Arsenal - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Gdje će Arsenal završiti iduće sezone?

Anketa je završila: 08 avg 2019, 14:38.

Šampioni (sami se prijavite nadležnom doktoru ako izaberete ovu opciju)
1
6%
Od drugog do četvrtog mjesta
3
19%
Peto ili šesto mjesto
7
44%
Od sedmog do desetog mjesta, pad u mediokritetstvo, Everton II FC
2
13%
Od jedanaestog do sedamnaestog mjesta, katastrofa, dobro da ne ispadnemo
0
Nema glasova.
Od osamnaestog do dvadesetog mjesta (vidjeti tekst iz zagrade kod prve opcije)
0
Nema glasova.
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman u Top 4
1
6%
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman van Top 4
2
13%
 
Ukupno glasova: 16

Avatar
Seaman
Postovi: 4290
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Seaman » 21 jan 2018, 16:46

Jack je napisao/la:Kakav mentalitet ima? Da odbije šampionski tim? Da odbije Juve zbog Arsenala u vakat? Zaista rijetko viđen pobjednički mentalitet :lol:

pobjednički :kafa: otišao u najveći engleski klub,možeš samo kmečat :kafa: ili walcott ima bolji mentalitet koji brao masnu paru za drek,ili tvoj miljenik ima pobjednički mentalitet jer je bio hrpu vremena u bolnici i primao plaću,šta se nije odrekao love kad je bio ozlijeđen :rol: malo morgen

Avatar
Brokula
Postovi: 30907
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Brokula » 21 jan 2018, 16:47

Seamane ja i dalje čekam odgovor
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Jack » 21 jan 2018, 16:49

Da se odrekao plate, imao bi pobjednički mentalite? A baš je nestašan, primao platu po ugovoru a bio povrijeđen, ma bruka :rol: :rol:
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

dark44
Postovi: 2107
Pridružen/a: 27 jun 2017, 13:35
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la dark44 » 21 jan 2018, 16:52

Jack je napisao/la:Kakav mentalitet ima? Da odbije šampionski tim? Da odbije Juve zbog Arsenala u vakat? Zaista rijetko viđen pobjednički mentalitet :lol:
Nemoj biti policajac iz reda topnika, znas ti odlicno na sta sam mislio, kako god United smatram konkurentnim za CL vise od Citya, EPL je nesto drugo.

Mislim da je sezone kad je Alexis stigao u Arsenal, Juve bio daleko manje popularna destinacija za top igrace nego sad.

Avatar
Seaman
Postovi: 4290
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Seaman » 21 jan 2018, 16:52

Jack je napisao/la:Da se odrekao plate, imao bi pobjednički mentalite? A baš je nestašan, primao platu po ugovoru a bio povrijeđen, ma bruka :rol: :rol:


tebi smetaju pare alexisa,ali nesmeta ti nerad tvoga miljenika koji je bio 95% vremena u bolnici i primao pare za svoj nerad :rol: logika vojaeroljubca na kvadrat :rol: :rol:



Brokula je napisao/la:Seamane ja i dalje čekam odgovor

pitaj kompiće za prevoditelja,valjda neko zna čitati između redaka :rol:

Avatar
Brokula
Postovi: 30907
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Brokula » 21 jan 2018, 16:53

Seamane posumnjat će raja da šupljiraš :problem:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Jack » 21 jan 2018, 16:55

dark44 je napisao/la:
Jack je napisao/la:Kakav mentalitet ima? Da odbije šampionski tim? Da odbije Juve zbog Arsenala u vakat? Zaista rijetko viđen pobjednički mentalitet :lol:
Nemoj biti policajac iz reda topnika, znas ti odlicno na sta sam mislio, kako god United smatram konkurentnim za CL vise od Citya, EPL je nesto drugo.

Mislim da je sezone kad je Alexis stigao u Arsenal, Juve bio daleko manje popularna destinacija za top igrace nego sad.
Uozbilji se,
Juve je u bliskoj prošlosti 5 levela iznad Arsenala. Nije Alexis došao prije 100 godina nego prije 3.


Evo ovoga opet, kome smetaju pare? Otišao je zbog više para prije svega, nisam reko da mi to smeta nego da je to fakt :lol:
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
Seaman
Postovi: 4290
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Seaman » 21 jan 2018, 16:59

Jack je napisao/la:
dark44 je napisao/la:
Jack je napisao/la:Kakav mentalitet ima? Da odbije šampionski tim? Da odbije Juve zbog Arsenala u vakat? Zaista rijetko viđen pobjednički mentalitet :lol:
Nemoj biti policajac iz reda topnika, znas ti odlicno na sta sam mislio, kako god United smatram konkurentnim za CL vise od Citya, EPL je nesto drugo.

Mislim da je sezone kad je Alexis stigao u Arsenal, Juve bio daleko manje popularna destinacija za top igrace nego sad.
Uozbilji se,
Juve je u bliskoj prošlosti 5 levela iznad Arsenala. Nije Alexis došao prije 100 godina nego prije 3.


