FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 30 jan 2018, 21:41

Sabinho je napisao/la:Koliko smo tacno dobili za Mihu, Veladzica, Hadzica i od Gojkovog procenta? Postoje li skuzbene info konacno?
Za Marka sigurno 500k € , cak je postojala opcija da bude do ljeta kod nas na posudbi al grci nisu pristali na to na kraju, za ove ostale samo Bog zna
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 30 jan 2018, 21:42

DenchiNL je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:Koliko smo tacno dobili za Mihu, Veladzica, Hadzica i od Gojkovog procenta? Postoje li skuzbene info konacno?
sikret. nagađaju oko 3 milke KM..
Odlicno, imamo i dobre procente sigurno i za naredne prodaje. Dio ovih sredstava jednoatavno mora vec sutra biti ulozen u dovodjenje pojacanja, najkasnije do kraja sedmice. Ako se to ne desi, bice ocigledno da od titule nema nista i da klub radi SAMO za pare.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 30 jan 2018, 21:42

Osttribine je napisao/la:A sad opet ide komentar ovog laznog menadjera da je i Semjon uzeo dio kolaca pa hvali rad akademije :D
Hajde sve razumijem i njegovu kritiku i za poneku stvar jeste u pravu, ali ne razumijem ovoliki izljev negative kad nista mi promijeniti ne mozemo, imali smo mogucnost mi navijaci da kupimo ta upravljacka prava, ali smo mrtvi kokuzi i eto uletio je ovaj Tan kojeg smo u zvijezde ukivali tada. Nije bas da smo dozivili ono sto smo realno svi ocekivali, dominacija u ligi i grupna faza bar EL, ali ipak nam je valjao kroz ovaj kamp akademiju koja nam moze donijeti dosta novca u buducnosti, To sto neko masta da ce za nekog Hadzica ili Mihojevica ukoliko igra dovoljno u prvom timu neko izvaliti 5 ili 10 miliona eura taj je lud. Ova liga je dno Evrope i jedna od rijetkih koja nikad nije dala neki tim u grupnim fazama UEFA takmicenja.
Iz regije samo mi i Cg nikad nigdje nisu prosli

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 30 jan 2018, 21:44

hilmo je napisao/la:
BordoSarajevo je napisao/la:Nemam ništa protiv prodaje, čak šta više drago mi je ALI moramo dio novca uložiti u pojačanja (zamjena za Mihojevića, desni bek, krilo, Obradović). Dio uložiti u nove talente iz Slobode, Olimpica itd.. Ne moramo mi plaćati sad obeštećenja, ima dosta slobodnih a kvalitetnih igrača, daj dobru platu, i top.

Ako se ne pojačamo adekvatno, treba im svima yebat majku, a u slucaju da napune svoje dzepove od ovih transfera, na lijekove ih trosili.
Znate šta mene tišti u zadnjih mjeseci, otkako je počela ova priča o prodaji ovih momaka?
Na koji način je riješeno vlasništvo Akademije? Kakav je njen pravni status, jel ona dio Udruženja građana FK Sarajevo ili zasebno privredno društvo?
Ako je ovo prvo onda je relativno sve OK i ta sredstva koja se dobijaju za transfere idu na račun FKS, ali ako je zasebna firma, ondaa...

Mada, odgovore na ova pitanja vjerovatno nikad nećemo dobiti.
mislim da je dio UG FKS, jer kako bi upravljao i finansirao istu??? kao i za kamp...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 30 jan 2018, 21:48

