FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la sloboda72 » 07 feb 2018, 21:05

Ja volim FK Tuzla City

FORZZA
Postovi: 377
Pridružen/a: 18 jan 2018, 22:23
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la FORZZA » 07 feb 2018, 21:28

Mortus je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:
Nekotu je napisao/la: Bitno je da sloga udje u ligu zbog svih nas koji se okupljamo oko tog pokreta mi podrinjci to gledamo kao svoje nas Tuzla ne zanima
A što se ne vratite u rodni kraj kad vas Tuzla ne interesuje
:thumbup:

nakotili se u TZ, zauzeli radna mjesta i onda ih ne zanima TZ. MRS u podrinje
U svakom gradu u BiH je tako...starosjedioci manjina u svom gradu....

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la sloboda72 » 11 feb 2018, 12:38

Sloga bez Kostića protiv Zrinjskog
Ne igra zbog povrede
Fudbaleri Sloge iz Simin Hana danas igraju prijateljsku utakmicu u Mostaru protiv Zrinjskog pred nastavak drugog dijela Prve lige FBiH.
E. Čaušević
11.02.18. 11:40
Izabranici Ratka Ninkovića danas protiv Plemića će biti oslabljeni jer neće moći računati na kapitena Ivana Kostića.

Ovaj defanzivac primoran je da propusti današnji pripremni meč zbog problema s leđima, te se vratio u Tuzlu.

"Leđa me bole vjerovatno zbog promjene podloge. Vratio sam se u Tuzlu kako bih odradio par terapija i da se što prije vratim. Već se osjećam dosta bolje i nadam se da će biti sve ok", rekao je Kostić za SportSport.ba.

Portal SportSport.ba pratite putem Facebooka ili Instagrama.
Isključivo najzanimljivije vijesti iz 1. lige Federacije BiH pratite na našoj Facebook stranici Prva liga Federacije Bosne i Hercegovine.[/img]
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la sloboda72 » 11 feb 2018, 16:44

Zrinjski poslao poruku: Plemići nadigrali Slogu

Trijumf u pripremnom meču
Aktuelni prvak BiH, ekipa Zrinjskog, savladala je danas u prijateljskom susretu u Mostaru ekipu Sloge Simin Han rezultatom 4:0.

M. Šljivak
11.02.18. 16:16

Prvaci Bosne i Hercegovine danas su bili uvjerljivi protiv ekipe iz Simin Hana koja je glavni kandidat za ulazak u Premijer ligu.
Već nakon sedam minuta igre Zrinjski je poveo. Nakon greške veznog reda Sloge, uslijedila je brza kontra domaćih. Filipović centrira, a Handžić pogađa za prednost od 1:0.
Sloga je u 14. minuti uzvratila preko Jazvina. Ipak, udarac napadača gostiju sa gol-linije izbacuje Barišić.
U 28. minuti meča Plemići stižu do drugog gola. Širanović promašuje loptu, koristi to Bilbija i pogađa za prednost od 2:0.
Do kraja prvog dijela još dva gola u mreži tima iz Simin Hana. Prvo je Jakovljević iskoristio lošu grešku golmana za 3:0, a zatim Bilbija pogađa za 4:0 nakon prvih 45 minuta igre.
Nastavak meča donosi ponovo za nijansu bolju igru Zrinjskog. Ponovo su imali nekoliko veoma dobrih šansi od kojih se izdvaja zicer Aćimovića u 73. minuti, ali promjene rezultata nije bilo.
Imala i Sloga nekoliko pokušaja prema golu Plemića. Međutim, danas završnice nisu imali, te su poraženi u ovom duelu.
Pripremni meč:

Zrinjski - Sloga 4:0

Zrinjski: Pirić, Stojkić, Barišić, Jakovljević, Galić, Perišić, Čirjak, Bilbija, Filipović, Jović, Handžić

