FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 30 jan 2018, 22:43

Inijesta je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:
alenpitar je napisao/la:Ja za ove pare nebi dovodio nikog :kafa:
Kupio bi titulu :mrgreen:
Fali nam Ivica. :kafa:
Ma ako vec ne misle dovoditi pojacanja, treba konama dati da zavrse konacno taj cuveni istok :D , jebu Dzeki i amru i sestru i majku a covjek ih gasenja spasio :D
Raspituju se može l' makar 50 milja od Girouda :urnebes:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 30 jan 2018, 22:48

Ma ako vec ne misle dovoditi pojacanja, treba konama dati da zavrse konacno taj cuveni istok :D , jebu Dzeki i amru i sestru i majku a covjek ih gasenja spasio :D[/quote]
Raspituju se može l' makar 50 milja od Girouda :urnebes:[/quote]

:rol: moze nek izvole :guz:
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 30 jan 2018, 22:54

Memara je napisao/la:Bez razmišljanja prodati Mihojevića! Eto mjesta za Mujakića! Win-Win
Isto mislimo :thumbup:

Jos ja neki dan pisem trebo bi Miho da ide.. zbog njega. Super za nas, sretno Miho :bih:
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
Orangina85
Postovi: 821
Pridružen/a: 27 dec 2016, 15:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Orangina85 » 30 jan 2018, 22:57

Kazu imamo i od Jahovica procenat, valjda 0,5% ili tako nekako. U kojem je on periodu bio tacno kod nas?

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evolution87 » 30 jan 2018, 22:58

Pa ovako i treba da funkcionise transfer politika, igrac iz akademije, prvotimac, 21 godina i lagano dalje u evropu za solidne pare. Ovako je trebalo raditi i sa Hadzicem, Velagicem, Sadikuom i siguran sam da bi oni sami i za vece pare otisli.
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 30 jan 2018, 23:01

Hahahha sta vam je raja. Bacite drkicu, ohladite malo. Odem na kafu nema me 2h i vi nakucate 10 strana. Dal ste normalni :D
Nek su ih ba prodali, sve bi ovo propalo kod nas.
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 30 jan 2018, 23:02

Evolution87 je napisao/la:Pa ovako i treba da funkcionise transfer politika, igrac iz akademije, prvotimac, 21 godina i lagano dalje u evropu za solidne pare. Ovako je trebalo raditi i sa Hadzicem, Velagicem, Sadikuom i siguran sam da bi oni sami i za vece pare otisli.
s ogromnom razlikom, ovi nisu htjeli čekat svoju priliku u Sarajevu nego su htjeli igrati vani....i tu ne možeš ništa nego uzeti pare i poželit im sreću...

nadam se da će Mujakić i još ovih par stopama Marka i Cimija.... :thumbup:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 30 jan 2018, 23:04

Laznjak je napisao/la:Hahahha sta vam je raja. Bacite drkicu, ohladite malo. Odem na kafu nema me 2h i vi nakucate 10 strana. Dal ste normalni :D
Nek su ih ba prodali, sve bi ovo propalo kod nas.
Tema gori k'o u najžešćim danima, ispadanje od Zarije, domaći remiji s Krupom i Radnikom prošle sezone itd. :mrgreen:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 30 jan 2018, 23:11

skoroalen je napisao/la:
Laznjak je napisao/la:Hahahha sta vam je raja. Bacite drkicu, ohladite malo. Odem na kafu nema me 2h i vi nakucate 10 strana. Dal ste normalni :D
Nek su ih ba prodali, sve bi ovo propalo kod nas.
Tema gori k'o u najžešćim danima, ispadanje od Zarije, domaći remiji s Krupom i Radnikom prošle sezone itd. :mrgreen:
Sve budale moj Skoro. Boga mi ko neki igraci.
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 30 jan 2018, 23:11

Daj zovite još Majkla i neka ide sve u helać..
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

zagorski
Postovi: 7675
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 30 jan 2018, 23:12

Ja svo vrijeme razmisljam o onome sto je @hilmo maloprije rekao. Hocemo li mi uopste i mozemo li vidjeti,kao klub,ikakve fajde od ovog novca!? Meni akademija nekako djeluje kao autonomna pokrajina u okviru kluba :D

