FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 22 jan 2018, 19:51

Hvale Bgm ovog malog Dzenita svi. ABD da uspije i zaigra i za seniore svetinje. Slisko iz Buducnosti kaze da njegova djecica (koja su jako uspjesna u svim kategorijama) nisu igrala protiv dominatnijeg igraca.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 22 jan 2018, 20:01

BosnianKingdom je napisao/la:Ovdje pojedinci misle da navijaju za Chlesea, a ne za klub koji se u BH ligi svako 4 godine bori za titulu. Mi jesmo klub sa najvecom tradicijom, to je svakom normalnom covjeku jasno, ali mi se nista posebno ne isticemo u odnosu na druge klubove nase lige. U jednom dijelu sezone smo mi najbolji, u drugom neko drugi i na kraju kada sve saberes u vecini situacija mi popusimo.

P.s. Stanojevic prva celavica kluba.
Tako nekako.
Mi smo klub koji se ne izdvaja ni po čemu. Ja sam lagao sebe da smo nešto više, historiju imamo i ugl. to je to.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
Osttribine
Postovi: 2769
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 22 jan 2018, 20:11

BosnianKingdom je napisao/la:Ovdje pojedinci misle da navijaju za Chlesea, a ne za klub koji se u BH ligi svako 4 godine bori za titulu. Mi jesmo klub sa najvecom tradicijom, to je svakom normalnom covjeku jasno, ali mi se nista posebno ne isticemo u odnosu na druge klubove nase lige. U jednom dijelu sezone smo mi najbolji, u drugom neko drugi i na kraju kada sve saberes u vecini situacija mi popusimo.

P.s. Stanojevic prva celavica kluba.
U teoriji svake godine se borimo za titulu, a osvajamo svakih 8 godina :D

Avatar
egzodus1946
Postovi: 259
Pridružen/a: 20 feb 2016, 17:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la egzodus1946 » 22 jan 2018, 21:07

Realno prvi smo favorit za titulu zelji doso nakav iz istre zrinjskom otislo nekoliko bitnih igraca a siroki standardno slab neznam al ja mislim da smo mi favoriti a krupa u kupu je favorit doveli galesica bacice sve snage na kup u ligi ne mogu nidje mi neigramo kup i tu nam je sansa bicemo odmorni jedino reprezentativci sto ce biti umorni

visokohz
Postovi: 2932
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 22 jan 2018, 21:11

egzodus1946 je napisao/la:Realno prvi smo favorit za titulu zelji doso nakav iz istre zrinjskom otislo nekoliko bitnih igraca a siroki standardno slab neznam al ja mislim da smo mi favoriti a krupa u kupu je favorit doveli galesica bacice sve snage na kup u ligi ne mogu nidje mi neigramo kup i tu nam je sansa bicemo odmorni jedino reprezentativci sto ce biti umorni
E svaka ti cast na optimizmu drug

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 22 jan 2018, 21:50

:mrgreen:
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 22 jan 2018, 21:52

Ima li ikakvih novosti o eventualnim pojačanjima?
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
egzodus1946
Postovi: 259
Pridružen/a: 20 feb 2016, 17:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la egzodus1946 » 22 jan 2018, 21:56

KrajisnikBosnjak je napisao/la:Ima li ikakvih novosti o eventualnim pojačanjima?
Nema nista

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown2 » 22 jan 2018, 21:58

Ovi dana trebao da jedan igrac bude zvanicno. ali ne znam jos koji nesto nece da reknu. sada jest do dobar znak sto je "bomba" ili stid reciti ime sto je los :D

Avatar
Ado76
Postovi: 3112
Pridružen/a: 31 mar 2014, 08:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Ado76 » 22 jan 2018, 22:00

Zukanovic je napisao/la:Mladi napadač Slobode Dženit Hajdarević, svoju karijeru nastavit će u Sarajevu.

Hajdarević, jedan od najperspektivnijih igrača u omladinskom pogonu Slobode, danas je dogovorio prelazak u Akademiju FK Sarajevo. On je u pionirskoj Premijer ligi na 17 utakmica postigao 24 pogotka.

“Želim da se zahvalim svima koji su me uvijek podržavali i koji vjeruju u mene. Nikada neću zaboraviti osam predivnih godina u mojoj voljenoj Slobodi, za koju ću do kraja života navijati i voliti. Ja svoju karijeru od danas nastavljam u FK Sarajevo 1946”, napisao ja Hajdarević.

Ovo gracic osnovao klub :lol: :lol:
Svi u napad jedan je Hase!!

de vam je budet, yeboti obitelj

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8155
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 22 jan 2018, 22:04

Ma iskreno i ja sam dosta optimističan što se tiče borbe za titulu. Doveli dva igrača gdje smo bili tanki, možda još napadača i eventualno lijevog beka i to je to, uz ostanak svih igrača. Drugi nek vode brigu o sebi. Realno imamo najbolju ekipu, koja se nije puno mijenjala plus Husref. Gurbeti imaju dosta pozicija koje im škripe, pa dovode, njima treba još 4,5 igrača da imaju ekipu, i ovi što su došli, pitanje je kako će se uklopiti. Samo njihovo najjače oružje je savez i "ispod stola".
Zrinjski počeo lutati sa igračima, dovode nešto, posuđuju, nisu nalik na sebe, a to je dobro za nas.
Ubice ništa posebno. Ne vjerujem da će moći nešto uraditi na proljeće, jedino ako ih ne budi gurali u vrh. Samo mudro treba pripreme odraditi, pa na proljeće se zadati.
Ovi juniori mogu bolje igrati na proljeće kad budu vremenske prilike dobre, jer nemaju snagu zimi da izdrže kao neki stariji i prekaljeniji igrači. Husref će njih nariktat kako treba.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8088
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 22 jan 2018, 22:04

