FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

Nekotu
Postovi: 48
Pridružen/a: 12 jan 2018, 02:34
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Nekotu » 31 jan 2018, 22:42

sloboda72 je napisao/la:
Nekotu je napisao/la:
"Nedam di za pravo ja sam iz Zvornika Vojvodic je veci Bosanac od svih vas Slpboda 72 vidim da pratis slobodu dugo pa nam ti daj svoje misljenje jer najlakse je pljuvati sa raznih nikova napisite ime i prezime i pisite sta hocete .sve drugo moze u pp pa cu vam reci ko sam ja pa kad saznate bojim se nece vam biti dobro jer sa ja za vas stvaro ovu drzavu"
Trener se gleda samo po tabeli.Vojvodić je odlično izvukao jesen jer ,realno sa igračima je Sloga bila u deficitu na nekim pozicijama.I broj i kvalitet prinova ide u korist ove tvrdnje.Došli su :
1-ALMEDIN ABDIHODŽIĆ.
2-ADNAN HRELJA
3-ALMEDIN ZILJKIĆ
4-ALEKSANDAR MILAKOVIĆ
5-SALKO JAZVIN
6-AJDIN MAHMUTOVIĆ
7-HUSEJN POTURALIĆ
8-MILJENKO BOŠNJAK

OTIŠLI 1-OSTOJIĆ-PRIVATNI RAZLOZI.2-HAMZABEGOVIĆ.3-IBRAHIMOVIĆ -PRIVATNI RAZLOZI(OD PRVOTIMACA).
Vojvodić je trpio pritisak ,jer on je stanovnik Tuzle.I ,sad se ponavljam "da se dešava nešto istorijsko "a to je da će akoBogda Sloboda dobiti gradskog rivala.Krupan je to događaj za Tuzlu ne samo u sportskom smislu.Poslije Sloginog ulaska u PL "ništa više neče biti kako je bilo".Nema se šta kriti ,stanje duhova se uzburkalo.Čovjek je bio pod pritiskom jer je Slobodin igrač a i more raje ga zna .Slobodaši ,koji molim lijepo ,imaju pravo na svoj stav" da nam Sloga ne treba u PL".Zato je dobro i za Slogu prije svega i za Vojvodiča da "oroči" ova 32 boda i prepusti kormilo Ratku Ninkoviču svom velikom prijatelju,jer je Ninković izuzetan trener ali i jabandžija-stranac .Njega neće niko zvati ,provocirati ,prijetiti ili na neki drugi patoliški način omalovažavati.Ja znam da je Husić postavio tvari tako da se etapno ide ka cilju i to je ono što treba pratiti i tome posvetiti pažnju i znaćaj.Neki ljudi će u medijima tobože govoriti da žele vidjeti Slogu u PL, ali to nemora biti baš tako.Veliki će se i "specijalni rat" voditi protiv projekta Sloga Ovo je još ništa ,šta tek slijedi.Ja osobno kad je u pitanju "osoba" koja permanentno broji krvna zrnca Darku Vojvodiću-Čengiću,sumnjam ,da je to u stvari usmjereno protiv Sloge a ne Vojvodića.Sretno Slogi do cilja neka Sloboda opstane uzinad vladajućoj varoškoj oligarhiji.Tuzla je bila jeste i ostaće jedan od glavnih fudbalskih središta na prostoru bivše SFRJ.
Bitno je da sloga udje u ligu zbog svih nas koji se okupljamo oko tog pokreta mi podrinjci to gledamo kao svoje nas Tuzla ne zanima

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la staragarda » 01 feb 2018, 00:55

Nekotu je napisao/la:
sloboda72 je napisao/la:
Nekotu je napisao/la:
"Nedam di za pravo ja sam iz Zvornika Vojvodic je veci Bosanac od svih vas Slpboda 72 vidim da pratis slobodu dugo pa nam ti daj svoje misljenje jer najlakse je pljuvati sa raznih nikova napisite ime i prezime i pisite sta hocete .sve drugo moze u pp pa cu vam reci ko sam ja pa kad saznate bojim se nece vam biti dobro jer sa ja za vas stvaro ovu drzavu"
Trener se gleda samo po tabeli.Vojvodić je odlično izvukao jesen jer ,realno sa igračima je Sloga bila u deficitu na nekim pozicijama.I broj i kvalitet prinova ide u korist ove tvrdnje.Došli su :
1-ALMEDIN ABDIHODŽIĆ.
2-ADNAN HRELJA
3-ALMEDIN ZILJKIĆ
4-ALEKSANDAR MILAKOVIĆ
5-SALKO JAZVIN
6-AJDIN MAHMUTOVIĆ
7-HUSEJN POTURALIĆ
8-MILJENKO BOŠNJAK

