Muhamed Bešić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la DevilsAdvocate » 31 jan 2018, 15:40

Veceras Everton igra prvenstvenu protiv Leicestera, i mislim da cemo dobiti odgovor na njegovu sudbinu u Evertonu jer ako bude na klupi znaci da se na njega racuna umjesto McCarthya , ako opet bude onaj balavac Baningime onda je defitivno zavrsio svoje..
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la DrFilgud » 31 jan 2018, 15:46

bhsport je napisao/la: Otkud znas da je radi plate? Pa njemu se islo da igra, a ovi ga kreteni nisu pustili, hoce da ga ubiju u pojam.
Eto nek neko da razumno objasnjenje sto ga nisu pustili a nije presao nigdje. Nema ga.
Nema to veze sa povredama u Americi jer on ce i ovako i onako primati pare od Evertona, onako je mogao dici formu u Americi i odigrati dvije solidne utakmice.
Naravno ne znam, pretpostavljam.
Moja pretpostavka je - radi plate, tvoja pretpostavka je - da ga ubiju u pojam. Sam skontaj sta je realnije.

Zasto bi ga pustili na bezznacajnu utakmicu, preko svijeta, protiv neatraktivnog protivnika, utakmicu koju niko ne benda dva posto?
Da digne formu? E taman ce je dici za 7 dana u Americi. Sve sto se moglo desiti, je da se povrijedi, pa da ga jos teze prodaju.

Avatar
bhsport
Postovi: 11283
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la bhsport » 31 jan 2018, 15:49

DrFilgud je napisao/la:
bhsport je napisao/la: Otkud znas da je radi plate? Pa njemu se islo da igra, a ovi ga kreteni nisu pustili, hoce da ga ubiju u pojam.
Eto nek neko da razumno objasnjenje sto ga nisu pustili a nije presao nigdje. Nema ga.
Nema to veze sa povredama u Americi jer on ce i ovako i onako primati pare od Evertona, onako je mogao dici formu u Americi i odigrati dvije solidne utakmice.
Naravno ne znam, pretpostavljam.
Moja pretpostavka je - radi plate, tvoja pretpostavka je - da ga ubiju u pojam. Sam skontaj sta je realnije.

Zasto bi ga pustili na bezznacajnu utakmicu, preko svijeta, protiv neatraktivnog protivnika, utakmicu koju niko ne benda dva posto?
Da digne formu? E taman ce je dici za 7 dana u Americi. Sve sto se moglo desiti, je da se povrijedi, pa da ga jos teze prodaju.
Fakat ne kontam sto bi se povrijedio u prijateljskoj utakmici?
Njemu je bitna svaka utakmica, pa igrao je za U23 Evertona da osjeti igru jer je van forme, tako da nema normalnog razloga da ga nisu pustili i da mu ne daju transfer.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la DrFilgud » 31 jan 2018, 15:56

bhsport je napisao/la: Fakat ne kontam sto bi se povrijedio u prijateljskoj utakmici?
Njemu je bitna svaka utakmica, pa igrao je za U23 Evertona da osjeti igru jer je van forme, tako da nema normalnog razloga da ga nisu pustili i da mu ne daju transfer.
Ozbiljni klubovi nerado pustaju igrace na zvanicna okupljanja, a kamoli na termine mimo FIFA-inog kalendara.
Everton nije mogao nista dobiti od pustanja Besica, moglo se samo desiti da se povrijedi, cemu je itekako sklon.
To sto je njemu i nama bitna svaka njegova utakmica, je druga stvar. Za Everton je bolje da igra za U23, nego da putuje u Ameriku, s tamo nekom Bosnom i igra protiv poluamatera.
Tako bih i ja razmsljao , da sam menadzer Evertona.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24506
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Goalgetter » 31 jan 2018, 16:08

Ne znam stvarno sta se desava sa njim. Posto ne poznajemo situaciju, mislim da je prerano donositi neke zakljucke. Ne vjerujem da je ovoliko glup da ostane jos pola godine, vjerovatno da Everton pravi probleme oko obestecenja ili niko nije spreman da ga plati ovoliko. Izgleda da zamjena ne dolazi u obzir. Ostane li jos pola godine, moze samo da produzi ovu svoju agoniju.

