NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 23 jan 2018, 22:37

Steelman je napisao/la:Bronsone ti si na putu beznađa!
Gatara mi nedavno na dlanu procita da me ceka poduzi put, al' ne pitah je jel beznadje il je ovo sto me ovdje snadje.
Druze, ja sam ostao isti, samo ti se cini ja ostajem vjecno u istom dresu, cak i na gostovanju ne koristim rezervnu garnituru nego insistiram na crnocrvenu saru. :D
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 23 jan 2018, 22:39

Haj'mo sad svi na Tschimburland sa zajebancijom. Ovo je ozbiljna tema!!!!!
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
chily-rz
Postovi: 8254
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la chily-rz » 23 jan 2018, 22:47

Pasha je napisao/la: Haj'mo sad svi na Tschimburland sa zajebancijom. Ovo je ozbiljna tema!!!!!
:rol:

Ovi investitori kako su krenuli dogovorit će s poreznom reprogram na šest mjeseci,.

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 23 jan 2018, 22:52

Kažem ja da će Pasha počet zloupotrebljavat svoju administratorsku moć poput velikog imperatora. I neka, kad mu se može!

Ipak, Pasha daj urgiraj bar malo kad imaš toliku moć da Bati stavi avatar sebe mladog. Bati nemoj ti mislit da se šprdam nešto, trolam ili šta već nego se malo šalim, ali onaj avatar se ubio za tebe! Shvatio sam to kao misiju u izgradnji tvog nepokolebljivog imidža!

Batistuta Gabriele za tebe je Bati Pele!

Odjavljujem se bando administratorska... zasad, imate mahanje! Kontra administratora!
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 23 jan 2018, 22:57

Vidis ti vraga.

Ne budu nikad u isto vrijeme @Bati i @Steelman na forumu. Ima tu nesto...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 23 jan 2018, 23:19

Pasha je napisao/la:Vidis ti vraga.

Ne budu nikad u isto vrijeme @Bati i @Steelman na forumu. Ima tu nesto...
:urnebes: :urnebes: :clap:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 23 jan 2018, 23:27

prisonbreak je napisao/la:
Pasha je napisao/la:Vidis ti vraga.

Ne budu nikad u isto vrijeme @Bati i @Steelman na forumu. Ima tu nesto...
:urnebes: :urnebes: :clap:
:urnebes: kuknjava
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 23 jan 2018, 23:35

Priznat ću krivicu za disocijativni poremećaj identiteta samo u slučaju da i Bati prizna, ali to se neće desit nit će se Čelik ugasit! Razgulite za nafakom. Hvala.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 24 jan 2018, 00:05

Steelman je napisao/la:Priznat ću krivicu za disocijativni poremećaj identiteta samo u slučaju da i Bati prizna, ali to se neće desit nit će se Čelik ugasit! Razgulite za nafakom. Hvala.
Dobro jutro care kralju zenicki
:urnebes: :rol:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 24 jan 2018, 00:07

Rijetko ko sa problemom prizna da ima problem.

Ili kako to lijepo na jednoj zgradi ludnice u Francuskoj pise na tabli iznad ulaza:"mi smo ovdje, samo zato sto su oni drugi u vecini."
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

zamorano
Postovi: 1352
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 24 jan 2018, 08:51

Sad vise ne raspravljamo o Čeliku jer znamo da vise ne mozemo utjecat nista! Sad raspravljamo ko je ko hahhaha..I ja sam stvarno mislio da ste vi pametniji haha,koja poredjenja ko je Bati,pa stvarno ste vi za te ludnice haha...Sad za sad Turci dobro rade,ja sam zadovoljan,da nisu uletili u klub sad bi imali sve one iste igrace i priprme bi još uvijek bile na Kamberovicu.A o operemi i ostalom samo bi maštali...Bio reprogram ili ne,ugasio se klub ili ne,on bi se svakako ugasio o ljeta ove godine!
::::SAMO ČELIK::::

UltrasZenica
Postovi: 479
Pridružen/a: 26 sep 2013, 22:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la UltrasZenica » 24 jan 2018, 09:19

zamorano je napisao/la:Sad vise ne raspravljamo o Čeliku jer znamo da vise ne mozemo utjecat nista! Sad raspravljamo ko je ko hahhaha..I ja sam stvarno mislio da ste vi pametniji haha,koja poredjenja ko je Bati,pa stvarno ste vi za te ludnice
A kao prije smo mogli utjecat? :lolno:

Avatar
avenija
Postovi: 13599
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 24 jan 2018, 13:06

Izabranici Slavena Muse u Antaliji će odigrati tri prijateljske utakmice, već sutra će igrati protiv ekipe Voluntari, koja trenutno zauzima deveto mjesto najjače lige Rumunije. Sutrašnja utakmice će biti prilika da stručni štab na djelu vidi Pandžu, Đelmića, Nikolića i Yusufa Celika, koji se danas priključuje ekipi.

Zeničani će 31.januara igrati protiv makedonskog Shkupija, dok ostaje nepoznanica za 28.januar i ime protivnika. Pri povratku u Zenicu, crno-crveni će odigrati još dvije utakmice, protiv Žepča, te generalka 10.februara na Bilinom polju protiv Iskre iz Bugojna.

Nakon što je Dawa Joyskim “izradio” Zeničane, te potpisao za ukrajinsku Zoryu, rukovodstvo Čelika je u potrazi za stoperom, a očekuje se dolazak još jednog lijevog bočnog, te veznjaka, s čime bi se kompletirala ekipa.