OTIŠLI 1-OSTOJIĆ-PRIVATNI RAZLOZI.2-HAMZABEGOVIĆ.3-IBRAHIMOVIĆ -PRIVATNI RAZLOZI(OD PRVOTIMACA).
Vojvodić je trpio pritisak ,jer on je stanovnik Tuzle.I ,sad se ponavljam "da se dešava nešto istorijsko "a to je da će akoBogda Sloboda dobiti gradskog rivala.Krupan je to događaj za Tuzlu ne samo u sportskom smislu.Poslije Sloginog ulaska u PL "ništa više neče biti kako je bilo".Nema se šta kriti ,stanje duhova se uzburkalo.Čovjek je bio pod pritiskom jer je Slobodin igrač a i more raje ga zna .Slobodaši ,koji molim lijepo ,imaju pravo na svoj stav" da nam Sloga ne treba u PL".Zato je dobro i za Slogu prije svega i za Vojvodiča da "oroči" ova 32 boda i prepusti kormilo Ratku Ninkoviču svom velikom prijatelju,jer je Ninković izuzetan trener ali i jabandžija-stranac .Njega neće niko zvati ,provocirati ,prijetiti ili na neki drugi patoliški način omalovažavati.Ja znam da je Husić postavio tvari tako da se etapno ide ka cilju i to je ono što treba pratiti i tome posvetiti pažnju i znaćaj.Neki ljudi će u medijima tobože govoriti da žele vidjeti Slogu u PL, ali to nemora biti baš tako.Veliki će se i "specijalni rat" voditi protiv projekta Sloga Ovo je još ništa ,šta tek slijedi.Ja osobno kad je u pitanju "osoba" koja permanentno broji krvna zrnca Darku Vojvodiću-Čengiću,sumnjam ,da je to u stvari usmjereno protiv Sloge a ne Vojvodića.Sretno Slogi do cilja neka Sloboda opstane uzinad vladajućoj varoškoj oligarhiji.Tuzla je bila jeste i ostaće jedan od glavnih fudbalskih središta na prostoru bivše SFRJ.
Bitno je da sloga udje u ligu zbog svih nas koji se okupljamo oko tog pokreta mi podrinjci to gledamo kao svoje nas Tuzla ne zanima
Joj,mani ba suplje....postat ces gori od "mrtve carsije".....a te je bas tesko preteći sa glupostima....znaci, klub mijenja ime i uzima ime grada a njega ne zanima :facepalm: .....za sta si zainteresiran....honduras,helsinki,papa nova gvineja,bukurest....pola raje gore sto dodje ide na Tusanj
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Nekotu
Postovi: 48
Pridružen/a: 12 jan 2018, 02:34
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Nekotu » 01 feb 2018, 01:01

Staragarda postujem tvoje postove ja nisam za ime Tuzla Citi ali Azmirov je klub pa nek radi sta hoce

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la staragarda » 01 feb 2018, 01:20

Nekotu je napisao/la:Staragarda postujem tvoje postove ja nisam za ime Tuzla Citi ali Azmirov je klub pa nek radi sta hoce
Pa iskreno i meni je bezveze mijenjanje imena.... meni je Sloga odlična...inace,ako klub misli rasti u svakom smislu a vi se ogranicite i zatvorite ko "mrtva carsija" nece to na dobro, vjeruj....podrinci imaju 100 svojih udruženja gdje mogu sjedit do prekosutra....ne treba stvarati tu vrstu nakaradnog rivaliteta tipa tuzlaci & podrinjci mada bi faraonu ta varijanta najviše odgovarala
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Nekotu
Postovi: 48
Pridružen/a: 12 jan 2018, 02:34
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Nekotu » 01 feb 2018, 01:55

Slazem se staragarda ali ima svakakvih ljudi u svakom slucaju Azmirova je zadnja sta on odluci ja cu podrzati pa kako god

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la sloboda72 » 01 feb 2018, 16:55

Ninković: Sloga me prijatno iznenadila

Novi trener Sloge Simin Han
Petesetogodišnji bh. stručnjak Ratko Ninković u nastavku sezone će raditi u Prvoj ligi FBiH.
E. Dindić
01.02.18. 12:53


Ninković, koji je posljednji angažman imao u zagrebačkom HAŠK-u, prihvatio je poziv Azmira Husića i imenovan je za novog trenera Sloge koja vodi borbu za plasman u Premijer ligu BiH.

