PL prepucavanja - ARHIVA POSTOVA

SNSa
Postovi: 314
Pridružen/a: 29 jan 2017, 19:30
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la SNSa » 13 feb 2018, 14:00

Capajebo je napisao/la::lol:

ja sa tom pricom nisam poceo, ocito nekome smeta sto u jednom Sarajevu ima Srba koji navijaju za Partizan i sto mu je nik na čirilici, to vise govori o njima nego o meni i o kakvom multi kulti Sarajevu onda pricate? dajte ne budite djeca sa nekim stvarima, kao sto rekoH u par postova, bit cu seronja i jest vanago ali cu biti svoj, i trn u oku takvima kao sto ste vi, hajmo malo o nekim drugim stvarima, otici ce ovo malo dalje od carsije :wave:
Ma nebi te niko ni primijetio da nisi poceo srati o tim nacionalistickim sranjuma. To u Kalinovik pa tamo njima prosipaj.
I da, sva sreca pa vas nema ni 2% vise u Sarajevu. Da vas je vise za 20ak godina bi opet ocekivao devedesete. Ovako ste prnuli u shishu i ogranicene ko ovce vas drzimo u toru. Haj sad vaskrsni! :pray:

Avatar
bihuzur
Postovi: 2609
Pridružen/a: 08 feb 2018, 05:14
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la bihuzur » 13 feb 2018, 14:02

Capajebo je napisao/la:Nije, zavisi koliki si vjernik tolika je i kamata :lol: :rol:
pa kod vas je to bolje regulisano. vase hadzije sigurno imaju barem 15% a nasi jadnici uzimaju mizernih 7 procenata.

Avatar
JackTheStripper
Postovi: 2847
Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
Lokacija: Kod kmeta na sijelu
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la JackTheStripper » 13 feb 2018, 14:03

Penaltiky je napisao/la:
JackTheStripper je napisao/la:Nije ni maslo ovog Gradonacelnika za ramazana. Za neupućene, dotični forumari i na forumu hercegsrpske, pod istim nickom kao i ovdje. Slobodno posjetite taj forum i upoznajte se s "štivom" Gradonačelnika. Uvjerite se šta stvarno misli o Bošnjacima.

Ovdje je kamilica. Bijele rukavice i europski maniri. Uljudba. A tamo govori o Bošnjacima, patološkom mržnjom i zlobom.
Ujko to radi na forumu namjenjenom za to, ti sovinizam, nacionalizam i fašizam prosipaš na sportskom

Radi i na ovom forumu, čitaj između redova. I on i ovaj padobranac capajebo (koji otvoreno raspire mržnju i netrpeljivost prema Bošnjacima i muslimanima). Ali šta tebe boli qrac. Ti si onaj baliya s dna masovne grobnice što će im opet povjerovati i oprostiti.
Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.

Capajebo
Postovi: 180
Pridružen/a: 03 feb 2018, 16:52
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Capajebo » 13 feb 2018, 14:07

JackTheStripper je napisao/la:
Capajebo je napisao/la:nista srbi ce biti aktivni na temi po noci kada vi budete spavali, samo nemojte mahalu racunati u srbadiju :rol:

oj srbi i srbadijo bolje da vas nema, sve se forumsko nate sprema :kafa:
ne lozite se na potpalu :tralala:
Pa kada smo takvi, šta ćeš ti među Turcima? Bolje idi svojima.
ja sam mislio da ste vi bosnjaci a ne turci, ali ako sebe smatras thurcinom onda cu se ubuduce tako i obracati prema tebi, nego znas li ti da sam ja prije ovdje lovio? I da sam dosao do brojke od 13. ulova? Danas sam vec skinuo jednu bijelu lisicu kujicu, izletila mi tacno pred cijev, mislis li da cu i drugu skinuti do veceras, kupio sam osam limenki jelena i mislim da kad popijem bolje skidam, ako nista senlucim pa valjda skinem nesto, nemoj bgt veceras samo gljive brati po sumici
Urami me
Na zid stavi me
Iz bunta
Ja sam simbol kulta
Tvoj Bog
Batina i Bog

Avatar
avenija
Postovi: 13632
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la avenija » 13 feb 2018, 14:11

ESELAMU ALEJKUM
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Capajebo
Postovi: 180
Pridružen/a: 03 feb 2018, 16:52
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Capajebo » 13 feb 2018, 14:13

sta kaze radikal islamisticki vrijedjam bosnjake a posebno muslimane? :bow:

