Arsenal - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Gdje će Arsenal završiti iduće sezone?

Anketa je završila: 08 avg 2019, 14:38.

Šampioni (sami se prijavite nadležnom doktoru ako izaberete ovu opciju)
1
6%
Od drugog do četvrtog mjesta
3
19%
Peto ili šesto mjesto
7
44%
Od sedmog do desetog mjesta, pad u mediokritetstvo, Everton II FC
2
13%
Od jedanaestog do sedamnaestog mjesta, katastrofa, dobro da ne ispadnemo
0
Nema glasova.
Od osamnaestog do dvadesetog mjesta (vidjeti tekst iz zagrade kod prve opcije)
0
Nema glasova.
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman u Top 4
1
6%
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman van Top 4
2
13%
 
Ukupno glasova: 16

Avatar
topnik1
Postovi: 15124
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la topnik1 » 20 feb 2018, 00:49

anell je napisao/la:
Jack je napisao/la:
anell je napisao/la:E yebi ga sad će nas Siti raznijeti u najjačem kupu na svijetu.
4:0 za nas
Ako ih dobijemo 4:0 neću godinu dana ući na forum.
Ako ih mi sa Wengerom dobijemo janecu nikada vise uci na forum, :urnebes:
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Jack » 20 feb 2018, 01:20

Ovako kad realno sagledamo stvari, City je favorit ali mi nismo bez sansi. Rekao bi cak da mi imamo dobre sanse ako budemo imali svoj dan, ali opet nikad ne znas kakav cemo dan imati pa bi rekao da su sanse 50-50 jer je lopta okrugla
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Artetitis » 20 feb 2018, 09:20

City nas uzima rutinski 3:1, De Bruyne će se pop.išati po kebabdžiji i ostalim proizvođačima pekarskih proizvoda. Kvazigabonac će možda imati šest-sedam dodira sa loptom, uglavnom kad budemo kretali sa centra. Još kad Iwobi počne driblati dok mlatara rukama k'o da nosi vruću šerpu...

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la japa » 20 feb 2018, 11:48

QUARTERBACK je napisao/la:potpisali ugovor 40m svake godine jedan od najvecih u fudbalu, al zato sto ce 2-3 kluba imati vece ugovore od arsenala to znaci da nismo finansijski giganti :tokralju:

al dobro ugovor moze biti i dobar, ovaj je mozda vise los al sve u svemu mozda se pokaze ko dobar
2-3 kluba? Vidim matematika ti je jos losija od smisla za humor...


5 klubova samo u Engleskoj ce imati bolje ugovore :rol: a ti i dalje vazi o finansijskom gigantu, doduse mozda ga ti poredis sa Dinamom, Zvezdom, Parrizanom, Zeljom? Ako je tako ok onda se izvinjavam, jeste finansijski gigant...

Avatar
Ramsey8
Postovi: 880
Pridružen/a: 27 dec 2017, 23:11
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Ramsey8 » 20 feb 2018, 12:58

Realno los je ugovor je svake sljedece godine drugi klubovi ce jace ugovore potpisati.
Trebali su kakve uslove ako se igra liga prvaka 10m jos dodaju u toj godini i sl.
Miljenik admina i ostale moderacije

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Artetitis » 20 feb 2018, 13:39

Ja kako skontah (letimično sam preletio Le Groveov tekst juče), štos kod ovakvih ugovora je da je on i za dobra i za loša vremena. U smislu, znamo koliko ćemo dobiti od Emiratesa bez obzira da li ćemo osvojiti CL ili ispasti u Championship.

Avatar
VGS
Postovi: 8858
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la VGS » 20 feb 2018, 13:57

Tako je najbolje, bez ikakvog pritiska :mrgreen:

Bolje da ti sponzor dise za vratom da se moras kvalifikovati u CL nego ovako hladit yaya :lol:

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Artetitis » 20 feb 2018, 14:31

VGS je napisao/la:Tako je najbolje, bez ikakvog pritiska :mrgreen:

Bolje da ti sponzor dise za vratom da se moras kvalifikovati u CL nego ovako hladit yaya :lol:
Pa kultura bez pritiska se uvukla u Arsenal, to sad nećeš lako istjerati. Wilshere kroz smijeh priča o tome kako mutavi Iwobi stalno kasni na treninge, poslije toga ode na nekakav party debelo preko satnice koju mu je propisao sam Wenger i onda Wenger sam svoj autoritet pop.iša tako što Iwobija nagradi mjestom u prvom timu. Od triput većeg talenta Gnabryja je radio bolesne stvari, slao ga na posudbu kod onog ragbijaša Pulisa i bez prave šanse ga pustio nazad u Njemačku. Zato najskuplji kebab-master Evrope koji se rodio za takav ležerni sistem ima 350k sedmično i dovode se igrači na koje on pokaže (Mustafi je njegov najbolji jaran u repki, Aubameyang je igrač kojeg je on lično tražio).

S druge strane, Alexisa su prozivali za neprofesionalizam ne bi li ga lakše ćuhnuli iako je lik do zadnje sekunde boravka u Arsenalu htio da igra za Arsenal i trenirao je uredno sa timom.

Prošle sezone Wenger ispadne iz Top 4, u Ligi prvaka primimo "desetku" od Bayerna i on dobije novi ugovor (i to prije osvojenog kupa, iskoristili su kup samo da to potvrde).

Predsjednik kluba je čista senilna torijevska ubleha Chips Keswick (bemti ime takvo) koja lansira tako smušene izjave da im ne možeš uhvatiti za kraj. Vlasnik kluba ne zna pravila igre. Direktor kluba razmišlja samo o svom bonusu, a, kako napisa onaj Darren, jedini smo klub koji nema, npr., sponzora za auto i sponzora za satove.

Avatar
Marsal
Postovi: 22686
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Marsal » 20 feb 2018, 14:34

Šta, nije man više Citroen sponzor za auto?
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
anell
Postovi: 21081
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la anell » 20 feb 2018, 14:36

Sad je Daewoo
Pld W D L
38 26 12 0

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Artetitis » 20 feb 2018, 14:43

Marsal je napisao/la:Šta, nije man više Citroen sponzor za auto?
Koliko sam ja upratio, Darren je pisao o tome da nemamo više sponzora za auto. Ne bi me začudilo obzirom da smo uspjeli ne-sakriti da dolazi Aubameyang sa onim "Yo, Pierre..." skoro sedmicu dana ranije.

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13485
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la QUARTERBACK » 20 feb 2018, 16:30

japa je napisao/la:
QUARTERBACK je napisao/la:potpisali ugovor 40m svake godine jedan od najvecih u fudbalu, al zato sto ce 2-3 kluba imati vece ugovore od arsenala to znaci da nismo finansijski giganti :tokralju:

al dobro ugovor moze biti i dobar, ovaj je mozda vise los al sve u svemu mozda se pokaze ko dobar
2-3 kluba? Vidim matematika ti je jos losija od smisla za humor...


5 klubova samo u Engleskoj ce imati bolje ugovore :rol: a ti i dalje vazi o finansijskom gigantu, doduse mozda ga ti poredis sa Dinamom, Zvezdom, Parrizanom, Zeljom? Ako je tako ok onda se izvinjavam, jeste finansijski gigant...
ko ce imat vece ugovore? jedino united sad ima veci, chelsea i city vjerovatno, liverpol i totenham nema sanse.. ne provaljuj se
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la japa » 20 feb 2018, 18:26

United vec sada ima veci a za desetak miliona a kolika ce biti razlika kad dobiju novi mozemo samo zamisliti, City i Chelsea vec sada imaju isti kao sto ce imati Arsenal 2019 kad ovaj novi stupi na snagu a Liverpool i Totenhem sada imaju 30 milja godisnje pa je izvjesno da ce oba imati vece ugovore od Arsenala kad potpisu nove i ne znam samo na osnovu cega si zakljucio da za to nema sanse? Arsenal je u padu konstantnom i rezulatskom i finansijskom i mi upravo svjedocimo propasti tog "finansijskog giganta" projekta i pokazuje se da je sve vrijeme to bila jedna velika ubleha. Naravno ti i dalje mozes da se zavaravas i tjesis ali i sam vidis koliko si pao, pricao si o nekom finansijskom gigantu a sada se nadas da Liverpool i Totenhem koji su drugi razred te liste finansijski mocnih klubova nece imati veci ugovor od Arsenala.

