NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

macak_
Postovi: 920
Pridružen/a: 16 sep 2008, 19:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la macak_ » 22 jan 2018, 19:14

Negdje sam vidio tekst o tom malom sto je naknadno pozvan, al sad ne mogu naci.. Da nije obrisan?
Pravda za flash-a!!!

Avatar
avenija
Postovi: 13617
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 22 jan 2018, 19:21

Sta je sa reprogramom prosao je i ponedeljak jos 4 dana u ovoj sedmici.
Ko koci i zasto stativa ? JEL FUDO ?
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 22 jan 2018, 19:29

hagy je napisao/la:Svi ko fol sve znaju, al eto sute. Pa kad se kasnije bilo sta dogodi, onda kazu "znao sam, to sam i govorio".
Svi lupe neku informaciji ko baba vanga, pa ce valjda (nada se ) neko ubost. Zasto? Pa da se kasnije fura kako je on to znao. Isto na kraju sezone, kad neko osvoji prvenstvo a neko kup, pocnu pricati "znalo se na pocetku sezone".
Kazu sta narod prica ili je bilo ili ce biti, ti vjeruj da je sve ok i da ce biti super. Nit sam gatara niti lazov prije nego nesto kazem ili napisem to provjerim na vise strana, kome se svidi, svidi se.
I mene boli kad istina usi para i nije mila srcu, ali sta je tu je, tako nam je kako nam je.
Podneblje gdje vecina koristi da samo ugradi sebe nije ni zasluzila bolje, a sve dok je ljudi koji vise vjeruju informatorima lazi i ubacenoj propagandi ne treba ni ocekivati da ce prevladati glas razuma, jednostavno ovdje ne moze biti bolje, ukleto smo podneblje.
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

DdIiNnOo
Postovi: 649
Pridružen/a: 31 mar 2009, 20:31
Lokacija: 25/05/2011
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la DdIiNnOo » 22 jan 2018, 19:50

U ugovoru sa Turcima stoji da se grad obavezuje da rijesi reprogram , a poslije svega sto se izdesavalo , nevjerujem da ce fudo to usrati , vidjet cemo !
Jos ja nigdje nevidi da se i zvanicno podpisao ugovor izmedju dvije strane !!!
Čelik do bagro

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4897
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 22 jan 2018, 20:06

Convicts1988 je napisao/la:
BatistutA19 je napisao/la:Sta se bolan sekirate nije vas Celik sto bi Zamorano reko
Što pratiš dešavanja u klubu, utakmice, nije tvoj Čelik ?
hahhahaa ma salim se nisam ja to reko neg Zamorano ...i ako nas napusti turcin kako neko misli nece nam odnijet Celik .Vratice nam Celik a mi ce mo nastavit gdje smo stali ....NNista me ne moze vise razocarat u vezi Celika jer davno sam rrazocaran .Meni je dosad ok ko god sta mislio i jos samo kasd bi tj reprogram se pokreno bilo bi extra

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 22 jan 2018, 20:08

Bronson je napisao/la:
hagy je napisao/la:Svi ko fol sve znaju, al eto sute. Pa kad se kasnije bilo sta dogodi, onda kazu "znao sam, to sam i govorio".
Svi lupe neku informaciji ko baba vanga, pa ce valjda (nada se ) neko ubost. Zasto? Pa da se kasnije fura kako je on to znao. Isto na kraju sezone, kad neko osvoji prvenstvo a neko kup, pocnu pricati "znalo se na pocetku sezone".
Kazu sta narod prica ili je bilo ili ce biti, ti vjeruj da je sve ok i da ce biti super. Nit sam gatara niti lazov prije nego nesto kazem ili napisem to provjerim na vise strana, kome se svidi, svidi se.
I mene boli kad istina usi para i nije mila srcu, ali sta je tu je, tako nam je kako nam je.
Podneblje gdje vecina koristi da samo ugradi sebe nije ni zasluzila bolje, a sve dok je ljudi koji vise vjeruju informatorima lazi i ubacenoj propagandi ne treba ni ocekivati da ce prevladati glas razuma, jednostavno ovdje ne moze biti bolje, ukleto smo podneblje.
Konkretno meni je zapalo za oko sto si napisao "Reprogram upitan, postoje opstrukcije". Ovdje bi vecina zelila znati ko to opstruise. Ne kazem da lazes, ali podijeli do kraja informaciju. Ako narod prica da postoje opstrukcije onda narod zna i ko je kocnicar, gdje je zapelo?
Ponavljam, ne kazem da lazes, nego nas zanima malo vise detalja.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4897
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 22 jan 2018, 20:22

