FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
rodjak
Postovi: 2252
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rodjak » 20 jan 2018, 14:34

AlfredNobel je napisao/la:Uigrao Ibro 3-5-2, pa sad neće da ga protivnici skuže prije početka sezone hahahah
ma ne to, izgleda neki igraci lani bili na probi i koji su trebali docii potpisati kod nas ,nakon pogledane utakmice neko drugi uletio malo vise love i igrac otiso tamo gdje je mozda blize kuci,nisam siguran ali izgleda radi toga je zabranio
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 20 jan 2018, 14:35

benko21 je napisao/la:Rahmanović je asistirao, a Halilović je nakon sjajnog lažnjaka pogodio mrežu Veleža sa vrha kaznenog prostora.
Hvala brate :-D

Odlična šansa za ekipu Sarajeva. Bekić je odlično ubacio, no Hebibovića sa svega nekoliko metara nije uspio da zatrese mrežu Bobića. :urnebes:
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

zagorski
Postovi: 7663
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 20 jan 2018, 14:37

Laznjak je napisao/la:
benko21 je napisao/la:Rahmanović je asistirao, a Halilović je nakon sjajnog lažnjaka pogodio mrežu Veleža sa vrha kaznenog prostora.
Hvala brate :-D

Odlična šansa za ekipu Sarajeva. Bekić je odlično ubacio, no Hebibovića sa svega nekoliko metara nije uspio da zatrese mrežu Bobića. :urnebes:
Znaci Hebib je uhvatio formu :D

fks74
Postovi: 9211
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 20 jan 2018, 14:53

Bekic i Rustemovic u Slobodi. :hmmmm:

Avatar
f0rest1946
Postovi: 3239
Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la f0rest1946 » 20 jan 2018, 15:05

U drugom dijelu igraju: Adilović, Hodžić, Lelić, Stanojević, Husejinović, Radovac, Sadiku, Velkoski, Mujakić, Smajlagić, Kuzmanović.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 20 jan 2018, 15:06

fks74 je napisao/la:Bekic i Rustemovic u Slobodi. :hmmmm:
Evo sad čitam :D.. Možemo mi pričati šta hoćemo, ali Sloboda je za svoje uvjete dobila dva igrača koja im mogu dosta pomoći.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
emil02in
Postovi: 3688
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emil02in » 20 jan 2018, 15:06

UGMR na faysu vrsi live prenos.
1-1 trenutno
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
midzuka
Postovi: 962
Pridružen/a: 10 sep 2017, 22:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la midzuka » 20 jan 2018, 15:15

JURIŠ

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 20 jan 2018, 15:29

Cim su ovi drugi uletili gol primimo :D
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
GangEvil
Postovi: 934
Pridružen/a: 25 jul 2013, 08:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GangEvil » 20 jan 2018, 15:41

AlfredNobel je napisao/la:
fks74 je napisao/la:Bekic i Rustemovic u Slobodi. :hmmmm:
Evo sad čitam :D.. Možemo mi pričati šta hoćemo, ali Sloboda je za svoje uvjete dobila dva igrača koja im mogu dosta pomoći.
Ma nema. Vrhunski igraci. :kafa:

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 20 jan 2018, 15:46

GangEvil je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:
fks74 je napisao/la:Bekic i Rustemovic u Slobodi. :hmmmm:
Evo sad čitam :D.. Možemo mi pričati šta hoćemo, ali Sloboda je za svoje uvjete dobila dva igrača koja im mogu dosta pomoći.
Ma nema. Vrhunski igraci. :kafa:
Kažem za njihove uslove su dobea dva igrača, koja im mogu dobro poslužiti. Nemoj brkati.. :)
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 20 jan 2018, 16:01

Jel neko bio u Mostaru da baci opširniji komentar u vezi utakmice i igrača? Može neko i od Rođenih?

Što se tiče ovih naših bivših igrača koji su prešli u Slobodu, odlični igrači za klub koji se bori za opstanak, da se ne lažemo, i da, konačno prelazni rok gdje izgleda nećemo nikog iz Slobodanke dovesti :D
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 20 jan 2018, 16:24

Treba prodat' Mustafica, na vakat :D
Btw, legao bi nam ovaj Velezov Doljancic za rotacije na beku, Rahimic biranim rijecima prica o njemu. Mislim da nije ni star (21-22)...istice mu ugovor na ljeto, nije skup... Po vokaciji je desni, a moze igrati i lijevog beka.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
alenpitar
Postovi: 1585
Pridružen/a: 22 jan 2009, 21:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la alenpitar » 20 jan 2018, 16:26

alenpitar je napisao/la:Nakon prve prijateljske utakmice stavicete Halilovica na avatar :kafa:
:kafa:
-usro musemic:VOLIM SARAJVO VISE OD SVOG ZIVOTA
-nakon besplatnog godisnjeg odmora usro u FKS uhljebljuje rundine pekare od 22 god koji nikad nisu sutnuli loptu i oni idu na pripreme umjesto akademaca FKS
-usro vaistinu voli Sarajvo

