Grand Slam

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

samosarajvo
Postovi: 3651
Pridružen/a: 16 jul 2010, 00:26
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la samosarajvo » 29 jan 2018, 22:35

@AA23 i Delko
Bilo je tu titula, niko to ne spori, ali mislim da rezultatima na GS-ovima ne moze biti zadovoljan.Jedan od četrnaest je slabo za Rogera.

I nisam rekao da Roger iz 2006 i 2007 ne bi bio konkurentan u pomenutoj eri.Kad sam ubacio tog Rogera u pricu mislio sam iskljucivo na 4 gore pomenuta meča (2x Novak na WB i 2x Rafa na AO) i ništa više.
Naravno da bi Roger iz 2007 bio top u svakoj eri.Da je jos on u tom periodu(ali kroz citave tri i po godine) bio na nivou 2007 vjerovato bi njih trojica od 14 osvojila 12 i to u omjeru 3 - 3- 3.
Poenta je samo da je Roger ima bolesno dobrih mečeva koje je izgubio.

Avatar
AA23
Postovi: 16064
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la AA23 » 29 jan 2018, 22:57

Ne kažem ja, logično je da klase poput Nadala i Djokovića ne dozvole Federeru da im se umiješa u njihov prime, jednostavno to je nemoguće i za GOAT-a :mrgreen:

Meni je samo zasmetalo to da Federer navodno nije bio nikakav faktor, a dobijao navedene rivale i nažalost gubio 3 GS finala prvenstveno zbog svoje glave i jeftinih momenata.

samosarajvo
Postovi: 3651
Pridružen/a: 16 jul 2010, 00:26
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la samosarajvo » 30 jan 2018, 18:16

AA23 je napisao/la:Ne kažem ja, logično je da klase poput Nadala i Djokovića ne dozvole Federeru da im se umiješa u njihov prime, jednostavno to je nemoguće i za GOAT-a :mrgreen:

Meni je samo zasmetalo to da Federer navodno nije bio nikakav faktor, a dobijao navedene rivale i nažalost gubio 3 GS finala prvenstveno zbog svoje glave i jeftinih momenata.
Dobijao ih jeste u tom periodu.Koliko puta, a koliko je izgubio, zaista ne znam.Negativno je sigurno.Ali to nije ni vazno.

Ovaj boldirani dio je vecf dio oko kojeg se opasna polemika moze potegnuti pa ga je bolje preskociti.

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la darker10 » 30 jan 2018, 20:57

Jedino GS finale koje je Federer trebao dobit u tom periodu je ono na Wimbledonu 2014. kada se u cetvrtom setu vratio sa 5-2 za Djokovica cini mi se,osvojio taj set i onda neshvatljivo lako prepustio onaj peti.Wimbledon 2015. je ispustio relativno lako,a US Opena te iste godine sjecam se po tom sto je Federer imao bruku brejk lopti koje nije iskoristio za sto je naravno i on kriv,jer se sjecam da sam galamio na televizor da je previse pasivan na te brejk lopte :D

Avatar
AA23
Postovi: 16064
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la AA23 » 30 jan 2018, 21:37

Ja pamtim Federerove zicer poene u mrežu, smečeve u mrežu, voleje u mrežu, forehand zicere direktno u protivnika, bekend zicere direktno u protivnika, druga strana veličine bazena Terme on ne gađa tu on gađa liniju u protivnika..

Teško je reći koliko je ustvari on napredovao, ali i mentalno pao sa Edbergom u svim tim ključnim momentima igre, sada je tu vrlo, vrlo ozbiljniji i 2x bolji.

