NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 11 feb 2018, 18:06

salmy je napisao/la:
DevilsAdvocate je napisao/la:Sloga na poluvremenu gubi 4-0 od Zrinjskog :rol:
Pozdrav svim navijacima Zvijezde, samo bih dodao da su danas Velez :Zeljeznicar igrali nerjeseno 0:0 , ali je Velez danas mogao i pobjediti sampiona Premijer lige i to u 88 minuti, ali hajde i ovo je uspjeh.
Mislim da ce Zvijezdi jedini konkurent sa ulazak u Premijer ligu biti Velez, dok im Slogovci i Olimpikovci trenutno nisu ni do koljena.
Sretno vam bilo u nastavku, ali bogami ce biti gutavo proci prvi na cilj.
Vjeruj da se do zadnjeg kola nece znati prvak. Po meni bolje da se vise ekipa bori za prvo mjesto jer ce tako svi imati svoje sanse. Bice zanimljivo u svakom slučaju, sretno
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 11 feb 2018, 18:10

Saba je doktor, ove igrice tako jednostavan čovjek a majstor. Kapa dole mogu samo otimati nam mi smo novi šampioni! V

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Mancini » 11 feb 2018, 18:40

salmy je napisao/la:
DevilsAdvocate je napisao/la:Sloga na poluvremenu gubi 4-0 od Zrinjskog :rol:
Pozdrav svim navijacima Zvijezde, samo bih dodao da su danas Velez :Zeljeznicar igrali nerjeseno 0:0 , ali je Velez danas mogao i pobjediti sampiona Premijer lige i to u 88 minuti, ali hajde i ovo je uspjeh.
Mislim da ce Zvijezdi jedini konkurent sa ulazak u Premijer ligu biti Velez, dok im Slogovci i Olimpikovci trenutno nisu ni do koljena.
Sretno vam bilo u nastavku, ali bogami ce biti gutavo proci prvi na cilj.
:lol: Baš objektivno! Navijački! :roll:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
ASD
Postovi: 26240
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 11 feb 2018, 19:13

Bice zanimljiva liga, 4-5 ekipa je i dalje u utrci za ulazak.
Vidjecemo, dokle ce biti tako, iskreno mislim da ce tako ostati do samog kraja, cisto sumnjam da ce iko popustiti.
Sloga nema kontinuitet, promijenili su jako veliki broj igraca, ostali bez najboljeg golmana lige Hamzabegovica koji im je sam znao donijeti bodove (to ce im sigurno donijeti velike promjene u taktici jer novi golman je drugaciji od njeg), ali isto tako imaju najbolji raspored, dolaze im i Zvijezda i Olimpik i Velez.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 11 feb 2018, 19:18

Jarane nemaš pojma najbolji lige čuva gol Zvijezde a on se zove Emir Prljaca

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 11 feb 2018, 19:31

salmy je napisao/la:
DevilsAdvocate je napisao/la:Sloga na poluvremenu gubi 4-0 od Zrinjskog :rol:
Pozdrav svim navijacima Zvijezde, samo bih dodao da su danas Velez :Zeljeznicar igrali nerjeseno 0:0 , ali je Velez danas mogao i pobjediti sampiona Premijer lige i to u 88 minuti, ali hajde i ovo je uspjeh.
Mislim da ce Zvijezdi jedini konkurent sa ulazak u Premijer ligu biti Velez, dok im Slogovci i Olimpikovci trenutno nisu ni do koljena.
Sretno vam bilo u nastavku, ali bogami ce biti gutavo proci prvi na cilj.
Bit ce zestoka borba to je sigurno...po meni najveci konkurent velez, dobra ekipa, ljudi vam u klubu rade strasan posao...
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

Avatar
Nah1d
Postovi: 506
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Nah1d » 11 feb 2018, 19:47

Ljudi ba da se ne lazemo , NKZ je sacuvala prvi put nakon dosta godina okosnicu tima , mozemo reci cak uspjesno i nadopunila nedostatke. Sve je u nasim rukama. Ove godine ce mislim itekako biti skrenuta paznja na suđenje. A poslje onolike nepravde ja ne sumnjam u ulazak. Mada necu biti razocaran ni ako ne uđemo. Sa ovim uslovima,poslje Ninkovica mi napokon zivimo novi san. Treba nam unutar kluba neka jaka osoba koja ce raditi na reklamiranju i peomociji kluba. Treba nam sada kao nikad da dignemo carsiju , sva naselja , sela , Srnice nekad prejake bile po 50 ljudi sa najvatrenijim dolazilo. Trebaju nam i Međiđe i Zeljine i Sibovac , Vuckovci , treba nam pun stadion. Treba nam druzenja , shop , ulaznuce. Neke nagradne igre sa igracima gdje ce se djelit neki dresovi , polusezonske i slicni. Znam da ovo citaju clabovi uprave apelurao bih gosp. Sakic Mustafi da pokrene tu inicijativu u klubu , pronađe sponzora , plati neku promociju do prvenstva.Pomogne RD-u , ostampa salove , majice , skupi cijeli sibovac i na banju. Apeliram svim navijacima po mjesnim zajednicama da se aktiviraju. Apeliram upravi da snizi cijene karata na 3 km. Teska je situacija. Neka svako kolo preko radija gradacac dijele određen broj free karata , preko sponzora. Tu kampanju jebtrebao da vodi piska ali brat je sad na baustela u dojčland i na stadionu se očekuje muk jer ko će ebavat matere protivnickim a i nasim igracima? Ajde crveno bijeli dajte gas pozarike su uz vas!
P.S combe pe deru!
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

