NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 21 jan 2018, 20:15

Zmaj88 je napisao/la:Koji je maksimalan broj stranaca u ekipi, odnosno u prvih 11 i u rosteru od 25 igraca u nasoj ligi. Ima li to određeno ili može kako ko hoće.
Ne moze kako hoce cini mi se 5 stranaca je dozvoljeno al i to su htjeli skratit ,a za prvih 11 ja stvarno n znam .Nek neko odgovori ko zna sigurno

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 21 jan 2018, 20:18

Zmaj88 je napisao/la:Koji je maksimalan broj stranaca u ekipi, odnosno u prvih 11 i u rosteru od 25 igraca u nasoj ligi. Ima li to određeno ili može kako ko hoće.
Sada 7, od iduce sezone 4.
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 21 jan 2018, 20:33

BRONSON a koliko ih moze igrat u prvih 11 .ja mislio 5 stranaca dozvoljeno

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 21 jan 2018, 20:42

Ipak u zapisniku za jednu tekmu moze biti prijavljeno 6 stranaca, a od naredne sezone taj broj je smanjen na 4.
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 21 jan 2018, 22:47

I Adilovici idu u Turaku, jedna radosna :)
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
sve5
Postovi: 308
Pridružen/a: 24 feb 2017, 13:12
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sve5 » 21 jan 2018, 22:49

prisonbreak je napisao/la:I Adilovici idu u Turaku, jedna radosna :)
Oba?

:oops: :oops:

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 21 jan 2018, 22:55

sve5 je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:I Adilovici idu u Turaku, jedna radosna :)
Oba?

:oops: :oops:
Nisu provjerene info. al 99 % ide cuponja. Onaj sto ne zna hodati. Ak bude tako ja onda stvarno ne znam sta da mislim dalje.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

MrSpok
Postovi: 49
Pridružen/a: 26 nov 2017, 22:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la MrSpok » 21 jan 2018, 23:00

"Klub ide stazama stabilizacije i napretka".Ma privatna prcija nepismenog polusvijeta.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 21 jan 2018, 23:54

imali ste godinu dana sva vasa borba su bila sopstenja cisto sviranje kurcu.jbo vas Adilovic ko da mi bitan on sad e kad bi igro u prvih 11 pored ovih igraca aa to je zabrinjavajuce a iso ne iso svedno mi kad svakako ima ugovor od Satorovica...Vise me zanima kako ce mo sezonu pocet i kad ce reprogram nego Adilovic
Zadnja izmjena: BatistutA19, dana/u 22 jan 2018, 00:00, ukupno mijenjano 1 put.

Titilikce14oldschool
Postovi: 32
Pridružen/a: 14 jan 2018, 15:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Titilikce14oldschool » 21 jan 2018, 23:55

Ma nekako mi i logično da ce ga povesti,ugovor na 4 godine,zaštićen kao polarni medvjed,nek prodje bar pripreme nebil se ko zajebao pa ga pozvao i predstavio kao pojačanje...

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 22 jan 2018, 00:06

Titilikce14oldschool je napisao/la:Ma nekako mi i logično da ce ga povesti,ugovor na 4 godine,zaštićen kao polarni medvjed,nek prodje bar pripreme nebil se ko zajebao pa ga pozvao i predstavio kao pojačanje...
Ma jednog Hadzikadunica otjerase koji sigurno bar nesto zna, ostavljaju tatine sinove, kako je to bolno. Al sve to moramo istrpiti radi prijasnji vremena. Nadam se da ce se ovi stranci moci registrovat, a i ako ne mognu ja mislim da imamo bolju ekipu od Goska. Finu ekipicu mi je slozila Sloboda sa Rustemovicem i Bekicem plus dobar trener. Radnik mi je oslabljen, Borac takodjer, oni bi vrlo lahko mogli boriti se za opstanak.

Cak, i bez stranaca ja mislim da bi se mogli potuci za svima iz lige za opstanak.

-------Markovic---
Livancic-Pandza-Durakovic(Kadric)-Bevab
---Mehic(Kadric)--Sisic
Jurina-Salcininovic-Djelmic------>(Andjusic)
-------Nikolic------

Edit: i sa stranicma smo najtanji na stoperskim pozicijama skroz, i lijevi bek, gdje ce vjerovatno doci Burek.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 22 jan 2018, 00:17

Papaz u Tošku
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Titilikce14oldschool
Postovi: 32
Pridružen/a: 14 jan 2018, 15:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Titilikce14oldschool » 22 jan 2018, 00:30

prisonbreak je napisao/la:
Titilikce14oldschool je napisao/la:Ma nekako mi i logično da ce ga povesti,ugovor na 4 godine,zaštićen kao polarni medvjed,nek prodje bar pripreme nebil se ko zajebao pa ga pozvao i predstavio kao pojačanje...
Ma jednog Hadzikadunica otjerase koji sigurno bar nesto zna, ostavljaju tatine sinove, kako je to bolno. Al sve to moramo istrpiti radi prijasnji vremena. Nadam se da ce se ovi stranci moci registrovat, a i ako ne mognu ja mislim da imamo bolju ekipu od Goska. Finu ekipicu mi je slozila Sloboda sa Rustemovicem i Bekicem plus dobar trener. Radnik mi je oslabljen, Borac takodjer, oni bi vrlo lahko mogli boriti se za opstanak.