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la YNWA » 30 jan 2018, 23:13

Inijesta je napisao/la:
YNWA je napisao/la:
Inijesta je napisao/la:Nije nama Cimi otvorio vrata Paoka nego Marko i Cimi istog menadjera imaju
Ovo se malo otelo kontroli , samo da ne bude na ljeto ako bez evrope ostanemo ganjali onog cigu sto kupuje staro zeljezo da mu Duljine ves masine tusnemo
Kako se otelo kontroli ?
Koliko su to Sadiku i Veladzic imali minuta za prvi tim? pa i Hadzic. Odlaskom tih igraca nista ne gubimo, osim toga da bi nesto moglo biti u buducnosti od njih, a poznavajuci nas, prije ce proci ko Radovac, nego da ce nesto napraviti, zato je prodaja sasvim logican izbor

Prodaja Marka je odlican potez, cak i za 500k KM, i njemu je vrijeme da ide, a i nece nam nesto faliti, jer je tu sad Mujakic,a i Adukor ce na stopera, i onda se oslobađa mjesto za Mustafica.
Za ove momke sam vec napisao da mi je ok prodaja uz dobar procenat, samo u tom slucaju je po meni opravdano a i slazem se da ce prije zavrsiti ko Radovac nego uspjeti
Al se ne slazem za prodaju Marka , igrac kojeg mozes uvijek prodati za ustu ovu cifru , i sta ces sad dovesti 2 nova stopera ustvari vec si doveo jednog koji nije godinu i po igrati, istog takvog mu mozes naci i partnera i sta ocekivati od odbrane koja je svakako bila losa
Pape ako je izvukao 500k eura za Marka treba mu produziti ugovor na 10 godina.

Marko iza sebe nema najbolju polusezonu, vec duze vrijeme nista ne napreduje, i idealno vrijeme je da ide dalje, nece nam nesto posebno faliti, a umjesto njega uskace Mujakic, i Adukor se vraca na stopera, samim tim se otvara mjesto za Mustafica i Herica u sredi. Za mene je prodaja Marka u ovom trenutku odlican potez, i to za cifru od 500k KM, a zvuci mi nestvarno da smo uzeli 500k eura, previse dobro bi to bilo.

Prodaja djece je odlican potez, mnogi previse povrsno gledaju na situaciju u klubu, Tan nije budala, nece on vise bacati lovu, i slati da se nasi igraju menadzera, moras nesto i zaraditi, moras prodati kojeg igraca, a poslije Cimirota smo prodali Velkoskog i Catakovica, te Barbarica(Tan castio) i igrali jedno pretkolo u EL, a na navijace i sponzore se ne mozes pouzdati, nema tu vece love. A FK Sarajevo je najorganizovaniji klub u drzavi, najvise radnika ima pod ugovorom, u akademiji se radi dobar posao, kupe se talenti iz cijele drzave, sto pokazuju i rezultati, a sve se to mora platiti, jos se radi na kampu, a da ne spominjemo Jesica i njegove igrace, ili one koje je on otjerao.

Sad bih ja potpisao da svake godine prodamo 2-3 talenta iz akademije, ko ovu trojicu i jednog prvotimca, ko Marka. Tako se mora raditi.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
BosnianKingdom
Postovi: 2877
Pridružen/a: 13 jun 2015, 10:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BosnianKingdom » 30 jan 2018, 23:21

Anela kraljica storya hahahahaha
“Nemam ja godine, nemam ime ni prezime, a ni plata nije bila “ hahahahahah
Sabrine mi moje!

Avatar
Memara
Postovi: 5371
Pridružen/a: 21 dec 2015, 14:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Memara » 30 jan 2018, 23:22


bordobijeli
Postovi: 14258
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 30 jan 2018, 23:24

Ja nebi dovodio nista na stopersku poziciju Sofranac,Adukor i Niho mogu iznijeti ovo utakmica u proljetnom dijelu

Avatar
BosnianKingdom
Postovi: 2877
Pridružen/a: 13 jun 2015, 10:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BosnianKingdom » 30 jan 2018, 23:27

hilmo je napisao/la:
BordoSarajevo je napisao/la:Nemam ništa protiv prodaje, čak šta više drago mi je ALI moramo dio novca uložiti u pojačanja (zamjena za Mihojevića, desni bek, krilo, Obradović). Dio uložiti u nove talente iz Slobode, Olimpica itd.. Ne moramo mi plaćati sad obeštećenja, ima dosta slobodnih a kvalitetnih igrača, daj dobru platu, i top.