Svoj novi tim Ninković je imao priliku gledati jučer u Bijeljini, gdje je Sloga igrala prijateljski meč sa Zvijezdom 09, a onim što je vidio je vro zadovoljan.

"Bila je dobra utakmica, zaista, moram reći da me Sloga prijatno iznenadila. Čuo sam i ranije da u Slogi ima zaista dobrih fudbalera, no znate kako je, od toga nema ništa dok se sami ne uvjerite. Ima tu kvaliteta...", kazao je Ninković za SportSport.ba, te se osvrnuo na klupske ciljeve.

"Što se tiče plasmana u Premijer ligu BiH , ja mogu obećati rad, red i disciplinu i nadam se na kraju da ćemo ostvariti taj cilj. Na osnovu onog što sam vidio mislim da će ovaj kadar koji imamo biti dovoljan za to", završio je Ninković.

Portal SportSport.ba pratite putem Facebooka ili Instagrama.
Isključivo najzanimljivije vijesti iz 1. lige Federacije BiH pratite na našoj Facebook stranici Prva liga



https://sportsport.ba/fudbal/ninkovic-s ... ila/266858
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la sloboda72 » 01 feb 2018, 20:53

-...........................................STARA KUĆA STARI DOM
.....................
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la sloboda72 » 03 feb 2018, 20:49

.................................................................slika


FK Sloga Simin Han je dodao/la nove fotografije (njih 2).
3 h ·

Sastanak prije odlaska seniorske ekipe na pripreme u Međugorje.



slika

slika
Ja volim FK Tuzla City

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la staragarda » 04 feb 2018, 12:34

Ovo Taran nogu dobio....mada neki pisu i da su se fino rastali
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la ASD » 04 feb 2018, 15:13

Svakako on nema vise sta traziti, dosli mladji i kvalitetniji.

Avatar
slogash
Postovi: 251
Pridružen/a: 11 jul 2016, 10:12

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la slogash » 05 feb 2018, 16:49

Lazna informacija.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la staragarda » 05 feb 2018, 21:04

slogash je napisao/la:Lazna informacija.
Sta je lazna info
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la sloboda72 » 06 feb 2018, 14:03

..................................................................slika


Seniorska ekipa našeg kluba danas je
doputovala na pripreme u Međugorje,
gdje će boraviti do 16.02.2018.godine.
Za vrijeme boravka u Međugorju dogovoreno je i
odigravanje prijeteljskih utakmica:...
Pogledajte više
- 11.02.2018.g. HŠK Zrinjski Mostar i
- 15.02.2018.g. FK Igman Konjic.


slika
slika
slika
slika
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la sloboda72 » 06 feb 2018, 15:13

FK Sloga Simin Han, Mirsad Dedic i 12 drugih osoba su zajedno.
19 min. ·
Međugorje, 06.03.2018.g.
Stručni štab i fudbaleri FK Sloga u Međugorju.
slika
Stoje s lijeva :Ratko Ninković(Šef stručnog štaba),Mensur Dedić(Pom.trener),Kostić,Poturalić,Islamović,Jazvin,Kojić,Stokić,Mahmutović,Abdihodžić,
Lalić,Šarčević,Širanović,Bošnjak,Hurić,Mirsad (Dedić Trener golmana),D.Smajić(ekonom),
Čuče:Vukmirović,Čizmić,Omerović,Stjepanović,Pirić,Efendić,Ziljkić,Hrelja,Mitrović,Musić,Milaković i Bečić.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la sloboda72 » 06 feb 2018, 17:45

Vojvodić nakon razlaza sa Slogom: “Nije mi žao, ja držim do obraza”!
- 30. 01. 2018.