Cak, i bez stranaca ja mislim da bi se mogli potuci za svima iz lige za opstanak.

-------Markovic---
Livancic-Pandza-Durakovic(Kadric)-Bevab
---Mehic(Kadric)--Sisic
Jurina-Salcininovic-Djelmic------>(Andjusic)
-------Nikolic------

Edit: i sa stranicma smo najtanji na stoperskim pozicijama skroz, i lijevi bek, gdje ce vjerovatno doci Burek.
U pravu si za Borac,nekako svi njih smatraju sigurnim a mi smo ih dobili sa onom "ekipom",sada su već loši gotovo kao i mi u prvom djelu...

salebl
Postovi: 259
Pridružen/a: 08 jan 2009, 11:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la salebl » 22 jan 2018, 08:42

Titilikce14oldschool je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:
Titilikce14oldschool je napisao/la:Ma nekako mi i logično da ce ga povesti,ugovor na 4 godine,zaštićen kao polarni medvjed,nek prodje bar pripreme nebil se ko zajebao pa ga pozvao i predstavio kao pojačanje...
Ma jednog Hadzikadunica otjerase koji sigurno bar nesto zna, ostavljaju tatine sinove, kako je to bolno. Al sve to moramo istrpiti radi prijasnji vremena. Nadam se da ce se ovi stranci moci registrovat, a i ako ne mognu ja mislim da imamo bolju ekipu od Goska. Finu ekipicu mi je slozila Sloboda sa Rustemovicem i Bekicem plus dobar trener. Radnik mi je oslabljen, Borac takodjer, oni bi vrlo lahko mogli boriti se za opstanak.

Cak, i bez stranaca ja mislim da bi se mogli potuci za svima iz lige za opstanak.

-------Markovic---
Livancic-Pandza-Durakovic(Kadric)-Bevab
---Mehic(Kadric)--Sisic
Jurina-Salcininovic-Djelmic------>(Andjusic)
-------Nikolic------

Edit: i sa stranicma smo najtanji na stoperskim pozicijama skroz, i lijevi bek, gdje ce vjerovatno doci Burek.
U pravu si za Borac,nekako svi njih smatraju sigurnim a mi smo ih dobili sa onom "ekipom",sada su već loši gotovo kao i mi u prvom djelu...
Izvinjavam se na upadu, ali mislim da je samo Vitez gori od nas trenutno. Kod nas u Borcu je otjerano sve sto je valjalo, a o ovim "pojacanjima" ne bih stvarno. Boricemo se za opstanak itekako, cak mislim da smo najblizi ispadanju trenutno.

Inace, drago mi je sto ce se Celik opet uspjeti iscupati. Tu vise nema dileme. Vidjecemo za pocetak kako ce Musa uklopiti sve ove igrace, mada ne vjerujem da ce tu biti nekih problema.

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 22 jan 2018, 09:28

Koja sramota za grad i ovo malo čaršije da ova dva klena zajedno s klenom Duvnjakom moraju ići na pripreme, i moraju da budu u Čeliku. Lik ne zna hodat, al je devetka Čelika, mlada nada BH fudbala. Ako je bilo imalo pozitive glede ovog segmenta,sad je sve jasno s ovim potezom. Poserem se na bezmudo rukovodstvo i na sve propale trenere u Čeliku.
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
L_blancos
Postovi: 3429
Pridružen/a: 15 maj 2010, 11:30
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la L_blancos » 22 jan 2018, 09:40

Treba raskinuti ugovor i isplatiti odštetu od par stotina hiljada KM, samo da bi carsija bila zadovoljna.

Nije ovo birtija, igrači su pod ugovorom i logicno da ćeš ih tretirati kao takve. Da imaju kvalitet, ne bih se bunio i da igraju. A ovako, tu su dok ne prodje ugovor i to je to. Oni su sada najmanji problem pored reprograma.
Nadam se da se ovi stranci neće morati registrovati kao dostavljači u Velmi da bi mogli igrati za nas.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 22 jan 2018, 09:45

Fina opremica :) fina klapica bez ove trojice. Zao mi malog Popovica sto je zapostavljen, Emrah ne bi i onako dobio priliku nek potrazi u prvoj ligi mogao bi on nekada fino proigrati.
Edit: ima se moze se, putuje se avioncekom :urnebes: :urnebes: :clap:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 22 jan 2018, 10:08

Steta za malog Popovica, pa i sabanovica, s obzirom da su sad odjednom iz juniora povukli malog ibrakovica.

Sta je s Nikolicem, njega nema na spisku.

EDIT: Oprema, odnosno trenerke iste kao kod sudija naseg kantona :D

Avatar
Nimla_RZ
Postovi: 4010
Pridružen/a: 05 mar 2011, 16:05
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Nimla_RZ » 22 jan 2018, 10:15

Samo naučite odigrat dupli pas u toj Antaliji :pray:
Čelik Zenica 1945

Avatar
avenija
Postovi: 13598
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 22 jan 2018, 10:22

Fali ovdje jos 2 igraca provjerena za siguran opstanak.
Ne znam sta je sa Burekovicem ? Pa on je Jordi Alba za ove sve bekove
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.