Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,insider

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 21 jan 2018, 19:50

Raonffa WroteColonOdbio nas je i Hajrović otvoreno, pa da ne bi njega vjerovatno ne bi vidjeli Brazila, a ni velikog takmičenja još dugo vremena.

Nije poenta u tom nekom pozivu Pavelića, yebat ga ne moramo ga sad zvati, al' dolazak Prosinečkog može biti plus kod ovakvih igrača da prevagnu i da nas izaberu prije drugih reprezentacija. A konkretno Pavelića treba pratiti, kako je ispao iz prvih 11 Rapida, tako se može i vratiti.

Jeste, ali je Hajrovic bio ponajbolji igrac svicarske lige , bio pred transferom u vecu ligu...
Sto se tice Pavelica, pitanje je da li igrac koji je rezerva u Rapidu ima mjesto i u nasoj U21, da ne govorimo o seniorima? Pa nas je jos i odbio prije godinu-dvije.
Zadnja izmjena: DrFilgud, dana/u 21 jan 2018, 19:54, ukupno mijenjano 3 puta.

Esport
Kontakt:

PostPostao/la Esport » 21 jan 2018, 19:50

coelho41 WroteColonPa nismo mi Njemačka da pozovemo samo U23 igrače, ne znam što se žalite, neka par iskusnijih, pa hoćemo i pobjedu, osim uigravanja.

:thumbup:

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 21 jan 2018, 19:52

DrFilgud WroteColon
Raonffa WroteColonOdbio nas je i Hajrović otvoreno, pa da ne bi njega vjerovatno ne bi vidjeli Brazila, a ni velikog takmičenja još dugo vremena.

Nije poenta u tom nekom pozivu Pavelića, yebat ga ne moramo ga sad zvati, al' dolazak Prosinečkog može biti plus kod ovakvih igrača da prevagnu i da nas izaberu prije drugih reprezentacija. A konkretno Pavelića treba pratiti, kako je ispao iz prvih 11 Rapida, tako se može i vratiti.

Jeste, ali je Hajrovic bio ponajbolji igrac svicarske lige , bio pred transferom u vecu ligu...
Sto se tice Pavelica, pitanje je da li igrac koji je rezerva u Rapidu ima mjesto i u nasoj U21, da ne govorimo o seniorima? Pa nas je jos i odbio prije godinu-dvije.
U tom smislu bi bilo previse.

Pa s obzirom kakvo nam je stanje sa desnim bekovima, vjeruj mi da rezerva Rapida ozbiljno ulazi u konkurenciju da se nađe među 23 najbolja igrača reprezentacija, ako kojim slučajem ponovo zaigra onda definitivno postaje možda i prvi izbor na toj poziciji.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

samoposmatram
Kontakt:

PostPostao/la samoposmatram » 21 jan 2018, 19:52

Prosinecki do sada pokazuje sposobnost vrsnog menadzera. Fino je prenjeo u javnost sirenje igrackog kadra. Spomenuti igraci su odavno skautirani od strane njegovog tima.
Sami sebi dovoljni, nikom drugom povoljni, ideološki pogubljeni, nepristojni čak i vulgarni
puni mržnje prema svakom, koji isto ne misli

to smo mi forumasi

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 21 jan 2018, 19:57

Raonffa WroteColonPa s obzirom kakvo nam je stanje sa desnim bekovima, vjeruj mi da rezerva Rapida ozbiljno ulazi u konkurenciju da se nađe među 23 najbolja igrača reprezentacija, ako kojim slučajem ponovo zaigra onda definitivno postaje možda i prvi izbor na toj poziciji.

Ma moguce je, nego mi bas s Pavelicem nekako izgleda bez veze da ga sada zovemo. Neka se bar ustali u prvih 11 , pa da imamo neko realno opravdanje.
Prosinecki ce biti dobar mamac za mlade, narociti Srbe i Hrvate i to je dobro.

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 21 jan 2018, 19:59

DrFilgud WroteColon
Raonffa WroteColonPa s obzirom kakvo nam je stanje sa desnim bekovima, vjeruj mi da rezerva Rapida ozbiljno ulazi u konkurenciju da se nađe među 23 najbolja igrača reprezentacija, ako kojim slučajem ponovo zaigra onda definitivno postaje možda i prvi izbor na toj poziciji.

Ma moguce je, nego mi bas s Pavelicem nekako izgleda bez veze da ga sada zovemo. Neka se bar ustali u prvih 11 , pa da imamo neko realno opravdanje.
Prosinecki ce biti dobar mamac za mlade, narociti Srbe i Hrvate i to je dobro.

Ma do kraja polusezone bit će samo jedno okupljanje (martovsko, ovo sada ne računam jer nije zvanično) i biće vremena da se taj Pavelić uprati, ako se ponovo ustali treba ga probati privući da igra za nas, možda je i skontao neke stvari u međuvremenu, ne bi bio ni prvi ni posljednji igrač kojem je došlo iz guzice u glavu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 21 jan 2018, 20:05

Kakav Pavelic, nismo miki-maus reprezentacija da zovemo igrace koji su nas hladno odbili.

Rimes87
Kontakt:

PostPostao/la Rimes87 » 21 jan 2018, 20:25

Vucevich WroteColonKakav Pavelic, nismo miki-maus reprezentacija da zovemo igrace koji su nas hladno odbili.

