FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 22 jan 2018, 23:41

Ovaj sistem takmičenja (LZP - LZO) je zaista težak, mnogo teže se dolazi do titule, a donji dom BH fudbala se zapostavlja. Ovo bi se trebalo promijeniti, a mislim da bi lakše i do titule došli. Što se tiče utakmice sa Širokim Brijegom misli da moramo napasti ta tri boda, ne smijemo ugroziti makar Evropu! A titula je moguća, ali ne može se reći da je 99% naša kao što pojedinci pišu.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 22 jan 2018, 23:42

Evolution87 je napisao/la:Za pocetak mi listicu dole dobiti necemo taman da oni izadju sa 9 igraca.
Glas razuma na temi.. :mrgreen:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 22 jan 2018, 23:48

Ma i Željo ih nije uzeo 10ak godina dole pa ih Adžem pokosi, a mi smo i u kupu razbili taj "maler" Pecare. Jbg, ovo je čudna sezona što se tih rezultata tiče, mi smo Zrinju uzeli u Mostaru, kone Širokog dole, mi Čelika na strani (jes' da su u raspadu bili al opet, 15 godina smo čekali), mrtva Sloboda uze Želju itd. Ne kažem da ćemo lahko al ne treba upisivat poraz unaprijed, možemo se nadat najboljem.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evolution87 » 23 jan 2018, 00:00

BordoSarajevo je napisao/la:
Evolution87 je napisao/la:Za pocetak mi listicu dole dobiti necemo taman da oni izadju sa 9 igraca.
Ma sve je moguće, pobjedili smo ih u kupu, istina, pirova pobjeda, ali pobjeda...
Pa bas zato narednu pobjedu mozemo da ocekujem za 15ak godina :mrgreen:
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 23 jan 2018, 00:19

Je l' polusezonska za istok košta 35 maraka, može l' neko potvrdit'? :D
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
pasica
Postovi: 2399
Pridružen/a: 20 avg 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pasica » 23 jan 2018, 00:34

Ja sam se s titulom oprostio kad ostavise Propuha, ne znam o cemu vi mastate al dobra vam roba.
Dvorac u polju il' naziv zanata, više se voli grad od sindikata.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 23 jan 2018, 00:48

Dupla kruna :opaopa: :opaopa:
1946~

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 23 jan 2018, 00:48

Ma ti si strašan stručnjak, znaš ti sve.. Imaš realne šanse za titulu, dođe lik i u fazonu "ma šta se nadate, koju robu uzimate". Smiješno..

A i ovaj mi je kralj što reče da uzimamo titulu ako pobijedimo Široki.. Biće još krvljenja do samog kraja lige, svaka razlika se može stići i prestići, jer ovdje niko nije dominantan.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
alenpitar
Postovi: 1585
Pridružen/a: 22 jan 2009, 21:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la alenpitar » 23 jan 2018, 00:57

KUP KUP KUP JE NAS!!! :opaopa:
-usro musemic:VOLIM SARAJVO VISE OD SVOG ZIVOTA
-nakon besplatnog godisnjeg odmora usro u FKS uhljebljuje rundine pekare od 22 god koji nikad nisu sutnuli loptu i oni idu na pripreme umjesto akademaca FKS
-usro vaistinu voli Sarajvo

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 23 jan 2018, 01:59

Slazem se sa skorom. Ako uzmemo dole sve je otvoreno, vjetar u ledja samo takav. Imam neki osjecaj da je 0:2 i da ce Halil postat novi ljubimac.
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 23 jan 2018, 02:29

Gurbeti se pojacavaju sa tri igraca solidna koji imaju bh pasose,sigurno nam treba jedno bas dobro pojacanje,prevaga na terenu tipa Komazeca

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BelminM23 » 23 jan 2018, 06:13

skoroalen je napisao/la:Ma i Željo ih nije uzeo 10ak godina dole pa ih Adžem pokosi, a mi smo i u kupu razbili taj "maler" Pecare. Jbg, ovo je čudna sezona što se tih rezultata tiče, mi smo Zrinju uzeli u Mostaru, kone Širokog dole, mi Čelika na strani (jes' da su u raspadu bili al opet, 15 godina smo čekali), mrtva Sloboda uze Želju itd. Ne kažem da ćemo lahko al ne treba upisivat poraz unaprijed, možemo se nadat najboljem.
Beli smo ga razbili, mrtve glave po Sarajevu mogle padati. :mrgreen:

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 23 jan 2018, 07:47

BelminM23 je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Ma i Željo ih nije uzeo 10ak godina dole pa ih Adžem pokosi, a mi smo i u kupu razbili taj "maler" Pecare. Jbg, ovo je čudna sezona što se tih rezultata tiče, mi smo Zrinju uzeli u Mostaru, kone Širokog dole, mi Čelika na strani (jes' da su u raspadu bili al opet, 15 godina smo čekali), mrtva Sloboda uze Želju itd. Ne kažem da ćemo lahko al ne treba upisivat poraz unaprijed, možemo se nadat najboljem.
Beli smo ga razbili, mrtve glave po Sarajevu mogle padati. :mrgreen:
:rol:
Ma tehnički smo mi dobili utakmicu, tako da nije toliko nerealno da ih možemo pobijedit i sad. :mrgreen:
Što kaže @Laznjak, miriše mi na nekih 0:2.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
BosnianKingdom
Postovi: 2877
Pridružen/a: 13 jun 2015, 10:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BosnianKingdom » 23 jan 2018, 09:57