:rol:

a gledaj mu potpisa :urnebes:
Urami me
Na zid stavi me
Iz bunta
Ja sam simbol kulta
Tvoj Bog
Batina i Bog

Avatar
Gradonacelnik
Postovi: 956
Pridružen/a: 21 maj 2017, 11:12
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Gradonacelnik » 13 feb 2018, 14:16

Capajebo je napisao/la:
JackTheStripper je napisao/la:
Capajebo je napisao/la:nista srbi ce biti aktivni na temi po noci kada vi budete spavali, samo nemojte mahalu racunati u srbadiju :rol:

oj srbi i srbadijo bolje da vas nema, sve se forumsko nate sprema :kafa:
ne lozite se na potpalu :tralala:
Pa kada smo takvi, šta ćeš ti među Turcima? Bolje idi svojima.
ja sam mislio da ste vi bosnjaci a ne turci, ali ako sebe smatras thurcinom onda cu se ubuduce tako i obracati prema tebi, nego znas li ti da sam ja prije ovdje lovio? I da sam dosao do brojke od 13. ulova? Danas sam vec skinuo jednu bijelu lisicu kujicu, izletila mi tacno pred cijev, mislis li da cu i drugu skinuti do veceras, kupio sam osam limenki jelena i mislim da kad popijem bolje skidam, ako nista senlucim pa valjda skinem nesto, nemoj bgt veceras samo gljive brati po sumici
JackTheStripper je zbunjen lik do bola. Više ne zna ko je ko. ni ko je šta. :bih:
Čuvali te zemljo usamljeni vuci, slavio ih narod, zvali se hajduci.

sidras
Postovi: 113
Pridružen/a: 08 feb 2018, 23:17
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la sidras » 13 feb 2018, 14:18

Pazi hrasno da se ne zaigras ti mali tuzni covjece sa fizickom manom .:kafa:

Avatar
Jaozinho22
Postovi: 1594
Pridružen/a: 15 jun 2015, 22:10
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Jaozinho22 » 13 feb 2018, 14:21

https://sportsport.ba/fudbal/cekanje-se ... lub/268013
Bit' će vala ubojit u tandemu s Ibrahimovićem iz Tuzle :kafa: :lolno:
Više titula nego pojedini klubovi lopti ! FKŽ !
Budite navijači FK Željezničara a ne navijači Misimović Senada !

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54339
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la MortemHz » 13 feb 2018, 14:22

avenija je napisao/la:ESELAMU ALEJKUM
:rol: :rol: :rol:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
JackTheStripper
Postovi: 2847
Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
Lokacija: Kod kmeta na sijelu
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la JackTheStripper » 13 feb 2018, 14:26

Capajebo je napisao/la:sta kaze radikal islamisticki vrijedjam bosnjake a posebno muslimane? :bow:

:rol:

a gledaj mu potpisa :urnebes:

Promoviraš govor mržnje i etničku i vjersku netrpeljivost. Ako smo ti toliko mrski, koji ćeš qrac ovdje? Idi na krstaricu pa tamo opleti po Bošnjacima. Meni na pamet ne pada pisati na hrvatskim i srpskim forumima. Što bi mi to trebalo?

Potpis(e) sam pokupio s jednog srbokatoličkog foruma, od dvojice Hrvata.
Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.

Capajebo
Postovi: 180
Pridružen/a: 03 feb 2018, 16:52
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Capajebo » 13 feb 2018, 14:49

Ti si tipican primjer bota koji je nasjeo na besplatan djir u ringispilu i sad kuka i kmeci, pece guza jelde? Zanimljivo kako se dio forumasa nije primio na besplatnu podjelu karata za cirkus koronu a dio jeste, a ti se otkrio kao teski fasista i islamisticki radikal, koliko su oni mozdano jaki i superiorni nad vama mozes onda tek misliti? obecavam da cu te redovno pelcovati milom ili silom, takvih pizdaka ko ti, njih ukupno 14. sa onim danasnjim sam sam napuco sa ovog foruma, ljudi uslijed pritiska i podjebavanja puknu i fasuju ban, jednostavno to je tako, a ovaj tvoj pokusaj kao ja vrijedjao ovo i ono okaci amidzi o pipu, ja sam stara skola
Urami me
Na zid stavi me
Iz bunta
Ja sam simbol kulta
Tvoj Bog
Batina i Bog

