NK TOŠK Tešanj

Moderator/ica: GracanicaAA

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 10 feb 2018, 18:57

Vijadukt je napisao/la:
atomac123 je napisao/la:3-2 dobili Bosnu jel ko gledao, kakvi smo bili?
Prvo poluvrijeme vodili 0:2 do pred sami kraj i Bosna izjednaci. Koliko sam skontao igrali su prvi timovi (Bosne manje-vise jer Zamer, Sadikovic svakako ne mogu igrati zbog suspenzije, pa nema ni logike da se uigravaju). Bosna imala posjed, ali nista konkretno, uglavnom dodavanje na sredini, nizerazredna ubacivanja od strane bekova. Vi cekali i koristili svoje prilike. Prvi gol dodavanja kroz sredinu izmedju stopera i pebacivanje istrcalog golmana Bosne. Drugi polukontra nakon osvojene lopte na sredini terena. Primili ste iz kornera i iz guzve u 16 metara. Bile su jos dvije solidne sanse da postignete gol. Bosna imala jos jednu kad je krilo Bosne krenulo 1 na 1 sa Strikom, medjutim Dizdarevic se ubaci ispred svog suigraca i aktivira ofsajd.

Drugo poluvrijeme ste igrali sa kompletno drugim sastavom. Bosna isto tako ali tu su bili Zamer, Sadikovic, Cabaravdic, drugi Dizdarevic. Uglavnom ista prica kao prvo.

Mislim da su igrali 2x60 minuta. :problem:

Eto moje skromno vidjenje. :D Mozda budu golovi, snimala je TV Visoko.
Danke!
TŽV!

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 10 feb 2018, 20:05

Hadzic ćao, Buljubašić rješava papire. I Selak proba.

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 10 feb 2018, 20:19

plavobijeliii je napisao/la:Hadzic ćao, Buljubašić rješava papire. I Selak proba.
:thumbup: Super, drago mi je za Buljubašića, momak ima fudbalsko znanje.
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 10 feb 2018, 20:23

TOŠK slavio u Visokom protiv Bosne

Pet pogodak i kvalitetan meč

Nogometaši TOŠK-a iz Tešnja slavili su danas u Visokom protiv Bosne rezultatom 3:2.

TOŠK je meč počeo u sastavu: Strika, Hrvat, Zukić, Papaz, Navrboc, Hodžić, Radulović, Kurdić, Kalesić, Oglečevac i Beširović.

TOŠK je poveo preko Beširovića, a na 2:0 povisio je Oglečevac. Bosna se nije predavala te je do kraja prvog poluvremena uspjela postići dva pogotka i na pauzu se oišlo pri rezultatu 2:2. Strijelci su bili Murga i Gačanin.

Pobjedu TOŠK-u donio je Kadušić. Treba istaći da su na ovom meču odigrana dva poluvremena po 60 minuta.

TOŠK će u drugom dijelu sezone voditi borbu za opstanak u ligi, s obzirom da se nakon 15. kola nalazi na 14. mjestu sa 13 osvojenih bodova, dok je Bosna četvrtoplasirana sa 28.

Izvor:sportsport.ba
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Sarmelino » 13 feb 2018, 18:23

Ovo su izgleda počeli ozbiljno ulagati u mlađe uzraste. Vidim idu na neke pripreme u Neum kadeti i juniori. :salut:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 13 feb 2018, 20:23

Dolamić: Mora se više ulagati u omladinski nogomet

Kadeti i juniori NK TOŠK odlaze na pripreme u Neum

U NK TOŠK Tešanj mnogo pažnje daju radu sa mladim nogometašima, pa će tako 20 igrača selekcija kadea i juniora 19. februara otputovati na petodnevne zimske pripreme u Neum.

