FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 21 feb 2018, 22:36

Pantelija je napisao/la:

Balic je odlican.igrač koji je.ovdje.došao da se zajebava, dobija žute kartone.i crvene da ne.mora igrati i onda da uzme.lovu na raskidu.... Poserem mu se u usta
daj ba jbt eto došo čoek da dobija kartone :facepalm: stavili ga na stopera jer nisu doveli istog na vrijeme...eto da stavimo Almira na stopera? koliko bi kartona imo? :rol: kad je dolazio rekao da hoće na beku da igra zbog repke...i čekao prvu ponudu da ode....jer nije igrao na beku...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

mma_hz
Postovi: 10616
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 21 feb 2018, 22:38

Ja sam mislio da je Kadusicu ona ubleha Zeljina agent.Moj Aduka veze nemam sve sam pretražio.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 21 feb 2018, 22:40

mma_hz je napisao/la:Ja sam mislio da je Kadusicu ona ubleha Zeljina agent.Moj Aduka veze nemam sve sam pretražio.
Hotić je samo imao zastupništvo za švabiju da ih tušne...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Pantelija
Postovi: 12855
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 21 feb 2018, 22:43

DenchiNL je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:

Balic je odlican.igrač koji je.ovdje.došao da se zajebava, dobija žute kartone.i crvene da ne.mora igrati i onda da uzme.lovu na raskidu.... Poserem mu se u usta
daj ba jbt eto došo čoek da dobija kartone :facepalm: stavili ga na stopera jer nisu doveli istog na vrijeme...eto da stavimo Almira na stopera? koliko bi kartona imo? :rol: kad je dolazio rekao da hoće na beku da igra zbog repke...i čekao prvu ponudu da ode....jer nije igrao na beku...
Šališ se Jel tako?
15 utakmica, 8 žutih i dva crvena.... Ito kakvi su bili crveni i žuti? Onaj jedan ako se sjećam.na derbiju...
9 klubova za 9 godina karijere, pokazuje jesnuvlijepu konstantu u raskidom ugovora i prelasku u drugi.

Kod nas.je igrao i na beku i na.stoperu, i bio podjednako los, kao.i Četkovic i ostali igrači momčine koja ni nakon skupog Četkovica i balica ne zaustavlja pohod na budžet fks
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

mma_hz
Postovi: 10616
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 21 feb 2018, 22:45

DenchiNL je napisao/la:
mma_hz je napisao/la:Ja sam mislio da je Kadusicu ona ubleha Zeljina agent.Moj Aduka veze nemam sve sam pretražio.
Hotić je samo imao zastupništvo za švabiju da ih tušne...
Aha ,ma ne pratim ti ja bas ovo preko koga dolaze i tako to nemam vise vremena kao prije.Znam samo da je onaj kloc nesto srao po novinama.Hvala na objasnjenju.Samo se sjećam Cetkovicaa kad je na derbiju sam sa jedno 6 metara nabi preko sjevera.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54252
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 21 feb 2018, 22:46

Neko je pitao pa evo odgovor,

Plan kluba jeste da do 1. marta pored sadašnjih postojećih terena i prateće instrastrukture, dodatno izgradi visoko kvalitetni montažni objekat u kojem će biti nove, moderne svlačionice, kancelarije kao i sala za fitness. Dodajmo i to da je završetak planiranih radova zakazan za mjesec mart tekuće godine, a približno 200.000 KM bit će utrošeno za pomenute radove.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
ado-hz
Postovi: 3401
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 21 feb 2018, 22:49

MortemHz je napisao/la:Neko je pitao pa evo odgovor,

Plan kluba jeste da do 1. marta pored sadašnjih postojećih terena i prateće instrastrukture, dodatno izgradi visoko kvalitetni montažni objekat u kojem će biti nove, moderne svlačionice, kancelarije kao i sala za fitness. Dodajmo i to da je završetak planiranih radova zakazan za mjesec mart tekuće godine, a približno 200.000 KM bit će utrošeno za pomenute radove.
Koliko me pamcenje sluzi maketa akademije mi nije oslikavala te montazne kontejnere nego su bile poslovne zgrade da kazem betonske. Jel to znaci da nemamo para da gradimo tako nesto nego improvizacija sa tih nekih nekoliko kontejnera...nidje veze

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 21 feb 2018, 22:49

Pantelija je napisao/la: Šališ se Jel tako?
15 utakmica, 8 žutih i dva crvena.... Ito kakvi su bili crveni i žuti? Onaj jedan ako se sjećam.na derbiju...
9 klubova za 9 godina karijere, pokazuje jesnuvlijepu konstantu u raskidom ugovora i prelasku u drugi.

Kod nas.je igrao i na beku i na.stoperu, i bio podjednako los, kao.i Četkovic i ostali igrači momčine koja ni nakon skupog Četkovica i balica ne zaustavlja pohod na budžet fks
2 tekme na beku... i to ne cijele...
među borbenijim igračima u onoj mlakoj skupini...imao je jako dobrih nastupa...sad samo hoćeš sve njegove da ocrniš...
i kakav pohod na budžet kad ima još 1 ili 2 igrača i to jedan u juniorima... :?:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 21 feb 2018, 22:52

Koja agencija Saida zastupa?
1946~

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 21 feb 2018, 22:55

ThrillerHz je napisao/la:Koja agencija Saida zastupa?
Metropolis!
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
Pantelija
Postovi: 12855
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 21 feb 2018, 22:56

DenchiNL je napisao/la:
Pantelija je napisao/la: Šališ se Jel tako?
15 utakmica, 8 žutih i dva crvena.... Ito kakvi su bili crveni i žuti? Onaj jedan ako se sjećam.na derbiju...
9 klubova za 9 godina karijere, pokazuje jesnuvlijepu konstantu u raskidom ugovora i prelasku u drugi.

