FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 20 jan 2018, 18:51

E jedva čekam da gledam Halilovića, drago mi je što se piše pozitivno o njemu jer sam mišljenja da on kvalitetom nije za naš klub.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
Zagor
Postovi: 5505
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zagor » 20 jan 2018, 19:29

E ovako, bio sam na utakmici danas. Ne mogu nesto konkretno da kazem ko je valjao ko nije, jer me ono sunce spicilo u glavu :D .. Al otprilike ovako. U prvom dijelu smo bilo vjerujem bolji, iz prostog razloga sto nam je igrao prvi sastav. Adukor je ekstra odradjivao posao kao inace. Opet se Hebibovic bori, al **** zavrsnica nula. Drugi dio smo losi bili, pogotovo u odbrani. Kolko sam vidio onaj Mujakic i Sadiku su usli, ljudi se nisu najbolje snasli, posebno Sadiku. Bilo je dosta nasih dole s obzirom da se igralo na popocnom i prijateljska, a i guzva bila u pm, koda se igra finale Lige Prvaka. Po nekoj mojoj procjeni 20 do 40 nasih. Ekstra gol Halilovica.
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la shaman7 » 20 jan 2018, 19:45

Zagor je napisao/la:E ovako, bio sam na utakmici danas. Ne mogu nesto konkretno da kazem ko je valjao ko nije, jer me ono sunce spicilo u glavu :D .. Al otprilike ovako. U prvom dijelu smo bilo vjerujem bolji, iz prostog razloga sto nam je igrao prvi sastav. Adukor je ekstra odradjivao posao kao inace. Opet se Hebibovic bori, al **** zavrsnica nula. Drugi dio smo losi bili, pogotovo u odbrani. Kolko sam vidio onaj Mujakic i Sadiku su usli, ljudi se nisu najbolje snasli, posebno Sadiku. Bilo je dosta nasih dole s obzirom da se igralo na popocnom i prijateljska, a i guzva bila u pm, koda se igra finale Lige Prvaka. Po nekoj mojoj procjeni 20 do 40 nasih. Ekstra gol Halilovica.
jesi vidio brato hladno milja ljudi na prijateljskoj. A za koga nema mjesta, ima na zidu uvijek. Hvala sto ste uljepsi svakako fin dan svojim dolaskom :D

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54261
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 20 jan 2018, 19:46

shaman7 je napisao/la:
Zagor je napisao/la:E ovako, bio sam na utakmici danas. Ne mogu nesto konkretno da kazem ko je valjao ko nije, jer me ono sunce spicilo u glavu :D .. Al otprilike ovako. U prvom dijelu smo bilo vjerujem bolji, iz prostog razloga sto nam je igrao prvi sastav. Adukor je ekstra odradjivao posao kao inace. Opet se Hebibovic bori, al **** zavrsnica nula. Drugi dio smo losi bili, pogotovo u odbrani. Kolko sam vidio onaj Mujakic i Sadiku su usli, ljudi se nisu najbolje snasli, posebno Sadiku. Bilo je dosta nasih dole s obzirom da se igralo na popocnom i prijateljska, a i guzva bila u pm, koda se igra finale Lige Prvaka. Po nekoj mojoj procjeni 20 do 40 nasih. Ekstra gol Halilovica.
jesi vidio brato hladno milja ljudi na prijateljskoj. A za koga nema mjesta, ima na zidu uvijek. Hvala sto ste uljepsi svakako fin dan svojim dolaskom :D
:tokralju:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Zagor
Postovi: 5505
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zagor » 20 jan 2018, 20:02

shaman7 je napisao/la:
Zagor je napisao/la:E ovako, bio sam na utakmici danas. Ne mogu nesto konkretno da kazem ko je valjao ko nije, jer me ono sunce spicilo u glavu :D .. Al otprilike ovako. U prvom dijelu smo bilo vjerujem bolji, iz prostog razloga sto nam je igrao prvi sastav. Adukor je ekstra odradjivao posao kao inace. Opet se Hebibovic bori, al **** zavrsnica nula. Drugi dio smo losi bili, pogotovo u odbrani. Kolko sam vidio onaj Mujakic i Sadiku su usli, ljudi se nisu najbolje snasli, posebno Sadiku. Bilo je dosta nasih dole s obzirom da se igralo na popocnom i prijateljska, a i guzva bila u pm, koda se igra finale Lige Prvaka. Po nekoj mojoj procjeni 20 do 40 nasih. Ekstra gol Halilovica.
jesi vidio brato hladno milja ljudi na prijateljskoj. A za koga nema mjesta, ima na zidu uvijek. Hvala sto ste uljepsi svakako fin dan svojim dolaskom :D
Taj sindrom velezovih navijaca mi nije jasan nikako. Kada vas je islo dok ste igrali u PL dolazilo vas ono prosjecan broj, kad ste bili pri ispadanju dolazilo vas je duplo vise hahaha , za to vam dizem kapu :)
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 20 jan 2018, 20:06

