Kladioničarski chat, šuplja, kukanje... - ARHIVA POSTOVA

Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...

Moderatori/ce: Monolog,insider,Puma,bodi123,gaston

Avatar
miky_hz
Postovi: 23092
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la miky_hz » 15 feb 2018, 22:56

Ne kacite dobitne tikete i necete imari frke sa tim. I kod mene je isti slucaj jel se pohvalim dobitnim eto ti poruka.Svaka cast normalnoj raji ,al i ja sam par puta klempe dobijao u smislu vracanja.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la rob do bagro » 15 feb 2018, 23:08

kladionicar03 je napisao/la:Ja bih ovako javno zamolio da mi ne saljete vise poruke tipa "imas li za posuditi" ,skoro svaki dan primam poruke takve vrste,cim nesto pisem ili objavim odmah mi poruke stizu.@admir1234 mi prosle sedmice trazio i poslao sam mu 3 KM,rekao da ce mi sutra dan poslat ali ni traga nema od njega,nisam htio objavit ovo ovako javno,pare manje vise nisu toliko bitne ali kad ti neko pravi budalom,to nikad ne dopustam sebi,dakle OD SADA NIKOME NE SALJEM PARA,nadam se da me razumijete.lijep pozdrav.
Ja sam tom admiru poslao prije par dana 10 KM, rekao mi je isto "vraticu ti sutra" evo vec cetvrti dan ni traga ni glasa od njega, znaci ispadnes covjek na kraju budes j.eban, tacno nw treba posudjivati da bi se neko kladio, samo jednom frajeru mogu vjerovat i uvijek je vracao na vrijeme prepoznace se on.
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

stulic89
Postovi: 1593
Pridružen/a: 01 jun 2015, 16:31
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la stulic89 » 15 feb 2018, 23:13

normalno ljudi da ne treba posudjivati. mislim, sad u ovo vrijeme, kad imas kliker 0-24h dostupan, odakle logika da neko trazi... necu da grijesim dusu, ali odmah izgleda ide ciljano da ne vrati.

nakraju krajeva, sta imas igrati kladaru, ako nisi solventan. to me podsjeca na one humane televizije, kad prica nemam sta jesti, al cigare su na stolu.

ovaj sam postavio u prijedloge, najzalosnije od svega sto sam se razmisljao izmedju partizana i celtica, naravno tamo je more kartona bilo, a ovdje samo tri...

slika
Da sam vjernik, imao bih samo jednu molitvu: Boze, ukini Republiku Srpsku. Ne dozvoli da barbarstvo, zlocin i etnicko ciscenje ostanu trajno nagradjeni.

ramos4
Postovi: 837
Pridružen/a: 26 jun 2013, 15:48
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la ramos4 » 15 feb 2018, 23:17

nema srece ni za mene a ni za ostale koji su mozda prepisali ovaj tiket sa predloga

slika

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la jopaa7 » 15 feb 2018, 23:22

Nece pa nece
slika

Avatar
arelinho
Postovi: 16415
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la arelinho » 15 feb 2018, 23:23

Ja sam slao i poslao bi uvijek ako imam samo onima za koje sam siguran da će vratiti. To su oni koje duže "poznajem" sa foruma i to je to. :)

Avatar
kladionicar03
Postovi: 1350
Pridružen/a: 18 jul 2017, 17:21

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la kladionicar03 » 15 feb 2018, 23:58

@jopaa nije da nece nego igramo puno parova,nestrpljiv smo ljudi i onda smo vecinom donji od kladionice,imam par prijatelja koji skoro pa nikad ne igraju na ishod utakmice nego igraju 3+,dvije utakmice izaberu i stavljaju po 100-200 KM,stvarno bas cesto dobijaju.

turok
Postovi: 871
Pridružen/a: 13 feb 2018, 10:26
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la turok » 16 feb 2018, 12:01

slika

Nemoj te poruke slati nije moj :)

Avatar
Willy
Postovi: 8501
Pridružen/a: 10 feb 2010, 10:53
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Willy » 16 feb 2018, 13:26

kladionicar03 je napisao/la:Ja bih ovako javno zamolio da mi ne saljete vise poruke tipa "imas li za posuditi" ,skoro svaki dan primam poruke takve vrste,cim nesto pisem ili objavim odmah mi poruke stizu.@admir1234 mi prosle sedmice trazio i poslao sam mu 3 KM,rekao da ce mi sutra dan poslat ali ni traga nema od njega,nisam htio objavit ovo ovako javno,pare manje vise nisu toliko bitne ali kad ti neko pravi budalom,to nikad ne dopustam sebi,dakle OD SADA NIKOME NE SALJEM PARA,nadam se da me razumijete.lijep pozdrav.
Što se tiče forumaša @admir12345 imam sa njim pozitivno iskustvo. Dosta puta smo jedan drugom posuđivali, nikad nijedan drugom nije ostao dužan. Nedavno sam mu mu posudio (par dana nakon što je dobio 227KM) i otad ga nema. Vjerujem da je u pitanju neki opravdan razlog. Spominjao je da je nedavno imao operaciju slijepog crijeva, možda je u bolnici. Za njega tvrdim da će vratiti svakome kome je dužan.