Avatar
Fk_zeljo_1921
Postovi: 4938
Pridružen/a: 04 okt 2009, 16:09
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Fk_zeljo_1921 » 30 jan 2018, 21:47

darker10 je napisao/la:US Opena te iste godine sjecam se po tom sto je Federer imao bruku brejk lopti koje nije iskoristio za sto je naravno i on kriv,jer se sjecam da sam galamio na televizor da je previse pasivan na te brejk lopte :D
Ja mislim da taj turnir spada u jedan od njegovih najboljih natjecanja koje je odigrao u karijeri, kako je dominantno dosao do finala, čistio sve pred sobom. I onda u finalu odigra onako karinaški protiv Djokovića, nikad necu prezalit
"I've failed over and over and over again in my life and that is why I succeed." -Michael Jordan

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la darker10 » 30 jan 2018, 22:06

23 break lopte u tom mecu i svega 4 iskoristene haha

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Belmin6 » 30 jan 2018, 23:01

To je najzalosniji GS Rogera od W08.

Kad je zadnji put uzeo US?

Avatar
AA23
Postovi: 16064
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la AA23 » 30 jan 2018, 23:34

Belmin6 je napisao/la:To je najzalosniji GS Rogera od W08.

Kad je zadnji put uzeo US?
2008, Murray

Meni je žalostan USO 2009, vodiš i imaš break, okreće Delpo i gubiš, a imao je fenomenalnu igru te čitave godine i da je osvojio taj USO, imao bi uvezana 4 GS-a, RG, W, USO i AO (2010).

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9976
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Edin TM87 » 31 jan 2018, 00:04

Ma morao je imati jos 2 US Opena najmanje, to je najveca enigma kako taj turnir nije osvojio 9 godina... Prvo taj Del Potro gdje ni on sam ne zna kako je prokockao al' hajde, onda Djokovic 2 godine za redom po 2 mec lopte on ispusta i gubi mec, u finalu ga ceka Nadal znaci tu je bar jedna titula. I ovaj 2015., gori igrac u tom finale je osvojio taj USO, 3:1 u setovima gdje Djokovic ukupno ima 2 poena vise osvojena od Federera kad sve saberes, gdje je Federer imao BP 3/25 je potpuno nevjerovatno da je ispustio to finale. Licno ibret veliki, ove godine obavezno propustit Kanadu, odigrat Cinnci kao zagrijavu ali ne forsirati titulu i probat uzeti i USO. Pitanje je 2019. kad napuni 38 godina dal' ce vise ikako biti konkurentan (ako bude ikako igrao tad?).
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

samosarajvo
Postovi: 3651
Pridružen/a: 16 jul 2010, 00:26
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la samosarajvo » 31 jan 2018, 08:10

I meni je mala misterija kako Roger nije osvojio US tako dugo ali svoju sansu je trebo trazit mimo godina 10,13 i 17 :cool:
Podlozi na US-u tih godina nista nije "falilo", da se tako izrazim, i ne bi Rafa imao vecih problema da svoju prednost u matchupu i ostvari u potpunosti.Prvenstveno u finalima slemova.Pogotovo iz razloga sto je na svaki od tih US opena dolazio sa zaista dobrom igrom.Upravo neka od njegovih najboljih izdanja su iz Amerike.Nije bilo provlacenja do finala, neke velike patnje, trosenja,drame itd (kao npr AO 2017).Lezi mu podloga, period godine gdje je maksimalno spreman i u ritmu ali idalje ne preumoran sto je krucijalno.

Volio bih da smo vidjeli i taj duel na US-u negdje u tom periodu ali mislim da je ašćare kako bi zavrsio.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16486
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la jestamaji » 31 jan 2018, 10:12

Edin TM87 je napisao/la:Ma morao je imati jos 2 US Opena najmanje, to je najveca enigma kako taj turnir nije osvojio 9 godina... ...
isto važi i za nadala i AO :mrgreen:

roger možda fakat još šta i ulovi obzirom da je konkurencija ili u zimskom snu ili na ortopediji. ja prije 2-3 godine nisam vjerovao u ovo, mislio sam možda ev. u wimbledonu ako mu se žrijeb otvori ali ko je mogo znat da neće više niko od ozbiljnih protivnika ostati zdrav, a ovu dječurliju rješavaju veliki na iskustvo ko i uvijek