Zagor brate, Halilović dobar kako se priča, jesil ga opazio? Popiša me drugu utakmicu zaredom :D
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
zlo87
Postovi: 3259
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zlo87 » 20 jan 2018, 20:21

evo i ja iz Mostara, zivio suncani grad, mostarska raja i fudbal!
sto se tice nas, po meni najbolji pojedinac Rahmanovic. Halilovic je bas golcinu zabio, dobar je bio, brz, prodoran, samo sam mu zamjerio sto se par puta zaustavio i vratio loptu bez potrebe. Husejinovic i dalje deba, slabo od njeg da ce biti sta. Sadiku me razocarao da budem iskren, dosta puta je lose vratio loptu Adilovicu, u skoku lose udarao loptu, potiljkom je udara. Mustafica bih izdvojio, mali je odlican. Mujakic isto tako dobar. Mihojevic je bio onaj stari. Sabanovic moze konkurisati za prvi sastav, po mom misljenju, odlican kao i Mustafic. Ahmet opet onaj proljetni meni se cini, treba nam Obradovic.
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

Avatar
haris004
Postovi: 1696
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la haris004 » 20 jan 2018, 20:32

Vidim Husref dvije vezane utakmice počinje sa Mustafićem od prve a i svi su puni riječi hvale za njeg. Izgleda da bi mogli značajno pojačati konkurenciju u ionako prilično snažnom veznom redu. Možda to čak znači da će Adukor češće biti na štoperu što je i dobra stvar.
Nisam bio nešto optimističan glede igračkog kadra ali sve mi se više čini da Husref zna šta radi. Možda jedino neki bek da se dovede ali nejse. Ako Husrefu kaže da ne treba, onda ne treba :mrgreen:

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 20 jan 2018, 20:45

Ako Saric fakat ode (kao sto se mahala ovdje) onda ce se otvoriti prostor za Mustafica/Herica/Samira. Uz Stanojevica i Adukora...ekstra.
Jos samo napadac :pray:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
BosnianKingdom
Postovi: 2877
Pridružen/a: 13 jun 2015, 10:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BosnianKingdom » 20 jan 2018, 20:47

Gdje je onaj brat forumas sto je isao na sastanak sa Duljinom sestrom?
Sabrine mi moje!

Avatar
zlo87
Postovi: 3259
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zlo87 » 20 jan 2018, 20:53

muhamedhulk je napisao/la:Ako Saric fakat ode (kao sto se mahala ovdje) onda ce se otvoriti prostor za Mustafica/Herica/Samira. Uz Stanojevica i Adukora...ekstra.
Jos samo napadac :pray:
Ja sam danas cuo da ne ide nigdje i da ce produziti ugovor.
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

Avatar
Amca007
Postovi: 1993
Pridružen/a: 19 apr 2012, 17:11

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amca007 » 20 jan 2018, 21:21

BordoSarajevo je napisao/la:E jedva čekam da gledam Halilovića, drago mi je što se piše pozitivno o njemu jer sam mišljenja da on kvalitetom nije za naš klub.
Momak ima iskustva dosta, smiren i pravi igrac za nas... Mi sa ovakvim sastavom mozemo ozbiljno napasti titulu..Nadam se da ce biti bar jos jedno pojacanje..
Oj djevojko điđo moja, điđala te majka tvoja...

Avatar
Testo
Postovi: 2484
Pridružen/a: 19 feb 2016, 22:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Testo » 20 jan 2018, 21:23

franklampard8 je napisao/la:Tino Sven je posudjen Macabiju do ljeta,informisite se malo
chifuti su raskinuli posudbu ako niti dnao, prvo se informiši pa pričaj
„Ne mogu, brate, ja igrati za novac i slušati kako treba da igram.
Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme.
Rekao sam im da ja mogu da igram samo za Sarajevo.“

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BelminM23 » 20 jan 2018, 21:24

Gdje živite pa vam smeta sunce u zimskom dobu? :mrgreen:

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6239
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moj uzor-S.G » 20 jan 2018, 21:25

Kakav nam je ovaj Kros za siromasne, mali Mustafic? :)
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

fks74
Postovi: 9206
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 20 jan 2018, 21:25

Kazu , Obradovic u ponedjeljak potpisuje za Slobodu. Sad dali je istina, nisam siguran.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 20 jan 2018, 21:42

Tesko je naci napadaca koji ce doci da grije klupu Ahmetovicu. :D Pogotovo kad zna da je potonji prvi topnik lige.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 20 jan 2018, 21:49

fks74 je napisao/la:Kazu , Obradovic u ponedjeljak potpisuje za Slobodu. Sad dali je istina, nisam siguran.
+
Za Slobodu mogu potpisati samo oni koji nemaju gdje, jer oni ostaju svima dužni, i natežu se po sudovima. Eventualno se igrač može zakaćiti na njih do ljeta, da ne ispadne iz forme.
Tačno je da puno obečavaju ali ništa ne ispunjavaju. :hmmmmm:

Avatar
Babatunde
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 maj 2016, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Babatunde » 20 jan 2018, 22:00

Rahmanovic klasa, adukor klasa. Odbrana u prvom pol odlična. Vi bolji u prvom mi u drugom, najrealnije. Mislim da imate najbolji tim u ligi. Sretno vam.
Pozdrav za momke danas sto su dosli, respect i vidimo se opet :salut:
Samo igraj ti i ne predaj se, pjesmom cu te bodriti...
FORZA VELEŽ!

Avatar
Amca007
Postovi: 1993
Pridružen/a: 19 apr 2012, 17:11

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amca007 » 20 jan 2018, 22:04

Kako je Mustafic igrao. Imam nadu u njega da ce biti nosioc igre za dvije godine..
Oj djevojko điđo moja, điđala te majka tvoja...

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: benko21, FCUM, Hajdeee, JavierBosnia i 39 gostiju.