Ako se ne pojačamo adekvatno, treba im svima yebat majku, a u slucaju da napune svoje dzepove od ovih transfera, na lijekove ih trosili.
Znate šta mene tišti u zadnjih mjeseci, otkako je počela ova priča o prodaji ovih momaka?
Na koji način je riješeno vlasništvo Akademije? Kakav je njen pravni status, jel ona dio Udruženja građana FK Sarajevo ili zasebno privredno društvo?
Ako je ovo prvo onda je relativno sve OK i ta sredstva koja se dobijaju za transfere idu na račun FKS, ali ako je zasebna firma, ondaa...

Mada, odgovore na ova pitanja vjerovatno nikad nećemo dobiti.
Kako god bilo pravno rijeseno to pitanje. Oni su imali ugovor sa FK Sarajevom, a ne sa Akademijom.
Sabrine mi moje!

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 30 jan 2018, 23:28

Što se mene tiče, drago mi je što smo prodali ove mlade igrače, i zbog njih ali i zbog nas. ZBOG NAS samo u slučaju ako ćemo te pare uložiti u ekipu i sportski segment, što nije bio slučaj ranije i u što sumnjam, nažalost. Veliki dio para od prodaje igrača usmjeriti u dva pravca. Jedan pravac je pojačati adekvatno prvu ekipu, stvoriti konkurenciju kao što je imamo u sredini terena i pokušati napasti prvo mjesto. S obzirom da mi ne uzimamo igrače pod ugovorom, a i nismo zaradili toliko para da otkupljujemo igrače, opet možemo naći kvalitetne igrače i dati im veće pare za naš standard, ne moramo ih vezati višegodišnjim ugovorom ali daj da napadnemo trofej. Drugi pravac je investiranje u mlade igrače, pokupiti najbolju djecu iz Slobode, Olimpica, Širokog..., jer eto vidimo da se to isplati.

Ovim iz uprave ne vjerujem ništa, dokazali su da ne znaju, jedino vjerujem Husrefu. Optimističan budem kad pogledam koliku cifru smo zaradili prodajom ovih mladih igrača ali opet kad se sjetim ko je u upravi, ko pregovara sa igračima, kakve su njihove ambicije i kako oni rade... onda padnem u depresiju, ali valjda na dobro izađe.

Svakom igraču koji je prodan želim sve najbolje i da nas predstave u najboljem svjetlu.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

nukleusmember
Postovi: 1991
Pridružen/a: 09 sep 2009, 02:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nukleusmember » 30 jan 2018, 23:30

Sabinho je napisao/la:Koliko smo tacno dobili za Mihu, Veladzica, Hadzica i od Gojkovog procenta? Postoje li skuzbene info konacno?
za marka ne znam,veladzića,hadzića i sadikua je vjerovatno kupila agencija pa ovima preprodala,tako da i ako belgijanci i portugalci obznane cifre ne znamo koliko smo uzeli tj koliko se agencija ugradila,husref ne voli baš mlade igrače i to je činjenica,imali smo mi solidnu mladu generaciju kada nas je trenirao prvi put,pa kada smo ga otjerali agim ih je afirmisao(škoro i raja),vidjećemo na šta će ovo izaći


VVVBK

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 30 jan 2018, 23:38

bordobijeli je napisao/la:Ja nebi dovodio nista na stopersku poziciju Sofranac,Adukor i Niho mogu iznijeti ovo utakmica u proljetnom dijelu
Dobro, ako ispadne neki za rotacije da se i zvanično kutarišemo Novakovića, ne bi bilo loše. Mada si u pravu, ta trojica će bit vjerovatno dovoljna. Mujakić i Šofranac standardni, Adukor da neke utakmice igra na štoperu ako zagusti. Mada ne bi bilo loše ni Adukora skroz preselit na štopera a da se otvori mjesta za Herića na sredini, mada je meni Aduku toliko ograničit grehota, isto da BMWa M5 voziš u drugoj, 40 na sat. :mrgreen:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 30 jan 2018, 23:39