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9976
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Edin TM87 » 31 jan 2018, 11:33

samosarajvo je napisao/la:I meni je mala misterija kako Roger nije osvojio US tako dugo ali svoju sansu je trebo trazit mimo godina 10,13 i 17 :cool:
Podlozi na US-u tih godina nista nije "falilo", da se tako izrazim, i ne bi Rafa imao vecih problema da svoju prednost u matchupu i ostvari u potpunosti.Prvenstveno u finalima slemova.Pogotovo iz razloga sto je na svaki od tih US opena dolazio sa zaista dobrom igrom.Upravo neka od njegovih najboljih izdanja su iz Amerike.Nije bilo provlacenja do finala, neke velike patnje, trosenja,drame itd (kao npr AO 2017).Lezi mu podloga, period godine gdje je maksimalno spreman i u ritmu ali idalje ne preumoran sto je krucijalno.

Volio bih da smo vidjeli i taj duel na US-u negdje u tom periodu ali mislim da je ašćare kako bi zavrsio.
Mislis da bi Nadal dobio Federera 2010. i 2011. na USO? Nema sanse, tu ga je samo jedan covjek mogao dobit i to nakon spasene 2 MP, kao i 2015. i to je to. 2013. ne treba komentarisat tu ga je Robredo dobio, a prosla godina da je Roger bio zdrav, ako znas da je 5 puta za redom dobio Rafu, ne bi ni tu bilo problema. Ne mozes pricat o nekom izdanju Rafe covjek igrao sa igracima nimo top 25, tako da je suludo rec da bi dobio zdravog Federera da su se sreli Ali to je sve SBBKBB tako da nema potrebe pricat.

Ja bih volio da se nikad ne sretnu na USO, da najgora publika na svijetu ne dobije sansu da gleda Fedal uzivo.
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9976
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Edin TM87 » 31 jan 2018, 11:40

jestamaji je napisao/la:
Edin TM87 je napisao/la:Ma morao je imati jos 2 US Opena najmanje, to je najveca enigma kako taj turnir nije osvojio 9 godina... ...
isto važi i za nadala i AO :mrgreen:

roger možda fakat još šta i ulovi obzirom da je konkurencija ili u zimskom snu ili na ortopediji. ja prije 2-3 godine nisam vjerovao u ovo, mislio sam možda ev. u wimbledonu ako mu se žrijeb otvori ali ko je mogo znat da neće više niko od ozbiljnih protivnika ostati zdrav, a ovu dječurliju rješavaju veliki na iskustvo ko i uvijek
Pa Nadal nikad nije imao sanse da uzme AO, ako sto je Federer USO, do 2009. su Rafu gazali na AO Gonzalesi i slicni, a onda Nole preko kojeg niko nije mogao, nije bio pravi u finalu protiv Wawrinke, jos je tu gubio od Ferrera, Berdycha, cesto je poluspreman dolazio i na kraju turnira imao problema s povredom, a mozda je najvecu sansu imai protiv Federera jer je vodio u petom setu, ali kad skontas koliko je Fed bio bolji taj mec onda ne mozes reci da je Rafa nesto prokockao. Uglavnom mnogo manje sansi je ispustio Rafa na AO, nego Fed na USO
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
bajern100
Postovi: 627
Pridružen/a: 09 apr 2009, 10:25
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la bajern100 » 31 jan 2018, 12:03

samo neznalice i drvenjaci mogu loše pisati loše o Rafi Nadalu i šta je on mogao a šta nije
čovjek će ostat jedan od najboljih tenisera svih vremena i narednih 100 godina a u nekim stvarima neće biti
nadmašen nikad ni za 500 godina...toliko samo da se zna...