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Moggi » 31 jan 2018, 16:14

ako ovako ostane a prosinecki ga pozove u martu bice to jako jako jadno, ovakav nam ne treba
Zarathustra

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Esport » 31 jan 2018, 17:51

Moggi je napisao/la:ako ovako ostane a prosinecki ga pozove u martu bice to jako jako jadno, ovakav nam ne treba
Mislim da Robi neće pozivati one koji ne igraju, lijepo je rekao, interesuje ga rezultat. a toga nema sa igračima koji ne igraju.
:hmmmmm:

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6423
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la JavierBosnia » 31 jan 2018, 18:36

Goalgetter je napisao/la:Ne znam stvarno sta se desava sa njim. Posto ne poznajemo situaciju, mislim da je prerano donositi neke zakljucke. Ne vjerujem da je ovoliko glup da ostane jos pola godine, vjerovatno da Everton pravi probleme oko obestecenja ili niko nije spreman da ga plati ovoliko. Izgleda da zamjena ne dolazi u obzir. Ostane li jos pola godine, moze samo da produzi ovu svoju agoniju.
Pa nisam jos cuo da klub pravi probleme igraca koji ide na posudbu, i to u nizeligasa, igraca koji im ne igra godinu dana. Tesko je biti pametan
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la DrFilgud » 31 jan 2018, 18:53

JavierBosnia je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:Ne znam stvarno sta se desava sa njim. Posto ne poznajemo situaciju, mislim da je prerano donositi neke zakljucke. Ne vjerujem da je ovoliko glup da ostane jos pola godine, vjerovatno da Everton pravi probleme oko obestecenja ili niko nije spreman da ga plati ovoliko. Izgleda da zamjena ne dolazi u obzir. Ostane li jos pola godine, moze samo da produzi ovu svoju agoniju.
Pa nisam jos cuo da klub pravi probleme igraca koji ide na posudbu, i to u nizeligasa, igraca koji im ne igra godinu dana. Tesko je biti pametan
Moguce da Everton trazi da taj klub preuzme troskove plate, a da ovi to ne zele?
30 000 funti sedmicno su velike pare, za igraca koji dvije godine prakticno ne igra. Macak u vreci.

Avatar
Scholl
Postovi: 1447
Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:57
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Scholl » 31 jan 2018, 19:18

Dok si pruzao najbolje partije u repci, bio si igrac Ferencvarosa, tu mislim na onu protiv Argentine.
Sustina je, ne moras ba biti u nekom top klubu, samo igraj
Nama si bitan zbog repke, a tamo je uvijek bila druga fela
Imaju Hrvati igrace po Realu i Barceloni, pa su im samo ocekivanja velika zbog toga.

Avatar
Sheyi
Postovi: 12149
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Sheyi » 31 jan 2018, 23:38

Evo pisu da je pristao da ide u Boro.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Raonffa » 31 jan 2018, 23:40

Pa nije da ima puno vremena, još jedno 20ak minuta :mrgreen: :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Sheyi
Postovi: 12149
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Sheyi » 01 feb 2018, 00:54

Eto i zvanično, jos samo da proigra tamo. Da ne bude samo ka Hajrović, ode na posudbu i bude na klupi. :lolno:

Avatar
braco
Postovi: 8705
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la braco » 01 feb 2018, 00:56

slika

Avatar
Papastathopoulos
Postovi: 6998
Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Papastathopoulos » 01 feb 2018, 01:01

Ko rano rani, il je pekar il nije normalan

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Vucevich » 01 feb 2018, 01:11

Minut do ponoć. :lol:

Sretno, nek igra i vrati u formu

Jos šteta sto nije Kodro nigdje

Avatar
braco
Postovi: 8705
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la braco » 01 feb 2018, 01:25

Vucevich je napisao/la:Minut do ponoć. :lol:

Sretno, nek igra i vrati u formu

Jos šteta sto nije Kodro nigdje
Sportski direktor Mainza je jučer izjavio da je bilo mnogo zainteresiranih klubova za Kodru ovaj zimski prelazni rok, ali da je je Kodrina odluka bila da ostane jer se želi dokazati.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la DrFilgud » 01 feb 2018, 02:29

Tako je i pamet u glavu! :clap:

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Vucevich » 01 feb 2018, 02:37

braco je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Minut do ponoć. :lol:

Sretno, nek igra i vrati u formu

Jos šteta sto nije Kodro nigdje
Sportski direktor Mainza je jučer izjavio da je bilo mnogo zainteresiranih klubova za Kodru ovaj zimski prelazni rok, ali da je je Kodrina odluka bila da ostane jer se želi dokazati.
Svjestan sam toga da nije htio nigdje otici, ali mislim da je to velika greska.

Avatar
bhsport
Postovi: 11283
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la bhsport » 01 feb 2018, 09:05

Bravo Mume, sada lagano vracaj formu i pokazi kakva si igracina. :bih:
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 31 gost.