Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

samoposmatram
Postovi: 5291
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la samoposmatram » 21 jan 2018, 19:52

Prosinecki do sada pokazuje sposobnost vrsnog menadzera. Fino je prenjeo u javnost sirenje igrackog kadra. Spomenuti igraci su odavno skautirani od strane njegovog tima.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la DrFilgud » 21 jan 2018, 19:57

Raonffa je napisao/la: Pa s obzirom kakvo nam je stanje sa desnim bekovima, vjeruj mi da rezerva Rapida ozbiljno ulazi u konkurenciju da se nađe među 23 najbolja igrača reprezentacija, ako kojim slučajem ponovo zaigra onda definitivno postaje možda i prvi izbor na toj poziciji.
Ma moguce je, nego mi bas s Pavelicem nekako izgleda bez veze da ga sada zovemo. Neka se bar ustali u prvih 11 , pa da imamo neko realno opravdanje.
Prosinecki ce biti dobar mamac za mlade, narociti Srbe i Hrvate i to je dobro.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Raonffa » 21 jan 2018, 19:59

DrFilgud je napisao/la:
Raonffa je napisao/la: Pa s obzirom kakvo nam je stanje sa desnim bekovima, vjeruj mi da rezerva Rapida ozbiljno ulazi u konkurenciju da se nađe među 23 najbolja igrača reprezentacija, ako kojim slučajem ponovo zaigra onda definitivno postaje možda i prvi izbor na toj poziciji.
Ma moguce je, nego mi bas s Pavelicem nekako izgleda bez veze da ga sada zovemo. Neka se bar ustali u prvih 11 , pa da imamo neko realno opravdanje.
Prosinecki ce biti dobar mamac za mlade, narociti Srbe i Hrvate i to je dobro.
Ma do kraja polusezone bit će samo jedno okupljanje (martovsko, ovo sada ne računam jer nije zvanično) i biće vremena da se taj Pavelić uprati, ako se ponovo ustali treba ga probati privući da igra za nas, možda je i skontao neke stvari u međuvremenu, ne bi bio ni prvi ni posljednji igrač kojem je došlo iz guzice u glavu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 21 jan 2018, 20:05

Kakav Pavelic, nismo miki-maus reprezentacija da zovemo igrace koji su nas hladno odbili.

Avatar
Rimes87
Postovi: 2001
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Rimes87 » 21 jan 2018, 20:25

Vucevich je napisao/la:Kakav Pavelic, nismo miki-maus reprezentacija da zovemo igrace koji su nas hladno odbili.
E, ****, covjek ti gore iznad naborja tri primjera i ti sad odjednom ne bi takve igrace. Od biraca nema ****.
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 21 jan 2018, 20:29

Rimes87 je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Kakav Pavelic, nismo miki-maus reprezentacija da zovemo igrace koji su nas hladno odbili.
E, ****, covjek ti gore iznad naborja tri primjera i ti sad odjednom ne bi takve igrace. Od biraca nema ****.
Nikad ne bi takvog igraca, ako je to tako onda nismo reprezentacija vec kanta za otpad gdje dolaze oportunisti kojima boli **** za Bosnu i Hercegovinu ali nisu dovoljno dobri da igraju za "svoju" drzavu. Nije to "odjednom", vec oduvijek. Ako tako nastavimo necemo nikad biti ozbiljna reprezentacija, i uvijek cemo biti iza Srbije, Hrvatske a i ostale zemlje regiona.

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Moggi » 21 jan 2018, 20:42

imamo milosevica, dajte nam pavelica i busuladzica, fale jos kakav praljak, karadzic, oric
Zarathustra

sedra
Postovi: 1389
Pridružen/a: 21 okt 2009, 09:45
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la sedra » 21 jan 2018, 21:16

Evander je napisao/la:I Sasa Papac je svojevremeno rekao da moze samo za Hrvatsku igrati, da nikad ne bi mogao igrati za Bosnu. Misimovic je dosao samo iz razloga sto ga je Srbija odhebala.
Svakom srbinu i hrvatu, osim mozda ovih sto zive u Sarajevu, Zenici, Tuzli, Srbija i Hrvatska su prve opcije.
Ziva istina! Na zalost.. :plac:

sedra
Postovi: 1389
Pridružen/a: 21 okt 2009, 09:45
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la sedra » 21 jan 2018, 21:21

Rimes87 je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Kakav Pavelic, nismo miki-maus reprezentacija da zovemo igrace koji su nas hladno odbili.
E, ****, covjek ti gore iznad naborja tri primjera i ti sad odjednom ne bi takve igrace. Od biraca nema ****.