Evo ovoga opet, kome smetaju pare? Otišao je zbog više para prije svega, nisam reko da mi to smeta nego da je to fakt :lol:


smetaju tebi pare kad je u pitanju alexisa,a nesmetaju ti pare kad je u pitanju tvoj miljenik ,dvoličnost na kvadrat :rol: on igra za 3 peciva kod xhake




Brokula je napisao/la:Seamane posumnjat će raja da šupljiraš :problem:

nešupljiram ja ništa,pisao sam već o tome i smiješnome sustavu plaća u prćiji pa pronađi :kafa:

dark44
Postovi: 2107
Pridružen/a: 27 jun 2017, 13:35
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la dark44 » 21 jan 2018, 17:02

Pa dobro tad je izgledalo da je Arsenal u usponu, doveo par dobrih igraca, imao neku okosnicu tima i igrao redovno LP, ocekivalo se da ce napasti EPL a mislim da je svim igracima to veca poslastica od skudeta.

U trenutku kada je Alexis dolazio u Arsenal, Juve prije tog bio kanta za napucavanje u CL, niko nije ocekivao da ce Allegri za tako mali vremenski period uciniti mnogo.

Ali dijelim misljenje da su i pare imale ulogu, mislim da li bi ti igrao zanimljiviju ligu za vise para ili osvajao u tom trenutku slabiju za manje para?

Avatar
Brokula
Postovi: 30907
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Brokula » 21 jan 2018, 17:02

Misliš ne šupljiraš :problem:

Znači ti si bio za to da mi ponudimo Sanchezu 350-400k platu?
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
topnik1
Postovi: 15127
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la topnik1 » 21 jan 2018, 17:05

dark44 je napisao/la:Pa dobro tad je izgledalo da je Arsenal u usponu, doveo par dobrih igraca, imao neku okosnicu tima i igrao redovno LP, ocekivalo se da ce napasti EPL a mislim da je svim igracima to veca poslastica od skudeta.

U trenutku kada je Alexis dolazio u Arsenal, Juve prije tog bio kanta za napucavanje u CL, niko nije ocekivao da ce Allegri za tako mali vremenski period uciniti mnogo.

Ali dijelim misljenje da su i pare imale ulogu, mislim da li bi ti igrao zanimljiviju ligu za vise para ili osvajao u tom trenutku slabiju za manje para?
Pa Arsenal je dugi niz godina kanta za napucavanje u CL ,redovna kucka Bayernu,Barci pa i u grupi su se znali brukati i gubiti od Dinamo Zagreba
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

dark44
Postovi: 2107
Pridružen/a: 27 jun 2017, 13:35
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la dark44 » 21 jan 2018, 17:07

topnik1 je napisao/la:
dark44 je napisao/la:Pa dobro tad je izgledalo da je Arsenal u usponu, doveo par dobrih igraca, imao neku okosnicu tima i igrao redovno LP, ocekivalo se da ce napasti EPL a mislim da je svim igracima to veca poslastica od skudeta.

U trenutku kada je Alexis dolazio u Arsenal, Juve prije tog bio kanta za napucavanje u CL, niko nije ocekivao da ce Allegri za tako mali vremenski period uciniti mnogo.

Ali dijelim misljenje da su i pare imale ulogu, mislim da li bi ti igrao zanimljiviju ligu za vise para ili osvajao u tom trenutku slabiju za manje para?
Pa Arsenal je dugi niz godina kanta za napucavanje u CL ,redovna kucka Bayernu,Barci pa i u grupi su se znali brukati i gubiti od Dinamo Zagreba
Pa dobro istina, ali nadzirala se neka nova era dok se u Juventusu nije ocekivao tako nagli uspon to sam i objasnio.
Mislim ja nisam ocekivao ovakav rasplet te godine, jesi li ti?

Avatar
Seaman
Postovi: 4290
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Seaman » 21 jan 2018, 17:08

Brokula je napisao/la:Misliš ne šupljiraš :problem:

Znači ti si bio za to da mi ponudimo Sanchezu 350-400k platu?

ako treba i 500 k :kafa: bolje i to nego po 175 armencu i gaboncu,350 će biti minalno ove 2 :rol: i onda pričaju plaćenik alexis ajd u **** krasni,pa da si zadržao njega mogao si i privući neke wc igrače,ovako će dobiti ove polovnjake :rol: ali prilika je bila propuštena dolaskom njega,okaća i cecha kad se moglo s još 2-3 wc napraviti ekipu i uzeti minimalno titulu u sezoni kad je leicester uzeo,ali tad je nosonja pokazao znanje u špici,koji će sad wc igrač htjeti doći u nikad goru vojaerovu prćiju

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Jack » 21 jan 2018, 17:09

Ma budi realan, mi smo prije dolaska Alexisa bili milion kilometara daleko od titule ili bilo čega ozbiljnog. O ligi prvaka da ne pričam, a podsjećam te, kad je Alexis došao rekao je da hoće da uzme Ligu prvaka s nama. Šta ima, kakoe? :wtf:
Ako je on tu vidio neki šampionski potencijal, svaka njemu čast.