E, ****, covjek ti gore iznad naborja tri primjera i ti sad odjednom ne bi takve igrace. Od biraca nema ****.
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 21 jan 2018, 20:29

Rimes87 WroteColon
Vucevich WroteColonKakav Pavelic, nismo miki-maus reprezentacija da zovemo igrace koji su nas hladno odbili.

E, ****, covjek ti gore iznad naborja tri primjera i ti sad odjednom ne bi takve igrace. Od biraca nema ****.

Nikad ne bi takvog igraca, ako je to tako onda nismo reprezentacija vec kanta za otpad gdje dolaze oportunisti kojima boli **** za Bosnu i Hercegovinu ali nisu dovoljno dobri da igraju za "svoju" drzavu. Nije to "odjednom", vec oduvijek. Ako tako nastavimo necemo nikad biti ozbiljna reprezentacija, i uvijek cemo biti iza Srbije, Hrvatske a i ostale zemlje regiona.

Moggi
Kontakt:

PostPostao/la Moggi » 21 jan 2018, 20:42

imamo milosevica, dajte nam pavelica i busuladzica, fale jos kakav praljak, karadzic, oric
"EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Baho."

dugi vokal spahe velida

sedra
Kontakt:

PostPostao/la sedra » 21 jan 2018, 21:16

Evander WroteColonI Sasa Papac je svojevremeno rekao da moze samo za Hrvatsku igrati, da nikad ne bi mogao igrati za Bosnu. Misimovic je dosao samo iz razloga sto ga je Srbija odhebala.
Svakom srbinu i hrvatu, osim mozda ovih sto zive u Sarajevu, Zenici, Tuzli, Srbija i Hrvatska su prve opcije.

Ziva istina! Na zalost.. :plac:

sedra
Kontakt:

PostPostao/la sedra » 21 jan 2018, 21:21

Rimes87 WroteColon

Izabirac nadje otirac :njanjanja:

Kasnije intervju Robija na bhtv1

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 21 jan 2018, 22:20

sedra WroteColon

Izabirac nadje otirac :njanjanja:

Kasnije intervju Robija na bhtv1

U koliko sati je intervju?

marconato
Kontakt:

PostPostao/la marconato » 21 jan 2018, 23:41

Vucevich WroteColonNikad ne bi takvog igraca, ako je to tako onda nismo reprezentacija vec kanta za otpad gdje dolaze oportunisti kojima boli **** za Bosnu i Hercegovinu ali nisu dovoljno dobri da igraju za "svoju" drzavu. Nije to "odjednom", vec oduvijek. Ako tako nastavimo necemo nikad biti ozbiljna reprezentacija, i uvijek cemo biti iza Srbije, Hrvatske a i ostale zemlje regiona.

Mislim da to nema bas puno veze s tim.
Puno veca problematika je u pitanju od samog izbora pojedinih igraca za koga ce igrati, da bi sve te reprezentacije imale prefiks "ozbiljnih"...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Moggi
Kontakt:

PostPostao/la Moggi » 22 jan 2018, 00:07

na stoperu se otvaraju fine opcije za buducnost sa simunovicem, memisevicem i serbedzicem, eventualno bjelic, mihojevic i ovi mladji sadiku isl
"EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Baho."

dugi vokal spahe velida

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 22 jan 2018, 00:21

Moggi WroteColonna stoperu se otvaraju fine opcije za buducnost sa simunovicem, memisevicem i serbedzicem, eventualno bjelic, mihojevic i ovi mladji sadiku isl

Ko su Serbedzic i Bjelic?

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 22 jan 2018, 00:27

Jedino mi je poznat Emir Bjelić igrač Metza, mada mislim da je on više defanzivni vezni nego stoper.

Moggi
Kontakt:

PostPostao/la Moggi » 22 jan 2018, 00:29

Vucevich WroteColon
Moggi WroteColonna stoperu se otvaraju fine opcije za buducnost sa simunovicem, memisevicem i serbedzicem, eventualno bjelic, mihojevic i ovi mladji sadiku isl

Ko su Serbedzic i Bjelic?

čić*, a ovaj bjelic ne znam od kud mi haha, selimovic sam mislio boze

dugi vokal spahe velida

DaVinci
Kontakt:

PostPostao/la DaVinci » 22 jan 2018, 00:38

DrFilgud WroteColon
Maestro WroteColonPo mom misljenju tesko da ima koji igrac a da jos neigra za nas. Burnic i Selimovic su tu ostalo nema ko.

Moguce da ima ovih Hrvata i Srba koji imaju pravo igrati za nas, a tesko ce da se probiju kod njih. :hmmmmm:

Marko Vejinovic iz holandskog AZ ... mozda se i on nas opet sjetio sad kad je prop'o k'o zeton ... :zviz:

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 22 jan 2018, 00:44

DaVinci WroteColon
DrFilgud WroteColon
Maestro WroteColonPo mom misljenju tesko da ima koji igrac a da jos neigra za nas. Burnic i Selimovic su tu ostalo nema ko.

Moguce da ima ovih Hrvata i Srba koji imaju pravo igrati za nas, a tesko ce da se probiju kod njih. :hmmmmm:

Marko Vejinovic iz holandskog AZ ... mozda se i on nas opet sjetio sad kad je prop'o k'o zeton ... :zviz:

On mi je na FMu zavrsio u Bajernu :lol:

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.