Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8083
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la muhamedhulk » 14 feb 2018, 17:15

Eto ako sutra zakon kaze da je cura punoljetna tek sa 20, vi bi rekli 'tako je'? Nidje veze.
Zensko je punoljetno onda kad dobije prvi put, sto je i prirodno - tada moze postati majka. :D
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la MElloo » 14 feb 2018, 17:16

KK_Bosna je napisao/la:
MElloo je napisao/la:Ako vam se upucava predobra cura koja ima 17 godina sta uradit ?
i ovako i onako znamo svi da si pedofil, tako da znas vec sta ti je ciniti :mrgreen:
zar mi nisi ovo mogao napisat na neku od drustvenih mreza na kojima me imas :mrgreen:
a ne znam stvanro obicno odyebem ove mladje a ova mi se svidja haha

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11405
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 14 feb 2018, 17:26

MElloo je napisao/la:Ako vam se upucava predobra cura koja ima 17 godina sta uradit ?
Pazi da se ne zaljubiš, jer ona je još vjerovatno željna tog nekog života i vrlo moguće da će pući to kad tad. Ako ti je tek onako, neka furka s njom biti, go for it. :mrgreen:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la KK_Bosna » 14 feb 2018, 17:28

Aerials je napisao/la:
MElloo je napisao/la:Ako vam se upucava predobra cura koja ima 17 godina sta uradit ?
Pazi da se ne zaljubiš, jer ona je još vjerovatno željna tog nekog života i vrlo moguće da će pući to kad tad. Ako ti je tek onako, neka furka s njom biti, go for it. :mrgreen:
cuj zaljubit... eee, mala, ne znas ti mela :mrgreen:
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11405
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 14 feb 2018, 17:54

KK_Bosna je napisao/la: cuj zaljubit... eee, mala, ne znas ti mela :mrgreen:
Desi se to kad se najmanje čovjek nada, ja samo upozoravam. :mrgreen:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la sekerbay » 14 feb 2018, 18:05

akisarajevo92 je napisao/la:
sekerbay je napisao/la: Lažeš.
Ni ja sam sebi ne bih vjerovao za mnoge stvari da ih sam nisam prozivio ili bio svjedok istih :mrgreen: A ovo sam podijelio posto je svjeze i nadovezao sam se za ovo sto pise faraon da ga muci krivnja jer zigu neciju djevojku

Smatrao bih se mnogo bolesnim da lazem o ovakvim stvarima na forumu jer ne vidim nijedan razlog za to, a imao bih mnogo toga napisati na ovu temu ali me mrzi
Pa et, moreš mislit kako tek nama zvuči kad neko kaže da je na Inst upozno neku zauzetu curu, dopisivo se dva sata i već sutradan natego :mrgreen:
Kako si to uspio?
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17760
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la akisarajevo92 » 14 feb 2018, 19:54

Nije toliko tesko kad bacis dobar mamac i imas spiku i uz to natprosjecno dobro izgledas, to posebno prolazi u ovoj generaciji djevojaka koje se loze na Pedeset nijansi sive, eto ova mi je rekla da ide sa drugaricama gledati taj film u CC

nakon sto mi je sto odrzala predavanje opet se opustila, ujutro se culi preko vibera, nasli se popodne u gradu i dalje ne bih isao ovdje u detalje

naravno ne bude uvijek takav ishod, npr. dok sam se sa tom dopisivao bio sam na chatu sa jos nekoliko kojima sam pricao slicnu pricu

ti si mozda previse zauzet namjestanjem cura drugima pa si zaboravio kako to ide
Don't believe the hype.

FoSte95
Postovi: 12611
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 14 feb 2018, 20:14

kako čova kulturno ubaci da natprosječno dobro izgleda :rol: :rol:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Sarmelino » 14 feb 2018, 20:17

Sve je više cura sa daddy issues. Treba ih "udarati" i tretirati kao smeće i same dolaze.
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
harden
Postovi: 23493
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la harden » 14 feb 2018, 20:23

Sarmelino je napisao/la:Sve je više cura sa daddy issues. Treba ih "udarati" i tretirati kao smeće i same dolaze.
True that. :kafa:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11405
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 14 feb 2018, 20:45

FoSte95 je napisao/la:kako čova kulturno ubaci da natprosječno dobro izgleda :rol: :rol:
A što da laže? Jest ono subjektivno, al' imaš muškaraca za koje čak i muškarci govore da su dobri, možda je jedan od tih. Još ako ima i priču, a izgleda da ima, ne čudi me ovakav razvoj situacije sa ovom niskomoralnom osobom koju je spomenuo. :mrgreen:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Linija
Postovi: 274
Pridružen/a: 30 jan 2018, 15:09
Lokacija: Radovici
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Linija » 14 feb 2018, 20:46

i legenda je takav, ali je on skroman za razliku od ovog momka.
"Benjamin Isović, sin slavnog pjevača narodne glazbe Safeta i autor navijačke himne Sarajeva, utakmicu između Željezničara i Videotona nazvao je najznačajnijom za svakog navijača Sarajeva."