Ne znam ja, ne bi ulazio u to šta bi ja uradio jer to nije vazno.
Važno je da je Alexis već 2 puta pokazao da bira pare umjesto sigurnog trofeja. Možete vi to nazvati kako hoćete ali to je činjenica.
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
Seaman
Postovi: 4290
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Seaman » 21 jan 2018, 17:18

tko zna šta mu je vojaer tad obećao,isto je sad ovom kvazi gabonxu se nalagao da će dovesti hrpu wc klasa na ljeto :rol:

Avatar
alexis17
Postovi: 119
Pridružen/a: 28 dec 2014, 11:22

Re: Arsenal

Post Postao/la alexis17 » 21 jan 2018, 20:45

Odlican vikend. Vrlo bitna pobjeda sa psiholoskog aspekta za ekipu, blize smo Tottenhamu za 2 boda i nadat se da ce Swansea nekim cudo uspjeti uzeti bar bod sutra. Sljedece kolo ce Miki biti tu, Koss se vratio, 4 opet nazad, ako Auba potpise opet smo u trci za to 4. mjesto, mada sam vise za opciju da se svim snagama fokusiramo na Evropa ligu. Mislim da sa ova dva pojacanja ne postoji ekipa osim Napolija koja nas moze proci na dvije utakmice.

Avatar
Seaman
Postovi: 4290
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Seaman » 21 jan 2018, 21:05

alexis17 je napisao/la:. Mislim da sa ova dva pojacanja ne postoji ekipa osim Napolija koja nas moze proci na dvije utakmice.


dečec,na kojim si ti drogama :rol: ti misliš da bi ekipa vojaera,prošla na 2 tekme Atletico Madrid :lol: pa veće bi šanse imali u finalu, u jednog tekmi nego u 2 s njima :rol: i ovaj kvazi gabonac ti nemože igrat el :kafa:

Avatar
alexis17
Postovi: 119
Pridružen/a: 28 dec 2014, 11:22

Re: Arsenal

Post Postao/la alexis17 » 21 jan 2018, 21:23

Seaman je napisao/la:
alexis17 je napisao/la:. Mislim da sa ova dva pojacanja ne postoji ekipa osim Napolija koja nas moze proci na dvije utakmice.


dečec,na kojim si ti drogama :rol: ti misliš da bi ekipa vojaera,prošla na 2 tekme Atletico Madrid :lol: pa veće bi šanse imali u finalu, u jednog tekmi nego u 2 s njima :rol: i ovaj kvazi gabonac ti nemože igrat el :kafa:
Za neke stvari treba i srece, mada mislim da ja nama veci problem Napoli nego Atletico. Napoli bi razbucao nasu odbranu, Atletico bi igrao na 1 gol sto nama puno vise odgovara nego da se sa raspalom odbranom ganjamo sa onim brzanerima naprijed. Auba je svakako kratkorocno rjesenje da se navijacima malo oci zamazu, ali pretpostavljam da njegovo neigranje znaci da cemo se opet fokusirati na borbu za 4. mjesto, a ne EL.

Avatar
Seaman
Postovi: 4290
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Seaman » 21 jan 2018, 21:29

alexis17 je napisao/la:
Seaman je napisao/la:
alexis17 je napisao/la:. Mislim da sa ova dva pojacanja ne postoji ekipa osim Napolija koja nas moze proci na dvije utakmice.


dečec,na kojim si ti drogama :rol: ti misliš da bi ekipa vojaera,prošla na 2 tekme Atletico Madrid :lol: pa veće bi šanse imali u finalu, u jednog tekmi nego u 2 s njima :rol: i ovaj kvazi gabonac ti nemože igrat el :kafa:
Za neke stvari treba i srece, mada mislim da ja nama veci problem Napoli nego Atletico. Napoli bi razbucao nasu odbranu, Atletico bi igrao na 1 gol sto nama puno vise odgovara nego da se sa raspalom odbranom ganjamo sa onim brzanerima naprijed. Auba je svakako kratkorocno rjesenje da se navijacima malo oci zamazu, ali pretpostavljam da njegovo neigranje znaci da cemo se opet fokusirati na borbu za 4. mjesto, a ne EL.

napoli je precijenjenja ekipa i oni bi nam više odgovorali nego atletico koji bi nas ubio iz kontri kao male majmune,pustili bi nam posjed lopte a nebi im zabili gol do sutra,napoli će kitu osvojiti kao i u žabariji,juve će ih na kraju popišati bez obzira na prednost koju imaju

Avatar
Brokula
Postovi: 30907
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Brokula » 21 jan 2018, 22:10

:lol: :lol:
slika
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Zaključano

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.