Avatar
jestamaji
Postovi: 16486
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la jestamaji » 31 jan 2018, 12:07

Edin TM87 je napisao/la:
samosarajvo je napisao/la:I meni je mala misterija kako Roger nije osvojio US tako dugo ali svoju sansu je trebo trazit mimo godina 10,13 i 17 :cool:
Podlozi na US-u tih godina nista nije "falilo", da se tako izrazim, i ne bi Rafa imao vecih problema da svoju prednost u matchupu i ostvari u potpunosti.Prvenstveno u finalima slemova.Pogotovo iz razloga sto je na svaki od tih US opena dolazio sa zaista dobrom igrom.Upravo neka od njegovih najboljih izdanja su iz Amerike.Nije bilo provlacenja do finala, neke velike patnje, trosenja,drame itd (kao npr AO 2017).Lezi mu podloga, period godine gdje je maksimalno spreman i u ritmu ali idalje ne preumoran sto je krucijalno.

Volio bih da smo vidjeli i taj duel na US-u negdje u tom periodu ali mislim da je ašćare kako bi zavrsio.
Mislis da bi Nadal dobio Federera 2010. i 2011. na USO? Nema sanse, tu ga je samo jedan covjek mogao dobit i to nakon spasene 2 MP, kao i 2015. i to je to. 2013. ne treba komentarisat tu ga je Robredo dobio, a prosla godina da je Roger bio zdrav, ako znas da je 5 puta za redom dobio Rafu, ne bi ni tu bilo problema. Ne mozes pricat o nekom izdanju Rafe covjek igrao sa igracima nimo top 25, tako da je suludo rec da bi dobio zdravog Federera da su se sreli Ali to je sve SBBKBB tako da nema potrebe pricat.

Ja bih volio da se nikad ne sretnu na USO, da najgora publika na svijetu ne dobije sansu da gleda Fedal uzivo.
najgora publika je u rimu, i to daleko! (ako nas i srbiju ne računaš :cry: )
ja sam bio i u rimu i na us openu i to po dva puta, razlika je u tome što ameri ne je.bu dešavanje na terenu ni pet posto (kao usotalom i u ostalim sportovima, puno važniji su neukusni hotdog i bud light) a rimljani namjerno smetaju igračima, skoro ko kod nas! kad sam prvi put bio tamo jedan majmun iz trećeg-četvrtog reda (a zna se koliko najdonji redovi koštaju i ko ih uopšte može kupiti) je viknuo foot-fault nekom ameru koji je igrao dubl protiv gorana i camporesea, goran je vratio servu i svi su stali i poen je otišao "našima" (viđeno sa italijanske strane) . misliš da su ga izbacili? to je naravno samo ekstremni slučaj, ali ima tu dosta toga, igrači koji igraju rim znaju to dobro!

Avatar
bajern100
Postovi: 627
Pridružen/a: 09 apr 2009, 10:25
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la bajern100 » 31 jan 2018, 12:14

pitali se neko zašto Grigor igra toplo hladno u najboljim godinam, šta je sa milošem, šta se dešava sa Zverevim,
kirgios nikad neznaš kako će odigrati šta su oni uzeli do sad a imaju između 22-25 godina , gdje je taj Šapovalov
koji razvali Rafu prošle godine ovde se samo gleda na one najveće kao da oni mogu igrati do 50-e, poštujem samo Rodžera,
Novaka i Rafu kao najveće u svojim erama, cijenim još neke ali oni nisu na najvećem nivou i nikad neće biti..pozz svima

samosarajvo
Postovi: 3651
Pridružen/a: 16 jul 2010, 00:26
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la samosarajvo » 31 jan 2018, 18:49

Edin TM87 je napisao/la:
samosarajvo je napisao/la:I meni je mala misterija kako Roger nije osvojio US tako dugo ali svoju sansu je trebo trazit mimo godina 10,13 i 17 :cool:
Podlozi na US-u tih godina nista nije "falilo", da se tako izrazim, i ne bi Rafa imao vecih problema da svoju prednost u matchupu i ostvari u potpunosti.Prvenstveno u finalima slemova.Pogotovo iz razloga sto je na svaki od tih US opena dolazio sa zaista dobrom igrom.Upravo neka od njegovih najboljih izdanja su iz Amerike.Nije bilo provlacenja do finala, neke velike patnje, trosenja,drame itd (kao npr AO 2017).Lezi mu podloga, period godine gdje je maksimalno spreman i u ritmu ali idalje ne preumoran sto je krucijalno.