Izabirac nadje otirac :njanjanja:

Kasnije intervju Robija na bhtv1

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Raonffa » 21 jan 2018, 22:20

sedra je napisao/la:

Izabirac nadje otirac :njanjanja:

Kasnije intervju Robija na bhtv1
U koliko sati je intervju?
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la marconato » 21 jan 2018, 23:41

Vucevich je napisao/la: Nikad ne bi takvog igraca, ako je to tako onda nismo reprezentacija vec kanta za otpad gdje dolaze oportunisti kojima boli **** za Bosnu i Hercegovinu ali nisu dovoljno dobri da igraju za "svoju" drzavu. Nije to "odjednom", vec oduvijek. Ako tako nastavimo necemo nikad biti ozbiljna reprezentacija, i uvijek cemo biti iza Srbije, Hrvatske a i ostale zemlje regiona.
Mislim da to nema bas puno veze s tim.
Puno veca problematika je u pitanju od samog izbora pojedinih igraca za koga ce igrati, da bi sve te reprezentacije imale prefiks "ozbiljnih"...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Moggi » 22 jan 2018, 00:07

na stoperu se otvaraju fine opcije za buducnost sa simunovicem, memisevicem i serbedzicem, eventualno bjelic, mihojevic i ovi mladji sadiku isl
Zarathustra

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 22 jan 2018, 00:21

Moggi je napisao/la:na stoperu se otvaraju fine opcije za buducnost sa simunovicem, memisevicem i serbedzicem, eventualno bjelic, mihojevic i ovi mladji sadiku isl
Ko su Serbedzic i Bjelic?

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Raonffa » 22 jan 2018, 00:27

Jedino mi je poznat Emir Bjelić igrač Metza, mada mislim da je on više defanzivni vezni nego stoper.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Moggi » 22 jan 2018, 00:29

Vucevich je napisao/la:
Moggi je napisao/la:na stoperu se otvaraju fine opcije za buducnost sa simunovicem, memisevicem i serbedzicem, eventualno bjelic, mihojevic i ovi mladji sadiku isl
Ko su Serbedzic i Bjelic?
čić*, a ovaj bjelic ne znam od kud mi haha, selimovic sam mislio boze
Zarathustra

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la DaVinci » 22 jan 2018, 00:38

DrFilgud je napisao/la:
Maestro je napisao/la:Po mom misljenju tesko da ima koji igrac a da jos neigra za nas. Burnic i Selimovic su tu ostalo nema ko.
Moguce da ima ovih Hrvata i Srba koji imaju pravo igrati za nas, a tesko ce da se probiju kod njih. :hmmmmm:
Marko Vejinovic iz holandskog AZ ... mozda se i on nas opet sjetio sad kad je prop'o k'o zeton ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 22 jan 2018, 00:44

DaVinci je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la:
Maestro je napisao/la:Po mom misljenju tesko da ima koji igrac a da jos neigra za nas. Burnic i Selimovic su tu ostalo nema ko.
Moguce da ima ovih Hrvata i Srba koji imaju pravo igrati za nas, a tesko ce da se probiju kod njih. :hmmmmm:
Marko Vejinovic iz holandskog AZ ... mozda se i on nas opet sjetio sad kad je prop'o k'o zeton ... :zviz:
On mi je na FMu zavrsio u Bajernu :lol:


Eisenbahner1921
Postovi: 2991
Pridružen/a: 11 nov 2015, 17:10
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Eisenbahner1921 » 22 jan 2018, 16:11

Moggi je napisao/la:na stoperu se otvaraju fine opcije za buducnost sa simunovicem, memisevicem i serbedzicem, eventualno bjelic, mihojevic i ovi mladji sadiku isl
Ma kakav Mihojevic, malo je reci precijenjen.
Životni saputnik! 1921

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 22 jan 2018, 16:38

Nece biti nista od tog Mihojevica. Nadam se da u buducnosti Adnan Kovacevic moze biti od koristi

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: marconato, RajvoSA03, Sindikat12 i 17 gostiju.