@zuka Bice garant onaj iz Svedske sto je neko spomenuo. Napadac. :D Posto jedino jos to i trazimo u ovom prelaznom. Pa lagano put Turske.. :kafa:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 22 jan 2018, 22:27

Pa kad nam je Hebib najbolje krilo onda znas dokle smo pali
Ja licno zelim krilo koje je u svakom segmentu kvalitetnije od Hebiba i koji ce nam biti prevaga, i zelim stopera uz kojeg ce Marko postati igracina i dobiti i na sigurnosti i samopouzdanju i iskustvu, a ne stopera kojeg momak od 21 god mora da pokriva i popravlja njegove greske[/quote]
:rol:[/quote] Treba pitati dali bi dosao Luiz, Marko bi uz njega pravo napredovao. :rol:[/quote]

Nije ni Luiz standardan :D
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 22 jan 2018, 22:32

Stroj1946 je napisao/la:Ma iskreno i ja sam dosta optimističan što se tiče borbe za titulu. Doveli dva igrača gdje smo bili tanki, možda još napadača i eventualno lijevog beka i to je to, uz ostanak svih igrača. Drugi nek vode brigu o sebi. Realno imamo najbolju ekipu, koja se nije puno mijenjala plus Husref. Gurbeti imaju dosta pozicija koje im škripe, pa dovode, njima treba još 4,5 igrača da imaju ekipu, i ovi što su došli, pitanje je kako će se uklopiti. Samo njihovo najjače oružje je savez i "ispod stola".
Zrinjski počeo lutati sa igračima, dovode nešto, posuđuju, nisu nalik na sebe, a to je dobro za nas.
Ubice ništa posebno. Ne vjerujem da će moći nešto uraditi na proljeće, jedino ako ih ne budi gurali u vrh. Samo mudro treba pripreme odraditi, pa na proljeće se zadati.
Ovi juniori mogu bolje igrati na proljeće kad budu vremenske prilike dobre, jer nemaju snagu zimi da izdrže kao neki stariji i prekaljeniji igrači. Husref će njih nariktat kako treba.
Pa svakako oni nemaju filozofiju dovodjenja,dovode nase odpadke i od gurbeta godinama unazad,najgadniji igraci su mi koji odu tamo ko ovaj Kadusic smrad nezahvalni

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 22 jan 2018, 23:02

Mi ako u prvoj tekmi ne uzmemo Uskog, halalit se odmah s titulom a i Evropa će bit upitna. Međutim, ako klepimo Uskog sve je moguće. I kone moraju u Mostar Zrinji, tu bi se razlika mogla istopit. Nekako će sve prelomit na toj prvoj utakmici.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

bordopoeta
Postovi: 755
Pridružen/a: 19 mar 2015, 15:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordopoeta » 22 jan 2018, 23:17

skoroalen je napisao/la:Mi ako u prvoj tekmi ne uzmemo Uskog, halalit se odmah s titulom a i Evropa će bit upitna. Međutim, ako klepimo Uskog sve je moguće. I kone moraju u Mostar Zrinji, tu bi se razlika mogla istopit. Nekako će sve prelomit na toj prvoj utakmici.
Mi ako pobijedimo prvu u nastavku (u Širokom) 99% smo prvaci.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 22 jan 2018, 23:21

bordopoeta je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Mi ako u prvoj tekmi ne uzmemo Uskog, halalit se odmah s titulom a i Evropa će bit upitna. Međutim, ako klepimo Uskog sve je moguće. I kone moraju u Mostar Zrinji, tu bi se razlika mogla istopit. Nekako će sve prelomit na toj prvoj utakmici.
Mi ako pobijedimo prvu u nastavku (u Širokom) 99% smo prvaci.
Ma ima tu i LZP, ne bih nas baš toliko favorizovao. Valja sa svima još po dva put odigrat. A ne bi bilo neobično i da dobijemo Lišticu pa se prospemo u Krupi. Samo, ako uzmemo dole možemo se nadat nekom čudu i da osvojimo titulu. Neosvajanjem sva tri boda treba realno sagledat situaciju i reći da do kraja napadamo isključivo Evropu. :D
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

bordobijeli
Postovi: 14258
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 22 jan 2018, 23:23

bordopoeta je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Mi ako u prvoj tekmi ne uzmemo Uskog, halalit se odmah s titulom a i Evropa će bit upitna. Međutim, ako klepimo Uskog sve je moguće. I kone moraju u Mostar Zrinji, tu bi se razlika mogla istopit. Nekako će sve prelomit na toj prvoj utakmici.
Mi ako pobijedimo prvu u nastavku (u Širokom) 99% smo prvaci.
ma nema od tog nista , jos puno utakmica bit ce još po dvije utakmice s svim ekipama iz vrha . utakmica po utakmica pa sta bude treba vjerovat u ekipu i Husrefa .

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evolution87 » 22 jan 2018, 23:24

Za pocetak mi listicu dole dobiti necemo taman da oni izadju sa 9 igraca.
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 22 jan 2018, 23:27

Evolution87 je napisao/la:Za pocetak mi listicu dole dobiti necemo taman da oni izadju sa 9 igraca.
Ma sve je moguće, pobjedili smo ih u kupu, istina, pirova pobjeda, ali pobjeda...
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: donDondon, Hajdeee i 48 gostiju.