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13485
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la QUARTERBACK » 21 feb 2018, 01:43

pa zbog cega ce to dobiti oni vece ugovore? zbog trofeja zadnjih godina sigurno nece :rol:

cuj vidis i sam da si pao :tokralju: ta ti je mozda i najjaca dosad :rol:
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la japa » 21 feb 2018, 01:57

QUARTERBACK je napisao/la:pa zbog cega ce to dobiti oni vece ugovore? zbog trofeja zadnjih godina sigurno nece :rol:

cuj vidis i sam da si pao :tokralju: ta ti je mozda i najjaca dosad :rol:
To je dobro pitanje, to bi trebao postaviti upravi Arsenala. Ocigledno je da su ovi sto vode ostale top klubove sposobniji od njih...

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Artetitis » 21 feb 2018, 08:10

QUARTERBACK je napisao/la:pa zbog cega ce to dobiti oni vece ugovore? zbog trofeja zadnjih godina sigurno nece :rol:
Liverpool je uvijek imao jači marketing od Arsenala, a Levy je sposobniji lik za zaraditi dinar od kompletne naše uprave. Oba tima su relativno mlada i igraju atraktivan i energičan fudbal. Oba tima bi mogla ući u Top 4 po drugi, odnosno treći put zaredom.

Arsenal je prodao jedinog WC igrača i doveo dva 29-godišnjaka koji su prešli svoj zenit, kasnimo 7 bodova za 5.mjestom i u mečevima Top 6 imamo jednu pobjedu u osam ligaških utakmica. Druga sezona van Lige prvaka se smiješi osim ako nam neki Leipzig, Lazio ili Milan ne uradi uslugu i izbaci Atletico prije finala.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la japa » 21 feb 2018, 13:16

Artetitis je napisao/la:
QUARTERBACK je napisao/la:pa zbog cega ce to dobiti oni vece ugovore? zbog trofeja zadnjih godina sigurno nece :rol:
Liverpool je uvijek imao jači marketing od Arsenala, a Levy je sposobniji lik za zaraditi dinar od kompletne naše uprave. Oba tima su relativno mlada i igraju atraktivan i energičan fudbal. Oba tima bi mogla ući u Top 4 po drugi, odnosno treći put zaredom.

Arsenal je prodao jedinog WC igrača i doveo dva 29-godišnjaka koji su prešli svoj zenit, kasnimo 7 bodova za 5.mjestom i u mečevima Top 6 imamo jednu pobjedu u osam ligaških utakmica. Druga sezona van Lige prvaka se smiješi osim ako nam neki Leipzig, Lazio ili Milan ne uradi uslugu i izbaci Atletico prije finala.
A da ne pricamo koliko su sposobniji kad je u pitanju prodaja igraca...


Inace za sve one sto su se nafurali na dolazak kvazigabonca uzdajuci se u dobre statistike u Dormundu prethodnih godina obavijest da je drvo zvano Batchuayi kao zamjena za kvazigabonca u 4 utakmice utrpalo 5 golova za Dortmund :lol: :lol:

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Jack » 21 feb 2018, 13:17

Jedva čekam novi trofej u nedjelju, doduše u zadnje vrijeme ih stalno osvajamo pa više i nije toliko zanimljivo
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
anell
Postovi: 21081
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la anell » 21 feb 2018, 13:28

Pazi ti ove logike grob ti yebem zato što Batchuayi ima 4 gola u 5 utakmica za Dortmund to odmah znači da će Auba biti flop u Arsenalu :rol:
Pld W D L
38 26 12 0

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la japa » 21 feb 2018, 13:58

To znaci da je to pokazatelj da je vas optimizam zbog Aubameyanga koji se zasniva na njegovoj statistici broja golova u Dortmundu neosnovan jer kao sto vidimo jedan prosjecan napadac Premiershipa u jednoj ekipi koja igra takav fudbal ima statistike kao da je neka klasa u pitanju. Naravno vi mislite da smo Seaman i ja kontrasi i da smo bez osnova skeptici u vezi Aubameyanga ali ovo je upravo jedan od glavnih razloga zasto tako mislimo..

Zaključano

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.