FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54024
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 20 feb 2018, 18:15

Široki Brijeg - Sarajevo

slika
slika
slika
slika
slika
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
sarajevo46
Postovi: 1079
Pridružen/a: 26 jul 2015, 13:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajevo46 » 20 feb 2018, 18:27

zlo87 je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Utakmica u Lištici je dokaz da se na Šabanovića ne trebamo oslanjat. Isto tako priliku neće dobit Herić, Mujakić, ne bi je dobio ni Hadžić, Sadiku... budimo realni, prije će Hebib i Mićo zaigrat bekove nego ti omladinci. Može pričat ko šta hoće al Husref je trener koji će s momcima rizikovat samo u situacijama gdje 'ne može' izgubit utakmicu (Vitez, Čelik, Radnik...). Ne krivim Musemića, takav je kakav je, prolazi mu taj pristup godinama i čovjek jednostavno hoće formirane igrače u ekipi.
Sad sam negdje pročitao da je Široki igrao sa šest igrača iz svoje škole. To je ta razlika.
Pa kad je fašistički klub u kojem mogu igrati samo katolici. Ko će im igrati drugo?

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 20 feb 2018, 18:40

mma_hz je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Utakmica u Lištici je dokaz da se na Šabanovića ne trebamo oslanjat. Isto tako priliku neće dobit Herić, Mujakić, ne bi je dobio ni Hadžić, Sadiku... budimo realni, prije će Hebib i Mićo zaigrat bekove nego ti omladinci. Može pričat ko šta hoće al Husref je trener koji će s momcima rizikovat samo u situacijama gdje 'ne može' izgubit utakmicu (Vitez, Čelik, Radnik...). Ne krivim Musemića, takav je kakav je, prolazi mu taj pristup godinama i čovjek jednostavno hoće formirane igrače u ekipi.
Zato da je stavio Sabanovica ili Herica,Mujakica nbt,prica bi isla ovako :
"Ne daje se prilika u ovakvim utakmicama"
""momci mogu samo izgoriti",
"jebote juniori kad ganjas titlulu"
"Musemicu sto ti nije igrao npr Bekic,Adukor,Sofranac,juniori se prepali"
"juniorima se treba davati prilika protiv VIteza,Celika ,Goska itd itd."
Da je stavio bilo kojeg omladinca i da se sve ovako isto desilo ovo bi bili komentari.Znam ja nas **** ti nas.
Nigdje ja nisam rekao da optužujem Husrefa. U svijetu postoje treneri koji rade s mladim igračima (Wenger, Klopp, pa i Zidane od novijih), i oni koji to ne trpe i kupuju izgrađena pojačanja, tipa Mourinha il' Ancelottija. Niko ne kaže da su jedni bolji od drugih. Mi se moramo pomirit da se u Husrefovom mandatu nećemo nagledat omladinaca, on nije takav trener. U svakom slučaju radije biram trofeje, a ako uprava hoće da promoviše akademce, nek narednom treneru u ugovor stave da ih mora ubacivat, kao filozofiju kluba, i ćao. Samo su naša prepucavanja ovdje bezveze, daj ovog, daj onog, djeca će ginut... i da ginu, Husref se neće kockat s njima sigurno.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54024
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 20 feb 2018, 18:40

sarajevo46 je napisao/la:
zlo87 je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Utakmica u Lištici je dokaz da se na Šabanovića ne trebamo oslanjat. Isto tako priliku neće dobit Herić, Mujakić, ne bi je dobio ni Hadžić, Sadiku... budimo realni, prije će Hebib i Mićo zaigrat bekove nego ti omladinci. Može pričat ko šta hoće al Husref je trener koji će s momcima rizikovat samo u situacijama gdje 'ne može' izgubit utakmicu (Vitez, Čelik, Radnik...). Ne krivim Musemića, takav je kakav je, prolazi mu taj pristup godinama i čovjek jednostavno hoće formirane igrače u ekipi.
Sad sam negdje pročitao da je Široki igrao sa šest igrača iz svoje škole. To je ta razlika.
Pa kad je fašistički klub u kojem mogu igrati samo katolici. Ko će im igrati drugo?
:D
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

scudetto89
Postovi: 2524
Pridružen/a: 25 dec 2016, 16:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la scudetto89 » 20 feb 2018, 18:43

Sretan rodjendan nasem dvojcu Krste-u, i Adiju, da ste zivi, zdravi jos dugo godina ! :salut:
04.10.2009 !
1946 !
HZ ' 87 !

Grizzlies FC

zagorski
Postovi: 7640
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 20 feb 2018, 18:53

MortemHz je napisao/la:Široki Brijeg - Sarajevo

slika
slika
slika
slika
slika
:tokralju: :thumbup:

Avatar
Evander
Postovi: 14360
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 20 feb 2018, 19:11