Celik je propo davno dzaba se nervirat ..OVaj ako odustane vratit ce vam klub strucnjaci i pametni pa ga vodite vi kad ste toliko pametni al bez novca se ne moze vodit klub a vi novca nemate ......Koji bolan protesti ko ce organizovat ,ko ce izac ma vi niste normalni raju boli khurac i za Celikom i za sve .Vi ko da zivite u nekom drugom svijetu ,,Ako ste toliko pametni ko ovdje sto niste predvidjeli sve ove situacije kako ces djelovat ako ti ne pokrene reprogram a ne samo svirat kurcu po forumu i fb i izdavat saopstenja i plakat ....PA DJELUJ NA TERENU STA SAMO PAMETUJETE..FUDU ZA USI I NEK POTPISE REPROGRAM ..KAKO SU VAM IZLIZANE TE PRICE GODINU DANA A NIKAKVOG POMAKA NIJE NAPRAVLJENO I ONO MALO LJUDI IZGUBILI VOLJU STO SU SVE PODRZAVALI,JER NIKAKVOG EFEKTA NIT JE BILO NIT CE BIT .pomirite sa ovim i molite boga da sta bude a ono je ALLAHMANET ..ma vise mrzite Memisevica neggo sto volite Celik

Avatar
avenija
Postovi: 13617
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 22 jan 2018, 20:24

Markovic-Kamerunac-Pandza-Burekovic(aBd)-Livancic-Celik-Sisic-Salcinovic-Andjusic-Djelmic-Nikolic

Fin je sastav nema sta, hajde rjesite reprogram da i to rjesimo vise jbt
Zadnja izmjena: avenija, dana/u 22 jan 2018, 21:50, ukupno mijenjano 1 put.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

DdIiNnOo
Postovi: 649
Pridružen/a: 31 mar 2009, 20:31
Lokacija: 25/05/2011
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la DdIiNnOo » 22 jan 2018, 20:32

Ja sam negdje procitao, prije dan dva da je Burekovic podpisao negdje u inostranstvu , ako nije u Madzarskoj !

PS: Eto to sam vidjeo na ROBIJASI (FB) , objava od 19. januara ,16h35 , u komentarima je neko napisao !
Zadnja izmjena: DdIiNnOo, dana/u 22 jan 2018, 20:38, ukupno mijenjano 1 put.
Čelik do bagro

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 22 jan 2018, 20:36

hagy je napisao/la:
Bronson je napisao/la:
hagy je napisao/la:Svi ko fol sve znaju, al eto sute. Pa kad se kasnije bilo sta dogodi, onda kazu "znao sam, to sam i govorio".
Svi lupe neku informaciji ko baba vanga, pa ce valjda (nada se ) neko ubost. Zasto? Pa da se kasnije fura kako je on to znao. Isto na kraju sezone, kad neko osvoji prvenstvo a neko kup, pocnu pricati "znalo se na pocetku sezone".
Kazu sta narod prica ili je bilo ili ce biti, ti vjeruj da je sve ok i da ce biti super. Nit sam gatara niti lazov prije nego nesto kazem ili napisem to provjerim na vise strana, kome se svidi, svidi se.
I mene boli kad istina usi para i nije mila srcu, ali sta je tu je, tako nam je kako nam je.
Podneblje gdje vecina koristi da samo ugradi sebe nije ni zasluzila bolje, a sve dok je ljudi koji vise vjeruju informatorima lazi i ubacenoj propagandi ne treba ni ocekivati da ce prevladati glas razuma, jednostavno ovdje ne moze biti bolje, ukleto smo podneblje.
Konkretno meni je zapalo za oko sto si napisao "Reprogram upitan, postoje opstrukcije". Ovdje bi vecina zelila znati ko to opstruise. Ne kazem da lazes, ali podijeli do kraja informaciju. Ako narod prica da postoje opstrukcije onda narod zna i ko je kocnicar, gdje je zapelo?
Ponavljam, ne kazem da lazes, nego nas zanima malo vise detalja.
Fudo je presudni poen u pobjedi na izborima dobio na osnovu Celika htjeli mi to priznati ili ne. Proslu godinu se posvetio selima da tamo pokupi poene za buducnost, sad se opet kad je Celik srozan do dna u cemu i on ima prilicnog udjela ponovno vraca Gradu i koja ironija bas preko Celika ce ponovo da ubere dodatne poene. Kako? Doveo investitora, Celik spasio ispadanja, drugi sportovi dobili nesto para (do izbora) itd...
Kome ovo smeta, ostaloj politickoj eliti koja ce sve uciniti da to ne sprovede, bit ce opstrukcija, ometanja, zavlacenja.
U konacnici odgovara i njemu jer sutra moze reci nije do njega jer svi oni nisu dali, svi oni koje je vec nabrojao MrHc su u stvari krivi.