Volio bih da smo vidjeli i taj duel na US-u negdje u tom periodu ali mislim da je ašćare kako bi zavrsio.
Mislis da bi Nadal dobio Federera 2010. i 2011. na USO? Nema sanse, tu ga je samo jedan covjek mogao dobit i to nakon spasene 2 MP, kao i 2015. i to je to. 2013. ne treba komentarisat tu ga je Robredo dobio, a prosla godina da je Roger bio zdrav, ako znas da je 5 puta za redom dobio Rafu, ne bi ni tu bilo problema. Ne mozes pricat o nekom izdanju Rafe covjek igrao sa igracima nimo top 25, tako da je suludo rec da bi dobio zdravog Federera da su se sreli Ali to je sve SBBKBB tako da nema potrebe pricat.

Ja bih volio da se nikad ne sretnu na USO, da najgora publika na svijetu ne dobije sansu da gleda Fedal uzivo.
Nije da mislim nego znam.Ispade sad Novak gori matchup za Rogera od Rafe...puno se ufuraste zbog ove 2017 godine bogme.
U finalnom/polufinalnom meču na 3 dobijena seta Nadal iz perioda 2008-polovina 2014 bi dobio bilo kojeg Rogera u 4 od 5 susreta.To ukljucuje i AO dakako.
Kao sto rekoh, nije ta podloga nista prebrza ili nepogodna za Rafu, cak sta vise.Maksimalno bi on tu iskoristio prednost u matchupu i bez vecih drama slavio.
Ti gledas kako je igrao Roger, ja gledam kako je igrao Nadal što je ispravno gledanje s obzirom na matchup.
Izdanje iz 2010 i 2013 je jedno od boljih izdanja Rafe ikada.A Roger je imao problema i sa Rafom koji je daleko od "jednog od najboljih izdanja ikada" pogotovo u igri na 5 setova (na bilo kojoj podlozi da se razumijemo). Pa covjek je 2007, kao tinejdzer, najboljeg Rogera na travi ikad dotjero do 5 og seta uz svega 2 izgubljena brejka...
Jednostavno, kad njih dvojica igraju na bilo kojem otvorenom terenu na max 5 setova Rafa je favorit i to osjetni.To i h2h dokazuje, nevezano za podlogu.
Gledam Nadala citav zivot i znam da su izdanja iz 2010 i 2013 bila gotovo pa savršena i to mi je dovoljno da znam da bi uzeo glat.

Imam osjecaj da se zbog 2017, koja se po svojoj mogucoj logici poslje 10 godina Nadalove dominacije izdvaja kao izuzetak, zaboravlja ko kosi, a ko vodu nosi u tom matchupu.Ja kroz citav period 2011-12-13-14 navijam za Rogera protiv Novaka ne bi li se susreo sa Rafom u finalu i olakšao mu posao da bi mi ti sad rekao da, pazi sad ovo "Nema šanse da ga dobije". Ja i u najkrvavijoj procjeni kazem u 9 od 10, a ti za igraca koji ima pozitivan H2H sa drugim igracem, pozitivan na GS-u, pozitivan i na HC-u na 3 dobijena seta kazes - "Nema šanse". :crazy:

Avatar
AA23
Postovi: 16064
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la AA23 » 31 jan 2018, 18:55

Teško je reći, možda bi jedno finale odnio Federer, a drugo Nadal, uglavnom Federer tih godina jeste bio u zaostatku prvo mentalno za Rafom, drugo što je Rafa bio u odličnoj formi kao i najboljim godinama ( :mrgreen: ), ali mislim da bi ga Federer dobio na USO 2017te da su igrali, jednostavno tokom svih njihovih mečeva Federer je baš, ali baš dominirao Nadala i transformisao bi se u potpuno drugog igrača tad.

