Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Linija
Postovi: 274
Pridružen/a: 30 jan 2018, 15:09
Lokacija: Radovici
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Linija » 17 feb 2018, 22:23

ma niko ko visočaci vala
"Benjamin Isović, sin slavnog pjevača narodne glazbe Safeta i autor navijačke himne Sarajeva, utakmicu između Željezničara i Videotona nazvao je najznačajnijom za svakog navijača Sarajeva."

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Vijadukt » 17 feb 2018, 22:24

Za Visocane se zna od pamtivjeka. Nista novo nisi rekao. :mrgreen:

Al nije to klasicno laganje, to je vise zbog specificnosti posla trgovine.
Zadnja izmjena: Vijadukt, dana/u 17 feb 2018, 22:29, ukupno mijenjano 1 put.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la VanBasten » 17 feb 2018, 22:25

Penaltiky je napisao/la:Van Bastene ti si bas neki glup lik. Ne govorim ni grcki ni latinski. De mi sad spisak grckih i latinskih rijeci. Ti ako osjecas leptirice u stomaku kad se arapi apomenu to oatavi za sebe.

@Vijadukt
Jakub se rodi! Eno bombe po Banovicima bacaju :rol:
Volio bi da jesam, majkemi. Da vidim imal istine u onoj: rahat li je, ni brige, ni pameti.

Naravno, nisi uopste razumio zbog cega sam ti odgovorio na nacin na koji jesam Jer si rahat. Mislis da se radi o nekakvoj arabofiliji - sto je ocekivano za covjeka tvog svjetonazora i rahatnog intelektualnog kapaciteta - ocekujes da je moj motiv iste vrste ali suprotnog pola. Nije.


Haj nek ti je sa srecom u tom projektu. Ozbiljno, javi mi za jorgane i jastuke.
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

Avatar
Linija
Postovi: 274
Pridružen/a: 30 jan 2018, 15:09
Lokacija: Radovici
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Linija » 17 feb 2018, 22:38

Vijadukt je napisao/la:Za Visocane se zna od pamtivjeka. Nista novo nisi rekao. :mrgreen:

Al nije to klasicno laganje, to je vise zbog specificnosti posla trgovine.
ma i fočake ste zayebali :mrgreen:
"Benjamin Isović, sin slavnog pjevača narodne glazbe Safeta i autor navijačke himne Sarajeva, utakmicu između Željezničara i Videotona nazvao je najznačajnijom za svakog navijača Sarajeva."

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la VanBasten » 17 feb 2018, 22:40

Derdiyok je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:Jes. Ne bi ga neki drugi zamijenio. Ko sto rekoh ne govorim pustinjske jezike, cak se trudim da posuđenice izbacujem iz svog govora bili germanizme bilo orijentalizme.
Pitali Srbina ima li u njihovom jezku turcizma, ka'e on: Nema vala.
dobar :mrgreen:


Ima negdje video pokojnog Matvijevica iz neke emisije, ili skupa... izmedjuostalog govorio je i o toj temi.

Najjaci je primjer onog ba diktatora cini mi se Turkmenistana, kad je tako pokusao da promjeni po rijecnika, cak i kalendar. Imena majk, zena, djece, ako se dobrom sjecam ubacio u kalendar.

Pokusali su nesto slicno i za vrijeme francuske reevolucije. Naravno nije zazivilo, cim su giljotinu penzionisali tu je bio i kraj.

a sjecal se ko onih nasih zajebancija, hajvar i slicno nedugo nakon kraja rata.?
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Derdiyok » 17 feb 2018, 22:45

Linija je napisao/la:
Vijadukt je napisao/la:Za Visocane se zna od pamtivjeka. Nista novo nisi rekao. :mrgreen:

Al nije to klasicno laganje, to je vise zbog specificnosti posla trgovine.
ma i fočake ste zayebali :mrgreen:
Ma nema šanse sa onom " Čuvaj se Srbina sa Sokoca, Hrvata iz Doca, muslimana iz Stoca i Fočaka bilo koje vjere. " :mrgreen:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Vijadukt » 17 feb 2018, 22:52

Linija je napisao/la:
Vijadukt je napisao/la:Za Visocane se zna od pamtivjeka. Nista novo nisi rekao. :mrgreen:

Al nije to klasicno laganje, to je vise zbog specificnosti posla trgovine.
ma i fočake ste zayebali :mrgreen:
koji si ti momcino? poznajemo li se? da nisi legendin zemljak? :mrgreen:
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Linija
Postovi: 274
Pridružen/a: 30 jan 2018, 15:09
Lokacija: Radovici
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Linija » 17 feb 2018, 22:57

ma jok, nego sam neki dan bio sa jednim drugom u visokom i nešto onako još nisam doživio :rol: izvaraše ga ljudi dok si reko piramida :mrgreen:
"Benjamin Isović, sin slavnog pjevača narodne glazbe Safeta i autor navijačke himne Sarajeva, utakmicu između Željezničara i Videotona nazvao je najznačajnijom za svakog navijača Sarajeva."

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Vijadukt » 17 feb 2018, 23:08

Linija je napisao/la:ma jok, nego sam neki dan bio sa jednim drugom u visokom i nešto onako još nisam doživio :rol: izvaraše ga ljudi dok si reko piramida :mrgreen:
:shock:

ciba na pp ako nije problem. :mrgreen:

sve zbog prijateljskog meca, a ja nisam otisao gledati.

Kad ovo vidi faraon ima da proziva danima. :rol:
Zadnja izmjena: Vijadukt, dana/u 17 feb 2018, 23:09, ukupno mijenjano 1 put.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la VanBasten » 17 feb 2018, 23:08

Linija je napisao/la:ma jok, nego sam neki dan bio sa jednim drugom u visokom i nešto onako još nisam doživio :rol: izvaraše ga ljudi dok si reko piramida :mrgreen:
dok on vjeruje da je dobro posao, tehnicki nije prevara nego trgovina. ha ya :mrgreen:
I oni Francuzi uvale Mendija Citiyu za puno vece pare.

Nego otkopase li je vise? Jednom posao s drugom, udarimo zenu s autom. Sreca, nismo je ubili. Tad sam reko necu ici dok je ne iskopaju do kraja
Zadnja izmjena: VanBasten, dana/u 17 feb 2018, 23:11, ukupno mijenjano 1 put.
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

Avatar
Linija
Postovi: 274
Pridružen/a: 30 jan 2018, 15:09
Lokacija: Radovici
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Linija » 17 feb 2018, 23:11

VanBasten je napisao/la:
Linija je napisao/la:ma jok, nego sam neki dan bio sa jednim drugom u visokom i nešto onako još nisam doživio :rol: izvaraše ga ljudi dok si reko piramida :mrgreen:
dok on vjeruje da je dobro posao, tehnicki nije prevara nego trgovina. ha ya

Nego otkopase li je vise? Jednom posao s drugom, udarimo zenu s autom. Sreca, nismo je ubili. Tad sam reko necu ici dok je ne iskopaju do kraja
koga? ženu ili piramidu :mrgreen:
Vijadukt je napisao/la:
Linija je napisao/la:ma jok, nego sam neki dan bio sa jednim drugom u visokom i nešto onako još nisam doživio :rol: izvaraše ga ljudi dok si reko piramida :mrgreen:
:shock:

ciba na pp ako nije problem. :mrgreen:

sve zbog prijateljskog meca, a ja nisam otisao gledati.

Kad ovo vidi faraon ima da proziva danima. :rol:
ma išli kod nekog majstora za auto, kad se siđe sa autoputa, prošli kružni pa desno preko mosta. moštre meščini :mrgreen:
"Benjamin Isović, sin slavnog pjevača narodne glazbe Safeta i autor navijačke himne Sarajeva, utakmicu između Željezničara i Videotona nazvao je najznačajnijom za svakog navijača Sarajeva."