Svjesni potrebe stvaranju domaćeg kadra koji će činiti kostur ekipe prvoligaškog TOŠK-a u budućnosti, 20 dječaka će boraviti u Neumu pet dana sa dvojicom trenera i to vrijeme iskoristiti za za potpuni fokus treninzima, uigravanju i odigravanju prijateljskih utakmica.

"Otići ćemo na petodnevne pripreme u Neum, gdje ćemo imati odlične uslove za treniranje i odigrat ćemo dvije prijateljske utakmice protiv Neuma i Veleža. Ovom prilikom bi htio da apelujem da se što više mora ulagati u omladinski fudbal i pružiti adekvatni uslovi za treniranje. Pet godina radim sa djecom u TOŠK-u i jako je teško zadržati djecu i motivisati ih da treniraju na neuslovnim terenima. Želio bih još pohvaliti rad i trud koordinatora Kenana Kadribašića, koji čini sve da trenerima u omladinskom pogonu obezbijedi minimalne uslove za rad", kazao je za SportSport.ba trener kadeta i juniora NK TOŠK Nedim Dolamić.

Izvor:sportsport.ba
Nadam se samo da će napokon omladinski pogon početi služiti svrsi, a ne da brže bolje bilo koji talenat koji valja digne sidro, pa onda ostane samo hamelj koji niko neće ni džaba. Zato vjerujem da će općina u skorijoj budućnosti prepoznati važnost TOŠK-a kao i O.P. te povećati financijske izdatke za njihovo normalno funkcionisanje i unaprijeđenje!

P.S. Pohvale i za ovog Kadribašića, iako ga ne znam lično, vidim da se momak zaista trudi i da ima šlifa za obavljanje ovakvih poslova. :salut:
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 13 feb 2018, 21:13

Dobro je, mora omladinski pogon bit za uzor, a ne da treneri djeci psuju bogove kao kad sam ja trenirao.

Sutra sa Slogom Doboj u Banji Vrucici.
TŽV!

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la crvenobijeli » 13 feb 2018, 21:22

Keno je kralj sto jest jest
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 13 feb 2018, 21:31

crvenobijeli je napisao/la:Keno je kralj sto jest jest
Hahahahahahahahhahahaha a neki dan ga prozivas :D

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la crvenobijeli » 13 feb 2018, 22:09

plavobijeliii je napisao/la:
crvenobijeli je napisao/la:Keno je kralj sto jest jest
Hahahahahahahahhahahaha a neki dan ga prozivas :D
Pa moro sam, diro mi svetinju. Dobar je keno momak, al vam presjednik los :rol:
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 13 feb 2018, 22:37

crvenobijeli je napisao/la:
plavobijeliii je napisao/la:
crvenobijeli je napisao/la:Keno je kralj sto jest jest
Hahahahahahahahhahahaha a neki dan ga prozivas :D
Pa moro sam, diro mi svetinju. Dobar je keno momak, al vam presjednik los :rol:
Loš jer ste vi levati ispali haha. Neka vama Zdravka :njanjanja:

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 13 feb 2018, 23:49

Sadiković: Svjesni smo da nas čeka pakleno proljeće

Fudbaleri federalnog prvoligaša TOŠK-a iz Tešnja u sklopu priprema za drugi dio sezone, nakon prve kontrolne utakmice sa ekipom NK Žepče i pobjede od 5:1, u Visokom protiv Bosne su odigrali drugu.

Puleni trenera Denisa Sadikovića su pobjedili rezultatom, 3:2 (Oglečevac, Beširević, Kadušić). U prvom poluvremenu su nastupili, Strika, Hrvat, Zukić, Beširović, Papaz, Navrboc, Hodžić, Kalesić, Radulović, Kurdić, Oglečevac. U drugom su šansu dobili, Bošnjak, Rakić, Selak, Škrijelj, Buljubašić, Nuhanović, Suljić, Kadušić, te juniori, Ramić, Đulović.

U srijedu, 14. februara NK TOŠK će odigrati treću pripremnu utakmicu protiv Sloge iz Doboja.