Sabinho je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:Koliko smo tacno dobili za Mihu, Veladzica, Hadzica i od Gojkovog procenta? Postoje li skuzbene info konacno?
sikret. nagađaju oko 3 milke KM..
Odlicno, imamo i dobre procente sigurno i za naredne prodaje. Dio ovih sredstava jednoatavno mora vec sutra biti ulozen u dovodjenje pojacanja, najkasnije do kraja sedmice. Ako se to ne desi, bice ocigledno da od titule nema nista i da klub radi SAMO za pare.
mislim da svi imaju minmalno 15% od naredne prodaje klauzulu... bit će sigurno...već je bilo love osigurano za pojačanja...nismo šarnuli Ofosua a za njeg smo dobar ugovor i cifru spremili...ja se nadam da dođe neko od onih što su nam nudili na početku prelaznog...a mi smo se fokusirali samo na ovo prioritetno...sad bi mogli podići ekipu pravo....vidjet ćemo šta dogovore...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Osttribine
Postovi: 2778
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 30 jan 2018, 21:50

zagor1987 je napisao/la:
Osttribine je napisao/la:A sad opet ide komentar ovog laznog menadjera da je i Semjon uzeo dio kolaca pa hvali rad akademije :D
Hajde sve razumijem i njegovu kritiku i za poneku stvar jeste u pravu, ali ne razumijem ovoliki izljev negative kad nista mi promijeniti ne mozemo, imali smo mogucnost mi navijaci da kupimo ta upravljacka prava, ali smo mrtvi kokuzi i eto uletio je ovaj Tan kojeg smo u zvijezde ukivali tada. Nije bas da smo dozivili ono sto smo realno svi ocekivali, dominacija u ligi i grupna faza bar EL, ali ipak nam je valjao kroz ovaj kamp akademiju koja nam moze donijeti dosta novca u buducnosti, To sto neko masta da ce za nekog Hadzica ili Mihojevica ukoliko igra dovoljno u prvom timu neko izvaliti 5 ili 10 miliona eura taj je lud. Ova liga je dno Evrope i jedna od rijetkih koja nikad nije dala neki tim u grupnim fazama UEFA takmicenja.
Iz regije samo mi i Cg nikad nigdje nisu prosli
Ma znam, a u Evropi pravimo drustvo klubovima iz Andore, Luksemburga i slicno, i onda ti neko napise da mladi igrac treba igrati u prvom timu pa cemo ga kao prodati za neke milione, a ne za "sicu". Ono onda sa Cimirotom je bila iznimka uzeti onu cifru jer je to bilo frisko sa Tanom (vlasnik milijarder), uzeli Kup, PO EL, pa Titula, pa Cimi pozivan u reprezentaciju. Nacekat ce se ova liga opet za jedan onakav transfer ukoliko se nastavi ovim tempom, govorim za sve klubove iz iste.

dundee
Postovi: 510
Pridružen/a: 19 jan 2017, 11:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la dundee » 30 jan 2018, 22:10

sve razumijem, ali KOJI CE NAM .URAC OBRADOVIC

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 30 jan 2018, 22:12

Osttribine je napisao/la:A sad opet ide komentar ovog laznog menadjera da je i Semjon uzeo dio kolaca pa hvali rad akademije :D
Hajde sve razumijem i njegovu kritiku i za poneku stvar jeste u pravu, ali ne razumijem ovoliki izljev negative kad nista mi promijeniti ne mozemo, imali smo mogucnost mi navijaci da kupimo ta upravljacka prava, ali smo mrtvi kokuzi i eto uletio je ovaj Tan kojeg smo u zvijezde ukivali tada. Nije bas da smo dozivili ono sto smo realno svi ocekivali, dominacija u ligi i grupna faza bar EL, ali ipak nam je valjao kroz ovaj kamp akademiju koja nam moze donijeti dosta novca u buducnosti, To sto neko masta da ce za nekog Hadzica ili Mihojevica ukoliko igra dovoljno u prvom timu neko izvaliti 5 ili 10 miliona eura taj je lud. Ova liga je dno Evrope i jedna od rijetkih koja nikad nije dala neki tim u grupnim fazama UEFA takmicenja.
Pricas o Semjonu Milosevicu kojeg su ovi iz trenutne uprave sramno otjerali iz kluba?