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Vijadukt » 17 feb 2018, 23:16

VanBasten je napisao/la:
dok on vjeruje da je dobro posao, tehnicki nije prevara nego trgovina. ha ya :mrgreen:
:salut:
Linija je napisao/la:


ma išli kod nekog majstora za auto, kad se siđe sa autoputa, prošli kružni pa desno preko mosta. moštre meščini :mrgreen:
Ma nemoj mi toga :mrgreen: Djes nas s njima u istu recenicu :mrgreen:

jel tako komsija?
Raonffa je napisao/la:...
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la VanBasten » 17 feb 2018, 23:19

Linija je napisao/la:
VanBasten je napisao/la:
Linija je napisao/la:ma jok, nego sam neki dan bio sa jednim drugom u visokom i nešto onako još nisam doživio :rol: izvaraše ga ljudi dok si reko piramida :mrgreen:
dok on vjeruje da je dobro posao, tehnicki nije prevara nego trgovina. ha ya

Nego otkopase li je vise? Jednom posao s drugom, udarimo zenu s autom. Sreca, nismo je ubili. Tad sam reko necu ici dok je ne iskopaju do kraja
koga? ženu ili piramidu :mrgreen:
Zenu je dosad zivi krec rastopio. :mrgreen: Piramidu budalo

Bolan, ona je istrcala iz autobusa na Barama na prva vrata i ispred busa posla da pretrci a miu tom trenutku taman da preteknemo bus. Samo glava odjednom u cosku sofersajbe se ukaza i ono bam, reko sace krv i mozak po staklu.. ja sma konto da smo je ubilil...trauma. Nismo brzo isli, sreca. Stali, skupilo se svijeta, komsiluka i svi gledaju. nas trojica je ba dozivali, prenijeli na trotoar, zovnuli hitnu. A mahala gleda, u krug i komentarise.
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 17 feb 2018, 23:21

Davno ja rekao da su glasaci SDA teroristi.

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Vijadukt » 17 feb 2018, 23:22

tuzlak1987 je napisao/la:Davno ja rekao da su glasaci SDA teroristi.
nema vise AC od Turaka. :rol: :tralala: :tralala: :tralala:
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la BelminM23 » 17 feb 2018, 23:34

Jede Fočak paštetu, kad u tom ti prilazi njemu drugi i pita

Morem li umočit?

More, al nemoj vrtit

:lol:

Avatar
Linija
Postovi: 274
Pridružen/a: 30 jan 2018, 15:09
Lokacija: Radovici
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Linija » 17 feb 2018, 23:42

VanBasten je napisao/la:


Zenu je dosad zivi krec rastopio. :mrgreen: Piramidu budalo

Bolan, ona je istrcala iz autobusa na Barama na prva vrata i ispred busa posla da pretrci a miu tom trenutku taman da preteknemo bus. Samo glava odjednom u cosku sofersajbe se ukaza i ono bam, reko sace krv i mozak po staklu.. ja sma konto da smo je ubilil...trauma. Nismo brzo isli, sreca. Stali, skupilo se svijeta, komsiluka i svi gledaju. nas trojica je ba dozivali, prenijeli na trotoar, zovnuli hitnu. A mahala gleda, u krug i komentarise.
Meni je tako izletila u Drinskoj ulici, ista scena, ja pošo da pretičem autobus koji je stao na stanici i krećem iz mjesta, taman prolazim bus kad izleti žena sa prednje strane i zakačim je retrovizorom. odvali mi ba retrovizor :crazy: ja se syebo, žena se podiže, otrese glavom ko mačka i odjuri :rol: valjda se prepala da joj ne tražim da mi plati retrovizor :mrgreen: :rol:
"Benjamin Isović, sin slavnog pjevača narodne glazbe Safeta i autor navijačke himne Sarajeva, utakmicu između Željezničara i Videotona nazvao je najznačajnijom za svakog navijača Sarajeva."

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la legenda reala » 17 feb 2018, 23:43

Meni malac s biciklom ne znam ni sam kako sam ga izbjego
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Derdiyok » 17 feb 2018, 23:44

legenda reala je napisao/la:Meni malac s biciklom ne znam ni sam kako sam ga izbjego
Nije bilo potrebe da brineš.

® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
bega_afc
Postovi: 13722
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la bega_afc » 17 feb 2018, 23:46

Penaltiky je napisao/la: Banovicani su ko Kakanjci, seljaci naklonjeni SDA al nisu pokvareni za razliku od Kakanjaca
Navrati u Kakanj i povedi kozu, rado ćemo ti je pomusti.
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], CAGarfia, Giuseppe1, Muumii, numanumaye22, Surreal i 45 gostiju.