De neka neko napise raspored do kraja ovog dijela, do LZP. Da vidimo da nas Vitez i Gosk ne pokose.
Sabrine mi moje!

bordopoeta
Postovi: 755
Pridružen/a: 19 mar 2015, 15:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordopoeta » 23 jan 2018, 10:23

skoroalen je napisao/la:
BelminM23 je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Ma i Željo ih nije uzeo 10ak godina dole pa ih Adžem pokosi, a mi smo i u kupu razbili taj "maler" Pecare. Jbg, ovo je čudna sezona što se tih rezultata tiče, mi smo Zrinju uzeli u Mostaru, kone Širokog dole, mi Čelika na strani (jes' da su u raspadu bili al opet, 15 godina smo čekali), mrtva Sloboda uze Želju itd. Ne kažem da ćemo lahko al ne treba upisivat poraz unaprijed, možemo se nadat najboljem.
Beli smo ga razbili, mrtve glave po Sarajevu mogle padati. :mrgreen:
:rol:
Ma tehnički smo mi dobili utakmicu, tako da nije toliko nerealno da ih možemo pobijedit i sad. :mrgreen:
Što kaže @Laznjak, miriše mi na nekih 0:2.
Ma ja imam neki filing da ćemo garant ih uzeti dole. Nasuprot nekim nevjernim Tomama ja imam povjerenje u ovu ekipu i u Husrefa, a kad ih uzmemo dobićemo veliki vjetar u leđa, tako da će nas teško ko moći zaustaviti. Možda su moja očekivanja prevelika, ali šta ću kad sam takav (po "celom telu"), bordo do groba!

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 23 jan 2018, 11:49

Za nas, sve zavisi od prve tekme, pobjedimo li, imat ćemo šansu za borbu za prvo mjesto, ukoliko ne pobjedimo, bit će borba za evropu.

Ako pobjedimo, ako Bog da, do lige za prvaka bi sigurno smanjili zaostatak za dvjema vodećim ekipama, i bili bi ravnopravni u borbi za titulu.

U slučaju da izgubimo ili odigramo nerješeno, vjerovatno će biti borba za to treće mjesto jer će biti teško stići 9-8 bodova prednosti, jer ne moze se reci da imamo najjacu ekipu, sve je to u pet deka, još su dvije ekipe iznad, i ako jedna kiksa, tesko da ce i druga, a naravno, kiksat cemo i mi.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 23 jan 2018, 12:26

Apsolutno nista izuzev nekog poleta i atmosfere ne zavisi od prve tekme...koju mozes svu shebat naredno kolo...sezonu treba nastaviti od tekme do tekme....i tako dozivljavati...uopste neznamo kakvi cemo biti nakon ovih repkinih izleta, daj da se svi zdravi vrate i prodjemo pripreme bez belaja...rano je za brojanje poena unaprijed....uigrat se u turskoj s novim igracima...gradit neke automatizme, odbrana takodje, promjena se desila...utvrditi prvih 11, zamjene...izvodjace prekida....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 23 jan 2018, 12:39

DenchiNL je napisao/la:Apsolutno nista izuzev nekog poleta i atmosfere ne zavisi od prve tekme...koju mozes svu shebat naredno kolo...sezonu treba nastaviti od tekme do tekme....i tako dozivljavati...uopste neznamo kakvi cemo biti nakon ovih repkinih izleta, daj da se svi zdravi vrate i prodjemo pripreme bez belaja...rano je za brojanje poena unaprijed....uigrat se u turskoj s novim igracima...gradit neke automatizme, odbrana takodje, promjena se desila...utvrditi prvih 11, zamjene...izvodjace prekida....
Upravo to. Tekma sa ubicama je bitna jer bi pobjedom dobili krila. S druge strane kao i svaka 3 boda. Raja pise kao da ce 3 boda odluciti izmedju titule i jedva izborene Evrope...
P.S. Za nas navijace tekma s njima uvijek ima posebnu tezinu da razjasnimo.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 23 jan 2018, 13:21

belosevic28 je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la:Apsolutno nista izuzev nekog poleta i atmosfere ne zavisi od prve tekme...koju mozes svu shebat naredno kolo...sezonu treba nastaviti od tekme do tekme....i tako dozivljavati...uopste neznamo kakvi cemo biti nakon ovih repkinih izleta, daj da se svi zdravi vrate i prodjemo pripreme bez belaja...rano je za brojanje poena unaprijed....uigrat se u turskoj s novim igracima...gradit neke automatizme, odbrana takodje, promjena se desila...utvrditi prvih 11, zamjene...izvodjace prekida....
Upravo to. Tekma sa ubicama je bitna jer bi pobjedom dobili krila. S druge strane kao i svaka 3 boda. Raja pise kao da ce 3 boda odluciti izmedju titule i jedva izborene Evrope...
P.S. Za nas navijace tekma s njima uvijek ima posebnu tezinu da razjasnimo.
Najbitnije bi bile s konama i zrinjskim pod uslovom da ostale dobijemo po planu...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 23 jan 2018, 14:06

Kovačević na posudbi u Slobodi MG.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Uvijeknapravojstrani i 37 gostiju.