Kod nas.je igrao i na beku i na.stoperu, i bio podjednako los, kao.i Četkovic i ostali igrači momčine koja ni nakon skupog Četkovica i balica ne zaustavlja pohod na budžet fks
2 tekme na beku... i to ne cijele...
među borbenijim igračima u onoj mlakoj skupini...imao je jako dobrih nastupa...sad samo hoćeš sve njegove da ocrniš...
i kakav pohod na budžet kad ima još 1 ili 2 igrača i to jedan u juniorima... :?:
Uzeo je on na par igrača dovoljno da ne.mora ništa idućih par godina
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
Evander
Postovi: 14424
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 21 feb 2018, 22:58

MortemHz je napisao/la:Neko je pitao pa evo odgovor,

Plan kluba jeste da do 1. marta pored sadašnjih postojećih terena i prateće instrastrukture, dodatno izgradi visoko kvalitetni montažni objekat u kojem će biti nove, moderne svlačionice, kancelarije kao i sala za fitness. Dodajmo i to da je završetak planiranih radova zakazan za mjesec mart tekuće godine, a približno 200.000 KM bit će utrošeno za pomenute radove.
Gradnjom montaznog objekta, znaci trajno se odustaje od izgradnje onog sto su obecali i sto je bilo predstavljeno?
Znaci, opet smo svi dobro prevareni.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54252
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 21 feb 2018, 23:01

Evander je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Neko je pitao pa evo odgovor,

Plan kluba jeste da do 1. marta pored sadašnjih postojećih terena i prateće instrastrukture, dodatno izgradi visoko kvalitetni montažni objekat u kojem će biti nove, moderne svlačionice, kancelarije kao i sala za fitness. Dodajmo i to da je završetak planiranih radova zakazan za mjesec mart tekuće godine, a približno 200.000 KM bit će utrošeno za pomenute radove.
Gradnjom montaznog objekta, znaci trajno se odustaje od izgradnje onog sto su obecali i sto je bilo predstavljeno?
Znaci, opet smo svi dobro prevareni.
Ne vjerujem, ovo bi trebao biti pocetak te druge faze a ukupno ih trebamo imati 3, po tom nekom planu sa pocetka. Vjerovatno cemo izgraditi sve ali ce trajati puno duze od planiranog radi para valjda.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Evander
Postovi: 14424
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 21 feb 2018, 23:04

Aha, ako je tako, onda ok.
Ali boljim se da ce ovo biti dugorocno rijesenje. Ako bude tako, dobro smo onda nasamareni.
Mislim i ovo je odlicno, ali nije ono sto je obecano.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54252
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 21 feb 2018, 23:09

Nisam ni ja siguran ali iz ovoga sto citam standardno ovo je taj drugi dio a obecana su 3. Dosta smo ga ipak cekali pa pretpostavljam da ce i taj finalni doci nekad za par godina..
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

mma_hz
Postovi: 10616
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 21 feb 2018, 23:10

Za 10 sigurno
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 21 feb 2018, 23:15

joker90 je napisao/la:
ThrillerHz je napisao/la:Koja agencija Saida zastupa?
Metropolis!
:urnebes: :urnebes: :urnebes:
1946~

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 21 feb 2018, 23:19

Ovo da dva kvazi menadjera dovode igrace u FKS ili se preko njih dovode he apsolutno tacno

Prvi je Elvis Bilalagic( inace **** od gurbeta nakon sto je i njih u par navrata dobro sjebo) i njegova poveznica sa klubom je elvir kantardzic

Drugi je Denim Rahmanovic veliki prijatelj sa Sabrinom direktoricom nasom dragom i to mu je poveznica sa klubom, inace menadjer od najboljeg reprezentativca koje je Sarajvo ikad dalo almira bekica, u ovom prelaznom roku je strasnu provizuju uzeo na potpis Sofranca jer je preko njega doso

Ne znam kako Husref sve to dozvoljava i kako to funkcionise Al uglavnom na ovak nacin funkcionise
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 21 feb 2018, 23:20

Klupko se odmotava :hmmmmm:
1946~

Avatar
Orangina85
Postovi: 821
Pridružen/a: 27 dec 2016, 15:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Orangina85 » 21 feb 2018, 23:25

Inijesta je napisao/la:Ovo da dva kvazi menadjera dovode igrace u FKS ili se preko njih dovode he apsolutno tacno

Prvi je Elvis Bilalagic( inace **** od gurbeta nakon sto je i njih u par navrata dobro sjebo) i njegova poveznica sa klubom je elvir kantardzic

Drugi je Denim Rahmanovic veliki prijatelj sa Sabrinom direktoricom nasom dragom i to mu je poveznica sa klubom, inace menadjer od najboljeg reprezentativca koje je Sarajvo ikad dalo almira bekica, u ovom prelaznom roku je strasnu provizuju uzeo na potpis Sofranca jer je preko njega doso

Ne znam kako Husref sve to dozvoljava i kako to funkcionise Al uglavnom na ovak nacin funkcionise
Pa taj Rahmanovic je pravo dobar i sa Husrefom. Sto se provizija tih tice menadzerima Klub ih vise ne isplacuje ima pola godine ja mislim. To je jedan od razloga zasto jaci menadzeri nece da rade sa Sarajevom kao i niske plate pa se ne mogu nigdje naci i onda nemaju razloga da nude svoje igrace Sarajevu.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: JavierBosnia, Morpheus i 35 gostiju.