Avatar
ASD
Postovi: 26240
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 11 feb 2018, 20:49

spiska je napisao/la:Jarane nemaš pojma najbolji lige čuva gol Zvijezde a on se zove Emir Prljaca
Nemam namjeru umanjivati kvalitet vaseg golmana, ali onaj ko kaze da Hamzabegovic nije bio najbolji golman lige, taj nije gledao utakmice.
Barem tu nebi trebalo biti dvojbe, pogledaj snimak tekme protiv Iskre, gdje je imao bar 2 intervencije na jedne 30-40 metara od svog gola, a to nije jedina utakmica gdje ih je tako spasavao, tipicno za ovu ligu? naravno da nije, u ligi su velika vecina linijski golmani, koji bi u slucaju da im zadnju liniju pomaknes 10-20 metara naprijed bili smijesni.

Zvijezda1986
Postovi: 103
Pridružen/a: 23 jul 2017, 21:50
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Zvijezda1986 » 11 feb 2018, 20:49

Danas prvo poluvrijeme odlicno osim dva gola jos cetiri pet zicera ivanovski dva puta na golmana ide i fula prses ce bit dobro pojacanje i da je u zadnjih tri cetiri godine jedan od boljih igraca sto su dosli u zvijezdu onaj napadac br 15 zekic malo je trom ima nesto u sebi al opet mozda se popravi jos na ramica podsjeca al hevesevic je los posve on nezna igraca predriblat il dodat spacno al et ko sto svi govorite nas je zasticeno godiste kad bi mogli naci jos jednog stopera i napadaca bilo bi ekstra

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 12 feb 2018, 13:36

Izgleda da se neki vec opasno plase zvijezde i bit ce svega u nastavku...valda imamo i mi ljude koji bi mogli stat tome u kraj...morali smo naucit lekciju od predhodni sezona...
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la DevilsAdvocate » 12 feb 2018, 19:35

Kad je sledeca prijateljska imal kakvih informacija ?
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 12 feb 2018, 19:54

Posto do pocetka prvenstva ima jos nekih 20-ak dana red bi bio da se nasi oglase na zvanicnoj. Bar sto se tice prijateljskih utakmica(kakav je plan) i pojacanja, jeli to to ili se planira jos na nekim pozicijama dovoditi(nemoraju se govorit imena).
Pretpostavljamo da ce se pripreme nastaviti ovdje i da se nece ici nigdje vani.

Zvijezda1986
Postovi: 103
Pridružen/a: 23 jul 2017, 21:50
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Zvijezda1986 » 12 feb 2018, 22:20

Igrat ce se ja mislim u nedjelju utakmica al neznam skim jucer su u toku utakmice ugovorili utakmicu al neznam skim sabic ovom na tribini rece moze u nedjelju sad nesto su osijek spominjali

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 12 feb 2018, 22:35

Nije Osijek opcije su zvijezda 09 gradina i tekstilac
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 13 feb 2018, 08:39

Sa bosnom mionicom igramo u nedelju
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
zomir
Postovi: 232
Pridružen/a: 18 mar 2017, 20:11
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zomir » 13 feb 2018, 10:49

Dugu se nije igralo sa Bosnom, dal se to nesto pozitivno iza brda valja :hmmmmm: :hmmmm:

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 13 feb 2018, 11:52

zomir je napisao/la:Dugu se nije igralo sa Bosnom, dal se to nesto pozitivno iza brda valja :hmmmmm: :hmmmm:
To ti najbolje znas, ti si s mustafom svaki dan
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 13 feb 2018, 13:08

crvenobijeli je napisao/la:
zomir je napisao/la:Dugu se nije igralo sa Bosnom, dal se to nesto pozitivno iza brda valja :hmmmmm: :hmmmm:
To ti najbolje znas, ti si s mustafom svaki dan
Mjesas ga sa drugim momkom. Dobro je da malo i te odnose popravimo neka ljudi znaju da je Zvijezda brend kompletnog Gradacca i da svi trebamo da to jačamo i poštujemo!!!

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 13 feb 2018, 13:09

spiska je napisao/la:
crvenobijeli je napisao/la:
zomir je napisao/la:Dugu se nije igralo sa Bosnom, dal se to nesto pozitivno iza brda valja :hmmmmm: :hmmmm:
To ti najbolje znas, ti si s mustafom svaki dan
Mjesas ga sa drugim momkom. Dobro je da malo i te odnose popravimo neka ljudi znaju da je Zvijezda brend kompletnog Gradacca i da svi trebamo da to jačamo i poštujemo!!!
Aha ja sam mislio da mi je komsija :rol:
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 13 feb 2018, 17:49

Ovaj je s bukve moj Komsija :)

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.