Ovdje je sve preko ledja kluba, pojedinci dobro plivaju koristeci svu ovu pometnju, samo Celik ispasta, a mi kao osisane ovce nijemo posmatramo sta se desava, ostadosmo bez vune, a koju Stativa88 i jos par njih ponovo lijepe po nasoj goloj kozi i tvrde da osisani nismo i da bit ce sve ok.

Eto toliko od mene po ovom pitanju, a koliko je istine pokazat ce vrijeme. Nadam se da sam u krivu i da po ovom pitanju grijesim...
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 22 jan 2018, 20:37

avenija je napisao/la:Markovic-Kamerunac-Pandza-Burekovic(aBd)-Livancic-Celik-Sisic-Salcinovic-Andjusic-Djelmic-Nikolic

Fin je sastav nema sta, hajde rjesite reprogram da i to rjesimo vise jbt
Zamjeni Anđušića za Akguna
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 22 jan 2018, 20:40

RZ88Adnan je napisao/la:
avenija je napisao/la:Markovic-Kamerunac-Pandza-Burekovic(aBd)-Livancic-Celik-Sisic-Salcinovic-Andjusic-Djelmic-Nikolic

Fin je sastav nema sta, hajde rjesite reprogram da i to rjesimo vise jbt
Zamjeni Anđušića za Akguna
Jurina najjaci od svih.

Jurina-Feno-Djelmic
-------Nikolic----
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 22 jan 2018, 20:48

prisonbreak je napisao/la:
RZ88Adnan je napisao/la:
avenija je napisao/la:Markovic-Kamerunac-Pandza-Burekovic(aBd)-Livancic-Celik-Sisic-Salcinovic-Andjusic-Djelmic-Nikolic

Fin je sastav nema sta, hajde rjesite reprogram da i to rjesimo vise jbt
Zamjeni Anđušića za Akguna
Jurina najjaci od svih.

Jurina-Feno-Djelmic
-------Nikolic----
Bit ce tu jos igraca koji ce doci. Celik mora ostati u ligi
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 22 jan 2018, 20:50

Jurina se po meni pokazao,ima dobru građu.
ps žao mi Papaza ode u Tošk a Pandža bi mu bio zamjena al nema veze
--------------------------------Marković-----------------------------------
Livančić-------------Pandža------------Dawa----------------Bureković(Bevab)
-------------------Šišić--------------------------Čelik
---------Jurina(Akgun)-------------------Salčinović--------------Đelmić-
...............................Nikolić-----------------------------------
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 22 jan 2018, 20:54

The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 22 jan 2018, 20:57

Bronson je napisao/la: Fudo je presudni poen u pobjedi na izborima dobio na osnovu Celika htjeli mi to priznati ili ne. Proslu godinu se posvetio selima da tamo pokupi poene za buducnost, sad se opet kad je Celik srozan do dna u cemu i on ima prilicnog udjela ponovno vraca Gradu i koja ironija bas preko Celika ce ponovo da ubere dodatne poene. Kako? Doveo investitora, Celik spasio ispadanja, drugi sportovi dobili nesto para (do izbora) itd...
Kome ovo smeta, ostaloj politickoj eliti koja ce sve uciniti da to ne sprovede, bit ce opstrukcija, ometanja, zavlacenja.
U konacnici odgovara i njemu jer sutra moze reci nije do njega jer svi oni nisu dali, svi oni koje je vec nabrojao MrHc su u stvari krivi.

Ovdje je sve preko ledja kluba, pojedinci dobro plivaju koristeci svu ovu pometnju, samo Celik ispasta, a mi kao osisane ovce nijemo posmatramo sta se desava, ostadosmo bez vune, a koju Stativa88 i jos par njih ponovo lijepe po nasoj goloj kozi i tvrde da osisani nismo i da bit ce sve ok.

Eto toliko od mene po ovom pitanju, a koliko je istine pokazat ce vrijeme. Nadam se da sam u krivu i da po ovom pitanju grijesim...
Ovo je sad u domeni teoretisanja, a ne provjerenih informacija.
Naravno da je ovo jedan od mogucih scenarija, mada koliko se sjecam vijece je jednoglasno podrzalo reprogram. Ali kod nas je sve moguce.
Nadamo se najboljem...

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 22 jan 2018, 20:59

https://www.zenica.blog.com/video-prepo ... -u-zenicu/
(obriši tačku između zenicablog)
Eto baš lijepo napisano o svakom pojačanju i video ubačen pa pogledajte
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 22 jan 2018, 21:01

Nismo puno pisali o golmanu
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 22 jan 2018, 21:08

RZ88Adnan je napisao/la:Nismo puno pisali o golmanu
Upravo pogledao ovaj njegov video. Markovic br 2 :)

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 22 jan 2018, 21:12

U Velezu je nekad branio Tucakovic i bio je prava macka na golu, kontam da mu ovo nije neki rod
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.