Sloga: Abdihodžić, Hrelja, Efendić, Kojić, Širanović, Stjepanović, Musić, Bošnjak, Pirić, Jazvin i Mahmutović

Portal SportSport.ba pratite putem Facebooka ili Instagrama.
Isključivo najzanimljivije vijesti iz Premijer lige BiH pratite na našoj Facebook stranici Premijer liga BiH.
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 11 feb 2018, 16:49, ukupno mijenjano 1 put.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la sloboda72 » 11 feb 2018, 16:48

Efendić: Zrinjski je znalački iskoristio sve naše greške
Kapiten Sloge nakon poraza u Mostaru
Sloga je danas sa 4:0 poražena od aktuelnog bh. prvaka Zrinjskog u Mostaru.

V. Bernadić
11.02.18. 16:44


Plemićima je ovo bila generalna provjera pored drugi dio sezone, a Sloga nije imala puno prilika da ugrozi gol domaćina.
U redovima federalnog prvoligaša sada će se morati okrenuti uklanjanju grešaka u današnjem meču, a narednu provjeru će imati u četvrtak kada će odmjeriti snage sa Igmanom iz Konjica.
"Ovo nam je treća pripremna utakmica, došli smo na noge puno spremnijem Zrinjskom. Parirali smo dobro, ali naše velike individualne pogreške Zrinjski je znalački iskoristio je i iskažnjavao nas. Mi moramo smanjiti broj ovakvih pogrešaka jer bi mogli i u nastavku prvenstva imati velikih problema. Zrinjskom sve čestitke, prava su momčad. Želim im sve najbolje u skorom nastavku Premijer lige", kazao je za SportSport.ba kapiten Sloge Samir Efendić.
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2493
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la HPCompaq » 11 feb 2018, 18:20

Kanonijada u Mostaru. Zrinjski-Sloga 4-0.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la staragarda » 11 feb 2018, 22:28

HPCompaq je napisao/la:Kanonijada u Mostaru. Zrinjski-Sloga 4-0.
Ja,i.... ostadoše 3 boda u Mostaru :facepalm: ....inace,ocekivalo se da Sloga mlatne Zrinju u Mostaru....de budi pametan
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Rigoletto
Postovi: 8042
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Rigoletto » 11 feb 2018, 23:41

Neloša igra unatoč visokom porazu, napokon netko diže nogomet u TK na visok nivo. Preuzmite primat i samo naprijed!
goveđigulašmajka

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la DevilsAdvocate » 12 feb 2018, 00:48

Rigoletto je napisao/la:Neloša igra unatoč visokom porazu, napokon netko diže nogomet u TK na visok nivo. Preuzmite primat i samo naprijed!
:rol: :rol:
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Penaltiky » 12 feb 2018, 10:37

Pucali na vođu navijača, na onako poštena i merhametli insana :shock:
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4754
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Bazinga12345 » 12 feb 2018, 11:04

Sloga najbliža plasmanu u najveci rang , uprkos 4 primljena gola vidi se da su najjača ekipa u Simin Hanu a i sire
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
fukara87
Postovi: 5663
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la fukara87 » 12 feb 2018, 11:33

Rigoletto je napisao/la:Neloša igra unatoč visokom porazu, napokon netko diže nogomet u TK na visok nivo. Preuzmite primat i samo naprijed!
:lol: :lol: :lol: :tralala:
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la staragarda » 12 feb 2018, 14:13

Penaltiky je napisao/la:Pucali na vođu navijača, na onako poštena i merhametli insana :shock:
Inace su vodje po cijelom bijelom svijetu intelektualci teski :urnebes: :rol: .....bjez,ne provaljuj se ....znamo da boli Sloga :D
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la sviunapad1010 » 12 feb 2018, 20:07

Garda vrijeme je da se izjasnis za koga navijaš.

Yebo navijaca ko Alberto Tomba, malo lijevo malo desno.