Što se mene tiče za sve ove godine koliko sam na forumu neka se javi neko kome sam marku ostao dužan. I to skoro uvijek sam sutra vraćao dug. Razumijem one koji ne žele da posuđuju. I meni ih nekoliko nikad nije vratilo dug.

Civa
Postovi: 2979
Pridružen/a: 25 maj 2012, 20:59
Lokacija: Moscow !
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Civa » 16 feb 2018, 21:16

Willy je napisao/la: Što se tiče forumaša @admir12345 imam sa njim pozitivno iskustvo. Dosta puta smo jedan drugom posuđivali, nikad nijedan drugom nije ostao dužan. Nedavno sam mu mu posudio (par dana nakon što je dobio 227KM) i otad ga nema. Vjerujem da je u pitanju neki opravdan razlog. Spominjao je da je nedavno imao operaciju slijepog crijeva, možda je u bolnici. Za njega tvrdim da će vratiti svakome kome je dužan.

Što se mene tiče za sve ove godine koliko sam na forumu neka se javi neko kome sam marku ostao dužan. I to skoro uvijek sam sutra vraćao dug. Razumijem one koji ne žele da posuđuju. I meni ih nekoliko nikad nije vratilo dug.
Meni se nedavno ostao cvaju dužan, ne vadi se sad :mrgreen:
Šala mala :P :P :P :wave:
Tako blizu, a tako daleko.

Avatar
bvb
Postovi: 2904
Pridružen/a: 28 mar 2013, 11:29
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la bvb » 17 feb 2018, 00:43

kladionicar03 je napisao/la:Ja bih ovako javno zamolio da mi ne saljete vise poruke tipa "imas li za posuditi" ,skoro svaki dan primam poruke takve vrste,cim nesto pisem ili objavim odmah mi poruke stizu.@admir1234 mi prosle sedmice trazio i poslao sam mu 3 KM,rekao da ce mi sutra dan poslat ali ni traga nema od njega,nisam htio objavit ovo ovako javno,pare manje vise nisu toliko bitne ali kad ti neko pravi budalom,to nikad ne dopustam sebi,dakle OD SADA NIKOME NE SALJEM PARA,nadam se da me razumijete.lijep pozdrav.
:thumbdown: :thumbdown:

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Penaltiky » 17 feb 2018, 11:12

Joj Moderatore kako ja i ti kolo posuđivanja vrtimo ovi bi u nesvijest pali haha
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Willy
Postovi: 8501
Pridružen/a: 10 feb 2010, 10:53
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Willy » 17 feb 2018, 14:55

Prika dobro se drži ako Novara ne pobjedi. ;)

Avatar
haris004
Postovi: 1696
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la haris004 » 17 feb 2018, 15:50

Gubi Zrinjski u 60' i kvota je 2 da će dobit :hmmmmm:

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16499
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la gaston » 17 feb 2018, 15:56

Penaltiky je napisao/la:Joj Moderatore kako ja i ti kolo posuđivanja vrtimo ovi bi u nesvijest pali haha
Ma nije to više posuđivanje, sad daješ šifru i kažeš eto igraj šta hoćeš. :mrgreen:

Admir će pare vratiti, nikad ne ostaje dužan, al' glupo što se priča poteže i dalje.

Posuđivao sam kad god imam onome koga znam, a isto tako mi se i posuđivalo.
Ako posudiš pare nekome ko ima 20 postova na forumu i tu je par dana- glup si i ne treba ti te pare ni vratiti.

@Arelinho je sve napisao.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la KingJamesMVP » 17 feb 2018, 15:58

Stavio sam na Zrinjski uživo kada je bila kvota 2
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
kladionicar03
Postovi: 1350
Pridružen/a: 18 jul 2017, 17:21

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la kladionicar03 » 17 feb 2018, 16:11

ma i ja sam poslao zato sto duze je ovdje na forumu i zna postavljat finih parova,ne bi ni ja poslao da ima nekih 20ak postova samo,nisu to uopste neke pare nego sto se nije drzao na rijec,meni je to krivo bilo,fino kazes brate nemam trenutno cim imam poslat cu ti i ok postujem to a ne ovako cim sto sam objavio ovdje taj post sutra dan da se javis odmah,znaci fino si me ignorisao poruku cijele sedmice..btw i taj post nisam napisao ovdje zbog admira nego sto su po cesto pocele stici takve vrste poruke zadnje vrijeme i morao sam ovako javno da napisem jednom zauvijek.

Avatar
Kaunas
Postovi: 13266
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Kaunas » 17 feb 2018, 16:12

Hajde Zeljo jos 1 imam vise golova u drugom. :mrgreen:
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
haris004
Postovi: 1696
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la haris004 » 17 feb 2018, 16:17

KingJamesMVP je napisao/la:Stavio sam na Zrinjski uživo kada je bila kvota 2
Pare bez motike :mrgreen:

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la jopaa7 » 17 feb 2018, 18:24

A qurca i PSG-a. Odigras da Strasbourg nece dati vise od jednog gola i evo ga gol :puke:

Zaključano

Natrag na “Kladionica”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.