skoroalen je napisao/la:
mma_hz je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Utakmica u Lištici je dokaz da se na Šabanovića ne trebamo oslanjat. Isto tako priliku neće dobit Herić, Mujakić, ne bi je dobio ni Hadžić, Sadiku... budimo realni, prije će Hebib i Mićo zaigrat bekove nego ti omladinci. Može pričat ko šta hoće al Husref je trener koji će s momcima rizikovat samo u situacijama gdje 'ne može' izgubit utakmicu (Vitez, Čelik, Radnik...). Ne krivim Musemića, takav je kakav je, prolazi mu taj pristup godinama i čovjek jednostavno hoće formirane igrače u ekipi.
Zato da je stavio Sabanovica ili Herica,Mujakica nbt,prica bi isla ovako :
"Ne daje se prilika u ovakvim utakmicama"
""momci mogu samo izgoriti",
"jebote juniori kad ganjas titlulu"
"Musemicu sto ti nije igrao npr Bekic,Adukor,Sofranac,juniori se prepali"
"juniorima se treba davati prilika protiv VIteza,Celika ,Goska itd itd."
Da je stavio bilo kojeg omladinca i da se sve ovako isto desilo ovo bi bili komentari.Znam ja nas **** ti nas.
Nigdje ja nisam rekao da optužujem Husrefa. U svijetu postoje treneri koji rade s mladim igračima (Wenger, Klopp, pa i Zidane od novijih), i oni koji to ne trpe i kupuju izgrađena pojačanja, tipa Mourinha il' Ancelottija. Niko ne kaže da su jedni bolji od drugih. Mi se moramo pomirit da se u Husrefovom mandatu nećemo nagledat omladinaca, on nije takav trener. U svakom slučaju radije biram trofeje, a ako uprava hoće da promoviše akademce, nek narednom treneru u ugovor stave da ih mora ubacivat, kao filozofiju kluba, i ćao. Samo su naša prepucavanja ovdje bezveze, daj ovog, daj onog, djeca će ginut... i da ginu, Husref se neće kockat s njima sigurno.
A gdje su onda ti trofeji?
Za trece mjesto se nece dobiti bronzana medalja. :kafa:

mma_hz
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 20 feb 2018, 19:13

@EVANDERE kako sam razumio ti bi mjenjao igrace,strucni stab i upravu?
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8062
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 20 feb 2018, 19:18

samo ukrug idemo. ne vrijedi. neka oni u upravi kontaju jesu li dobro uradili prodajom juniora. neka trener konta je li uradio dobru selekciju igraca za proljece (i za svaku utakmicu pojedinacno). i neka igraci kontaju (ako ih je briga) sto igraju bezmudo.

za to vrijeme ja cu da uzivam u gledanju utakmica i nenerviranju od sada. igramo utakmicu po utakmicu pa ko bude bolji neka pobijedi. :wave:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Evander
Postovi: 14360
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 20 feb 2018, 19:19

Ne. Ja bih samo da se postavi cilj i da se drze toga, a ne da kao muhe bez glave rade sve bez ikakve logike. Pa ako se cilj ne ostvari, da neko KONACNO i odgovara za to. Ovako, niko ni za sta nije kriv sve super po nekima ovdje, sreca najveci krivac i "oni neki prije koji su bili". Uvijek neko prije kriv za ono sto se trenutno desava. Cilj je ocito epizodni izlazak u Europu. Mene to ne zadovoljava, dok je tako, ja zadovoljan nemam sa cim biti.
Niti trofeja, niti mladih igraca, niti kakvog napredka, apsulutno nista.
Puko prezivljavanje i iz godine u godinu se vrte u krug.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 20 feb 2018, 19:58

@Evander ja kažem da biram trofeje bez obzira na način. Ne zanima me hoće l' ih uzet polovnjacima iz Srbije, akademijom il' kapitalcima. To što je uprava nesposobna da dovede bekove i boljeg napadača od Altiparmakovskog, to je drugi par cipela. Htio sam reći da nisam neko ko bi slijepo slijedio jednu filozofiju, nek dođu do trofeja kako znaju i umiju.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Evander
Postovi: 14360
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 20 feb 2018, 20:10

skoroalen je napisao/la:@Evander ja kažem da biram trofeje bez obzira na način. Ne zanima me hoće l' ih uzet polovnjacima iz Srbije, akademijom il' kapitalcima. To što je uprava nesposobna da dovede bekove i boljeg napadača od Altiparmakovskog, to je drugi par cipela. Htio sam reći da nisam neko ko bi slijepo slijedio jednu filozofiju, nek dođu do trofeja kako znaju i umiju.
Svi mi biramo trofeje naravno. Ali na zalost, trofeja nema.

Avatar
Osttribine
Postovi: 2753
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 20 feb 2018, 20:17

E jbg da smo mi navijaci imali novca za kupovinu upravljackih prava onda kada je nudjeno, mozda bi mogli uspostavljati klupsku filozofiju i traziti odgovorne za neuspjehe, ovako nam samo ostaje da palmudimo po forumu i tribinama pa kako nam bude. Nazalost nismo se usrecili sa ovim Tanom, sem tog blic uspjeha koji smo godinama i prije njega znali imati ali doduse rijetko :D

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BelminM23 » 20 feb 2018, 20:35

Razmišljam da prestanem biti simpatizer Fudbalskog Kluba Sarajevo.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54024
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 20 feb 2018, 20:37

slika
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
zlo87
Postovi: 3241
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zlo87 » 20 feb 2018, 20:48

BelminM23 je napisao/la:Razmišljam da prestanem biti simpatizer Fudbalskog Kluba Sarajevo.
trebao bi!
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

mma_hz
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 20 feb 2018, 21:03

zlo87 je napisao/la:
BelminM23 je napisao/la:Razmišljam da prestanem biti simpatizer Fudbalskog Kluba Sarajevo.
trebao bi!
Idi al odmah
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8062
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 20 feb 2018, 21:04

BelminM23 je napisao/la:Razmišljam da prestanem biti simpatizer Fudbalskog Kluba Sarajevo.
dok se premisljas, trebao bi.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BelminM23 » 20 feb 2018, 21:12

Naprijed željo, tifa do kabura.

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evolution87 » 20 feb 2018, 21:13

Barem nas postedi svojih nebuloznih komentara.
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: fera, Riki10HZ, soe i 24 gosta.