je donio još više i podigao je Barcelonu kao brend za nekih 20%
Jest da danas Barcelona izdvaja 100 miliona godišnje na njega i da ti se od toga zavrti u glavi al' da je zaslužio, zaslužio je.
Don't hate what you don't understand.

let3
Postovi: 28616
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 19 jan 2018, 22:04

Jenkiji obracunavaju sve do zadnjeg centa :mrgreen:

I ja mislim da je Messi donio mnogo više od ovih 520 miliona i da zaslužuje platu koju poželi.
Ma previše je skroman, da sam na njegovom mjestu ja bi ogulio Barcu :P :mrgreen: mala mu je plata, kad pogledamo ostale klošare koji mu nisu ni do koljena.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 19 jan 2018, 23:30

AlfredNobel je napisao/la:Šta se ovo dešava..

Valverde ljetos zamalo da se objesi - prodali Neymara, jedva mu doveli Dembelea i Paulinha, vratili debilnog Deulofeua, pa još i povreda Dembelea.

Sada - došao Coutinho, Mina, produžili se ugovori s skoro svima, jedva šutnuli Ardu, još ako se ubrzo riješe ovih šarletana poput Deulofeua, Vidala, evo i Rafinhe, mora se čovjek pošteno napiti. Također, ako mu obezbjede i Griezmanna, pa biće lom sedam dana i noći.

Kako se stvari mijenjaju, to je čudo. Ljetos smo se ovdje kidali od muke i dobro nam je trpao Bartomeu i co. Otišao Neymar iznenada, jedva došao Dembele, pa većina osula paljbu na dolazak Paulinha, pa safunjara oko Coutinha. Pa onda loše i blijede partije, posrnuli Suarez, Pique, Rakitić i drugi. Mislili smo ako budemo treći u ligi, biće elhamdullilah.
A gledaj danas.. Prvi na tabeli, bježiš Realu skoro 20 razlike, 29 utakmica bez poraza (od početka sezone), oplodili Real na Bernabeu, Paulinho više zabio od najboljeg igrača svijeta (komedija), Suarez ponovo trese, Messi opet šiba kako stigne, odbrana armirani beton, Ter Stegen jede malu djecu, Alba preporođen, Roberto na drogama, Iniesta uz pravo doziranje ponovo vrhunski itd. Stigao Coutinho, Mina, sve izvjesnije i Griezmann. Odoše ovi antitalenti i uhljebi.

Nikada ne treba glumiti baba Vangu, sve dođe na svoje. Čak ni Romario nije mislio da ćemo biti u ovakvoj situaciji već u januaru. Ali, dobro, sreća u nesreći ljetos je bila da nismo mogli biti ni optimistični, a kamoli preoptimistični, jer bi nam to onda došlo glave. Uživajmo.. :D

Nema sta, ja sam prvi kritikovao ali za ovakav posao u januaru, kapa se mora skinuti :salut:

Sve fercera. Rezultati sjajni. Na ljeto Griz sigurno dolazi. Da je jos neku sesticu fino uz Roberta forsirat i to je to. Glavno da se buranija prodaje. Znaci Rafinha, Mascherano, Arda. Da je jos uvalit bar nekom Deulofeua i dosta za zimu. Na ljeto sto se mene tice mogu ici i Gomes, Denis. Ako dodje sestica onda i Rakitic.

Naci zamjenu jos za Busquetsa i nema brige sigurno do 2022 bar.

EDIT: E da, Vidala na zimu prodat, da ga oci moje vise ne gledaju :salut:
27.10.2020

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 19 jan 2018, 23:49

Kad neko spomene Rafinhu, meni odmah na pamet padne tekma prošle sezone, ne sjećam se protiv koga, možda Valencija. Igrao je tamo na Messijevoj strani, i doslovno imao praznu stranu ispred sebe, i doslovno ništa nije uradio čitavo poluvrijeme :tokralju:

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 20 jan 2018, 00:06

Blejzer10 je napisao/la:Kad neko spomene Rafinhu, meni odmah na pamet padne tekma prošle sezone, ne sjećam se protiv koga, možda Valencija. Igrao je tamo na Messijevoj strani, i doslovno imao praznu stranu ispred sebe, i doslovno ništa nije uradio čitavo poluvrijeme :tokralju:
Protiv PSGa na Campu. Da je bio Robben tu tekmu, dali bi im jos 4 komada :mrgreen:
27.10.2020

Avatar
Romariooo
Postovi: 6903
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 20 jan 2018, 00:32

AlfredNobel je napisao/la:Šta se ovo dešava..

Valverde ljetos zamalo da se objesi - prodali Neymara, jedva mu doveli Dembelea i Paulinha, vratili debilnog Deulofeua, pa još i povreda Dembelea.