Kako se otelo kontroli ?
Koliko su to Sadiku i Veladzic imali minuta za prvi tim? pa i Hadzic. Odlaskom tih igraca nista ne gubimo, osim toga da bi nesto moglo biti u buducnosti od njih, a poznavajuci nas, prije ce proci ko Radovac, nego da ce nesto napraviti, zato je prodaja sasvim logican izbor

Prodaja Marka je odlican potez, cak i za 500k KM, i njemu je vrijeme da ide, a i nece nam nesto faliti, jer je tu sad Mujakic,a i Adukor ce na stopera, i onda se oslobađa mjesto za Mustafica.[/quote]

Za ove momke sam vec napisao da mi je ok prodaja uz dobar procenat, samo u tom slucaju je po meni opravdano a i slazem se da ce prije zavrsiti ko Radovac nego uspjeti
Al se ne slazem za prodaju Marka , igrac kojeg mozes uvijek prodati za ustu ovu cifru , i sta ces sad dovesti 2 nova stopera ustvari vec si doveo jednog koji nije godinu i po igrati, istog takvog mu mozes naci i partnera i sta ocekivati od odbrane koja je svakako bila losa[/quote]

Pape ako je izvukao 500k eura za Marka treba mu produziti ugovor na 10 godina.

Marko iza sebe nema najbolju polusezonu, vec duze vrijeme nista ne napreduje, i idealno vrijeme je da ide dalje, nece nam nesto posebno faliti, a umjesto njega uskace Mujakic, i Adukor se vraca na stopera, samim tim se otvara mjesto za Mustafica i Herica u sredi. Za mene je prodaja Marka u ovom trenutku odlican potez, i to za cifru od 500k KM, a zvuci mi nestvarno da smo uzeli 500k eura, previse dobro bi to bilo.

Prodaja djece je odlican potez, mnogi previse povrsno gledaju na situaciju u klubu, Tan nije budala, nece on vise bacati lovu, i slati da se nasi igraju menadzera, moras nesto i zaraditi, moras prodati kojeg igraca, a poslije Cimirota smo prodali Velkoskog i Catakovica, te Barbarica(Tan castio) i igrali jedno pretkolo u EL, a na navijace i sponzore se ne mozes pouzdati, nema tu vece love. A FK Sarajevo je najorganizovaniji klub u drzavi, najvise radnika ima pod ugovorom, u akademiji se radi dobar posao, kupe se talenti iz cijele drzave, sto pokazuju i rezultati, a sve se to mora platiti, jos se radi na kampu, a da ne spominjemo Jesica i njegove igrace, ili one koje je on otjerao.

Sad bih ja potpisao da svake godine prodamo 2-3 talenta iz akademije, ko ovu trojicu i jednog prvotimca, ko Marka. Tako se mora raditi.[/quote]

Ne znam brate odakle tog visockog kera izvuce, nema on nikakve veze sa prodajom Marka, sve he zavrsio Markov menadjer Miki stevic, na klubu je bilo samo da pristane sto su i uradili
A sad imaju priliku da dovedu par kvalitetnih igraca i naprave rezultat, ako to ne urade obda se zna sta je cilj ove prodaje
Ja ti kazem Marko bi i na ljeto mogao otici za iste ove pare jer he extra kvalitetan igrac, ja licno gledam sta klub u ovom trenutku gubi ovim a gubi jedinog igraca iz odbrane koji je bio dobar u prvoj polusezoni, kako ce sad to nadomjestiti i koga ce dovest ne znam
A svakako mislim da je nasim evropa ko bingo, al ce se bgm i za nju dobro namuciti

Ovo za prodaju , za Tana akademiju se slazem, jesica nemoj ni spominjati **** nam je majku za sva vremena
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: avalkaB, Hztesanj i 27 gostiju.