Recimo u Šangaju nije briljirao, uzeo je Delpa (odličan znak), i u finalu transformisao se u potpuno drugog igrača protiv Rafe, tako je bilo i na AO, IW i Miamiju, ne znam šta je uradio, ali šta god da je zanemario je svoj strah i trepet koji mu je nabio Nadal tokom svih ranijih godina.

samosarajvo
Postovi: 3651
Pridružen/a: 16 jul 2010, 00:26
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la samosarajvo » 31 jan 2018, 19:08

AA23 je napisao/la:Teško je reći, možda bi jedno finale odnio Federer, a drugo Nadal, uglavnom Federer tih godina jeste bio u zaostatku prvo mentalno za Rafom, drugo što je Rafa bio u odličnoj formi kao i najboljim godinama ( :mrgreen: ), ali mislim da bi ga Federer dobio na USO 2017te da su igrali, jednostavno tokom svih njihovih mečeva Federer je baš, ali baš dominirao Nadala i transformisao bi se u potpuno drugog igrača tad.

Recimo u Šangaju nije briljirao, uzeo je Delpa (odličan znak), i u finalu transformisao se u potpuno drugog igrača protiv Rafe, tako je bilo i na AO, IW i Miamiju, ne znam šta je uradio, ali šta god da je zanemario je svoj strah i trepet koji mu je nabio Nadal tokom svih ranijih godina.

Dvije i sedamnaesta je specifičnija od ostalih godina zato je i nisam naveo u prethodnom postu.
Ali eto, i za 2017 opet imas jednostavnu logiku kojom se mozes voditi, a ti je procitaj do kraja i skontaj mozes li joj protivriječiti.
Činjenica 1:
Podloga na US-u je postala za Rafu pogodnija od podloge sa AO-a.Drugim rijecima podloga na AO-u je ubrzana u prethodne dvije godine i trenutno je brza od američke.Cak je i odskok za Rafu postao pogodniji u Americi.Mislim da ce se i laik sloziti?
Činjenica 2:
Rafa je na US, do završnice turnira došao mnogo lakše.Nije imao Dimitrova i Zvereva da ga iscjede (da, to su dva glavna krivca zbog kojih je Rafa ispustio 3-1 u petom setu finala AO-a).Također je imao dan odmora manje.Nesto sto se nije desilo na US-u.Ovo su sve činjenice neoborive.
Činjenica 3: Barem 80% objektivnih fanova, gledalaca, analiticara, igraca je primjetilo da je Rogerov nivo vec osjetno pao na WB-u 2017 (i prije povrede dakle) jer nije bilo realno da ga zadrzi uz tu veliku pauzu za vrijeme sljake.Npr ovogodisnji nivo, iako je osvojio, je 70% proslogodisnjeg AO-a.Samo jedan od dokaza koliko je to perfektno bilo od strane RF-a.Rafin nivo je kroz sljaku, pa dalje do US-a, samo rastao.Ne nesto puno ali polahko i sigurno

Zakljucak:

Odmorniji Rafa, na podlozi koja mu više lezi, protiv Rogera koji (I BEZ POVREDE NAPOMINJEM) je bio osjetno losiji nego na pocetku godine bi 100% izgubio finale US-a a protiv Rogera koji je bio haman pa savršen na još bržoj podlozi je izgubio tek u petom setu poslje preokreta iako je i sam bio u losijoj formi nego u Americi?
Ne bih baš rekao...

I ovdje se u obzir uzimaju previše 2 meča poslje AO-a.Dva meča koja haman da nikakvog uticaja na taj meč ne bi imali.


Za boldirani dio ce jedan post poslje doći.

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.