Dva dana do kraja prelaznog roka, jedno od pojačanja Tešnjaka za drugio dio sezone, Safet Šivšić, bivši mladi reprzentativac BiH, defanzivac, koji je početkom prelaznog roka, sve dogovorio sa Upravom NK TOŠK-a je iznevjerio Upravu, navijače ovog kluba.

Mada je, sve što je tražio, Uprava mu je, to završila, potpisao ugovor za NK Vitez, što je više nego nekoraktan potez ovog fudbalera.

– Odigrali smo dvije kontrolne utakmice, zadovoljan sam i dalje nastavljamo sa odigravanjem pripremnih utakmica za proljetni dio prvenstva. Svjesni smo da nas čeka pakleno proljeće, svi se pojačavaju. U planu je da se odigra još 5 – 6 utakmica do početka prvenstva, svi igrači će dobiti svoje prilike, da bi izabrali najbolje, rekao je šef stručnog štaba, NK TOŠK -a, Denis Sadiković.

Izvor: S.portske.ba
Evo Denis najavljuje još 5 - 6 utakmica da se ekipa uigra,i da se pronađe prvih 11!
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la crvenobijeli » 14 feb 2018, 10:25

Hahahahahahahahhahahaha a neki dan ga prozivas :D[/quote]
Pa moro sam, diro mi svetinju. Dobar je keno momak, al vam presjednik los :rol:[/quote]
Loš jer ste vi levati ispali haha. Neka vama Zdravka :njanjanja:[/quote]
Nek ste se vi prodali olimpiku mislite da ce vam pomocu opstanku. Nista vama nije znacilo ti par hiljada sto ste dobili, kasnije cete 3 x toliko nudit za bod a tek za 3 boda upamti ovaj post, pa mi se javi u maju...
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 14 feb 2018, 14:29

Ubismo Slogu dobojsku, eno 4-0
TŽV!

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 14 feb 2018, 15:06

Kraj,4-0
TŽV!

Avatar
romaaaa
Postovi: 259
Pridružen/a: 01 mar 2011, 12:20
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la romaaaa » 14 feb 2018, 15:16

atomac123 je napisao/la:Kraj,4-0
Sloga postala redovna musterija jel iko bio na utakmici da kaze nesto?

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 14 feb 2018, 15:36

romaaaa je napisao/la:
atomac123 je napisao/la:Kraj,4-0
Sloga postala redovna musterija jel iko bio na utakmici da kaze nesto?
Razbili ih. Denis ovaj put zarotirao cijelu ekipu. U nedjelju Gradina Srebrenik u Teslicu.

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 14 feb 2018, 15:38

crvenobijeli je napisao/la:Hahahahahahahahhahahaha a neki dan ga prozivas :D
Pa moro sam, diro mi svetinju. Dobar je keno momak, al vam presjednik los :rol:[/quote]
Loš jer ste vi levati ispali haha. Neka vama Zdravka :njanjanja:[/quote]
Nek ste se vi prodali olimpiku mislite da ce vam pomocu opstanku. Nista vama nije znacilo ti par hiljada sto ste dobili, kasnije cete 3 x toliko nudit za bod a tek za 3 boda upamti ovaj post, pa mi se javi u maju...[/quote]
Ćutiiiiii bolan, niko vam ne valja. Cuj ne znaci nam par hiljada , e svašta.
A za bodove se ne sikiraj puno :roll:

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la crvenobijeli » 14 feb 2018, 15:49

Eto doveli ste hadziju, bolje da vam je zdravko doveo nekog iz svoje agencije a vi nama acu, al eto tako ste htjeli...
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 14 feb 2018, 16:20

crvenobijeli je napisao/la:Eto doveli ste hadziju, bolje da vam je zdravko doveo nekog iz svoje agencije a vi nama acu, al eto tako ste htjeli...
Imas pogrešnu informaciju za hadziju ;) Bio je tu, al ostao nije

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.