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la shaman7 » 20 jan 2018, 17:08

izvinjavam se sto upadam n temu, samo cu pozdravit i bacit komentar. Halilovic vam najbolji igrac na terenu danas bio, odlican go zabio. Sa njim isto u prvom poluvremenu neki visoki momak, dosta mlad, svijetle teni , cini mi se da je igrao iza Ahmetovica. Odican igrac. Moguce da je to ovaj Rahmanovic, ali nisam siguranm Od njega vam je sve islo prema naprijed. Drugo poluvrijeme se ne zna ko je gori bio kod vas, stoperi su radili fin posao, ostalo nije vrijedno pomena. Pogoovo Husejinovic, sta bi od onakvog igraca. Hvala raji iz sarajeva sto je dosla, upratio sam da ih je bilo, nadam se da su uzivali u mostarskom suncu i finom fudbalu :)

Avatar
Asimetric
Postovi: 414
Pridružen/a: 07 nov 2017, 16:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Asimetric » 20 jan 2018, 17:15

Dosta dobra utakmica danas, mozda bude snimak na city tv, steta sto nije bilo neko bolje mjesto za snimanje.
U prvom poluvremenu su igrali najjaci sastavi, tako da se u takvim odnosima Sarajevo puno bolje pokazalo, Halilovic izuzetno dobar, Rahmanović standardno dobar, zatim svi juniori koji su vam igrali su za klasu bolji i iskusniji od nasih juniora, istice se desni bek i Mujagic dobar je i Sadiku. Velez je izjednacio kada su igrali izmjesani sastavi, i mozda je i realan rezultat na kraju. Uglavnom Sarajevo pod Musemicem je druga prica steta sto nije ranije dosao, sretno vam :-)

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 20 jan 2018, 17:20

Asimetric je napisao/la:Dosta dobra utakmica danas, mozda bude snimak na city tv, steta sto nije bilo neko bolje mjesto za snimanje.
U prvom poluvremenu su igrali najjaci sastavi, tako da se u takvim odnosima Sarajevo puno bolje pokazalo, Halilovic izuzetno dobar, Rahmanović standardno dobar, zatim svi juniori koji su vam igrali su za klasu bolji i iskusniji od nasih juniora, istice se desni bek i Mujagic dobar je i Sadiku. Velez je izjednacio kada su igrali izmjesani sastavi, i mozda je i realan rezultat na kraju. Uglavnom Sarajevo pod Musemicem je druga prica steta sto nije ranije dosao, sretno vam :-)
Hvala puno tebi i svim ostalim navijacima Veleža koji su se javili danas na nasoj temi. Nisam mogao nigdje gledati utakmicu ali ima smisla i logike sve ovo sto si rekao sudeci po komentarima pa mislim da je ovaj ishod i najrealniji. Sretno i vama i da nam opet uđete sljedece godine u PL ako vec ne moze ove. Svi dobro znamo da bosanska liga nije ista kako bez Veleža tako i bez Sarajeva. Sve najbolje jos jednom.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evolution87 » 20 jan 2018, 17:20

E cuj bek bez seniorskog iskustva bio medju najboljima. Eto kakav smo mi klub...
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
Asimetric
Postovi: 414
Pridružen/a: 07 nov 2017, 16:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Asimetric » 20 jan 2018, 17:37

Evolution87 je napisao/la:E cuj bek bez seniorskog iskustva bio medju najboljima. Eto kakav smo mi klub...
Bio je prodoran vidi se da ima potencijala, isto tako zaboravio sam Adukora koji je bio odlican sa Mihojevicem, dosta kratkih pasova u rizicnim situacijama bez izbijanja lopte. Hebibovic promasio zicer ali sve u svemu njegova dobra utakmica.

Avatar
alenpitar
Postovi: 1585
Pridružen/a: 22 jan 2009, 21:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la alenpitar » 20 jan 2018, 18:50

shaman7 je napisao/la:izvinjavam se sto upadam n temu, samo cu pozdravit i bacit komentar. Halilovic vam najbolji igrac na terenu danas bio, odlican go zabio. Sa njim isto u prvom poluvremenu neki visoki momak, dosta mlad, svijetle teni , cini mi se da je igrao iza Ahmetovica. Odican igrac. Moguce da je to ovaj Rahmanovic, ali nisam siguranm Od njega vam je sve islo prema naprijed. Drugo poluvrijeme se ne zna ko je gori bio kod vas, stoperi su radili fin posao, ostalo nije vrijedno pomena. Pogoovo Husejinovic, sta bi od onakvog igraca. Hvala raji iz sarajeva sto je dosla, upratio sam da ih je bilo, nadam se da su uzivali u mostarskom suncu i finom fudbalu :)
Asimetric je napisao/la:Dosta dobra utakmica danas, mozda bude snimak na city tv, steta sto nije bilo neko bolje mjesto za snimanje.
U prvom poluvremenu su igrali najjaci sastavi, tako da se u takvim odnosima Sarajevo puno bolje pokazalo, Halilovic izuzetno dobar, Rahmanović standardno dobar, zatim svi juniori koji su vam igrali su za klasu bolji i iskusniji od nasih juniora, istice se desni bek i Mujagic dobar je i Sadiku. Velez je izjednacio kada su igrali izmjesani sastavi, i mozda je i realan rezultat na kraju. Uglavnom Sarajevo pod Musemicem je druga prica steta sto nije ranije dosao, sretno vam :-)
:thumbup: :salut:
-usro musemic:VOLIM SARAJVO VISE OD SVOG ZIVOTA
-nakon besplatnog godisnjeg odmora usro u FKS uhljebljuje rundine pekare od 22 god koji nikad nisu sutnuli loptu i oni idu na pripreme umjesto akademaca FKS
-usro vaistinu voli Sarajvo

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], napoleon72 i 44 gosta.