Sada - došao Coutinho, Mina, produžili se ugovori s skoro svima, jedva šutnuli Ardu, još ako se ubrzo riješe ovih šarletana poput Deulofeua, Vidala, evo i Rafinhe, mora se čovjek pošteno napiti. Također, ako mu obezbjede i Griezmanna, pa biće lom sedam dana i noći.

Kako se stvari mijenjaju, to je čudo. Ljetos smo se ovdje kidali od muke i dobro nam je trpao Bartomeu i co. Otišao Neymar iznenada, jedva došao Dembele, pa većina osula paljbu na dolazak Paulinha, pa safunjara oko Coutinha. Pa onda loše i blijede partije, posrnuli Suarez, Pique, Rakitić i drugi. Mislili smo ako budemo treći u ligi, biće elhamdullilah.
A gledaj danas.. Prvi na tabeli, bježiš Realu skoro 20 razlike, 29 utakmica bez poraza (od početka sezone), oplodili Real na Bernabeu, Paulinho više zabio od najboljeg igrača svijeta (komedija), Suarez ponovo trese, Messi opet šiba kako stigne, odbrana armirani beton, Ter Stegen jede malu djecu, Alba preporođen, Roberto na drogama, Iniesta uz pravo doziranje ponovo vrhunski itd. Stigao Coutinho, Mina, sve izvjesnije i Griezmann. Odoše ovi antitalenti i uhljebi.

Nikada ne treba glumiti baba Vangu, sve dođe na svoje. Čak ni Romario nije mislio da ćemo biti u ovakvoj situaciji već u januaru. Ali, dobro, sreća u nesreći ljetos je bila da nismo mogli biti ni optimistični, a kamoli preoptimistični, jer bi nam to onda došlo glave. Uživajmo.. :D
Ja sam bio skoro jedini optimista jer sam vjerovao da se sa postojecim igracima uz promjene koje ce doniheti valverde moze imati jaka ekipa, uh kad se sjetim koliko sam branio iniestu,raketu,suareza itd, dembu i coutinja nisam ni racunao, znao sam da nas nece pogoditi neymarov odlazak jer ce njegovim odlaskom ekipa dobiti balans,ali realno sad je bolje i nego sam se nadao, istina i losa konkurencija nam je olaksala sezonu, al ko se mogao nadati da ce valverde od verminatora npr i paulinja napraviti odlicne igrace, znao sam da je dobar trener i da ce napraviti napredak, al ovo je i puno vise nego je mogao ocekivati najveci optimista
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Romariooo
Postovi: 6903
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 20 jan 2018, 00:59

messilla je napisao/la:Da se razumijemo, nisam neki poseban fan Griezmanna, ali za ove pare ovo je zicer. Teško da će biti dostupan kvalitetniji igrač, a Suarez već lagano ulazi u godine, za pet dana puni 31 i pitanje je koliko još može održati nivo vrijedan prvog sastava Barcelone. Ne bih mu mogao nikako dati još dvije sezone nakon ove. :think:
Upravo to i ja govorim, iako nam je iz atletica recimo potrebniji koke nego grizman, tajav igrac se ne propusta, iako za dvije pozicije treba da konkurisu on,suarez i demba

Ali neka, suarez ce vec uci u pozne godine, demba jos uvijek nije izrastao u top clasu, nekad ce i mesi odmoriti i eto onda ima razloga dobrih da se dovede, cesto neko bude povrijedjen, a i vriheme je da i mi napokon imamo jednu jaku izmjenu u napadu, sledecu sezonu nek se saltaju, a onu tamo vec bi suarez mogao i otici, ili pretvoriti se u izmjenu jer ce vec biti u 33. godini, zato neka grizmana, upra o takav napadac nam treba da dosta pomaze u defanzivi, da moze igrati i kao spic i poluspic, i da zna i dodati i dati gol hladnokrvno

Demba....messi.....grizman


......suarez.......grizman......
...............messi.........

Suarez.....messi......demba

Demba....suarez.....grizman

Raznorazne opcije bi bile moguce i bice to zanimljivo vidjeti

.......................suarez.......
Demba...........mesi..........grizman
.....................coutinjo.............
.......................buskec........

Ovako bi se mogli i svi nagurati kad treba superofanzivno igrati i ganjati rezultat

Tako da ima puno razloga zasto dovesti grizmana, sad ce biti prilika i vise nikad i mora se iskoristiti, sto miliona sad je sica za takvog igraca, ako budemo cekali da suarez ode u penziju pa onda trazili napadaca, mogli bi trpiti rezultati i pitanje je bi li mogli naci nekoga grizmanove klase i valjat ce iskesit minimum 200 miliona
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 20 jan 2018, 01:59

• 'Secret agreement with Griezmann'

» Total Agreement: Griezmann will face a penalty in case of non-compliance
» The number '7' jersey already reserved for the Frenchman
» Bartomeu has the last say in the operation

slika
slika
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Evander
Postovi: 14313
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 20 jan 2018, 02:08

Ma ovo je ocito gotovo i bit ce ozvaniceno prije SP-a.

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.