Darko Vojvodić više nije šef stručnog štaba Sloge iz Siminog Hana. Za mnoge neoočekivano, za druge, koji znaju Azmira Husića, predsjednika Sloge, potez je koji se naslućivao.
Kao što je aktuelni predsjednik Sloge, onomad kao čelni čovjek Slobode, svojevremeno na sugestiju novinara Mate Đakovića na Tušanj doveo Ćiru Blaževića, priredivši marketinški potez bez presedana, treba očekivati da će i sada iz istih razloga potpaliti “bombu” nekim velikim trenerskim imenom.
Zašto je Vojvodić otišao s “kormila” Sloge, za sada se ne zna pouzdano, jer nijedna strana ne otvara karte.
Na ovu temu nije mnogo želio razgovarati Vojvodić, ali je ipak rekao:
“Probajte me shvatiti, zaista ne želim mnogo pričati na tu temu. Sporazumno je raskinut ugovor, to je sve što mogu reći u ovom trenutku. Iz kluba su se također izjasnili po tom pitanju, nemam šta dodati”, kaže popularni Vojvoda.
Njega bi na klupi ekipe iz Siminog Hana trebao, prema nekim mišljenjima, zamijeniti Ratko Ninković, bivši trener Željezničara i Zvijezde iz Gradačca. No, Vojvodića previše ne zanima šta će se dalje dešavati u njegovom bivšem klubu.
“Nije mi žao zbog rastanka. Naprotiv, osjećam se odlično. Ja sam neko ko je poznat u našem nogometu, ali i neko ko drži do obraza, makar znam da to ovdje teško prolazi. Ali, taman nikad više ništa ne radio, ne žalim ni za čim, jer imam svoj stav i stojim iza svojih riječi i postupaka”, kaže Darko Vojvodić.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la sloboda72 » 06 feb 2018, 17:49

Zrinjski u nedjelju u generalci protiv Sloge

Provjera za Plemiće pred nastavak sezone
U posljednjoj kontrolnoj utakmici u pripremama za proljetni dio sezone protivnik HŠK Zrinjski bit će FK Sloga Simin Han.

S. Mlaćo
05.02.18. 12:45

"Utakmica protiv drugoplasirane momčad Prve lige Federacije BiH na programu je u nedjelju, 11. veljače u 14.30 sati na stadionu HŠK Zrinjski u Mostaru", saopćili su iz redova Plemića.

Zrinjski je učestvovao na turniru u Medulinu, a zatim za vikend u Gabeli na 28. memorijalu Andrija Anković. Plemići se nisu proslavili s obzirom da osvojili četvrto, posljednje mjesto.

Izabranici Blaža Sliškovća prvo su poraženi od Sutjeske sa 1:0, a zatim i u susretu za treće mjesto od Hajduka rezultatom 2:1.

Portal SportSport.ba pratite putem Facebooka ili Instagrama.
Isključivo najzanimljivije vijesti iz Premijer lige BiH pratite na našoj Facebook stranici Premijer liga BiH.
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Penaltiky » 06 feb 2018, 19:17

Nekotu je napisao/la: Bitno je da sloga udje u ligu zbog svih nas koji se okupljamo oko tog pokreta mi podrinjci to gledamo kao svoje nas Tuzla ne zanima
A što se ne vratite u rodni kraj kad vas Tuzla ne interesuje
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la BosanacGorstak » 06 feb 2018, 22:12

Lik pise budalestine i pokusava trovati raju iz Tuzle.Vise raje iz Tz ima na tekmama Sloge nego s podrucja Podrinja.
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la nepostenaliga » 06 feb 2018, 23:08

BosanacGorstak je napisao/la:Lik pise budalestine i pokusava trovati raju iz Tuzle.Vise raje iz Tz ima na tekmama Sloge nego s podrucja Podrinja.
Tako je. Pustite budalu ignore ga. Branio Vojvodica pa skrenuo sa teme i sad glumi nesto ko navijač Sloge bla bla. To je neka ulizica "velikog" stručnjaka iz Foce ili mozda cak on vodi ovaj profil. Svakako bez .posla a nece ga niko. Usput kako rade momci imal.ko.info kakav je Ratko? Vidim ove slike i to, volio bi mišljenje igrača ako neko ima da nam.prenesu.

Avatar
Mortus
Postovi: 1751
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Mortus » 07 feb 2018, 10:10

Penaltiky je napisao/la:
Nekotu je napisao/la: Bitno je da sloga udje u ligu zbog svih nas koji se okupljamo oko tog pokreta mi podrinjci to gledamo kao svoje nas Tuzla ne zanima
A što se ne vratite u rodni kraj kad vas Tuzla ne interesuje
:thumbup:

nakotili se u TZ, zauzeli radna mjesta i onda ih ne zanima TZ. MRS u podrinje
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.