Usudi se deklarisati konačno.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la staragarda » 12 feb 2018, 20:29

sviunapad1010 je napisao/la:Garda vrijeme je da se izjasnis za koga navijaš.

Yebo navijaca ko Alberto Tomba, malo lijevo malo desno.

Usudi se deklarisati konačno.
Hahahhaha...eo sad cu....navijam za Manchester United a povremeno pratim tuzlanske klubove.....i to samo kad naprave neki rezultat vrijedan pažnje....znaci, gloryhunter sam teski.... pogotovo kad su tuzlanski klubovi u pitanju :urnebes: :urnebes: ....kako jednom rece onaj Lazio fasista :rol:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la solinas » 12 feb 2018, 20:38

sviunapad1010 je napisao/la:Garda vrijeme je da se izjasnis za koga navijaš.

Yebo navijaca ko Alberto Tomba, malo lijevo malo desno.

Usudi se deklarisati konačno.
Sta je bilo opet :?:
Heller pametuje a eto kod nas "vodja"efendija,ne diluje drogu nego uci teravije :rol:
A i taj Zrinjski je yebo Slobodu u pakas nanu naninu mislim 6-0 na Tusnju bilo...u po PL a ne pripremne.
U cemu je fazon u ovom ismijavanju. ...
Ostavi se ti garde sariela i ostalih.Nikom mi nista nemoramo dokazivati pogotovo po forumu....
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la sviunapad1010 » 12 feb 2018, 21:03

solinas je napisao/la:
sviunapad1010 je napisao/la:Garda vrijeme je da se izjasnis za koga navijaš.

Yebo navijaca ko Alberto Tomba, malo lijevo malo desno.

Usudi se deklarisati konačno.
Sta je bilo opet :?:
Heller pametuje a eto kod nas "vodja"efendija,ne diluje drogu nego uci teravije :rol:
A i taj Zrinjski je yebo Slobodu u pakas nanu naninu mislim 6-0 na Tusnju bilo...u po PL a ne pripremne.
U cemu je fazon u ovom ismijavanju. ...
Ostavi se ti garde sariela i ostalih.Nikom mi nista nemoramo dokazivati pogotovo po forumu....
Prvo ti i sariel niste ni blizu gardi sto se mene tiče nikako ne možete u isti koš. Drugo ako garda moze pisati na pdf nasem koji qurac mramor brise postove slobode72. Garda i on su jedno te isto.

Uostalom bas me briga samo ne mogu likove koji hoce jednom guzicom na dvije stolice. Ljigavo.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la sloboda72 » 12 feb 2018, 21:33

slika
Ja volim FK Tuzla City

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la nepostenaliga » 12 feb 2018, 21:58

Pričajte o nogometu ljudi kakve vođe... Slogi nece biti lako, vara se tko god misli da su Zvijezda i Olimpik odustali i da se boje Azmirove sile. Najveći problem je ekipa koju je ostavio talđija Vojvodic. Jasno je da to ne lici ni na sta a kamol ozbiljnu ekipu koja ide u Pl. Vojvodic je dovodio samo kome je mogao uzeti novac pa vidim 8 napadača imaju a odbrana šuplja. Sram ga bilo sreca pa ga procitase na vrijeme!

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la staragarda » 12 feb 2018, 22:24

nepostenaliga je napisao/la:Pričajte o nogometu ljudi kakve vođe... Slogi nece biti lako, vara se tko god misli da su Zvijezda i Olimpik odustali i da se boje Azmirove sile. Najveći problem je ekipa koju je ostavio talđija Vojvodic. Jasno je da to ne lici ni na sta a kamol ozbiljnu ekipu koja ide u Pl. Vojvodic je dovodio samo kome je mogao uzeti novac pa vidim 8 napadača imaju a odbrana šuplja. Sram ga bilo sreca pa ga procitase na vrijeme!
Pa ko je reko da ce biti lako :? ....ta rijec ne postoji u ovoj smijesnoj ligi
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.