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 30 jan 2018, 22:17

BordoSarajevo je napisao/la:Nemam ništa protiv prodaje, čak šta više drago mi je ALI moramo dio novca uložiti u pojačanja (zamjena za Mihojevića, desni bek, krilo, Obradović). Dio uložiti u nove talente iz Slobode, Olimpica itd.. Ne moramo mi plaćati sad obeštećenja, ima dosta slobodnih a kvalitetnih igrača, daj dobru platu, i top.

Ako se ne pojačamo adekvatno, treba im svima yebat majku, a u slucaju da napune svoje dzepove od ovih transfera, na lijekove ih trosili.
Ne treba nama zamjena za Mihojevića, nego nam treba štoper levela Mehmedagića, nego ko će bit u rotaciji sa Mujakićem/Šofrancem. Ja se barem nadam da će Mujakić dobit mjesto u prvoj postavi jer je opravdao povjerenje i pokazao da zna.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Osttribine
Postovi: 2778
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 30 jan 2018, 22:19

Evander je napisao/la:
Osttribine je napisao/la:A sad opet ide komentar ovog laznog menadjera da je i Semjon uzeo dio kolaca pa hvali rad akademije :D
Hajde sve razumijem i njegovu kritiku i za poneku stvar jeste u pravu, ali ne razumijem ovoliki izljev negative kad nista mi promijeniti ne mozemo, imali smo mogucnost mi navijaci da kupimo ta upravljacka prava, ali smo mrtvi kokuzi i eto uletio je ovaj Tan kojeg smo u zvijezde ukivali tada. Nije bas da smo dozivili ono sto smo realno svi ocekivali, dominacija u ligi i grupna faza bar EL, ali ipak nam je valjao kroz ovaj kamp akademiju koja nam moze donijeti dosta novca u buducnosti, To sto neko masta da ce za nekog Hadzica ili Mihojevica ukoliko igra dovoljno u prvom timu neko izvaliti 5 ili 10 miliona eura taj je lud. Ova liga je dno Evrope i jedna od rijetkih koja nikad nije dala neki tim u grupnim fazama UEFA takmicenja.
Pricas o Semjonu Milosevicu kojeg su ovi iz trenutne uprave sramno otjerali iz kluba?

Jesu li ovi ili bivsi, sem toga ne vidim nesto da on kudi rad akademije vec naprotiv, a ti se dogovori sam sa sobom sta hoces, prvo govoris sto se sekiramo za pare kad ce ih ovi u Upravi rastaliti, pa onda kazes treba promovirat mlade igrace pa uzeti vise novca za njih, a ne davati ih za "sicu".

Avatar
alenpitar
Postovi: 1585
Pridružen/a: 22 jan 2009, 21:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la alenpitar » 30 jan 2018, 22:20

Ja za ove pare nebi dovodio nikog :kafa:
Kupio bi titulu :mrgreen:
-usro musemic:VOLIM SARAJVO VISE OD SVOG ZIVOTA
-nakon besplatnog godisnjeg odmora usro u FKS uhljebljuje rundine pekare od 22 god koji nikad nisu sutnuli loptu i oni idu na pripreme umjesto akademaca FKS
-usro vaistinu voli Sarajvo

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 30 jan 2018, 22:23

Osttribine je napisao/la:
Evander je napisao/la:
Osttribine je napisao/la:A sad opet ide komentar ovog laznog menadjera da je i Semjon uzeo dio kolaca pa hvali rad akademije :D
Hajde sve razumijem i njegovu kritiku i za poneku stvar jeste u pravu, ali ne razumijem ovoliki izljev negative kad nista mi promijeniti ne mozemo, imali smo mogucnost mi navijaci da kupimo ta upravljacka prava, ali smo mrtvi kokuzi i eto uletio je ovaj Tan kojeg smo u zvijezde ukivali tada. Nije bas da smo dozivili ono sto smo realno svi ocekivali, dominacija u ligi i grupna faza bar EL, ali ipak nam je valjao kroz ovaj kamp akademiju koja nam moze donijeti dosta novca u buducnosti, To sto neko masta da ce za nekog Hadzica ili Mihojevica ukoliko igra dovoljno u prvom timu neko izvaliti 5 ili 10 miliona eura taj je lud. Ova liga je dno Evrope i jedna od rijetkih koja nikad nije dala neki tim u grupnim fazama UEFA takmicenja.
Pricas o Semjonu Milosevicu kojeg su ovi iz trenutne uprave sramno otjerali iz kluba?