Capajebo
Postovi: 180
Pridružen/a: 03 feb 2018, 16:52
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Capajebo » 13 feb 2018, 14:52

I ne zaboravi na kojoj se temi nalazis silovatelju koza u ulozi cobana
Urami me
Na zid stavi me
Iz bunta
Ja sam simbol kulta
Tvoj Bog
Batina i Bog

Capajebo
Postovi: 180
Pridružen/a: 03 feb 2018, 16:52
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Capajebo » 13 feb 2018, 14:55

Da se ne naljute tuzlaci ne mislim na vase koze vec ove bliskoistocne
Urami me
Na zid stavi me
Iz bunta
Ja sam simbol kulta
Tvoj Bog
Batina i Bog

grbavicka
Postovi: 1359
Pridružen/a: 10 apr 2017, 12:07
Lokacija: Kovačići
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la grbavicka » 13 feb 2018, 14:56

jos samo cekam nea i laznog bosanca da dodju, pa da cirkus bude kompletan na ovoj temi :D
45515

Avatar
bihuzur
Postovi: 2609
Pridružen/a: 08 feb 2018, 05:14
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la bihuzur » 13 feb 2018, 15:11

grbavicka je napisao/la:jos samo cekam nea i laznog bosanca da dodju, pa da cirkus bude kompletan na ovoj temi :D
nece nea dok je capajebo ovdje :lol:

Capajebo
Postovi: 180
Pridružen/a: 03 feb 2018, 16:52
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Capajebo » 13 feb 2018, 15:22

bihuzur je napisao/la:
grbavicka je napisao/la:jos samo cekam nea i laznog bosanca da dodju, pa da cirkus bude kompletan na ovoj temi :D
nece nea dok je capajebo ovdje :lol:
nemoj tako, pomislit ce da stvarno imam veze sa tim hrasno, vidis da su neki i poceli da me porede sa njim, ja sam na par mjeseci prije fasovo trajni kad se taj pojavio, cujem da je sve redom uzjahao, ocito maher tipican primjer dobre psihologije, i danas na pomen nekima se ledi krv u zilama tako da razumijem neke forumase i njihove strahove, tako su i meni kad sam bio mali skinuli sorc na izletu, i sjevnula cuna, sve curice zinule, djecaci se smijali i zajebavali, i dan danas imam traume od toga, ne idem na nudisticke plaze niti volim bazene, sa druge strane kasnije kada smo porasli neke djevojcice i ja smo postali jako jako bliski, pogotove one koje su mi vidjele cunu, tako neka i oni izvuku pouke sa tim hrasnom
Urami me
Na zid stavi me
Iz bunta
Ja sam simbol kulta
Tvoj Bog
Batina i Bog

sidras
Postovi: 113
Pridružen/a: 08 feb 2018, 23:17
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la sidras » 13 feb 2018, 15:43

I ti i ja djecace tuzni znamo da to nije istina i da si ti onaj degenerik hrasno . Jos da forumasi znaju ono sto ja znam a uskoro cu i da napisem :kafa:

Capajebo
Postovi: 180
Pridružen/a: 03 feb 2018, 16:52
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Capajebo » 13 feb 2018, 15:50

istina sto posto, osnovna skola radojka lakic, 1991. izlet na trebevic, po tome nisam djecak to kao prvo, po godinama mozda bi te mogao i sklepati, napisi sta cekas, postat ce tema citanija, hoces mistiku? Trube? Bubnjeve za objavu? Hajde
Urami me
Na zid stavi me
Iz bunta
Ja sam simbol kulta
Tvoj Bog
Batina i Bog

sidras
Postovi: 113
Pridružen/a: 08 feb 2018, 23:17
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la sidras » 13 feb 2018, 15:57

Opet si djecak tuzni . Da napisem pa da te oslobodim bijede u kojoj si i da te nadju mnogi kojima si zamerio preko interneta? Pa nikad , ja hocu da jos dugo i dugo budes bijedan i jadan kao sto si sada.


E moja austrijo zemljo obecana

Davno smo mi se na youtubu pisali papcicu mali

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Argentina, AVNOJ, Maestro^^, OldTownDistrict, TheNoblesMo, us1997 i 73 gosta.