Zeničani imaju fantastične uslove za rad u Antaliji, te će imati dovoljno vremena da se ekipa bolje upozna i uigra prije početka nastavka Premijer lige.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 24 jan 2018, 14:02

Burek i zvanično potpisao za Ujpest
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Titilikce14oldschool
Postovi: 32
Pridružen/a: 14 jan 2018, 15:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Titilikce14oldschool » 24 jan 2018, 14:03

Navodno reprogram završen sto se tiče grada,Fudo osigurao novac povećanjem taksi,pazi sad,stomatolozima sa 800 na 4000 km i tako ih stavio u isti koš sa poliklinikama,shoping centrom Itd,bankomati isto tako,sa 600 km na 4000,advokati i notari takođe sa 800 na 4000,pripremaju se štrajkovi :rol:

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 24 jan 2018, 14:25

Titilikce14oldschool je napisao/la:Navodno reprogram završen sto se tiče grada,Fudo osigurao novac povećanjem taksi,pazi sad,stomatolozima sa 800 na 4000 km i tako ih stavio u isti koš sa poliklinikama,shoping centrom Itd,bankomati isto tako,sa 600 km na 4000,advokati i notari takođe sa 800 na 4000,pripremaju se štrajkovi :rol:
Reprogram nema veze s tim povecanjima. :) reprogram je davno osiguran od prostora na BP.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
jagamu
Postovi: 1263
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jagamu » 24 jan 2018, 14:28

Titilikce14oldschool je napisao/la:Navodno reprogram završen sto se tiče grada,Fudo osigurao novac povećanjem taksi,pazi sad,stomatolozima sa 800 na 4000 km i tako ih stavio u isti koš sa poliklinikama,shoping centrom Itd,bankomati isto tako,sa 600 km na 4000,advokati i notari takođe sa 800 na 4000,pripremaju se štrajkovi :rol:
Pa sta ako je. Ja druze odem na ciscenje i pjeskanje zuba 40 km za 15 min.mi uzme i treba ih ionako su skupi do bola.
Isto vazi i za notare i advokate. Ovjeri ti dva lista 450 km.
Ma vala sto se mene tice samo neka ih odere yebat ih.
moSa likCe

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 24 jan 2018, 14:31

Samo molite boga da ovo budu iskrene namjere od investtora i da se reprogram pokrene i da znamo da ide na bolje .a ko bude ovo suplja nama vise spasa nema .Ono vise niko nikad ne pokreni...
STEELMAN ma kakav avatar ovo je pravi dres i grb Celika ne bi ga mjenjo .jedino kad se reprogram pokrene stavit avatar investitora i Memisevica zajedno hahhahhahah .Bronshon ko bronson sad ovako sad onako sad napada sad se sali a Pasha ko fol ne cita nista hehehheheh..
Ja sam za Bureka piso ima 5 dana da potpisuje za madjare.jbga svi oni kad nma gdje eto ih ovamo i Gojkovic u Albaniju .Valjda ce nac dobrog stopera.lijevog bocnog i veznjaka kako govore .Mada je i ova ekipa sasvim dovoljna za opstanak pogotovo ak budu stranci igrali .Sutra protiv rumuna jos kad bi se negdje mogo nc link utakmice pa pogledat ..
TITI valjo bi taj reprogram konacno da pocnemo bar malo vjerovat.Mada i ja vjerujem da je reprogram kao sto kaze Prishonbreak od prostora na Bilinom..Al niko da se oglasi u vezi toga ,sve sto cujemo cujemo neke insajderske da ce bit reprogram i da se rade i da je pri kraju to

Titilikce14oldschool
Postovi: 32
Pridružen/a: 14 jan 2018, 15:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Titilikce14oldschool » 24 jan 2018, 14:40

jagamu je napisao/la:
Titilikce14oldschool je napisao/la:Navodno reprogram završen sto se tiče grada,Fudo osigurao novac povećanjem taksi,pazi sad,stomatolozima sa 800 na 4000 km i tako ih stavio u isti koš sa poliklinikama,shoping centrom Itd,bankomati isto tako,sa 600 km na 4000,advokati i notari takođe sa 800 na 4000,pripremaju se štrajkovi :rol:
Pa sta ako je. Ja druze odem na ciscenje i pjeskanje zuba 40 km za 15 min.mi uzme i treba ih ionako su skupi do bola.
Isto vazi i za notare i advokate. Ovjeri ti dva lista 450 km.
Ma vala sto se mene tice samo neka ih odere yebat ih.
prvi štrajk gdje nema sirotinje :D

Avatar
jagamu
Postovi: 1263
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jagamu » 24 jan 2018, 15:20

Titilikce14oldschool je napisao/la:
jagamu je napisao/la:
Titilikce14oldschool je napisao/la:Navodno reprogram završen sto se tiče grada,Fudo osigurao novac povećanjem taksi,pazi sad,stomatolozima sa 800 na 4000 km i tako ih stavio u isti koš sa poliklinikama,shoping centrom Itd,bankomati isto tako,sa 600 km na 4000,advokati i notari takođe sa 800 na 4000,pripremaju se štrajkovi :rol:
Pa sta ako je. Ja druze odem na ciscenje i pjeskanje zuba 40 km za 15 min.mi uzme i treba ih ionako su skupi do bola.
Isto vazi i za notare i advokate. Ovjeri ti dva lista 450 km.
Ma vala sto se mene tice samo neka ih odere yebat ih.
prvi štrajk gdje nema sirotinje :D
Ma nece druze oni strajkat, samo ce cijene usluga povecat i to je to. Namirit ce oni sebi, ne brinem se ja za njih ha ya.
moSa likCe

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.