Jesu li ovi ili bivsi, sem toga ne vidim nesto da on kudi rad akademije vec naprotiv, a ti se dogovori sam sa sobom sta hoces, prvo govoris sto se sekiramo za pare kad ce ih ovi u Upravi rastaliti, pa onda kazes treba promovirat mlade igrace pa uzeti vise novca za njih, a ne davati ih za "sicu".

Pa ko kudi rad akademije?
Misljenja vecine je da imamo talente. Kudimo sto igraci iz akademije ne dobijaju sansu u prvom timu i sto mi na kraju ne vidimo prave plodove tih talentovanih igraca. Evo to isto i Semjon indirektno kaze. O cemu pricas?

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 30 jan 2018, 22:28

alenpitar je napisao/la:Ja za ove pare nebi dovodio nikog :kafa:
Kupio bi titulu :mrgreen:
eine titulen bitte :D :rol: :rol: :rol: :tokralju: :salut:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 30 jan 2018, 22:31

alenpitar je napisao/la:Ja za ove pare nebi dovodio nikog :kafa:
Kupio bi titulu :mrgreen:
Fali nam Ivica. :kafa:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 30 jan 2018, 22:32

A jeste nakucali stranica, mašala..
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 30 jan 2018, 22:33

skoroalen je napisao/la:
alenpitar je napisao/la:Ja za ove pare nebi dovodio nikog :kafa:
Kupio bi titulu :mrgreen:
Fali nam Ivica. :kafa:
treba Čenana nazvat, pitar je a po faci mu se vidi da zna te stvari :rol: :rol: :D
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 30 jan 2018, 22:35

Aj cujemo se pred pocetak sezone, da sumiramo ovu pauzu ;)

Avatar
Osttribine
Postovi: 2778
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 30 jan 2018, 22:36

Ti stvarno nisi dobar sekunde, mjesecima samo neku negativu prosipas, kad Sarajevo zareda sa pobjedama ne javljas se, fkt ne kontam tvoj cilj. Opet ti kazem sto cemo ih promovirati i uzimati veci novac ako ce ovi u Upravi kao sto kazes rastaliti se i pokrasti sve, onda je bolje ih dati za manju lovu tom tvojom logikom. Moje misljenje je da ih treba prodavati i ugradjivati se u procente od narednog transfera, nego uhljebit ih kao npr. Radovca. A i sama ta djeca teze inostranstvu, a vidjecemo sta ce im to donijeti. I nije tacno da djeca iz akademije ne dobijaju sansu, istina jesu to manje minute, ali je takva sitaucija da uvijek smo u nekom bodovnom zaostatku, sam je to i Husref rekao jedne prilike, ali dobro sta zna Husref jer on je po tebi uhljup.

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 30 jan 2018, 22:39

skoroalen je napisao/la:
alenpitar je napisao/la:Ja za ove pare nebi dovodio nikog :kafa:
Kupio bi titulu :mrgreen:
Fali nam Ivica. :kafa:
Ma ako vec ne misle dovoditi pojacanja, treba konama dati da zavrse konacno taj cuveni istok :D , jebu Dzeki i amru i sestru i majku a covjek ih gasenja spasio :D
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evolution87 » 30 jan 2018, 22:39

E hajde idioti sad dovedite pojacanja! Para imate, samo je pitanje da li znate ili ne, a nazalost, bojim se da je ovo drugo.
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: NeSamSafetee, unforgiven87 i 25 gostiju.