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la sekerbay » 14 feb 2018, 20:52

akisarajevo92 je napisao/la:Nije toliko tesko
OK, recimo da ti vjerujem.
U tom slučaju, imo si ludu sreću.
Recimo da sam se određeno vrijeme dopisivao sa curama(mislim da svi znaju o čemu se radi) i odgovorno tvrdim da je daleko teže skontat curu preko društvenih mreža nego uživo.
Ni sam ne znam koliko smo imali startova, ali znam da je izlazio sa četiri cure.
Neke su se malo dopisivale i odustale, a neke, recimo one sa puno followera, samo bace seen i ćao.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Sarmelino » 14 feb 2018, 20:57

Linija je napisao/la:i legenda je takav, ali je on skroman za razliku od ovog momka.
Istina, nešto kao poslanik ovog foruma. :salut:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17760
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la akisarajevo92 » 14 feb 2018, 21:15

sekerbay je napisao/la:
akisarajevo92 je napisao/la:Nije toliko tesko
U tom slučaju, imo si ludu sreću.
onda cesto imam ludu srecu, desava se da nakon dopisivanja djevojka bude prva koja zatrazi susret ili kaze kako ima prazan stan, bas jucer me jedna pozvala u Zagreb
Don't believe the hype.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 14 feb 2018, 21:34

akisarajevo92 je napisao/la: Ni ja sam sebi ne bih vjerovao za mnoge stvari da ih sam nisam prozivio ili bio svjedok istih :mrgreen: A ovo sam podijelio posto je svjeze i nadovezao sam se za ovo sto pise faraon da ga muci krivnja jer zigu neciju djevojku

Smatrao bih se mnogo bolesnim da lazem o ovakvim stvarima na forumu jer ne vidim nijedan razlog za to, a imao bih mnogo toga napisati na ovu temu ali me mrzi
Ma ja ću jednu noć u vreći iskomadan završiti zbog tebe, @KKBosne, @Derdiyoka, @MElla, @legende... :lol:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

FoSte95
Postovi: 12611
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 14 feb 2018, 21:39

Raonffa je napisao/la:
akisarajevo92 je napisao/la: Ni ja sam sebi ne bih vjerovao za mnoge stvari da ih sam nisam prozivio ili bio svjedok istih :mrgreen: A ovo sam podijelio posto je svjeze i nadovezao sam se za ovo sto pise faraon da ga muci krivnja jer zigu neciju djevojku

Smatrao bih se mnogo bolesnim da lazem o ovakvim stvarima na forumu jer ne vidim nijedan razlog za to, a imao bih mnogo toga napisati na ovu temu ali me mrzi
Ma ja ću jednu noć u vreći iskomadan završiti zbog tebe, @KKBosne, @Derdiyoka, @MElla, @legende... :lol:
jesi to opet umočio :kafa:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 14 feb 2018, 21:43

FoSte95 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
akisarajevo92 je napisao/la: Ni ja sam sebi ne bih vjerovao za mnoge stvari da ih sam nisam prozivio ili bio svjedok istih :mrgreen: A ovo sam podijelio posto je svjeze i nadovezao sam se za ovo sto pise faraon da ga muci krivnja jer zigu neciju djevojku

Smatrao bih se mnogo bolesnim da lazem o ovakvim stvarima na forumu jer ne vidim nijedan razlog za to, a imao bih mnogo toga napisati na ovu temu ali me mrzi
Ma ja ću jednu noć u vreći iskomadan završiti zbog tebe, @KKBosne, @Derdiyoka, @MElla, @legende... :lol:
jesi to opet umočio :kafa:
Pa vidi, razmišljao sam hoću li ili neću opet kad dođe vrijeme za to (narednih 10ak ili 15 dana), reko neću što mi to treba u životu, međutim napisah priču na temi, e tu je negdje bio i kraj mom karakternom ponašanju :lol:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
BlueBosnian
Postovi: 1391
Pridružen/a: 16 sep 2014, 13:14
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la BlueBosnian » 14 feb 2018, 21:56

Marsal je napisao/la:Za 4 dana navršit će se tačno godinu dana kako sam zadnji put bio na dejtu sa ženskim polom.
Bravo Maršale bokteyebo :clap:
Stid me više napisat i jedan post na ovoj temi. :puke:
Ja prest'o pisati davno iz istog razloga :rol:
I hope you're with me
I hope you're with me when it's over
You won't be lonely
You won't be lonely when it's over

It's over..

FoSte95
Postovi: 12611
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 14 feb 2018, 22:24

faraone ja bi umočio na tvom mjestu ako ti šta znači :urnebes: :mrgreen:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: nerkolfc, Pantelija, rio_Ferdy88, soxx i 21 gost.